Reklam
Turkcell Bedava İnternet

Turkcell Bedava İnternet (Güncel Kampanyalar)

Abone sayısı bakımında en çok aboneye sahip olan Turkcell müşterileri yaptığı bir birinden güzel kampanyalar ile Turkcell bedava internet vermektedir. İnternet paketiniz bittiğinde ek paket almak yerine sizlere verdiğim Turkcell bedava internet kazanma yollarını uygulayabilirsiniz.

Hem abonelerini mutlu etmek hem de yeni müşteriler elde etmek isteyen Turkcell hem eski abonelerine hem de yeni gelen müşterilerine bedava internet paketleri vererek internetsiz kalmalarını önlemektedir. Her ay katılabileceğiniz bir birinden güzel Turkcell bedava internet paketleri ile sizde hemen Turkcell bedava internet kazanabilirsiniz.

Operatörler tarafından sunulan kampanyalar dahilinde ücretsiz internet kazanma hakkını elde edebilirsiniz. Turkcell Bedava İnternet kampanyaları sayesinde müşterilerini her daim mutlu etmeye devam ediyor. Hem faturalı hem de faturasız hat sahipleri için sunulan bedava internet kampanyalarından siz de yararlanabilirsiniz.

Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları

İnternet kullanımı açısından faturalı hat müşterileri avantajlı durumda olurken, faturasız hat müşterileri çok avantajlı değildir. Hemen biten internet GB’larından siz de bizim gibi bıktınız mı? Müjde! Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları ile sizleri mutlu etmeye devam ediyor. Hem faturalı hem de faturasız hat müşterilerine sunulan kampanyalar sayesinde sizinde telefonlarınız internetsiz, muhabbetiniz yarım kalmayacak.

Faturalı hat müşterileri internet paketleri bittiğinde ya ek paket alacak ya da güncel kampanyalardan faydalanacak. Şayet sizinde internet paketiniz istediğiniz günden önce bitiyorsa sizler için hazırladığımız kampanyaları takip ederek size uygun olanı SMS ya da Dijital Operatör yoluyla hattınıza tanımlayabilirsiniz. Diğer operatörlere göre güncel kampanyalar sunan Turkcell, müşterilerinin destekçisi olmaya devam ediyor.

Turkcell Bedava İnternet Veren Uygulamalar

Tüm Turkcell operatörlerinin faydalanacağı bir takım uygulamalar vasıtasıyla siz de bedava internet kazanabilirsiniz. Biz bugün sizlere Turkcell Bedava İnternet Kazandıran Uygulamalar konusunda bilgi vermeye çalıştık. İşte, bedava internet kazandıran uygulamalar:

  • Salla Kazan Bedava İnternet
  • Hediye Havuzu,
  • Bip Bedava İnternet
  • Bizce,
  • Hediye Yarışı,
  • Dijital Operatör,
  • Dergilik

Turkcell Bedava İnternet Hilesi

Turkcell Bedava İnternet Kazanma 2024

Tüm Turkcellilerin rahatlıkla kullanabileceği uygulamalar vasıtasıyla ücretsiz internet kazanma hakkını elde edebilirsiniz. Turkcell İnternet Kazanma 2023 yılında çok mu çok kolay. Yeni çıkan kampanyaları siz de takip ederek, bedava internet kazanabilir ve internetinizin hiç bitmediğini siz de görebilirsiniz. Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları arasında 1 GB’dan 5 GB’a kadar internet kazandıran yollar bulunmaktadır. Biz size bu yazımızda Turkcell en popüler bedava internet kampanyaları konusunda bilgi vermeye çalışacağız.

Turkcell BİP Bedava İnternet Kazanma

Eğer Turkcelliyseniz, BİP uygulamasını mutlaka biliyorsunuzdur. BİP kullanan kişiler BİP yıldızı olarak 1 veya 2 GB internet sahibi olma hakkını elde edebilirsiniz. BİP Bedava İnternet Kazanmayı siz de istemez misiniz? Vakit kaybetmeden Turkcell BİP yıldızı olmak için BİP Üzerinden en çok mesaj atan siz olmalısınız. BİP uygulamasına girdikten sonra BİP YILDIZLARI kanalını takip edip yarışmaya başlayın. Haftalık 100, 250, 500, 750, 1000 ve daha fazla belirtilen hedefe ulaştığınızda hediye internet hesabınıza tanımlanacaktır.

Bip uygulaması üzerinden kazanabileceğiniz tüm bedava internet kampanyaları için Bip Bedava İnternet 2023 yazımızı inceleyebilirsiniz.

GÜNCEL KAMPANYA: Turkcell internet paketiniz bittiğinde ek paket almak yerine hemen 500 MB kazanmak için en yakın Turkcell mağazasına giderek Mağazada bulunan karekodu okutarak anında 500 MB kazanın. Tüm Turkcell mağazalarında geçerli olan bu kampanyaya 15 günde 1 defa katılabilirsiniz.

Turkcell BİZ Ekip Kur Bedava İnternet Kazan

Turkcell BİZ kampanyası kapsamında sevdikleriniz ve aileniz ile grup kurarak her ay 2 GB bedava internet kazanabilirsiniz. Ayrıca grup üyelerinden 25 yaşından küçük olan kişilere bedava ek 2 GB internet otomatik her ay grup aktif oldukça tanımlanacaktır.

Bir birinden güzel kampanya, bedava internet, bedava dakika ve indirimlerden yararlanmak için sadece grup kurup sevdiklerinizi davet etmeniz yeterlidir.

Turkcell biz ekibi kendi aralarında internet paketlerinden yemeden internet paylaşımı yapabilir ve diğer grup üyelerine her ay 2 GB bedava internet gönderebilir. Dijital Operatör veya turkcell.com.tr üzerinden sevdiklerini gruba dahil edebilir hem siz hem de tüm grup üyeleri anında kazanmaya başlayabilir.

Turkcell biz hakkında ayrıntılı bilgi veren yazımızı okumak için Turkcell Biz Ekip Kurma ve Bedava İnternet yazımızı inceleyebilirsiniz.

Dijital Operatör 2 GB Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell tarafından piyasaya çıkarılan ve en çok kullanılan uygulamalar arasında en başta yerini almayı başaran Dijital Operatör uygulaması sayesinde 2 GB internet kazanabilirsiniz. Turkcell Bedava İnternet kazanmak için vakit kaybetmeden Dijital Operatör uygulamasına giriş yaparak herhangi bir paketi aldığınızda 1 ay boyunca geçerli olacak şekilde 2 GB internet kazanabilirsiniz.

Turkcell Her Gole 100 MB Bedava İnternet

Hem eğlendiren hemde bedava internet kazandıran goller cepte ile seçtiğiniz takımın maçında çıkan her gole 100 MB bedava internet kazanabilirsiniz. Maçta gol çıkmasa bile kazandıran Turkcell goller cepte ile bedava internet kazanmak için Goller Cepte uygulamasını telefonunuza indirip her hafta listeden bir tane takım seçmeniz yeterli. Seçtiğiniz takımın maçında ne kadar çok gol olursa buna bağlı olarak bedava internet kazanırsınız.

Goller cepte uygulamasında her hafta 1 tane takım seçme hakkınız olmasına karşın uygulama içerisinde verilen görevleri yaparak ek hak kazanabilirsiniz.

Turkcell Bizce Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell kadın kullanıcılarına özel olarak hazırladığı Bizce uygulaması üzerinden bedava internet imkanını sizlere sunmaktadır. Uygulamaya her gün giriş yaparak biriktirdiğiniz kuponlara bağlı olarak hediye internet alabilirsiniz.

Kadınların aradığı bütün konulara ulaşabileceği Bizce telefonunuza indirerek bedava internet kazanma imkanını elde edebilirsiniz. Bizce uygulamasını kullanarak bedava internet kazanabilirsiniz. Bedava internet elde etmek için tek yapmanız gereken şey uygulamaya her gün giriş yapmaktır. Her gün giriş yaptığınızda bazı kuponlar kazanacaksınız. Bu kuponlar da size internet olarak geri dönecektir.

Turkcell Yeni Hat Bedava İnternet 2024

Turkcell operatör müşterisini yaygınlaştırmak için, Turkcell tarafından yeni hat müşterilerine 5 GB hediye internet sunulmaktadır. Yeni hattınız alıp açıldıktan sonra akıllı telefonunuzun mesajlaşma bölümüne girerek HAT HEDİYESİ 5G Yazıp 2020’ye mesaj atabilirsiniz.

Bu mesajı attıktan sonra 25 TL ve üzeri yükleme yaptığınızda 3 ay boyunca geçerli olacak 5 GB bedava internet alma hakkını elde edebilirsiniz. Ayrıca eğer Turkcell ile yeni tanıştıysanız HOSGELDİN5GB yazıp 2222’e SMS atarak her yöne 500 dakika, 100 SMS ve 5 GB internet kazanma hakkını elde edebilirsiniz.

Turkcell 30 GB Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell hat alıp faturalı hatta geçiş yaptığınız takdirde 12 ay kalma sözü verdiğiniz zaman ilk ayda geçerli olmak üzere 30 GB Bedava İnternet kazanma hakkını elde edebilirsiniz. 30GB Hediye internet kampanyasını elde etmek için FIRSAT2GB yazıp 2200’a mesaj atmanız yeterli olacaktır.

Turkcell 2 GB Bedava İnternet Kampanyası

İster faturalı ister faturasız, herhangi bir taahhüt ya da kontratı bulunmayan Turkcelliler, Turkcell operatöründe 12 ay kalma sözü verdiğinde her ay 2 GB bedava internet kazanabilir. Eğer başka bir operatörden Turkcell operatörüne geçiş yaparsanız her ay 2 GB Bedava internet elde edebileceksiniz.

Turkcell Hediye Havuzu Bedava İnternet

Dijital operatör uygulamasına giriş yaptığınızda Hediye Havuzuna girerek 1 GB ve 5 GB İnternet kazanma hakkını elde edebilirsiniz. Bu hediyeyi kendiniz kullanabileceğiniz gibi aynı zamanda sevdiğiniz yakınınıza da gönderebilirsiniz.

Turkcell hediye havuzu ile Turkcell tarafından yapılan tüm kampanya, paket ve yarışmalara tek yerden kontrol edebilir ayrıca kazanma ihtimaliniz olan yarışma, eğlence ve kampanyalar hediye havuzu üzerinden katılabilirsiniz. Eğer internet paketiniz bitirse ilk bakmanız gereken yerlerden biri mutlaka hediye havuzu olmalıdır.

Turkcell Yaani Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell arama motoru Yaani ile her ay geçerli otomatik 1 GB internet kazanmak için Yaani arama motorunu telefonunuza indirmeniz yeterlidir. Telefondan uygulamayı silmedikçe her ay hesabınıza 1 GB bedava internet tanımlanacaktır. Yerli arama motoru Yaani kullanımda geçerli 1 GB uygulama telefonda aktif oldukça devam eder.

BTK Akademi 6GB İnternet Kampanyası

Turkcell BİP uygulamasının Keşfet kısmında yer alan BTK Akademi kanalını takip ettiğiniz takdirde ücretsiz bir şekilde 6 GB internet kazanma hakkını elde edebileceğiniz. Kampanyaya katılmak için Turkcell’in resmi internet sitesine giriş yapabilirsiniz.

Turkcell 1 GB Bedava İnternet Kazanma

Son 3 ay içerisinde hattınızı Turkcell Rahat Tarifeye taşıdıysanız eğer 1 GB hediye internet kazanma şansınız bulunmaktadır. 1 yıl boyunca faydalanabileceğiniz bu kampanyadan kesintisiz faydalanmak için her ay yeni paket almanız gerekmektedir.

Turkcell Bedava İnternet Nasıl Yapılır

BİP uygulamasına giriş yapıp oyunlara katıldığınız zaman bedava 1 GB internet elde edebilirsiniz. Bil Kazan kanalını takip ederek siz de 1 GB internet kazanma hakkını elde edebilirsiniz. Ayrıca Bip keşfet üzerinden bir birinden güzel ve eğlenceli yarışmalara katılarak 1 GB yada 5 GB bedava internet kazanabilirsiniz. Bilginize güveniyorsanız hemen sizde BİP keşfet üzerinden yarışmalara katılabilirsiniz.

Bil Kazan genel kültür sorularından oluşan bir yarışma servisidir. Her biri beşer sorudan oluşan 2 aşaması bulunur. Toplam soru sayısı 10’dur. Her bir soru 15 saniye içerisinde cevaplanmalıdır.

Turkcell Salla Kazan İle Bedava İnternet

Dijital operatör uygulaması üzerinden haftanın belirli bir günü salla kazan yaparak bedava internet ya da daha farklı paketler kazanabilirsiniz. Genelde SMS, sosyal medya, hediye internet kazanma hakkını sizlere sunan salla kazan sayesinde bol bol bedava internet kazanabilirsiniz.

En çok internet veren uygulamalardan biri olan salla kazan ile her hafta salla kazan yaparak bedava internet kazanmanız mümkün. Hem faturalı hemde faturasız Turkcell aboneleri haftada 1 defa salla kazan yaparak hediye internet alabilirler. Ayrıca Dijital Operatör üzerinden hediye havuzuna girerek ek salla kazan hakkı kazanabilirsiniz.

Paycell Bedava İnternet 2024

Paycell Kart İle 100 TL Harca 500 MB İnternet Kazan! Turkcell kullanıcılarının kullandığı Paycell Kart kullanıcılarına özel olarak hazırlanan kampanya ile Paycell kartınızla 100 TL ve üzeri harcama yaptığınızda hattınıza Turkcell tarafından 500 MB internet tanımlanmaktadır. Kart almak için hemen en yakın Turkcell mağazasına gidebilir ya da turkcell.com.tr üzerinden kartınızı alabilirsiniz.

Paycell bedava internet kazanmak için sizden hemen paycell uygulamasına paycell kartınızı oluşturabilirsiniz. Harcarken bedava internet kazandıran paycell ayrıca fatura ödemelerinde ve TL yüklemelerinden ek bedava internet hediyesi vermektedir.

Turkcell paycell uygulaması üzerinden fatura ödemesi yapan tüm abonelerine 2 GB bedava internet hediyesi vermektedir. Paycell uygulamasına giriş yaparak fatura ödediğinizde 2 GB internet hattınıza otomatik olarak tanımlanacaktır.

Turkcell Her Gole 100 MB Bedava İnternet

Goller Cepte uygulamasını telefonunuza indirdiğiniz takdirde maçları kolaylıkla takip edebilirsiniz. Uygulamayı indirdikten sonra Her Gol 100 MB linkine tıklayarak maçı seçebilirsiniz. Takımınız ne kadar çok gol atarsa o kadar çok internet kazanacaksınız. İster faturalı olun ister faturasız Her GOL 100 MB kampanyasına katılma hakkını elde edebilirsiniz.

Turkcell Faturalı Bedava İnternet

Bireysel hat sahipleri bu kampanya dahilinde otomatik ödeme talimatı vererek bedava 5GB İnternet kazanma hakkını sizlere sunmaktadır. Hem çevreyi korumak hemde Turkcell bedava internet kazanmak istiyorusanız bu kampanyaya hemen katılabilirsiniz. Turkcell 5 GB bedava internet kampanyasına her faturalı müşteri 1 defa katılabilir. Hemen otomatik ödeme talimatı vermek için Dijital Operatör uygulamasına giriş yapabilirsiniz.

Turkcell GNÇ Çatlat Bedava İnternet

Turkcell tarafından sunulan kampanyalar bitmek bilmiyor. Turkcell’in yalnızca Genç Turkcellilere sunduğu bu kampanyası hem eğlenmenize hem de ücretsiz internet kazanmanıza imkan sağlıyor. Bedava internet kazanabilmek için telefonunuza GNÇ uygulamasını yüklemeniz gerekiyor. Hemen ardından Çatlat kısmına tıklayıp karşınıza çıkan 2 yumurtayı kırın. Hediye internet kullanmak istediğiniz 2 günü seçerek yumurtaları bu günlerde yeniden kırmalısınız.

Turkcell Faturasız Bedava İnternet

Turkcell Bedava İnternet Faturasız hat sahiplerine yönelik olarak belirtilen bedava internet kampanyaları belirli dönemlerde güncellenmekte. Yukarıda yer alan kampanyaları siz de uygulayıp, kolaylıkla bedava internet kazanma hakkını elde edebilirsiniz.

Turkcell yükle kazan kampanyası kapsamından hattınıza yüklediğiniz kadar TL hediye olarak yüklenecektir. Yüklediğiniz kadar kazan ile bedava internet kazanmak için hattınıza www.turkcell.com.tr, Dijital Operatör Uygulaması veya Paycell uygulaması üzerinden kredi kartı ile TL yüklemesi yapmanız yeterlidir.

Turkcel faturasız hat sahipleri bedava internet kazanmak için Dijital Operatör üzerinden kredi kartı yada banka kartınız ile 35 TL ve üstü yükleme yaptığınızda hemen bedava 1 GB internet hattınıza yüklenir. Gülümseten yükle kazan ile hattınza 35 TL üstü yüklemeye hattınzıa aylık 1 GB 35 TL altı yüklemeye ise günlük 1 GB verilecektir.

Dergilik 1 GB Bedava İnternet Kampanyası

Bir Turkcelli olarak ilk kez Dergilik uygulamasını kullanacaksanız eğer 1 hafta geçerli olacak şekilde 1 GB internet kazanabilirsiniz. 1 GB internet kazanmak için hemen Dergilik uygulamasını indirmelisiniz.

Her hafta salla kazan yaptıktan sonra Dergilik uygulamasına giriş yapan Turkcell müşterileri her hangi bir dergiyi indirdiklerinde 24 saat içerisinde hatlarına sürpriz bedava internet tanımlanacaktır. Salla kazan yaptıktan sonra mutlaka dergilik uygulamasına giriş yapılması ve dergi indirilmesi gereklidir. Hediye internet 1 GB ile 5 GB arasında değişmektedir.

Turkcell Şansa Reklam Tıkla Kampanyası

Bu kampanya sayesinde internet sitelerinden veya sosyal medya üzerinden 2 GB’a kadar internet kazanabilirsiniz. Karşınıza çıkan reklamlara tıkladığınızda, karşınıza çıkan Turkcell emocanlara tıkladığınızda bedava internet kazanma hakkını elde edebilirsiniz.

Turkcell Bedava İnternet Kazanma Yolları

Son 3 ay içinde Adana, Afyon, Bursa, İzmir, Konya, Mersin, Şanlıurfa, Antalya, Gaziantep ve diğer illerden yeni hat alan ya da hattını Turkcell’e taşıyan kişilerin faydalanacağı İle Özel Bedava İnternet Kampanyası sayesinde 2GB’a kadar bedava internet kazanabilirsiniz. Kampanyadan faydalanmak için ILFATURASIZ 2GB yazarak 2200’a gönderebilirsiniz. Dakika kazanmak için ise ILFATURASIZ 1000DK yazıp 2200’a mesaj atabilirsiniz.

Turkcell Bedava İnternet Kodu

Turkcell bedava internet kodu ile sizlerde hemen bedava internet kazanmak için  sizlere vereceğim kodları kullanabilirsiniz.  Hattınızda FIRSAT yazarak 2222’a mesaj gönderdiğinizde hediye kod kapsamında 500 MB bedava internet alabilirsiniz.

Turkcell bedava internet kodu ile günlük, haftalık ve aylık bedava internet alabilirsiniz. Bir diğer turkcell bedava internet kodu ise GEL MB yazıp 2222’a mesaj göndermektedir. GEL MB kodunu 2222 gönderdikten sonra1 GB ve 5 GB bedava internet kazanırsınız.

Turkcell Bedava İnternet 2222

Turkcell bedava internet kazanma, Turkcell bedava internet veren uygulamalar, Turkcell bedava intenret kodu ve Turkcell bedava internet 2222 kampanyalarına Turkcell 2222 kısa mesaj servisini kullanmanız gerekmektedir.

Turkcell bedava internet 2222 ile kazmamak için Turkcell 2222 servis numarasına hattınızdan mesaj atmalısınız. Turkcell 1 GB bedava internet için Turkcell 2222 kısa mesaj servisini kullanmanız gerekir. Hattınzıdan INTERNETIM yazıp 2222‘e mesaj gönderdiğinizde 1 GB bedava internet alaırsınız.

Turkcell Bedava İnternet Hilesi 2024

Turkcell bedava internet hilesi bir çok Turkcell müşterisinin araştırdığı konulardan biridir. Özellikle Bip uygulaması üzerinden yapılan Turkcell internet hilesi yarışmalarda ve sürpriz nokta uygulamasında sıklıkla kullanılmaktadır. Ancak Turkcell tarafından yapılan son güncelleme ile beraber sahte konum yada feke GPS kullanmak ban yemenize ve Turkcell tarafından uygulamaları kullanmanız engel olacağından kesinlikle bu türden uygulamaları kullanmanızı önermiyoruz.

Turkcell bedava internet hilesi yapmak yerine sizlere verdiğim güncel paketlere ve salla kazan kampanyasına katılabilirsiniz. Turkcell bedava internet kampanyasından faydalanmak için öncelikle Salla Kazan uygulamasını kullanabilirsiniz. Salla Kazan uygulamasına girdikten sonra telefonunuzu sağa-sola sallayarak internet kazanma ihtimalinizi artırabilirsiniz.

Turkcell Bedava İnternet Kazanma 2024

Turkcell Platinum kullanıcılarına özel olarak verilen internet paketi bulunmaktadır. Turkcell Platinum kullanıcılarına her doğum gününde 24 saat boyunca geçerli olacak 1 GB internet sunulmaktadır. Kampanyaya katılmak için herhangi bir şey yapmanıza gerek yoktur.

Turkcell Çatlat yaparak hediye internet kampanyalarından kolaylıkla faydalanabilirsiniz. Haftanın belirli günlerinde 2 kere kazanacağınız internet kampanyasına katılmak için Genç Turkcelli olmanız gerekiyor. Ayrıca Turkcell Bedava İnternet Kazanma hakkını elde etmek için Paycell uygulamasını da kullanabilirsiniz. Paycell uygulamasını kullanarak aylık 1 GB internet hakkı elde edebilirsiniz.

Turkcell Hediye İnternet Gönderme

Turkcell internet hediye etmek için hediye etmek istediğiniz paketi yazarak göndermek istediğiniz numarayı yazıp 2222 mesaj göndermeniz yeterli olacaktır. Sevdiklerinize internet hediye etmek için HEDIYE HAFTALIK 1GB 5xxxxxxxxx yazmanız gereklidir.

Yukarıda yer alan kampanyalardan faydalanıp internet paketi kazandığınızda bu internet paketi size fazla geliyorsa hediyenizi başkasına gönderebilirsiniz. Turkcell hediye İnternet Gönderme işlemi sayesinde Turkcelli yakınlarınızı mutlu edebileceğiniz gibi onların da internetsiz kalmamasını sağlayacaksınız. Ayrıca Turkcell Biz ekip üyelerine arasında internet paylaşımı yapmak tamamen ücretsizidir. Turkcell biz ekip üyelerine paketinizden düşmeden internet hediyesi gönderebilirsiniz.

Sizlere bu yazımızda güncel Turkcell Bedava İnternet 2024 hakkında detaylı bilgi vermeye çalıştım. Yaımızı belli aralıklarla güncelleyip en yeni kampanyaları sunmaya çalışacağım. Turkcell bedava internet hakkında aklınıza takılan soruları yorum kısmına yazabilirsiniz.

Turkcell Sınırsız Cep İnternet’i Nasıl Yapılır?

Eğer ki siz de Turkcell operatörü kullanıyorsanız ve faturalı yada faturasız herhangi bir hatta sahipseniz ancak hattınızdaki güncel olan tarifedeki internet yetersiz kalıyor ve siz de bedava olarak sınırsız internet kullanabilir miyim diye sorguluyorsanız maalesef bedava olarak sınırsız internet kullanmanız pek de mümkün değildir.

Turkcell 9.90 TL’ye 20 GB İnternet Nasıl Yapılır?

Turkcellin muhteşem kampanyalarından biri olan 9.90 TL’ye 20 GB internet kampanyası çıktığı andan beri çok büyük bir talep ile karşılaşmıştır ve herkes bu kampanyadan nasıl yararlanırım diye düşünmeye başlamıştır. Bu kampanyadan yararlanmak için en kolay yol herhangi bir Turkcell bayiine giderek bu kampanyadan faydalanmak istediğinizi belirtmenizdir.

Mehmet Faruk

Mobildiyari.com'da başyazar ve site sorumlusu olan Mehmet Faruk, platformun her köşesinde nitelikli içerik sunmayı hedefler. Mehmet Faruk, çeşitli kategorilerde ziyaretçilere tarafsız ve gerçek bilgi sağlamayı amaçlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu