Reklam
Turkcell Bedava İnternet

Turkcell Biz Ekip Nasıl Kurulur? Biz İnternet Gönderme

Bir uygulamayı kullanırken, sevdiklerinize de önererek kullanmak ve onlarla sürekli iletişim halinde olmak sizi olduğunuzdan daha mutlu edecektir. Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutan Turkcell, son zamanlarda yaptığı kampanyalarda sevdiklerinizle bir ekip oluşturmanıza olanak sağladığı gibi aynı zamanda size farklı kampanyalar da sunmaktadır.

Sizlere bu yazımızda güncel kampanyalardan biri olan Turkcell biz nedir? Turkcell biz ekip nasıl kurulur? Turkcell biz internet paylaşımı ve Turkcell biz GB transferi nasıl yapılır hakkında detaylı bilgi vermeye çalışacağım.

Turkcell Biz Nedir?

Turkcell tarafından sunulan Turkcell Biz, sevdikleriniz veya arkadaşlarınızla en az 2 en fazla 5 kişilik ekip oluşturarak indirim kazanma hakkını sizlere sunmaktadır. Turkcell Biz ile ekip içi konuşmalarınız tamamen ücretsiz olduğu gibi ayrıca 25 yaş altındaysanız her ay 2 GB internette kazanabilirsiniz. Turkcell Biz ekibine katılması için sevdiklerinizi Turkcell’e davet ettiğiniz takdirde kullandığınız paketinizden 12 ay boyunca %10 indirim kazanabilirsiniz.

Turkcell Biz’e katılmak için tek gereken şey faturalı hat sahibi olmanızdır. Herhangi bir ücret ödemeden paket ya da tarife değişikliği yapmadan ekibinizi oluşturma şansınız bulunuyor.

Turkcell Biz Ekibi Nasıl Kurulur?

Turkcell Biz ekibinizi oluşturabilmeniz için Turkcell mağazalarına gidebilir, turkcell.com.tr adresine girebilir ya da Dijital Operatör uygulaması üzerinden kendi ekibinizi oluşturabilirsiniz. Turkcelli kullanıcılara özel olan Turkcell Dijital Operatör uygulamasına giriş yaptıktan sonra Turkcell Biz linkine tıklayarak Ekip oluştur kısmına girip belirlenen adımları takip ederek ekibinize katmak istediğiniz kişinin numarasını ekleyebilirsiniz.

Turkcell Biz ekip kurak ve Biz gb paylaşımı ister faturalı olsun isterseniz faturasız olsun tüm Turkcell abonelerinin kullanımına açıktır. Turkcell biz ekip en az 2 kişi en fazla da 5 kişi olarak kurulur.

Turkcell Biz Nedir? Turkcell Biz İnternet Gönderme ve Paylaşama 

Turkcell Biz GB Transferi Nasıl Yapılır?

Hem sevdikleriniz ile doya doya konuşmak hem de bedava internet kazanmak için davet ettiğiniz kişinin ilk olarak daveti kabul edip gruba katılması gerekmektedir. Turkcell biz GB transferi için transfer yapılacak üyenin numarası seçilerek GB transferi kolay şekilde yapılır.

Ayrıca Biz kampanyası kapsamında Biz grununa dahil olan tüm abonelere 1 GB ek bedava internet verilecektir.

Turkcell Biz Davet Nasıl Gönderilir

Turkcell Biz ekip kurmak için davet gönderilmesi gerekmektedir. Davet göndermek için Dijital Operatör veya turkcell.com.tr giriş yaptıktan sonra gruba dahil edeceğiniz kişinin numarasını girerek ekibe davet edebilirsiniz.

Turkcell Biz Davet Nasıl Kabul Edilir

Turkcell biz ekibine davet aldıktan sonra gruba dahil olmak için size grup davet SMS geldiğinden sonra Dijital Operatör veya turkcell.com.tr üzerinden giriş yaparak Turkcell biz davetini kabul etmeniz gereklidir. Ayrıca Turkcell biz davet linki size gönderilen SMS üzerinde bulunmaktadır.

Turkcell Biz Ekip İnternet Paylaşımı

Turkcell biz ekip üyeleri kendi aralarında diledikleri gibi internet paketlerini paylaşabilir ve diğer ekip üyelerine internet gönderebilir. Turkcell biz ekip üyeleri her ay 2 GB interneti diğer ekip üyelerine gönderebilirsiniz.

Turkcell paketinizden yemeden GB’ları Turkcell Biz ekibinizin diğer üyelerine ücretsiz transfer edebilirsiniz. Tamamen ücretsiz olarak biz ekip intenret paylaşmak için Dijital Operatöre giriş yaparak halledebilirsiniz.

Ayrıca gruba dahil olan 25 yaş tüm müşterilerine kullandığı pakete ek 2 GB Turkcell Bedava İnternet tanımlanacaktır.

turkcell biz internet gönderme

Turkcell Biz Kaç GB İnternet Paylaşılabilir

Turkcell biz ekip kurarak biz ekibi içerisinde internet paylaşımı yapabilirsiniz. Turkcell Biz ekip üyeleri her fatura döneminde kendi aralarında 2 GB kadar paylaşabilirler. Ayrıca Turkcell biz ekibine dahil olan 25 yaşından küçüklere ek olarak bedava 2 GB internet tanımlanır.

Turkcell Biz Ücretli Mi?

Turkcell Biz ekip oluşturma işlemi, faturalı müşterilere özel olarak hazırlanan ve tamamen ücretsiz kampanyalardan biri olmaktadır. Turkcell Biz üzerinden konuşma yaptığınız takdirde ekibinizle yaptığınız konuşmalar sınırsız olmakla beraber ayrıca biz ekip üyelerine 2 GB’a kadar bedava internet sunmaktadır.

Turkcell Biz Avantajları

Turkcell biz avantajları kampanyaları ile bir çok kişi tarafından tercih edilmektedir. Grup için ücretsiz konuşma, bedava intenret ve indirimli tarifeler ile ön plana çıkmaktadır. Gençlere özel bedava internetin yanında 65 yaşındna büyüklere özel akıllı fatura ve bir çok avantaj içermektedir.

Sizde hem bedava internet kazanmak için bedava konuşma hakkı kazanmak için Turkcell Biz ekip kurarak kazanmaya başlayabilirsiniz.

Sizlere bu yazımzıda Turkcell biz nedir? Turkcell biz ekip nasıl kurulur? Turkcell biz internet paylaşımı ve Turkcell biz GB transferi nasıl yapılırhakkında bilgi vermeye çalıştım. Aklınıza takılan soruları yorum kısmına yazabilirsiniz.

YouTube video

Turkcell Biz Nasıl İndirilir?

Siz de Turkcell hat kullanıcısı iseniz ve Turkcell Biz avantajlı dünyasına katılmak istiyorsanız ve Turkcell Biz uygulamasının nasıl indirileceğini merak ediyorsanız Turkcell uygulamasına giriş yapın sonra uygulamalar kısmına gelerek Biz uygulamasını seçin ve indir seçeneğine basın.

Turkcell Biz Sınırsız Konuşma Nasıl Yapılır?

Turkcell Biz uygulamasına giriş yapıp ekibinizi de kurmuşsanız artık ekip içinde birbirinize GB yollayabileceğiniz gibi ekip arkadaşlarınız ile de sınırsız konuşma hakkına sahip olacaksınızdır.

Mehmet Faruk

Mobildiyari.com'da başyazar ve site sorumlusu olan Mehmet Faruk, platformun her köşesinde nitelikli içerik sunmayı hedefler. Mehmet Faruk, çeşitli kategorilerde ziyaretçilere tarafsız ve gerçek bilgi sağlamayı amaçlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu