Reklam
Teknoloji Haberleri

Valorant Crosshair Database 2024 (Pro Crosshair Kodları)

En iyi bilgisayar oyunlarından olan valorant crosshair database 2024 (Pro Crosshair kodları) oyunu güvenle oynayabilmeniz açısından sizlere büyük faydalar sunacaktır. Profesyonel Valorant Crosshair database oyuncuları tarafından söz konusu tüm kodlar güvenle tercih edilmektedir. Bu kodları kolayca kopyalayabilir ve oyununuzda kullanabilirsiniz.

Valorant Crosshair Database, Riot Games’in en kaliteli ve eğlenceli nişancı oyunudur. Valorantta son derece popüler olan kodlar için özel bir koleksiyon sunmaktadır. Nişangah ayarların nasıl optimize edildiği ise direk olarak kişisel tercihlerinizle ilgilidir. Bazı profesyonel oyuncular yüksek kontrastlı büyük crosslar tercih etmektedir. Bazı oyuncular ise gözle dahi görülemeyecek düzeyde minik nişangahları tercih etmektedir.

Valorant Crooshair Database 2024

Valorant Crooshair Database 2024
Valorant Crooshair Database 2024

TenZ

 • crooshair kodu 0;P,o;0t;1;0l;2;0a;1;0f;0;1b;0

Mistic

 • crosshair kodu 0;s;1;o;1;f;0;0t;1;0l;2;0o;2;0o;2;0a;0f;0;1b;0

Magnum

 • crooshair kodu 0;s;1;P;c;1;o;1;d;1;z;3;0t;0;0I;0;0o;0;0a;0;1t;0;1l;0;1a;0;1a;0;S;c;1;s;1;s;0.762;o;1

Derke

 • crooshair kodu 0;s;1;P;o;1;d;1;f;0;s;0;0t;0;0l;1;0o;0;0a;1;0f;0;1t;0;1l;1;1o;0;1a;1;1m;0;1f;0;S;o;1

Valorant Crooshair Kopyalama Nasıl Yapılır?

Öncelikli olarak valorant crooshair database 2024 (Pro crooshair kodları) eksiksiz olarak kopyalamanız gerekmektedir. Bu kapsamda ise nişangah kopyalama yapmanız gerekmektedir. Valorant Crooshair database 2024 yılı için kopyalama adımları uygulanabilmektedir. Bu adımlar;

 • İlk olarak cihazınızdan Ayarlar kısmına giriş sağlayın. Buradan Nişangah sekmesine giriş sağlayın.
 • Nişangah profilinin hemen yan kısmında yer alan Aşağı Ok simgesine tıklayın.
 • Kodu yapıştırın ve hemen sonrasında İçe Aktar butonuna bir kez dokunun.
 • Ayarlar menüsünün hemen üst bölümünde nişangah işareti önizlemesi, içe aktarılan ayarları yansıtması gerekmektedir.

En İyi Valorant Crooshair 2024

Crooshair kodları Valorant oyuncuları açısından hayati bir değer arz etmektedir. Bir nişangah tercih etmek tamamen sizlerin oyun tarzınıza ve seçmiş olduğunuz oyunun türüne bağlıdır. Ancak Volarent topluluğundaki en gözde crosshair kodlarının bazıları TenZ ve Sinatraa gibi profesyonel oyuncular tarafından tercih ve tavsiye edilmektedir. Bu bakımdan söz konusu listeden en ideal gördüğünüz oyun kodlarını sadece kendi oyuncu profiliniz üzerinden entegre edebilirsiniz. Böylece sizler de diğer oyuncular gibi söz konusu oyunu profesyonel anlamda oynayabileceksiniz.

Valorant En İyi Crooshair Kodları Yazma

Valorant en iyi crooshair kodlarını profilinizden kullanabilirsiniz. Ancak bu işlemi yapabilmeniz açısından söz konusu kodları öncelikle kopyalama linkinden kopyalamanız gerekmektedir. Bunun yanıra Valorant crooshair ayarlarınızın en iyi şekilde ayarlanmasına dikkat etmelisiniz Bu yönde ise dikkat etmeniz gerekenler şunlardır;

 • Nişangah renginiz mümkünse Camgöbeği renk tonundan olmalı
 • Ana Çizginiz Kapalı olmalı
 • Ana Çizginizin saydamlığı 1 olmalı
 • Ana çizginizin kalınlık oranı 1 olmalı
 • Merkez Noktanızın kapalı olması önemli
 • Merkez nokta saydamlığı 0 olmalı
 • Merkez nokta kalınlığı 1 olmalı
 • Atış sırasında nişangahı soldur kapalı konumda olmalı

Valorant Hazır Crooshair Yapılışı

Valorant hazır crooshair kolay ve hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Söz konusu oyun modeli aktifken ESC tuşuna basarak menü kısmını açabilirsiniz. Hemen akabinde ise cihazınızdan Ayarlar sekmesine basabilirsiniz. Crooshair Özelleştirme seçeneğine bir kez tıklayabilirsiniz. Buradan Crooshair kodu alanına ise söz konusu kodunuzu yazabilirsiniz. Hemen akabinde ise Uygula düğmesine bir kez tıklayabilirsiniz. Böylece işleminizi başarıyla tamamlayabilirsiniz.

Valorant Kodları Faydaları

Volarant kodları oyuncuların en çok ihtiyaç duyduğu öğeler arasında yer almaktadır. Bu kodlar sayesinde oyunlar daha profesyonel bir şekilde oynanmaktadır. Kodlar maksimum düzeyde zevkli oyun oynamanızı sağlayacaktır. Valorant kodları bu sebeple amatör ve uzman oyuncuların vazgeçilmezleri arasında yer almaktadır. Kodların her biriyse sadece ilgili oyunu ilgilendirmektedir. Yani söz konusu oyun için sadece o kapsamda yer alan oyun kodunu kopyalayabilirsiniz. Farklı kodları farklı oyunlar üzerinden kodlamanız söz konusu değildir.

Valorant Kodları Tavsiye

Profesyonel oyuncular tarafından tüm Volarant kodları yoğun olarak tavsiye edilmektedir. Çünkü söz konusu kodlar orijinal oyun kodlarıdır. Sade yapıda olması sebebiyle amatör türden oyunculara da güvenle tavsiye edilmektedir. Bunun yanısıra Volarant kodları kolayca anlaşılır düzeyde hazırlanmıştır. Bu bakımdan da kodları indirenler kodların işleyişlerinden oldukça memnun kalmaktadır. Sizler de karmaşık oyun kodları yerine yukarıdaki oyuncu kodlarını güvenle indirebilirsiniz. Valorant kodlarını ister mobil cihazınızdan veyahut bilgisayarınızdan kullanabilirsiniz.

Valorant kodları önemli mi?

Evet Valorant oyunlarınızı mükemmel düzeyde oynayabilmeniz açısından söz konusu kodlarınızı mutlaka erkenden kopyalamanız gerekmektedir.

Valorant kodları alırken dikkat edilmesi gerekenler nelerdir?

Valorant kodları alırken mutlaka kodların en güvenilir oyun sitesinden kopyalanmalıdır. Böylece kodların profile yapıştırılması güvenli bir şekilde gerçekleştirilecektir.

Valorant kodları kopyalamak ücretli midir?

Genellikle bu kodların kopyalanması ücretli değildir. Ancak bazı oyun sitelerinde kodlar ücret karşılığında indirilmektedir.

Mehmet Faruk

Mobildiyari.com'da başyazar ve site sorumlusu olan Mehmet Faruk, platformun her köşesinde nitelikli içerik sunmayı hedefler. Mehmet Faruk, çeşitli kategorilerde ziyaretçilere tarafsız ve gerçek bilgi sağlamayı amaçlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu