Reklam
Türk Telekom Bedava İnternet

Numara Taşıma Sonrası Türk Telekom Hattı Ne Zaman Açılır?

Numara Taşıma Sonrası Türk Telekom Hattı Ne Zaman Açılır? Türk Telekom gerek verdiği hizmetler ile gerekse avantajlı tarifeleri  ile pek çok kişinin en çok tercih ettiği GSM operatörlerinden biridir.  Avantajlı paketleri sayesinde ve numara taşıma kolaylığı sayesinde artık mevcut operatöründen memnun olmayan kişiler, numarasını Türk Telekoma taşımaktadır.

Farklı GSM operatörlerinden Türk Telekoma numarasını taşımak isteyen kişilerin en çok merak ettiği soruların başında numara taşıma sonrası Türk Telekom hattı ne zaman açılır? Sorusu gelmektedir. Sizler için bu yazımızda numara taşıma işlemleri ve hat açılma süresi ile ilgili çeşitli bilgiler vereceğiz. Siz de yazımızı okuyarak konu ile ilgili bilgilere sahip olabilirsiniz.

Türk Telekom Hattı Ne Zaman Açılır?

Öncelikle numarasını Türk Telekom’a taşıyacak olan kişiler için belli bir süreç işlemektedir. Süreç tamamlandığında eğer mevcutta kullanmakta olduğunuz GSM operatörünüz ile ilgili bir problem yok ise numara taşıma işlemleri 48 saat sonra gerçekleşmektedir. Numara Türk Telekom’a taşındıktan sonra 48 saat içinde hattınıza sinyal verilir ve artık kullanmaya başlayabilirsiniz.

Hattımı Türk Telekom’a Taşıdım Ne Zaman Açılır

Başka operatörden hattınızı Türk Telekom’a taşıdığınızda bu süreç ortalama olarak 48 saat içerisinde gerçekleştirilir ve taşıma işlemini onaylandığınıza dair sizlere bilgilendirme mesajı gönderilir.

Türk Telekom Numara Taşıma Sonrası Hat Ne Zaman Açılır

Numaranızı Türk Telekom’a taşıdığınızda en geç 48 saat içerisinde taşıma işlemleri operatöre bildirilir. Taşıma işleminiz eski operatör tarafından onaylandığınız size bilgilendirme SMS gelecek ve hangi tarihte saat kaçta aktif olacağı bildirilecektir.

Türk Telekom Numara Taşıma Kampanyaları

Türk Telekom’a Numara Taşıma Nasıl Yapılır?

Eğer farklı bir operatörden Türk Telekom’a numaranızı taşımak istiyorsanız 444 1 444 çağrı merkezinden gerekli bilgileri alıp, size sunulan tarifelerden birinden faydalanabilirsiniz. Numara taşıma işlemini çağrı merkezinden yapabileceğiniz gibi Türk Telekom mağazalarından veya online olarak ta yapabilirsiniz. Sizler için bir sözleşme hazırlanır. Nüfus cüzdanı fotokopisi ile beraber sözleşmeyi imzaladıktan sonra gerekli incelemeler yapılarak 48 saat sonra hattınıza sinyal verilir. Artık kullanmaya başlayabilirsiniz.

YouTube video

Türk Telekom Numara Taşıma Kaç Gün Sürer?

Genelde numara taşıma süreci en fazla 4 günde tamamlanmaktadır. Numara taşıma işlemi yapmak için size en yakın Türk Telekom bayisine giderek başvuru forumu ile talep oluşturabilirsiniz.

Numaranın Taşındığını Nasıl Anlarız?

Numara taşıma işleminiz gerçekleştiğinde sizlere Bulutfon tarafından bilgilendirme mesajı gelecektir. Numara taşıma işlemleri operatörler tarafından BTK tarafından sağlanan altyapı ile takip edilmektedir. Taşıma yapılan numaranın operatör bilgisiniz turkiye.gov.tr adresinden öğrenebilirsiniz.

Mehmet Faruk

Mobildiyari.com'da başyazar ve site sorumlusu olan Mehmet Faruk, platformun her köşesinde nitelikli içerik sunmayı hedefler. Mehmet Faruk, çeşitli kategorilerde ziyaretçilere tarafsız ve gerçek bilgi sağlamayı amaçlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu