Reklam
Turkcell Bedava İnternet

Turkcell Bedava İnternet 2222 SMS Kodu Nasıl Yapılır?

Turkcell Bedava İnternet 2222 SMS Kodu Nasıl Yapılır? İnternet kullanımının giderek arttığı günümüzde operatörler tarafından sunulan kampanyalar merak konusu olmuştur. Özellikle Turkcell tarafından sunulan bedava internet paketleri hemen hemen her Turkcelli tarafından araştırılmaktadır.

Hem faturalı hat sahipleri hem de faturasız hat sahiplerinin faydalanacağı Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları son zamanların en çok araştırılan konularından olmuştur. Hemen hemen her fırsatta ücretsiz internet fırsatını siz değerli abonelerine sunarak abonelerini mutlu etmeye çalışan Turkcell, bu defa da 2222 üzerinden bedava internet hediye ediyor. Biz bugün sizlere Turkcell Bedava İnternet 2222 konusunda bilgi vermeye çalışacağız.

Turkcell Bedava İnternet 2222 Nedir?

Hem faturalı hem de faturasız hat abonelerine sunulan Turkcell Bedava İnternet 2222 kampanyası Turkcell’in en bilindik bedava internet kampanyasıdır. Bildiğiniz üzere Turkcell 2222 bir kısa mesaj servisidir. Bu servis üzerinden hemen hemen her türlü başvuru ve şifre işlemleri gerçekleştirilmektedir. Fatura ödemekten tutunda aboneliği iptal etmeye kadar her türlü işlem Turkcell 2222 servisi üzerinden yapılmaktadır.

Turkcell 2222 Bedava İnternet Nasıl Alınır?

İnterneti çabuk bitenler, paketimin yenilenmesine kısa bir süre kaldı ama internetim bitti diyenler tarafından araştırılan bedava internet kampanyaları arasında yer alan Turkcell 2222 Bedava İnternet Nasıl Alınır? Sorusu internet ihtiyacı olan kişiler tarafından araştırılmaktadır. Turkcell 2222 servisi üzerinden 1 GB bedava internet kazanabilmek için faturalı ve faturasız abonelerin tek yapması gereken şey telefonunuzun mesaj kısmına gelip INTERNETIM yazarak 2222’e mesaj atmaktır.

SMS gönderimini yaptıktan sonra telefonunuza gelen onay mesajından sonra 1GB bedava internetinizi kullanmaya başlayabilirsiniz. Eğer bu mesaj aklınıza gelmiyorsa GELMB yazarak 2222’e mesaj atarak da 1 GB internet kazanabilirsiniz. Haftalık veya aylık olarak alacağınız 1 GB interneti doya doya kullanabilirsiniz. Eğer haftalık 1 GB almak istiyorsanız HEDIYE HAFTALIK 1 GB yazıp 2222’e, aylık 1 GB internet almak istiyorsanız HEDIYE AYLIK 1 GB yazıp 2222’e mesaj atabilirsiniz.

Turkcell Bedava İnternet 2222 SMS Kodları

Turkcell 2222 üzerinden bedava sms, bedava internet ve bedava dakika kazanabilirsiniz. İster faturalı ister faturasız olsun her abonenin faydalanabileceği bu kodlar:

  • Sürpriz hediye almak için SURPRIZ yazıp 2222’e,
  • Bedava hediye almak için FIRSAT yazıp 2222’e,
  • Bedava SMS almak için GEL SMS yazıp 2222’e,
  • Bedava İnternet almak için GEL MB yazıp 2222’e,
  • Bedava dakika almak için EVET DK yazıp 2222’e gönderebilirsiniz.

Turkcell Bedava İnternet Kazanma Yolları 

Turkcell Bedava İnternet Yapma

Turkcell bedava internet 2222 servisi numarası ile Turkcell tarafından yapılan tüm kampanya paketlerine katılım ve abonelik işleminin yapılmaktadır. Turkcell 2222 servisi hem bedava internet hem de kampanyaların onaylandığı servis numarasıdır.

Turkcell Bedava İnternet 2222 Kodu

Turkcell 2222 mesaj göndererek 1 GB bedava internet kazanmak için INTERNETIM yazıp 2222 SMS göndermeniz gereklidir. Ayrıca diğer kampanyadan 1 GB bedava internet kazanmak için GELMB yazıp 2222′e SMS göndererek Turkcell 1 GB bedava internet sahibi olursunuz.

Turkcell Bedava İnternet 2222 Kampanyaları

Turkcell bedava internet kazanmak için Turkcell 2222 servisini kullanarak bir çok kampanya yada pakete katılabilirsiniz. Bu kampanyalardan biride Turkcell bip kullan kazan ile bedava internet kazanmaktadır. Bip yıldızları diğer adı ile bip kullan kazan kampanyası kapsamında sevdiklerinize ve arkadaşlarınıza mesaj atarak bedava internet  paketi kazanabilirsiniz.

Her hafta yenilenen bip kullan kazan kampanyası ile size bildirilen mesaj atma sayısına ulaştığınızda 1 GB yada 2 GB bedava internet kazanırsınız.

Turkcell 2222 bedava internet servisi iptal edilmedikçe yenilenir. Eğer paketi iptal etmek istiyorsanız ‘’IPTAL BiP MESAJ 1 GB” yazıp 2222’e SMS gönderebilirsiniz.

Turkcell 2222 Bedava İnternet Paketi

Turkcell bedava internet 2222 numarası ile başvurabileceğiniz tüm kampanyalar ise;

Turkcell 2222 İnternet Paketi 1 GB internet INTERNETIM yaz 2222’ ye kısa SMS gönder.
Turkcell 1 GB Bedava İnternet 1 GB internet     GEL MB yaz        2222’ ye kısa SMS gönder.
Sürpriz Hediye                                 SURPRIZ yaz 2222’ ye kısa SMS gönder.
Bedava İnternet                                 FIRSAT yaz 2222’ ye kısa SMS gönder.

Yukarıda sizlere verdiğim kampanyalar ve diğer kampanyalara katılmak için 2222 servis numarasına mesaj atmanız yeterlidir.

Turkcell Bedava İnternet 2222 Paketi

Turkcell 500 MB yada 5 GB  bedava internet 2222 numarasına mesaj atarak hemen 500 MB hediye internet kazanabilirsiniz. İnternet paketiniz bittiğinde yada ek internet paketi almak yerine ücretsiz olarak SURPRİZ yaz 2222‘e SMS gönderdiğinizde 500 MB ile 5 GB arasında internet kazanırsınız.

Turkcell Bedava İnternet Nasıl Kazanılır?

Turkcell hattına sahipseniz ve faturalı ya da faturasız hangi hatta sahip olduğunuz önemsiz şekilde ek bir internete ihtiyaç duyuyorsanız ancak ek internete de para vermek istemiyorsanız en kolay yol olarak Turkcell uygulamasını kullanarak salla kazan yaparak bedava internete sahip olabilirsiniz.

Turkcell Bedava İnternet Kodu Nedir?

Siz de bedava internet sahibi olmak istiyorsanız ve Turkcell operatörünün faturalı ya da faturasız hatta sahipseniz bir kod aracılığı ile bu işlemi yapmak istiyorsanız aslında burada aramak istediğiniz kod yazımızda bahsettiğimiz 2222’ye göndereceğiniz mesajdır.

Mehmet Faruk

Mobildiyari.com'da başyazar ve site sorumlusu olan Mehmet Faruk, platformun her köşesinde nitelikli içerik sunmayı hedefler. Mehmet Faruk, çeşitli kategorilerde ziyaretçilere tarafsız ve gerçek bilgi sağlamayı amaçlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu