Reklam
Turkcell Bedava İnternet

Turkcell Bedava İnternet Hilesi

Turkcell Bedava İnternet Hilesi; pek çok kişinin arama motorunda aratmış olduğu kelimelerin başında gelmektedir. Turkcell, müşterilerine en çok internet veren operatörlerin başında gelmektedir. Turkcell, yapmış olduğu güncelleme ile bedava internet hilelerini engellemişti. Aslında turkcell hilesi diye bir şey yoktur sadece bazı taktikler ve yöntemleri ile birlikte sizlerde Turkcell Bedava İnternet Hilesi hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Turkcell Bedava İnternet Hilesi faturalı ya da faturasız kullanıcıların merak ettiği ve sürekli araştırma içinde oldukları konulardan biridir. Bizlerde bu yazımızda sizlere Turkcell Bedava İnternet Hilesi konusunda hattınızda TL veya bakiye olmasa bile sınırsız veya ücretsiz olarak internet erişimini nasıl sağlayabilirsiniz ondan bahsedeceğiz. Bu yöntem tamamen legal bir yöntemdir. Sadece VPN uygulamalarını kullanarak yapılandırma ayarları yapmanız gerekecektir.

Turkcell GNÇ Bedava İnternet 

Turkcell İnternet Hilesi APN

Çok fazla araştırma konusu olan Turkcell Bedava İnternet Hilesi APN ayarları kodlarını aşağıda bulabilirsiniz. Bu kodlar sayesinde ücretsiz olarak internet erişimi sağlayabilirsiniz. VPN kodlarını kullanmaya başlamak için ilk yapmanız gereken şey telefonunuzun ayarlar kısmına gelip, mobil ağlar ve erişim noktası kısmına geleceksiniz. Bu noktadan sonra Turkcell Wap sekmesine tıklayıp açılmış olan sayfayı aşağıdaki gibi değiştirmeniz gerekecektir.

Turkcell Wap
İsim: Tirkcell
APN: WAP
Proxy: 212.252.234.168
Bağlantı noktası:8080
Kullanıcı adı: Turkcell
Şifre: Turkcell
Sunucu: http://m.turkcell.com.tr

MMSC: Ayarlanmadı.
MMS prox’si: Ayarlanmadı.
MMS bağlantı noktası: Aayarlanmadı
MCC:286
MNC: 01
Kimlik doğrulama türü: yok
APN türü: Default

Bu adımları tamamladıktan sonra ise mobil erişim kısmını devre dışı bırakıp ya da telefonunuzu yeniden başlatıp ayarları aktif edebilirsiniz. Telefonunuz açıldıktan sonra mobil internet erişimini tekrar açarak sınırsız ve ücretsiz bir şekilde internet erişimini yakalayabilirsiniz. Turkcell Bedava İnternet Hilesi yöntemi faturalı ya da faturasız hatlarda geçerlidir.

Turkcell Her Gün 1 GB Bedava İnternet Hilesi Nasıl Yapılır?

Turkcell kullanıcıları, Turkcell’in sunmuş olduğu bu kampanya ile her gün 1 GB internet kazanma şansına sahip olabileceklerdir. Turkcell Bedava İnternet Hilesi sayesinde kullanıcılara her gün internet kazanma hakkı verilmektedir. Bunun için yapmanız gereken bedava internet hilesi uygulamaları yeterli olacaktır. Turkcell her gün 1 GB bedava internet hilesi, turkcell kullanıcılarının Turkcell Bedava İnternet Hilesi hakkına sahip olabilmeleri için hazırlanmış bir hiledir. Turkcell Bedava İnternet Hilesi yararlanmak için abonelerin dijital operatör uygulamasını kullanması gereklidir.

Dijital operatör uygulaması üzerinden kazanılmış olan 1 GB internet, sadece günlük olarak kullanılabilmektedir. Aboneler, 1 GB interneti kendileri kullanabilecekleri gibi isterse arkadaşlarına hediye edebilirler. turkcell her gün 1 GB bedava internet hilesi için 1. Adım cep telefonundan dijital operatör uygulamasına girilir ve uygulamaya giriş sağladıktan sonra hediye havuzu bölümüne girilir. Bu bölümünden ise 1 GB internet hediyesi alınır. 1 GB internet hakkı istenildiği zaman aktif hale getirilerek kullanılmaya başlanılır. Turkcell Bedava İnternet Hilesi kullanabilmek için dijital operatör uygulamasının da güncel halde olması gereklidir.

Turkcell Her Gün 1 GB Bedava İnternet Hilesi Kullanım Detayları Nelerdir?

Turkcell her gün 1 GB internet hilesi kullanımı detayları aşağıdaki gibidir;

Turkcell her gün 1 GB internet hilesi tüm turkcell kullanıcıları için geçerlidir.Turkcell hilesi ile 1 GB internet kazanma şansını yakalayabilmek için kullanıcıların dijital operatör uygulamasını kullanması gerekir.
Turkcell her gün 1 GB bedava internet hilesi kullanabilmek için dijital operatör uygulamasının güncel olması gerekir.Turkcell her gün 1 GB bedava internet hilesi kapsamında kullanıcıların kazanmış olduğu 1 GB internet sadece bir günlük geçerlidir.1 GB internetin kullanım süresi dolduğunda aboneler var olan tarifelerindeki internet hakkını kullanmaya devam ederler.

Kazanılan 1 GB bedava internet hilesi diğer operatörlere gönderilmesi mümkündür. Aboneler 1 GB internet paketini istedikleri turkcell abonelerine hediye olarak gönderebilir.Kazanılan 1GB internet istenildiği zaman aktif hale getirilebilir ve internet aktif edildikten sonra kullanım süresi başlayacaktır.Turkcell kullanıcıları bedava internet hilesinden sadece her ay bir defa yararlanabileceklerdir.Turkcell her gün 1 GB bedava internet hilesi kapsamında kazanılmış olan 1 GB internet sadece yurt içi kullanımlar için geçerlidir.

Turkcell 4.5G 10 GB Bedava İnternet Hilesi 2023

Turkcell’de internet kazanma hilesinin yanında yüksek kazanç elde etmenizi sağlayacak olan yöntemlerden birisi de 4.5G uyumlu hatta geçmek olacaktır. Daha önce 4.5G uyumlu olmayan kullanıcılar yeni bir sim kart satın alarak 10 GB internet kazanma şansı yakalayabilirler. Kampanyadan yararlanabilmek için telefonunuzdan en hızlı yazıp boşluk bırakarak yeni sim kartınız ile beraber aldığınız promosyon kodunu yazıp 2222 numaralı Turkcell servisine kısa mesaj göndermeniz yeterli olacaktır. Böylelikle hem 4.5 G uyumlu bir hatta sahip olacak hem de 10 GB bedava internet kazanmış olacaksınız.

Turkcell Salla Kazan İle Bedava İnternet

Salla kazan kampanyası ile bedava internet kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey;

Uygulama üzerinden salla kazan bölümünü açıp telefonun hafif bir şekilde sallanması ile bedava internet kazanabileceksiniz.
Salla kazan uygulaması 2017 senesinden beri aktif olarak devamlılığını sürdürmektedir. Ayrıca çok fazla tercih edilen kampanyaların başında gelmektedir.

Turkcell “Yaani Arama Motoru” Uygulaması Bedava İnternet

Turkcell’in sunduğu Android ve İOS işletim sistemlerinin kullanılabildiği “Yaani arama motoru” uygulamasını indirdikten sonra Turkcell kullanıcıları en az 10 gün kullanım zamanı ve 20 arama gerçekleştirdikten sonra 1 GB bedava hediye internet kazanma hakkından yararlanmış oluyor. Ayrıca uygulamayı kullandığınız süre zarfında pek çok sürpriz hediyeleri de kazanma şansı yakalayabilirsiniz.  Yaani arama motoru bir Türk girişimi olup kullanıcılardan desteklerini beklemektedir. Turkcell bedava internet kazanma kampanyalarından olan yaani arama motoru ile hem internet kazanabilir hem de ulusal girişimleri desteklemiş olursunuz.

VPN İle Sınırsız İnternet Yapmak Mümkün Mü?

Siz de VPN uygulamasını kullanıyorsanız ve VPN uygulaması ile de sınırsız internet yapmanın mümkün olup olmayacağı hakkında bir araştırmaya girmişseniz; böyle bir bilgi çok fazla var ancak VPN ile sınırsız bir internete sahip olmak elbette ki mümkün değil. Bu işlemin mümkün olduğunu söyleyenlere çok fazla inanamayın yaptıkları işlem cihazınıza zarar verebilir.

Bedava Sınırsız İnternet Programı Nedir?

Siz de Turkcell hattınızdaki paketinizdeki internetleri bir sonraki paket yenileme tarihine kadar yetiremiyor iseniz ve ek olarak internete ihtiyaç duyuyor iseniz ve bu interneti de ek bir uygulama ile alabilir miyim diye merak ediyor iseniz; uygulama aracılığı ile sınırsız internet yapmak mümkün değildir sadece Turkcellin kendi uygulamaları ile bedava internete sahip olabilirsiniz.

Mehmet Faruk

Mobildiyari.com'da başyazar ve site sorumlusu olan Mehmet Faruk, platformun her köşesinde nitelikli içerik sunmayı hedefler. Mehmet Faruk, çeşitli kategorilerde ziyaretçilere tarafsız ve gerçek bilgi sağlamayı amaçlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu