Reklam
Oyun Hileleri

eFootball 2022 Mobile Hile – Güncel Hileler

eFootball 2022 Mobile Hile Güncel Hileler; ilk olarak 2021 yılının sonunda oyun piyasasına hızlı ve etkili bir giriş yaparak oldukça beğeni toplayıp bütün futbol oyunlarına nazaran daha çok beğenilerek mobil cihazlardaki futbol oyunlarının en sevilenleri sırasında kendisine ilk 6 da Türkiye’de en çok sevilen oyunlar kategorisinde ise ilk 5 de kendisine yer bulmuştur. Hal böyle olunca, oyun bu kadar çok sevilince de herkes bu oyunu oynamaya başlamış ve oyun içerisinde çok sıkı bir rekabet ortamı olmuştur ve bu rekabet ortamında kendini göstermenin en iyi yolu da eFootball 2022 Mobile Hile Güncel Hilelerdir.

eFootball 2022 Mobile Hile Güncel Hileler kullanarak bu muhteşem oyunu mobil cihazlarınızda kesintisiz ve hiç bir sıkıntı yaşamadan rahatlıkla oynayabilir ve eFootball 2022 Mobile Hile Güncel Hileler ile eFootball 2022 Mobile oyununda diğer oyuncular gibi sıradan olmayıp kendinizi ön plana çıkarabilirsiniz. Eğer ki oyunda muhteşem ayrıcalıklara sahip olarak bu harika mobil futbol oyununu oynamak isterseniz sizlere vereceğimiz eFootball 2022 Mobile Hile Güncel Hileler kullanarak oyunda muhteşem bir oyun zevki yaşayabileceksiniz.

eFootball 2022 Mobile Nedir?

eFootball 2022 Mobile oyunu aslında yıllardır herkesin bildiği PES oyununun adının değiştirilmiş ve sadece mobil cihazlarda oynanmak üzere tasarlanmış bir futbol oyunudur. eFootball 2022 adında bir oyun daha vardır ve bu oyunun da aslında tam adı eFootball 2022 Season Update dir ve bu oyun eFootball 2022 Mobile oyununun PlayStation, bilgisayar ve Xbox gibi cihazlar için tasarlanmış versiyonudur.

eFootball 2022 Season Update oyunu da yıllardır herkesin bildiği ve severek oynadığı PES oyununun artık isim değiştirmesi üzerine ilk defa yeni adıyla çıkardığı oyundur yani eFootball 2022 oyunlarının herkesin bildiği pes oyunundan hiçbir farkı yoktur.

Eğer ki eFootball 2022 Season Update oyunu hakkında da hileler öğrenmek ve oyun hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak isterseniz sizler için yazdığımız eFootball 2022 Season Update Para Hilesi yazımızı ziyaret edebilirsiniz.

eFootball 2022 Mobile Nasıl Oynanır?

eFootball 2022 Mobile oyunu sadece Android ve IOS cihazlar üzerinden oynanabilmektedir. Oyunu mobil cihazınıza indirdiğiniz taktirde bir hesap oluşturup ardından da eFootball 2022 Mobile Hile Güncel Hileler kullanarak oyuna giriş yapabilirsiniz. Oyuna giriş yaptığınızda oyunun eski adı ile PES oyununa yeni adı ile de eFootball 2022 Season Update oyununa çok benzediğiniz göreceksiniz.

eFootball 2022 oyunu o kadar muhteşem bir oyun ki herkes o oyunu hiç bırakmadan evde, okulda, işte ve yolda daima oynamak istiyor ve bu sebepten dolayı da eFootball 2022 Mobile oyunu piyasaya çıkmış ve oyunu n diğer cihazlar için olan versiyonu ile neredeyse aynı özelliklere sahip olarak çıkmıştır.

Oyuna girdiğinizde ister kendi oyuncunuzu oluşturup kariyer odaklı olarak bir oyun oynayabilirsiniz, isterseniz arkadaşlarınızı oyundan arkadaş olarak ekleyip onlarla online olarak kıyasıya mücadele edebilirsiniz ve özellikle de arkadaşlarınız ile oynadığınız zaman eFootball 2022 Mobile Hile Güncel Hileler size oldukça fazla yardımcı olacaktır eFootball 2022 Mobile Hile Güncel Hileler sayesinde arkadaşlarınızı her zaman yenebilirsiniz ve hesabınız her zaman arkadaşınızın hesabından daha üstün durumda olur.

eFootball 2022 Mobile oyununu Android cihazlarınızda oynamak için Google Play Store aracılığı ile oyunu indirebilirsiniz IOS cihazlarda oynamak için de App Store aracılığı ile oyunu indirebilirsiniz. Peki ya oyunu indireceğim ama benim cihazım oyunu kaldırır mı diye düşünüyor iseniz şimdi sizlere oyunu sistem gereksinimlerini paylaşacağım.

eFootball 2022 Mobile Sistem Gereksinimleri

  • Android: Sürüm 7.0 veya üzeri
  • Bellek: 2 GB veya üzeri RAM
  • CP: Arm tabanlı dört çekirdek (1,5 GHz) veya üzeri
  • iOS13 ile uyumlu cihazlar
  • iPhone 6s veya üzeri,
  • iPad Pro (9,7 inç) veya üzeri
  • iPad (5. nesil) veya üzeri
  • İPad Air 2 veya üzeri
  • iPad mini 4 veya üzeri
  • iPod touch (7. nesil)

Bu veriler Konami’nin yani eFootball oyunun yapımcısının sitesinden alınmadır. Eğer ki bu verilen sistem gereksinimlerinden daha düşük sisteminiz var ise oyunu indirmemenizi tavsiye ederim eğer ki oyunu indirirseniz mobil cihazınızın zarar göreme ihtimali bir hayli yüksektir.

eFootball 2022 Mobile Hile Güncel Hileler

Sizlere öncelikli tavsiyem eFootball 2022 oyunu dahil hiçbir oyunda kesinlikle hile yapmayınız çünkü hile kesinlikle yasal bir şey değildir ve eğer ki hile yaptığınız tespit edilir ise hesabınız kalıcı olarak kapatılıp hakkınızda yasal işlem başlatılabilir.

Hileyi çoğu kişinin tercih etme sebebi oyun indirmesi ve oynaması tamamıyla ücretsiz de olsa oyun içinde bazı alım satımlar mevcuttur ve oyuna para yatırmadan oyunu oynamak da oldukça zordur ancak çoğu kişi oyuna para yatırmayıp hile yapmayı tercih ediyor. Şimdi aşağıda vereceğim yol ile siz de hile yapabilecek oyunun keyfini doyasıya yaşayabileceksiniz.

https://modsuper.com/tr/pes-2022-h/ sitesi aracılığı ile oyunda sınırsız coine sahip olabileceksiniz ve oyunun keyfini doyasıya yaşayabileceksiniz.

Bu verdiğim site dahil olmak üzere hiçbir siteyi kullanarak hile yapmayınız. Cihazınıza zarar gelebilir.

eFootball 2022 Para Hilesi PC

Sizlere öncelikli tavsiyemiz hile yapmamanız olacaktır. https://www.plitch.com/tr/efootball-2022-g-3063 sitesine giriş yaprak hileyi indirebilirsiniz.

Hile Yaparsam Hesabım Kapatılır mı?

Hangi oyunda olursa olsun hile yaptığınız tespit edildiği takdirde geçici yada kalıcı süreliğine hesabınız kapatılabilir. Hatta oyun şifrketi tarafından size dava bile açılabilir.

Mehmet Faruk

Mobildiyari.com'da başyazar ve site sorumlusu olan Mehmet Faruk, platformun her köşesinde nitelikli içerik sunmayı hedefler. Mehmet Faruk, çeşitli kategorilerde ziyaretçilere tarafsız ve gerçek bilgi sağlamayı amaçlar.

5 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu