BİP Yıldızları (BİP Kullan Kazan) Kampanyası

BİP Yıldızları (BİP Kullan Kazan) Kampanyası
A+
A-

BİP Yıldızları (BİP Kullan Kazan) Kampanyası; Turkcell operatör kullanıcısı olanlara sunulan kampanyalar bitmek bilmiyor. Özellikle WhatsApp alternatifi bir uygulama olan BİP üzerinden sunulan kampanyaların ardı arkası kesilmemektedir.

Turkcell tarafından abonelerine sunulan kampanyalardan biri de BİP uygulaması üzerinden sunulan kampanyalar olmaktadır. Özellikle son zamanların en çok tercih edilen kampanyası BİP Kullan Kazan Kampanyası ile haftalık 1 GB bedava internet kazanabilirsiniz.

İşte Bip Yıldızları bedava internet kampanyası detayları;

BİP Kullan Kazan Nedir?

BİP üzerinden Kullan Kazan kampanyası ile GB’lar kazanabilirsiniz. BİP Kullan Kazan olarak bilinen ama BİP Yıldızları olarak da nitelendirilen bu kanal sayesinde siz de bedava internet kazanabilirsiniz. Bedava internet kazanmak istiyorsanız eğer telefonunuza öncelikle BİP uygulamasını indirmeli daha sonra BİP Yıldızları kanalını takip etmelisiniz.

Kanalda sizlere aylık olarak sunulan 1000, 1200, 1500, 2000, 2500, 4000, 5000 ve 10.000 mesaj hedefinden hangisi size uygunsa ona tıklayarak belirtilen görevi tamamladığınız takdirde 1 GB bedava internet kazanabilirsiniz. BİP Kullan Kazan kampanyası hem faturalı hem de faturasız tüm Turkcelli müşteriler faydalanabilir.

BİP Kullan Kazan Kampanyasına Nasıl Katılırım?

BİP yıldızları olarak bilinen Kullan kazan kampanyasına katılmak için tek şart Turkcell abonesi olmanızdır. Hem faturalı hem de faturasız tüm abonelere açık olan bip yıldızları kampanyasına katılmak için eğer BİP uygulamasını telefonunuza indirmeniz gerekiyor. BİP uygulamasını telefonunuza indirdikten sonra BİP Yıldızları kanalına abone olmanız yeterlidir. 31 Aralık 2021 tarihine kadar geçerli olan bu kanal sayesinde haftada 1 kez 1 GB internet kazanabileceğiniz gibi aynı zamanda aylık pakette kazanabilirsiniz.

BİP Yıldızları Kampanyasına Nasıl Dahil Olunur

BİP yıldızları kampanyasına dahil olmak için BiP keşfet bölümünde yer alan BiP Yıldızları kanalını takip etmek ve en az 1 kez mesaj atmış olmanız gerekmektedir. Kanalı takip etmeden mesaj gönderdiğinizde bip yıldızı kampanyasına dahil değilsin hatası alabilirsiniz. BİP yıldızları kanalı takip etiğiniz halde bu şekilde uyarı alırsanız “BiP – Daha Fazla- Ayarlar – Yardım – BiP Destek” adımını takip ederek destek alabilirsiniz.

Bip Kullan Kazan Günlük 1 GB

Tüm faturalı ve faturasız Turkcell müşterilerinin katılımı açık olan Bip kullan kazan kampanyasından ile sizlerde günlük 1 GB bedava internet kazanmak için size özel olarak hazırlanmış mesaj hedefine ulaşmanız gerekmektedir.

Bip kullanım yoğunluğuna bağlı olarak size bildirin mesaj gönderme hedefine ulaştığınızda 1 GB Hediye İnternet hattınıza otomatik olarak tanımlanır ve size bilgilendirme mesajı gönderilir.

BİP Yıldızları Ne Zaman Yenilenir?

BİP Kullan Kazan kampanyasına haftalık olarak katılabileceğiniz gibi haftalık internet kazanacaksınız. Haftalık olarak size verilen görevleri tamamladıktan sonra hediye internet kazanabileceksiniz. Her hafta başlayıp Pazar günü sona eren bu kampanyadan faydalanabilirsiniz.

BİP Yıldızları Hilesi

BİP Kullan Kazan Kampanyası hilesi sıklıkla araştırılan konulardan biridir. Şunu bilmelisiniz ki Kullan kazan kampanyasına dahil olmak için BİP uygulamasına girdikten sonra toplu mesaj atmak gibi yanlış yolları denediğiniz takdirde banlanırsınız. Bunun için Turkcell Kazan Kampanyası Hilesi kesinlikle yapmamanız gerekiyor. Sevdiklerinize mesaj atarak bedava internet kazanabilir istediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Bip Yıldızları Ban Kaldırma

Bip kullan kazan kampanyasında en çok karşılaşılan sorunlardan biride aldatmaya yönelik toplu mesaj atmak ve bu türden uygulamalar kullanmaktır. Turkcell tarafından yapılan güncelleme ile artık bip uygulamasında yaptığınız hile hemen anlaşılmakta ve size belli bir süre ban atmaktır.

Bip yıldızları ban kaldırmak için telefonunuzda bulunan mesaj atma uygulamalarını kaldırmaktır. Eğer ban kalkmaz ise size bildirilen tarihi beklemeniz gerekebilir.

Bip Yıldızları Mesaj Saymıyor

Bedava günlük 1 GB kazanmak için mesaj atanların yaşadığı sorunlardan biride bip yıldızları seri anlamsız mesaj atmaktır. Özellikle puan kasmak için hızlı olarak atılan tek harf yada seri emojeler göndermek mesaj olarak sayılmamaktadır.

Hızlı şekilde aynı anda mesaj atmak en az 2 yada 3 harf içeren mesaj göndererek sorunu ortadan kaldırabilirsiniz.

BİP Yıldızları 0 Mesaj Hatası Çözümü

BİP uygulamasında gönderdiğini mesaj sayısını görmek isteyen bazı kullanıcılar gönderilen mesaj sayısının sıfır olduğunu söylemişlerdir. Bu şekilde bir hata alırsanız uygulamayı telefonunuzda silip tekrar kuruabilirsiniz. Genelde bunu yaptığınızda sorun ortadan kalkacaktır eğer sorun halen devam ederse “BiP – Profil – Ayarlar – Yardım – BiP Destek” adımlarını takip ederek destek talebi açarak sorunu hemen çözebilirsiniz.

Bip Uygunsuz Kullanım Tespit Edildi Ne Demek

Bip Uygunsuz Kullanım tespit edildi ne demek sorusuna cevap vermek gerekirse uygulama içerisinde sahte mesaj atan uygulamalar kullanıldığında bu hatayı alabilirsiniz. Özellikle sahte konum yada fake konum uygulaması kullanarak hile yapmak bu hatayı almanızdaki en büyük nedenlerin başında gelmektedir.

Turkcell Bedava İnternet 2021

BİP Bedava İnternet 2021

Bip Yıldızları İnternet Gelmedi Hatası

Bip yıldızları kanalında ayın yıldızı seçilip mesaj gönderme görevinizi tamamladığınızda hattınıza 1 GB bedava internet yüklemesi yapılır. Eğer belirlenen hedefi tamamladıysanız mutlaka size bilgilendirme mesajı sonrası bedava internet verilir.

Tüm görevleri tamamlayıp ancak bedava internettiniz hattınıza tanımlanmadıysa BiP>Profil>Ayarlar>BiP Hakkında>Bize Ulaşın adımlarını takip ederek destek talebi açabilirsiniz.

Sizlere bu yazımızda Bip Yıldızları, Bip kullan kazan kampanyası hakkında bilgi vermeye çalıştım. Aklınıza takılan soruları yorum kısmına yazabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.