Paycell Bedava İnternet (Herkese 5 GB İnternet)

Paycell Bedava İnternet (Herkese 5 GB İnternet)

Paycell Bedava İnternet 2022; Giderek gelişen ve değişen dünyamızdan dolayı önceden beri kullanılan paraların yerini kartlar aldı. Bildiğiniz üzere sanal kartlar sayesinde internet üzerinden güvenilir bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz. Bu sanal kartlardan biri ve son zamanların en popüler olanı da Paycell olmuştur.

Alışveriş yapmamıza imkan sağlayan ve Turkcell’in kendi abonelerine sunduğu Paycell Card sayesinde bedava internet kazanabilirsiniz. Paycell Bedava İnternet sayesinde kesintisiz internet keyfini siz de yaşayabileceksiniz.

Sizlere bu yazımızda Paycell bedava internet nasıl yapılır? ve paycell bedava internet kampanyaları hakkında güncel bilgiler vermeye çalışacağım.

İşte Turkcell paycell bedava internet kampanya detayları;

Paycell Bedava İnternet Kazanma

Paycell Bedava İnternet, Turkcell’in kendi aboneleri için sunduğu bedava internet kampanyaları olmakla beraber Turkcell hat sahibi olan faturalı ve faturasız hat sahipleri Paycell Card kullanabilmektedir. Kampanyadan faydalanabilmeniz için mutlaka bir Paycell Card sahibi olmanız gerekmektedir. Paycell Card satın almak için size en yakın Turkcell noktasına gidebilirsiniz.

Paycell Salla Hediyeleri Toplam Kampanyası

Paycell salla hediyeleri topla kampanyası kapsamında Paycell aboneliği bulunan Turkcell müşterileri paycell uygulamasını telefonuna indirip kullanıcı girişi yaparak Salla Topla ile hediye para, internet paketi veya Paycell Puan kazanabilirsiniz.

Paycell uygulamasının içerisinde yer alan salla topla linkine tıklayarak bedava internet kazanabilirsiniz. Haftada 1 defa salla topla yaparak hemen sizde kazanmaya başlayabilirsiniz. Paycell salla topla haklarınız her hafta Perşembe günü yenilenmektedir.

Paycell Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Paycell Bedava İnternet kampanyasından yararlanmak için ilk yapmanız gereken bir sanal kartınızın olmasıdır. Sanal kartınızı aldıktan sonra Google Play Store veya App Store üzerinden Paycell uygulamasını indirin. Paycell uygulamasını indirdikten sonra uygulamaya Turkcell numaranız ile beraber kartınızı sisteme kaydetmeniz gerekiyor. Şayet Paycell internet kampanyasından ilk kez yararlanıyorsanız uygulamaya girer girmez hattınıza internetin tanımlandığını göreceksiniz.

Paycell Bedava İnternet Kampanyaları

Turkcell abonelerine sunulan Paycell Card kullandıktan sonra Turkcell Bedava İnternet kazanabilirsiniz. İşte, Paycell Bedava İnternet Kampanyaları:

Paycell Bedava 1 GB İnternet Kampanyası

Hem faturalı hem de faturasız hat sahiplerinin katılabileceği kampanyadan yararlanmak için Paycell uygulaması üzerinden veya Turkcell mağazaları üzerinden Paycell kartınızla fatura ödemesi yapmanız gerekiyor.

Paycell kartınızla fatura ödemesi yaptığınızda ilk fatura ödemenize 1 GB internet, ikinci fatura ödemenize 2 GB internet kazanma hakkını elde edeceksiniz. Kampanyaya katılmak için fatura yatırma işlemini gerçekleştirmeden önce telefonunuzun mesaj kısmından PAYCELL FATURA yazıp 5955’e Mesaj atmanız gerekiyor.

Paycell 2 GB Bedava İnternet Kazanma

Sizde paycell müşteriyseniz hemen 2 GB bedava internet kazanmak için Paycell uygulamasına giriş yaparak hmen fatura ödemesi yaparak 2 GB hediye internet sahibi olabilirsiniz. Kampanyaya katılmak için  KATIL KOLAY yazıp 2255’e gönderdikten sonra Financell, elektrik, su, doğalgaz gibi kurum fatura ödemeniz sonrası 2 GB internet hattınıza tanımlanacaktır.

Paycell 5 GB Bedava İnternet Kampanyası

Paycell bedava internet kazanmak için katılabileceğiniz bu kampanyada paycell uygulaması üzerinden paycell kartınıza 200 TL ve üzeri yükleme yaptığınızda 5 GB bedava internet hattınıza yüklenecektir. Paycell kartınız yoksa uygulamaya girerek hemen kartınızı oluşturup limit katarabilirsiniz.

Paycell 5 GB kampanyasından yararlanmak için KATIL AKTAR yazıp 2255’e gönderdikten sonra paycell uygulamasına girip kartınıza limit aktarmanız yeterlidir.

Sizlere bu yazımızda güncel Paycell bedava internet kampanyaları hakkında bilgi vermeye çalıştım. Paycell bedava internet kampanyaları güncellendikçe sizinle paylaşmaya çalışacağım.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.