Reklam
Mobil Oyunlar

PUBG Mobile 90 FPS Config İndir

PUBG Mobile 90 FPS config; PUBG oyununda görüntü kalitesini artırmak ve çok daha hızlı bir oyun deneyimi sağlamak amacıyla ekran yenileme hızınızı artırmak için kullanabileceğin en güncel PUBG 90 FPS config dosyasını seninle paylaşıyoruz!

PUBG Mobile 90 FPS Config Nedir?

PUBG oyun severleri için merak edilerek en çok araştırılan konuların arasında PUBG Mobile Hileleri ( Güncel Hileler ) yer alırken ekran yenileme hızını artırarak en ince detayları bile kaçırmadan takip etmek isteyen oyuncular da güncel PUBG Mobile 90 FPS config dosyasını bulmak için uğraşıyorlar.

Yazımız içeriğinde sizinle paylaştığımız bağlantı linkini kullanarak hem 32 Bit hem de 64 Bit seçenekleri için kullanabileceğiniz indirme seçeneklere ulaşabileceksin. Bu şekilde indirme yaparak, sadece android cihazlarda kullanabileceğin APK dosyaları ile değil, Emülatör cihazlarında da kullanabileceğin güncel PUBG Mobile 90 FPS config dosyası ile oyun deneyimini zenginleştirebilirsin!

PUBG 90 FPS config dosyasını telefonuna ya da PUBG Mobile oyunu oynadığın platforma yükleyerek, cihazının ekran yenileme hızını 90 FPS’ye kadar artırabilir ve oyun içerisindeki en küçük hareketleri bir görebilirsin! Ancak dünya çapında en çok sevilen ve en çok indirilen mobil oyunlardan birisi olan PUBG Mobile oyununun güncellemesi ile birlikte, burada indirdiğin dosyanın da güncel olması gerekiyor. Bizler de güncel PUBG 90 FPS config dosyalarını seninle paylaşıyor ve oyun keyfine yardımcı oluyoruz!

Güncel PUBG 90 FPS Config Dosyası

PUBG Mobile oyun güncellemesi ile artık eski config dosyalarını kullanamıyoruz maalesef. Bu nedenle de yeni oyun sürümüyle uyumlu olarak çalışabilen ve oynanış sırasında ekran FPS hızını 90’a kadar çıkarabileceğin güncellenen PUBG Mobile 90 FPS config dosyasını ister bilgisayarın üzerindeki emülatörlerden istersen de mobil cihazlarınızdan indirerek kurabilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsin.

Aşağıdaki linke girerek çıkacak olan seçenekler arasından, istediğin elektronik cihaz platformunu seç ve hemen indir! PUBG Mobile 90 FPS Config dosyası araştıran oyun severler için son güncelleme versiyonuna özel olarak hazırlanan config dosyasını seninle paylaşıyoruz. Daha önceki oyun sürümleri için hazırlanan dosyaları kullanamadığın için güncel sürüm dosyasını kullanman gerekiyor. Biz de güncel PUBG Mobile 90 FPS config dosyasını senin için araştırdık ve bulduk. Aşağıdaki linke giderek gerekli indirmeleri yapabilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsin.

PUBG 90 FPS Config Dosyası İndir

Güncellenen PUBG Mobile oyun sürümü ile uyumlu olarak çalışan PUBG 90 FPS config dosyasını indirmeden önce, dünya üzerindeki milyonlarca PUBG Mobile oyuncusu arasında daha isabetli atışlar yaparak önce çıkmak ve oyunda fark atmak isteyenler için hazırladığımız PUBG Mobile Sekmeme Config dosyasını ve oyun içerisindeki nişangah kontrolünü daha da artırabileceğin en optimum PUBG Mobile Hassasiyet Ayarları Kodu yazılarımızı ziyaret edebilir ve oyun deneyimini daha da zenginleştirebilirsin!

Bu yazımızda sizinle paylaştığımız PUBG Mobile 90 FPS Config dosyası ile oyun sırasında, düşmanlarınla mücadele ederken nişangah kontolünü daha da artırmanı ve ateş etme sırasında yaşadığın geri tepme ile ekran yenilenme hızından kaynaklı kaçırdığı küçük hareket detaylarını bile görebilir ve düşmanlarından daha erken, onları fark ederek hedefini daha rahat vurabilirsin!

Özellikle seri atışlar sırasında, silahın neden olduğu geri tepme olayına da büyük çözüm getiren PUBG Mobile 90 FPS config ayarları ile sen düşmanı hedef alarak seri atış yapmaya başladığın zaman, yaşayacağın bu geri tepme oranını büyük ölçüde düşürebilirsin! Bu sayede her atışın sırasında nişangahın kayma oranı en aza indirilir ve sen de hedefi 12’den vuracak atışlar yapabilirsin!

Güncel PUBG 90 FPS Config Dosyasını İndir
https://gamekillermods.com/best-90fps-config-file-for-pubg-mobile/download/

PUBG Mobile 90 FPS Config Dosyası Nasıl Kurulur?

Yukarıdaki bağlantı üzerinden güncel PUBG Mobile 90 FPS config dosyasını indirdikten sonra, indirme klasörüne gittiğiniz zaman “game_patch_1.7.0pak” adından bir dosya göreceksiniz. Bu dosyaya tıklayarak dosyayı kopyalayın.

Ardından, cep telefonunuzun ya da diğer cihazınızın dosya yöneticisini açarak sırasıyla “Android > Data > com.tencent.ig > Files > UE4Game > ShadowTrackerExtra > ShadowTrackerExtra > Saved > Paks >” adımlarını takip ederek belirtilen dosya konumuna gidin.

Bu dosya konumuna gittikten sonra ise kopyaladığınız “game_patch_1.7.0pak” dosyasını bu klasörün içerisine yapıştırın ve içeriğindeki tüm dosyaları yeni dosyalar ile değiştirilmesine onay verin.

Bu işlemleri tamamladıktan sonra ise güncel PUBG Mobile 90 FPS config dosyası ile kolaylıkla PUBG Mobile oyununa giriş yapabilir ve 90 FPS deneyiminin tadını çıkarabilirsin.

PUBG Mobile sekmeme config

PUBG 90 FPS Config Dosyası Kullansam Ban Yer miyim?

Hepimizin severek oynadığı elinden düşürmediği PUBG Mobile oyununda, 90 FPS ayarlarını kullanarak oynadığım zaman ban yer miyim sorusu sıklıkla soruluyor ve hepimiz tarafından merak ediliyor. Ancak merak etmeyin ki bu dosyayı kullandığınız zaman ban yeme riski gibi bir durum söz konusu değil! Çünkü gerçek oyun dosyaları araştırılarak bulunan 90 FPS ayarları ile oyun dosyaları tekrar güncellenir ve bu durum da oyun geliştiriciler tarafından hile olarak algılanmıyor.

Normal yollardan müdahale edilerek değiştirilemeyecek olan PUBG Mobile 90 FPS config dosyasını değiştirdiğiniz başka oyuncular tarafından fark edilirse ancak şikayet edilirsiniz. Bu durumda da kalıcı bir ban yeme durumu çoğunlukla söz konusu olmuyor. Kısa süreli ban cezası alırsanız da PUBG Mobile Ban Kaldırma makalesini okuyarak ban kaldırma yapabilir ve oyuna kaldığınız yerden devam edebilirsin!

Bunlarla birlikte PUBG Mobile oyununda ücretli olarak satılan karakter kıyafetlerini, harika ekipmanları ve Royale Pass’ı satın almak için kullanabileceğin bedava PUBG Mobile UC Hilesini ve ücretsiz hediyelere ulaşabileceğin PUBG Mobile Redeem Kodları hakkında yazdığımız yazılarımızı ziyaret edebilirsin!

PUBG Mobile En Fazla Kaç FPS Veriyor?

PUBG Mobile oyununda daha fazla FPS yani yenileme hızı alarak düşmanınızı siz daha önce görebilirsiniz ve bu sayede siz daha avantajlı hale gelirsiniz. Çoğu kişi de PUBG Mobile oyunu kaç FPS destekler diye merak etmektedir. Bu durum tamamıyla sizin cihazınıza bağlıdır sizin cihazınız kaç FPS ise PUBG Mobile FPS ayarlarını ona göre güncelleyip PUBG Mobile oyununda o kadar FPS alırsınız.

PUBG Mobile 120 FPS Var Mı?

Eğer ki PUBG Mobile oyununu oynarken FPS kalitenizi arttırıp düşmanları siz daha hızlı görerek onlardan önce ateş edip oyunda daha iyi bir performans almak istiyorsunuz ancak şuanda kullandığınız FPS 90 FPS ve siz daha fazlasını alabilir miyim diye düşünüyorsanız; eğer ki cihazınız 120 FPS desteği sağlıyor ise PUBG mobile FPS ayarını 120 olarak ayarladığınız zaman 120 FPS alabilirsiniz.

Mehmet Faruk

Mobildiyari.com'da başyazar ve site sorumlusu olan Mehmet Faruk, platformun her köşesinde nitelikli içerik sunmayı hedefler. Mehmet Faruk, çeşitli kategorilerde ziyaretçilere tarafsız ve gerçek bilgi sağlamayı amaçlar.

2 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu