Reklam
Oyun Hileleri

PUBG Mobile Sekmeme Config İndir (Güncel Link)

PUBG Mobile sekmeme config; Mobil oyun severlerin son dönemde en çok beğendiği ve tutkunu olduğu oyun PUBG Mobile oldu. Dünya üzerinde milyonlarca oyuncusu olan bu oyunda isabetli atışlar yapmak isteyenler için sadece birkaç küçük dosya güncellemesi yeterli oluyor.

PUBG Mobile Sekmeme Config Ne İşe Yarar?

Milyonlarca oyuncusu olan ve her geçen gün de yeni oyuncuların katıldığı bu online oyun platformunda PUBG Mobile Hileleri de oldukça fazla sayıda oyuncu tarafından araştırılıyor. Sizinle daha önce paylaştığımız yazımızda PUBG Mobile Hassasiyet Ayarları Kodu ile oyun deneyiminizi geliştirebileceğiniz gibi şimdi paylaştığımız PUBG Mobile sekmeme config ayarlarını kullanarak da oyun oynarken, atışlarınızı daha keskin ve hedefinizi de daha stabil hale getirebilirsiniz.

PUBG Mobile silah sekmeme ayarlarını arıyorsanız doğru yerdesiniz! Burada sizinle paylaştığımız ayarları kullanarak atış deneyiminizi zenginleştirebilir ve oyun ayarlarınızı daha da güçlendirebilirsiniz. Böylece, atışlarınız sırasında yaşadığınız silahınızın geri tepmesini büyük ölçüde engelleyerek daha stabil ve hedefini vuran atışlar yapma şansına sahip olacaksınız.

Sizin için hazırladığımız bu yazımızda, tamamen rekabete ve atış becerilerine dayalı olan ve mobil oyun sektörünün başında gelen isimlerinden olan PUBG Mobile oyunu içerisinde atış deneyimizi yükseltecek ve rütbenizi artıracak olan küçük bir yardımcıyı tanıtıyor ve sizinle paylaşıyoruz. Eğer oyundaki rekabette biraz daha destek almak isterseniz sizinle paylaştığımız PUBG Mobile Redeem Kodları kullanabilir ve diğer oyuncuları etkisi altına alacak olan PUBG Mobile İmza Sözleri En Güzel PUBG İmza Sözlerine bakabilirsiniz.

PUBG Mobile Sekmeme Config Kullanımı

PUBG Mobile sekmeme config dosyasını kullanarak, oyun geliştiriciler tarafından da hile olarak algılanmayan ve rahatlıkla oyununuzu oynamaya devam edebileceğiniz en iyi ayarları sizinle paylaşıyoruz. Bu ayarlar ile hedeflerinizi 12’den vurabilir ve rakiplerinize daha fazla üstünlük sağlama şansına sahip olabilirsiniz.

Tamamen rekabete, oyun becerilerine ve hayatta kalmaya dayalı oyun olan ve Battle Royale oyınlar içerisinde birinci sıraya oynayan PUBG Mobile oyununda, diğer oyunculara karşı üstünlük kurmak, rekabette ben de varım diyebilmek ve yeteneklerinizi göstermek için biraz yardıma ihtiyaç duyuyor ve PUBG sekmeme config dosyasını araştırıyorsanız, birazdan sizinle paylaşacağımız link üzerinden indirme işlemini yapabilir ve silahla ateş etme deneyiminizi daha üst seviyelere çıkarabilirsiniz.

Dünya üzerinden, başta Asya bölgesinde kullanılmaya başlayan ve sonradan da dünyadaki tüm oyuncular tarafından fark edilerek hemen herkes tarafından kullanılmaya başlayan PUBG sekmeme config dosyasını indirmek ve oyundaki atış ayarlarınızı küçük düzenlemelerle çok daha iyi yerlere getirmeniz için yapmanız gerekenleri aşağıda paylaşıyoruz. Oyun keyfiniz bol olsun!

PUBG Mobile hassasiyet ayarları kodu

PUBG Mobile Sekmeme Config İndir

Ara ara güncellemeler yaparak oyun içerisindeki dosya yollarında, dosyalar içerisinde ve dosya kullanımı açısında değişikliler yapan PUBG Mobile oyun geliştiricileri nedeniyle oyun her gelen yeni güncelleme ile güncel PUBG Mobile sekmeme config dosyası da araştırılıyor. Biz de sizin için en güncel PUBG Mobile sekmeme config dosyasını bularak burada paylaşıyoruz.

Tek yapmanız gereken aşağıda size verdiğimiz bağlantı linkini kullanarak dosyayı indirdikten sonra, aşağıda da yine sizinle paylaştığımız PUBG Mobile sekmeme config yükleme adımlarını takip etmeniz ve en güncel PUBG Mobile sekmeme config dosyasını telefonunuza doğru bir şekilde kurmanız yeterli oluyor. Bu adımları doğru bir şekilde takip ettikten sonra ise PUBG Mobile oyununda silahınızın geri tepmesini büyük ölçüde azaltarak oyun sırasındaki atışlarınızın isabet oranını artıracaksınız.

İndirme Linki Tıkla
Dosya Boyutu 37 MB
Dosya Durumu Çalışıyor
Kontrol Tarihi 03.01.2024

RaR şifresi : mobildiyari.com

Buradaki bağlantı üzerinden ilgili dosyaya erişim sağlayabilirsiniz. Özellikle de seri yapacağınız atışlar sırasında en çok işe yarayacak ve atışlarınızın isabet oranını büyük etkisi olacak bu dosyayı güncelledikten sonra diğer oyunculara, kendi yeteneklerinizi kanıtlayabilirsiniz.

PUBG Mobile Sekmeme Config Özellikleri Neler?

Mobil oyun dünyasının bu zorlu oyununda, işlerinizi kolaylaştıracak ve yaptığınız atışlarda silahınızın geri tepmesini azaltacak olan bu dosyayı kullandıktan sonra yaptığınız atışlar sırasında nişan almanız ve hedefinizi bulmanız çok daha kolay oluyor. Sizinle paylaştığımız ve PUBG Mobile oyununda kullanabileceğiniz PUBG sekmeme config dosyası indirme linki üzerinden yaptığınız indirme ile güncelleyeceğiniz PUBG Mobile sekmeme ayarları sayesinde, yaptığınız atışlar sırasında ve özellikle de seri atışlarda silahınızı ateşlediğiniz zaman, silahınızın geri tepme oranı çok çok düşük seviyelere iniyor. Peki güncel PUBG sekmeme config dosyası özellikleri neler diye bakacak olursak da bu ayarlar sayesinde şunları elde ediyorsunuz:

1: Yüksek Hasar

2: Sekmeme

3: %70 Kafadan Vuruş

PUBG Mobile Sekmeme Config Dosyası Nasıl Eklenir?

PUBG Mobile sekmeme config dosyası yükleme işlemini yapmak için şu adımları takip edebilirsiniz:

Yukarıda sizinle paylaştığımız indirme linkine giderek .rar dosyasını indirin. Rar dosyasını tıkladıktan sonra bulunduğunu klasöre, dosya içerini çıkarın. Klasörler içerisindeki dosyalar arasında com.tencent.ig isminde bir klasör bulunuyor. Bu klasörü kopyalayın.

Dosyayı kopyaladıktan sonra ise cep telefonunuz ya da oyunu oynamak için kullandığınız mobil cihazınıza ait klasör yöneticisini açarak ana sayfa yolu olan /storage/emulated/0 dosya kanalına gidin. Burada bulunan dosyalar arasından “Android” klasörünü açın.

Yukarıdaki linkten indirdiğiniz Pubg_Mobile_1.7.0_Sekmeme__40_config klasörünü açarak, daha önce kopyaladığınız com.tencent.ig klasörünü buraya yapıştırın.

Bu işlemi yaparken dosyaların değiştirilmesi için size bir soru gelecek. Gelecek olan sorulara onay vererek tüm dosya ve klasörlerin değiştirilerek güncel PUBG Mobile sekmeme config dosyası ile güncellenmesini sağlayın. Ardından PUBG Mobile sekmeme config ayarlarını tamamlamış oluyorsunuz. Keyifli oyunlar dileriz!

YouTube video

PUBG Mobile Sekmeme Hilesi Bansız Nasıl Yapılır?

Eğer ki siz de iyi bir PUBG Mobile oyuncusu iseniz ve PUBG Mobile oyununda daha iyi performans almak istiyorsanız ve bu konuda da en çok yardımcı olan PUBG Mobile sekmeme hilesini yapmak istiyorsanız ancak ban yerim diye düşünüyorsanız; evet PUBG Mobile oyununda her türlü hilenin sonucu ban ile sonuçlanır bansız bir hile yoktur.

PUBG Mobile Sekmeme Ayarları Çok İşe Yarar Mı?

Eğer ki PUBG Mobile oyununda hemen hemen her oyunda 1. olarak çıkmak istiyorsanız bu konuda size hassasiyet sekmeme hile oldukça fazla yardımcı olacaktır. Örneğin siz bir kişinin kafasına nişan aldınız ve ateş etmeye başladınız siz 2. mermiyi attığınız o mermi artık kafaya gitmez silahın sekmesinden kaynaklı olarak başka yere gider.

Mehmet Faruk

Mobildiyari.com'da başyazar ve site sorumlusu olan Mehmet Faruk, platformun her köşesinde nitelikli içerik sunmayı hedefler. Mehmet Faruk, çeşitli kategorilerde ziyaretçilere tarafsız ve gerçek bilgi sağlamayı amaçlar.

10 Yorum

      1. Şifre yok demişsin ama şifre istiyor şifre vermişsin linkin orda şifre yanlış insanalri oyalamaniz hoş degil

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu