Reklam
Oyun Hileleri

PUBG Mobile Hileleri (Güncel Hileler)

PUBG Mobile hileleri; Hepimizin severek oynadığı ve dünya çapında milyonlarca oyuncusu olan PUBG Mobile oyununda, oyun keyfinizi artıracak PUBG Mobile hilelerini sizler için araştırdık ve başlıklar halinde PUBG Mobile hileleri nedir? PUBG Mobile hileleri ne işe yarıyor? diye araştırarak en kapsamlı PUBG Mobile hileleri rehberini sizler için hazırladık.

PUBG Mobile Oyunu

Sizler için hazırladığımız bu yazımızda en güncel PUBG mobile hilelerine değiniyoruz. Ancak buradaki hileleri birkaç başlık altında incelemenin daha doğru olduğu kanaatinde olduğumuz için PUBG Trickleri, PUBG Mobile UC hilesi, PUBG Para Hilesi, PUBG Gümüş Hilesi ve PUBG Kıyafet Hilelerini ayrı ayrı ele alıyoruz.

Dünya çapında her geçen gün popülerliğini artıran PUBG Mobile oyununun bu derece popüler olmasından sonra da pek çok kişi tarafından oyunun açıkları araştırılmaya ve PUBG Mobile hileleri ortaya çıkmaya başladı. Tabii ki her oyunda olduğu gibi PUBG Mobile oyununda da her ne kadar uğraşılsa da çeşitli alanlarda açıklar tespit edildi. Diğer oyuncular tarafından tespit edilerek bulunan açıklar sayesinde PUBG Mobile oyun hilelerini internet üzerinden indirme imkanı da buluyoruz.

PUBG Mobile Hileleri

İnternet üzerinde yer alan pek çok hile konusu bulabildiğiniz gibi bu hilelere özgü olarak hazırlanmış pek çok farklı PUBG Mobile hileli APK dosyasına da ulaşabilirsiniz. Bu hilelerin pek çoğu ise diğer oyunculara karşı üstünlük sağlamanız mümkün oluyor. En basitinden duvarın arkasında olan bir düşmanı, o daha sizin nerede olduğunuzu dahi bilmeden, bir dikdörtgen içerisinde görebilirsiniz. Ayrıca başka bir hile ile Mouse otomatik olarak düşman üzerine de gidebiliyor ve nişan almanızda kolaylıklar sağlıyor.

PUBG Mobile oyun hilelerinin yanında, oyunda belli bir seviyeden başlamanızı sağlayan ve hazır ekipmanlar sunan çeşitli PUBG Mobile Bedava Hesap da bulabilirsiniz. Bu hesaplar ile otomatik olarak yüksek seviyelerden başlama imkanının yanında hesaplar içerisindeki ekipmanlardan birçoğuna da ücretsiz olarak sahip olabilirsiniz. Bunun için hazırladığımız makalemizi ziyaret ederek detaylı bilgi alabilirsiniz.

PUBG Mobile Oyun Hileleri

İnternet üzerinde bulduğunuz her oyun hilesine de güvenmemeniz gerekiyor. Çünkü oyun hilesi indirirken, içerisinde kötü niyetli virüsleri de indirmiş olabilirsiniz. Bunun için indirdiğiniz siteler güvenmeli ve herkes tarafından en çok tercih edilen sitelere göz atabilirsiniz. Ayrıca oyunu oynamak için kullanmadığınız bir cep telefonundan giriş yaparak hileleri denemek de faydalı olabilir. Oyunu oynadıktan sonra da telefonunuzu formatlayarak virüslerden etkilenmeden oyun keyfinizi çıkarma şansına sahip olursunuz.

PUBG hileli oynamak için buradaki gibi riskleri alabilirsiniz. Ancak biz şimdi asıl konumuza dönerek PUBG Mobile hilelerine başlık başlık göz atalım ve oyun içerisinde hangi hileleri yapabilirsiniz bir bakalım.

PUBG Hesap Çalma Nasıl Yapılır

PUBG Trickleri – PUBG Mobile Tricks

Aslına hile kullanmaya hiç gerek kalmadan da oyun keyfinizi yükseltmek için internet üzerinden PUBG Trickleri veya PUBG Mobile Tricks yazarak arama yaptıktan sonra en garanti ve temiz yöntemler arasında bulunan PUBG trick hilelerine ulaşabilirsiniz. Pek çok Youtube kanalında da bulabileceğiniz PUBG trickleri ile videolar içerisinde, PUBG oyununda dikkat etmeniz gereken temel noktalara değiniliyor.

Buradaki videoları izledikçe oyun içerisindeki kritik noktaları daha kolay seçebilir, diğer oyunculara karşı dikkatli olabilir ve yeri geldiğinde siz de bu trickleri kullanarak oyundan alacağınız keyfi artırabilirsiniz. Videolar sayesinde oyun içerisindeki seslerden nasıl yararlanabilirsiniz? Hangi silah nasıl kullanılır? Sote mekanlar nasıl bulunur? Duvarın arkasından isabetli ateş nasıl edilir? gibi detayları hiç hile kullanmaya gerek kalmadan öğrenebilirsiniz.

Ayrıca diğer oyuncular arasında öne çıkmanızı ve akıllarda kalmanızı sağlayacak bir diğer konu da oyun nickiniz oluyor. Şekilli Nick, Havalı Nick Yazma, Semboller, Emoji ve İsimler hakkında hazırladığımız yazımızı ziyaret ederek siz de diğer oyunculara hem oyun tarzınızla hem de isminizle fark atabilirsiniz.

PUBG Mobile UC Hilesi

PUBG hileleri arasında en çok aranan hilelerden birisi de PUBG Mobile UC Hilesi oluyor. PUBG UC ile oyun içerisindeki ücretli ürünleri satın alabilir ve diğer oyunculara karşı daha fazla üstünlük sağlayabilirsiniz. UC’nin yanında BP ile premium ekipmanlara ulaşma şansınız oluyor. Bu nedenle PUGB Mobile UC hilesi için internet üzerinde biraz araştırma yaptığınız zaman pek çok site ile karşılaşacaksınız.

İster cep telefonunuz üzerinden isterseniz de bilgisayar üzerinden oyuna giriş yapın, internet üzerinde bulacağınız siteler ile ücretsiz UC alabilirsiniz. Anca yine bu sitelere dikkat edin. Sizin kullanıcı adınızı ve şifrenizi isterlerse, UC alayım derken hesabınızın başka kişilerin eline geçmesine sebep olmayın. Bu konuda çalışan ve güncel siteleri ve kendi kullandığınız hileleri yorumlar kısmında paylaşabilirseniz seviniriz.

PUBG Mobile Para Hilesi

PUBG para hilesi ile diğer oyunculardan UC ve BP alma şansına sahip olabilirsiniz. Para vererek alabileceğiniz bu hile ile oyun içerisindeki UC ve BP’leri daha ucuza mal edebilirsiniz. Ancak bu yöntemde başka oyuncuları da dolandırma şansı olduğu için kesinlikle tavsiye etmiyoruz.

PUBG Mobile Gümüş Hilesi

Dönem dönem oyunun açıklarından faydalanarak elde edilen PUBG mobile gümüş hilesi, şu anda maalesef çalışmıyor. Ancak hala PUBG gümüş hilesi yaptığını anlatan ve diğer oyuncuları manipüle eden pek çok Youtube videosu görebilirsiniz. Ancak bunların net bir şekilde işe yaradığını söyleyemeyiz. Çünkü oyun geliştiriciler tarafından PUBG gümüş hilesi üzerinde pek çok çalışma yapılarak hile yapmanın yolları engelleniyor. Bu şekilde işe yarar bir hile yaptığını söyleyerek sizden hesap adı ve şifrenizi isteyen sitelere ve kişilere kesinlikle güvenmeyin.

PUBG Mobile Kıyafet Hilesi

PUBG oyununda en çok merak ve araştırılan hileler arasında PUBG kıyafet hilesi yer alıyor. Ancak yine PUBG Mobile gümüş hilesinde olduğu gibi henüz çalışa bir kıyafet hilesi yok. Oyun geliştiriciler bu hile üzerinde titizlikle duruyor ve her yeni çıkan yolu engelliyor. Eğer bu şekilde bir hile bulursanız ve uygularsanız da oyun içerisinde 10 yıl ban yiyebilirsiniz.

PUBG Mobile UC Nedir?

Siz de PUBG Mobile oyununa yeni başladınız ve PUBG Mobile oyununda hızlı bir şekilde kasılmak için PUBG Mobile hilelerini kullanıyorsunuz ancak hilelere bakarken UC hilesi dikkatinizi çekmişse ve nedir bu UC diye düşünüyorsanız; UC, PUBG Mobile oyununda özel skinleri alabileceğiniz bir tür para birimidir ve oldukça değerlidir.

PUBG Mobile Hesabım Ban Yedi Ne Yapmam Lazım?

Eğer ki PUBG Mobile oyununu oynarken diğer oyuncular tarafından yaptığınız hile yada hileler fark edilmişse ve bunu oyun yetkililerine bildirmişlerse oyun yetkilileri sizi kalıcı olarak yada belli bir süreliğine oyundan banlarlar ve bu ban süreli ban ise o süre bitene kadar herhangi bir şey yapamazsınız hesabınızın ban süresi dolunca tekrardan hesaba giriş yapabilirsiniz. Bizlerin tavsiyesi oyunlarda hile yapmamanız yönündedir.

Mehmet Faruk

Mobildiyari.com'da başyazar ve site sorumlusu olan Mehmet Faruk, platformun her köşesinde nitelikli içerik sunmayı hedefler. Mehmet Faruk, çeşitli kategorilerde ziyaretçilere tarafsız ve gerçek bilgi sağlamayı amaçlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu