Reklam
Oyun Hileleri

PUBG Mobile UC Hilesi

Dünyada çapında severek oynanan mobil oyunlar arasında yer alan PUBG Mobile oyununa merak salanlar, oyun içi ücretli olarak satılan karakter kıyafetlerini, harika ekipmanları ve Royale Pass’ı satın almak için para yatırmadan sahip olmak için bedava PUBG Mobile UC hilesini araştırıyor.

PUBG Mobile Bedava UC

İnternet üzerinde biraz araştırma yaptığınız zaman pek çok internet sitesinde PUBG Mobile UC hilesi adı altında programlar olduğunu görebilirsiniz. PUBG oyuncularının oyun içi ücretsiz satın alımlarında kullanmak için hesaplarına gönderilen bedava PUBG Mobile UC için siteler üzerinde de izlemeniz gereken adımlar ve yapmanız gereken doğrulama işlemleri anlatılıyor ancak bu siteler ne kadar güvenilir?

PUBG Mobile Hileleri ( Güncel Hileler ) araştırırken internet üzerinde bulacağınız PUBG Mobile UC hilesi olarak çalışan programlara girmek istediğiniz ve hesabınıza PUBG Mobile bedava UC almak istediğiniz zaman, PUBG Mobile UC Hilesinin gerçekten çalışan bir tanesine rastlamak biraz zor oluyor. Kimisi oyun güncellemesini takip edemediği için kimisi de tamamen art niyetli olarak hesap bilgilerinizi ele geçirmeye çalıştığı için ne yaparsanız yapın bedava PUBG Mobile UC hilesi bulamayabilirsiniz.

Bedava PUBG Mobile UC Hilesi

Çalışan PUBG Mobile UC hilesi bulmak için biraz daha gezdiğiniz zaman pek çok site tarafından açıklama kısımlarında da özel yazılımlar hazırlandığını ve oyunun açıklarını tespit ederek PUBG bedava UC alabileceğiniz yazılır. Ancak bu sitelerden bazıları da sizden, hesabınızın kullanıcı adı ve şifresini isteyebilir. Ancak bu sitelere güvenmek tamamen sizin tercihinize kalmıştır.

Ayrıca her geçen gün kullanıcı sayısını artırmaya devam eden PUBG Mobile oyununda, kısa sürede diğer oyuncuların önüne geçmek için kullanabileceğiniz PUBG Mobile Bedava Hesap (Çalışan Aktif Hesaplar) erişmek de mümkün. Bunun için sizinle paylaştığımız yazımızı ziyaret edebilirsiniz.

Bazı sitelerin art niyetli olarak hesabınızı ele geçirmek üzere şifrenizi isteyip istemediğini bilemezsiniz. Bu nedenler çalışan PUBG Mobile UC hilesi ararken kesinlikle güvenilir sitelerde olduğunuzu araştırmalı ve sitelerin kullandığı sistemler hakkında teyit almalısınız ki hesabınız art niyetli kişilerin eline geçmesin. Peki bu siteler PUBG Mobile bedava UC gönderimini nasıl yapıyor?

PUBG Mobile UC Hilesi Nasıl Yapılır?

PUBG Mobile UC hilesi yaparken, kullandığınız hesaba bedava PUBG UC veya BP göndermek için basit birkaç adımı takip etmeniz isteniyor. Bu adımlar ise genel olarak şu şekilde ilerliyor:

Öncelikle, PUBG hesabına bedava UC göndereceğini söyleyen bir site buldunuz ve girdiniz. Site üzerindeki gönderim ekranından ilk önce, hesabınıza göndermek istediğiniz bedava UC ve BP miktarını seçmeniz isteniyor. İstediğiniz tutarı ayarladıktan sonra ise “Gönder” butonuna tıklayın.

Butona tıkladıktan sonra açılacak olan ekran üzerinde, PUBG Mobile bedava UC göndermek istediğiniz PUBG hesabına ait olan ID numarası veya kullanıcı adını yazın. Altında ise oyunu oynadığını platform bilgisi isteniyor. Buraya da PUBG Mobile oyununu hangi platform üzerinden oynuyorsanız o platformu seçin ( Android, iOS, PC veya tümü seçebilirsiniz).

Eğer oyunu farklı farklı elektronik cihazlar üzerinde oynuyorsanız “Tümü” seçeneğini seçmeniz daha iyi olacaktır. Çünkü hesabınıza gönderilecek olan bedava PUBG Mobile UC hilesi ile gönderdiğiniz UC ve BP’ler tüm cihazlarda bu şekilde görülebilir ve oyun içi satın alımları istediğiniz gibi yapabilirsiniz.

Bu adımları yaptıktan sonra ise PUBG hesabınıza gönderilmesini istediğiniz bedava UC ve BP tutarının üretimi, PUBG Mobile veri tabanına erişim sağlandıktan sonra başlıyor. İstenilen miktardaki PUBG bedava UC ve BP üretim işlemi bittikten sonra ise sıra da bu üretilen UC ve BP’leri belirtmiş olduğunu PUBG hesabına göndermek kalıyor.

İstediğiniz tutarlarda bedava UC ve BP’yi siteye belirttiğiniz PUBG hesabınıza göndermek için ise birkaç adımdan oluşan doğrulama işlemlerini yapmanız isteniyor. Doğrulama adımları için açılacak olan ekran üzerinde ise sizden istenen bilgileri girerek ve gerekli yönlendirmeleri takip ederek bedava PUBG Mobile UC hilesi işlemini tamamlamanız isteniyor.

Burada sizden istenen doğrulama işlemlerini yaptıktan sonra ise belirttiğiniz PUBG Mobile hesabınıza, istediğiniz tutarlardaki bedava UC ve BP miktarı gönderilmiş oluyor. Ancak şunu da belirtmek isteriz ki internet siteleri üzerinden yapacağınız gönderimler için belli bir sınır konuluyor. Bu hem hesabınızın banlanmasının önüne geçilmek için hem de sistemde yoğunluk sağlamayıp diğer oyuncular tarafından da PUBG Mobile UC hilesinin kullanılması için belirleniyor.

PUBG Mobile hileleri

PUBG Mobile UC Hilesi Yaparsam Banlanır mıyım?

İnternet üzerinde gördüğünü pek çok PUBG Mobile UC hilesi sitesinde, hile durumu aktif oluduğu zaman ban riskinin olmadığı söyleniyor. PUBG bedava UC hilesi yapmak isterken, oyun geliştiriciler tarafından koyulan güvenlik katmanları üzerinde rahat hareket eden uygulamalarda bir ban riski bulunmayabilir.

Ancak yine de hesabınıza bir anda çok fazla sayıda bedava UC veya BP gelmesi durumunda ise oyun yöneticileri tarafından bu durum fark edilirse ban riskiniz oluşuyor. Bu nedenle bir anda çok fazla UC veya BP göndermemenizi tavsiye ediyoruz.

Online oyun severlerin, oyun içerisinde kullandıkları itemlerle dikkat çekmelerinin yanında en çok araştırdığı konulardan birisi de Şekilli Nick, Havalı Nick Yazma, Semboller, Emoji ve İsimler oluyor. Biz de merak edenler için bu konu hakkında araştırma yaparak bir yazı hazırladık. Linke tıklayarak yazımızı ziyaret edebilir ve şekilli nickler ile oyuncular arasında isminiz ile yer edinebilirsiniz.

PUBG Mobile Sınırsız UC Hilesi Var mı?

PUBG Mobile UC hilesi yapmak için araştırma yapanlar, PUBG sınırsız UC almak istiyorlar. Çünkü oyun içerisinde pek çok sayıda özel ve oldukça da göz alıcı item satın alabilirsiniz. Ancak maalesef sınırsız sayıda UC göndermek mümkün olmuyor. Bunun nedeni de yukarıda da belirttiğimiz gibi oyun yöneticileri tarafından bu durumun tespit edilmesi halinde ban riskiniz doğuyor.

PUBG Mobile UC Nasıl Kazanırım?

Eğer PUBG Mobile oyununda oldukça fazla işe yarayan UC kazanmak istiyorsanız ancak bunu hile yolu ile yapıp hesabınızın ban yemesini istemiyorsanız ve nasıl yasal olarak UC kazanırım diye merak ediyorsanız; oyunlarda gösterdiğiniz yüksek performans sonucu PUBG Mobile oyun sonunda size UC hediyeleri verecektir.

PUBG Mobile UC Fiyatları Nelerdir?

PUBG Mobile oyununu aktif olarak ve çok severek oynuyorsanız ve oyunda çok fazla UC’ye ihtiyacınız oluyorsa ancak UC satın alırken fiyatlar çok mu yüksek diye merak ediyorsanız; PUBG Mobile UC kod fiyatlarını PUBG Mobile resmi sitesinden yada oyun içerindeki marketten öğrenebilirsiniz.

Mehmet Faruk

Mobildiyari.com'da başyazar ve site sorumlusu olan Mehmet Faruk, platformun her köşesinde nitelikli içerik sunmayı hedefler. Mehmet Faruk, çeşitli kategorilerde ziyaretçilere tarafsız ve gerçek bilgi sağlamayı amaçlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu