Reklam
Oyun Hileleri

PUBG Mobile Hassasiyet Ayarları Kodu

PUBG Mobile hassasiyet ayarları kodu; Hepimiz PUBG Mobile oyununu severek oynuyor ve her geçen gün kendimizi geliştirmek ve atış isabetlerimizi artırmak için hassasiyet ayarlarını değiştirmek istiyoruz. PUBG Mobile oyununda nişangah kontrolünü artırabileceğiniz en optimum PUBG hassasiyet ayarlarını sizinle paylaşıyoruz.

PUBG Mobile Hassasiyet Ayarları

PUBG oyuncularının en çok merak ettiğini ve araştırdığı konulardan birisi PUBG Mobile hassasiyet ayarları kodu oldu! Çünkü oyun içerisinde isabetli atışlar yapmak ve hedefimizi 12’den vurmak için PUBG hassasiyet ayarları oldukça fazla önem taşıyor. PUBG Mobile oyunundaki grafik ve parmak ayarlarını yaparak oyun performansını yükseltebilir ve yeteneklerin ile herkesi şaşırtabilirsin! Ayrıca PUBG Mobile Hileleri ( Güncel Hileler ) arıyorsan ve merak ediyorsan senin için hazırladığımız yazımızı ziyaret etmeni öneriyoruz.

PUBG oyununda son hayatta kalan kişi olmak ve tüm düşmanlarını yok etmek için isabetli atış yapmak oldukça fazla önem taşıyor. Sadece isabetli atış yapmak için de değil oyunda başarılı olmak için, PUBG Mobile hassasiyet ayarları kodlarını kullanarak nişancılık yeteneğini geliştirmenin yanında oyun oynama hızını ve hızlı karar verme becerini de artırabilirsin!

PUBG Mobile Hassasiyet Ayarları Kodları

PUBG Mobile hassasiyet ayarlarını hem cep telefonunuz hem de PUBG Mobile Emulator için ayrı ayrı yaparak maksimum faydayı elde etmen gerekiyor. PUBG hassasiyet ayarlarını en uygun ve en fazla fayda getirecek şekilde ayarlayarak nişancılık becerini geliştirebilir ve hedeflerini tam 12’den vurabilirsin! PUBG Mobile hassasiyet ayarları kodunu kullanarak nişan alma hızını da artırabilirsin. Böylece daha düşmanın seni fark etmeden sen silahını ateşlemiş olursun!

Bu aşamada ise en çok ihtiyaç duyduğun konu en doğru hassasiyet ayarlarının nasıl yapılması gerektiği oluyor. Biz de senin için hazırladığımız bu yazımızda hangi ayarları yapman gerektiğini başlık başlık paylaşıyoruz. Ancak bir de şunu hatırlatmamız gerekiyor ki bu ayarlar, senin oyun stiline göre de değişkenlik gösterir. Bu ayarları yaptıktan sonra bol bol alıştırma yaparak ve küçük değişiklikler deneyerek kendin için en uygun ayarları bulabilirsin. Kendine bulduğun ayarları, yazımızın yorumlar kısmında diğer oyuncularla da paylaşırsan seviniriz!

Bununla birlikte oyun zevkini artırmak ve oyun içi ücretli satın alınan ürünlere bedava ulaşmak için kullanabileceğin PUBG Mobile UC Hilesi ve PUBG Mobile Redeem Kodları araştırarak bulabilirsin. Eğer istersen, linkteki yazılarımızı ziyaret edebilir ve ücretsiz hediyelere sahip olabilirsin.

PUBG Mobile En İyi Hassasiyet Ayarları

PUBG Mobile en iyi hassasiyet ayarlarını yakalaman için bu rehber senin için oldukça faydalı olacak. Ancak kendi oyun stiline ve alışkanlıklarına göre bu ayarlar üzerinde de ufak tefek düzenlemeler yaparak kendine en uygun hassasiyet ayarlarını bulabilirsin.

Aşağıda, ana başlıklar halinde, oyuncular tarafından en çok tercih edilen PUBG Mobile hassasiyet ayarlarını paylaşıyoruz. Siz de PUBG Mobile oyunu içerisindeki kamera hassasiyeti, ateş etme animasyon hassasiyeti ve jiroskop hassasiyetlerini aşağıdaki gibi deneyerek optimum PUBG hassasiyet ayarlarına ulaşabilirsin!

PUBG Mobile redeem kodları

PUBG Mobile Kamera Hassasiyeti Ayarları Nasıl Olmalı?

PUBG Mobile kamera hassasiyetini ayarlayarak, kamera ateş edilmeden döndürüldüğü zaman kameranın hassasiyetini hareket etme hızını ayarlama şansına sahip oluyorsunuz. Bunun için en çok kullanılan PUBG Mobile kamera hassasiyeti ayaları şu şekilde yapılıyor:

3. Şahış Dürbünsüz: %70

1. Şahıs Dürbünsüz: %70

Lazer & Holografik Nişangah, Nişan Yardımcıları: %50

2x Dürbün: %50

3x Dürbün, Win94: %22

4x Dürbün, VSS: %12

6x Dürbün: %14

8x Dürbün: %8

PUBG Mobile Ateş Etme Animasyon Hassasiyeti Ayarları Nasıl Olmalı?

PUBG Mobile ateş etme animasyon hassasiyetini ayarlayarak, kamera ateş edilirken döndürüldüğü zaman kameranın hassasiyetini ve hareket etme hızını kendiniz için en optimum ayarlara dönüştürebilirsin. Namlu hassasiyetini artırmak için bu ayarları yapman faydalı oluyor. Bunun için en çok kullanılan PUBG Mobile ateş etme animasyon hassasiyeti ayalarını şu şekilde deneyebilirsin:

3. Şahış Dürbünsüz: %80

1. Şahıs Dürbünsüz: %80

Lazer & Holografik Nişangah, Nişan Yardımcıları: %60

2x Dürbün: %60

3x Dürbün, Win94: %35

4x Dürbün, VSS: %20

6x Dürbün: %16

8x Dürbün: %8

PUBG Mobile Jiroskop Hassasiyeti Ayarları Nasıl Olmalı?

PUBG Mobile jiroskop hassasiyetini ayarlayarak, jiroskop açıkken ve telefon tuşlarıyla kamerayı kontrol etmen için kameranın hassasiyetini ve kamera hareket hızını en optimum şekilde ayarlayabilirsin. Bunun için kullanabileceğin ve diğer oyuncular tarafından tavsiye edilen PUBG Mobile jiroskop hassasiyeti ayalarını şu şekilde ayarlayıp denemeler yapabilirsin:

3. Şahış Dürbünsüz: %200

1. Şahıs Dürbünsüz: %200

Lazer & Holografik Nişangah, Nişan Yardımcıları: %300

2x Dürbün: %200

3x Dürbün, Win94: %220

4x Dürbün, VSS: %65

6x Dürbün: %40

8x Dürbün: %30

PUBG Mobile Emulator Kamera Hassasiyeti Ayarları Nasıl Olmalı?

PUBG Mobile emulator için kamera hassasiyetini şu şekilde ayarlayarak, kamera ateş edilmeden, kameranın hareket hızını en optimum şekilde ayarlayabilirsin:

3. Şahış Dürbünsüz: %20

1. Şahıs Dürbünsüz: %20

Lazer & Holografik Nişangah, Nişan Yardımcıları: %20

2x Dürbün: %15

3x Dürbün, Win94: %10

4x Dürbün, VSS: %8

6x Dürbün: %5

8x Dürbün: %3

PUBG Mobile Emulator Ateş Etme Hassasiyeti Ayarları Nasıl Olmalı?

PUBG Mobile emulator için ateş etme hassasiyetini şu şekilde ayarlayarak, kamera ateş ederken döndürüldüğü zaman kameranın hareket hızını, diğer oyuncular tarafından en çok tercih edilen şekilde ayarlayabilirsin:

3. Şahış Dürbünsüz: %20

1. Şahıs Dürbünsüz: %20

Lazer & Holografik Nişangah, Nişan Yardımcıları: %20

2x Dürbün: %14

3x Dürbün, Win94: %10

4x Dürbün, VSS: %8

6x Dürbün: %5

8x Dürbün: %3

YouTube video

PUBG Mobile Hassasiyet Ayarları Nasıl 0’lanır?

Siz de PUBG Mobile oyununu severek oynuyorsanız ve PUBG Mobile oynarken kendinize göre bir hassasiyet ayarı yapmışsanız ancak yukarıda bizim anlattığımız yollar ile en doğru hassasiyet ayarlarını yapacaksanız ancak ilk başta bir fabrika ayarlarına çevirip sonra rahat bir şekilde yapmak istiyorsanız; “Ayarlar>Hassasiyet Ayarları>Low>Özelleştirme Sekmesi” bu işlemlerden sonra hassasiyet ayarlrı fabrika verilerine dönecektir.

PUBG Mobile Görünmezlik Hilesi Nedir?

Siz de sıkı bir PUBG Mobile oyuncusu iseniz ve hızlı bir şekilde oyunda kasılmak istiyorsanız ve bu hızlı kasılım için de görünmezlik hilesi kullanarak rakiplerinizi kolayca alt edip oyunda birinci olmak istiyorsanız; maalesef böyle bir şey mümkün değildir.

Mehmet Faruk

Mobildiyari.com'da başyazar ve site sorumlusu olan Mehmet Faruk, platformun her köşesinde nitelikli içerik sunmayı hedefler. Mehmet Faruk, çeşitli kategorilerde ziyaretçilere tarafsız ve gerçek bilgi sağlamayı amaçlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu