Reklam
Vodafone Bedava İnternet

Vodafone Bedava İnternet (Güncel Kampanyalar)

Vodafone Bedava İnternet 2023 yılında ister faturalı isterseniz de faturasız Vodafone hat sahiplerini mutlu etmeye devam etmektedir. İnternet kullanımı giderek yaygınlık gösterdiğinden dolayı kısa sürede biten internet şikayetlerine artık son. Bugün sizler için hazırladığımız sayfada yer alan kampanyaları siz de takip ederek kolay bir şekilde bedava internet sahibi olabilirsiniz.

Aşağıda bulunan bedava internet paketleri sayesinde siz de ücretsiz bir şekilde internet sahibi olabileceğiniz gibi ayrıca hiçbir zaman internetsiz de kalmayacaksınız. Sizler için verdiğimiz her bilgi denenmiş olup, sizlere öyle sunulmaktadır. Sizinde konuyla alakalı sormak istediğiniz varsa yorum kısmından bize ulaşarak görüşünüzü bildirebilirsiniz.

Vodafone Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Vodafone Bedava İnternet sahibi olmak isteyen kişiler tarafından Vodafone Bedava İnternet Nasıl Yapılır? Sorusu sorulmaktadır. Vodafone abonelerinin sorduğu sorular arasında yer alan ücretsiz internet kampanyalarını siz de takip ederek, kolay bir şekilde bedava internet sahibi olabilirsiniz.

Aşağıda sizler için sunduğumuz Vodafone Bedava İnternet 2023 kampanyaları hem faturalı hem de faturasız hatlar için geçerlidir. İşte, Vodafone bedava internet kampanyaları:

Vodafone Bedava İnternet Kazanma

Vodafone bedava internet kazanmak için sizlerde hemen yükle kazan kampanyasına katılabilirsiniz. Vodafone yükle kazan kampanyası ile sizlere özel olarak tanımlanan yükleme görevinizi yaptıkça bedava internet kazanırsınız. Her yüklemeye 5 GB bedava internet veren Vodafone ayrıca sadece bir defa değil yükledikçe kazandıran kampanya pekentlerinden biridir.

Vodafone Yanımda uygulamasındaki Bana Ne Var sayfasından size özel olarak TL yükleme hedefinizi gördükten sonra hattınıza TL yüklemesi yapmanız yeterlidir.

Vodafone 15 GB Bedava İnternet Kampanyaları

Vodafone bedava internet kampanyalarından biride Vodafone yanımda “Fırsatı Kullan” sayfasından kod aldıktan sonra Trendyol’dan alış veriş yaparken bu kodu kullanan tüm vodafone müşterilerine 15 GB bedava internet hediye edilecektir. Ayda 1 defa katılabileceğiniz Vadofone Trendyol 15 GB bedava internet kazanmak için Trenyol üzerinden 50 TL alış veriş yapmanız yeterlidir.

Kampanya kapsamında yanımda uygulaması üzerinden alacağınız kodu 50 TL ve üstü alış verişte girmeniz yeterlidir. Kazandığınız 15 GB bedava internet 24 saat içerisinden hattınıza yüklenecek ve 1 ay boyunca geçerli olacaktır.

Vodafone 10 GB Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone 10 GB bedava internet kazanabileceğiniz güncel kampanyalardan biride Mutfak alışverişini Vodafone yanımda uygulamasına giriş yaparak Süpermarket yanımda üzerinden yapmaları yeterlidir. Hem mutfak alışverişini yapmak hemde 10 GB bedava internet kazanmak için ilk alışverişte 10 GB sonraki tüm alışverişlerde 2 GB bedava internet kazanırsınız.

Vodafone bedava 10 GB kazanmak için Süpermarket Yanımda giriş yaptıktan sonra 100 TL ve üstü alışveriş yaptığınızda hem 20 TL indirim hem de 10 GB kazanırsınız. Bedava internet ihtiyacınız varsa hemen mutfak alır verişinizi yapabilirsiniz.

Vodafone Bedava İnternet Kazanma Kampanyası

Hattını Vodafone taşıyan yada yeni hat alan müşteriler hatları aktif olduktan sonra Vodafone yanımda uygulamasını telefona yüklediklerinde 1 Hafta geçerli 5 GB bedava internet kazanmaktadırlar. Sadece Vodafone faturasız hat sahiplerinin yararlanabileceği bu kampanyada ilk defa yanımda uygulamasını indirdiğinizde kazanbilirsiniz.

Vodafone bedava internet almak için Vodafone Yanımda uygulamasına girerek, Ek Paketler bölümünden 5 GB bedava internetinizi alabilirsiniz.

Vodafone Toplan Gel Bedava İnternet Kampanyası

Hem siz hem de sevdiklerinize bedava internet kazandıran Toplan gel kampanyası ile her ay garanti 2 GB bedava internetin yanında sosyal medyada geçerli ek 5 GB ücretsiz internet kazanırsınız.

Toplan Gel kampanyası ile numara taşıma veya yeni hat alma başvurusu bulunanlar bir grupta toplanıp birlikte hediyeler kazanırlar. 1 yıl boyunca her ay sınırsız WhatsApp, Spotify ve 5 GB ile sınırlı Instagram, Facebook, Twitter’ın yanında 2 GB internete varan hediyeleri almak için hemen ekinizi oluşturabilirsiniz.

Vodafone FreeZone Bedava İnternet 

Vodafone Seviyorum Testi Bedava İnternet

Vodafone Seviyorum Testi sayesinde 3 GB ile toplamda 5 yıl geçerli olmak üzere 1 TB internet kazanma hakkını elde edebilirsiniz. Vodafone’nin resmi internet sitesine giriş yaptıktan sonra gereken adımları takip ederek bedava internet kazanma hakkına sahip olabilirsiniz.

Vodafone seviyorum testi bedava internet testi tamamlamalı ve test sonucunda telefon numaranızı girmeniz gerekmektedir.

Vodafone Yanımda Bedava İnternet

Vodafone aboneleri tarafından kullanılan Vodafone Yanımda uygulamasıyla hediye internet veya dakika kazanma hakkını elde edebilirsiniz. Vodafone Yanımda uygulamasını yükledikten sonra hediye çarkını çevirerek size özel sunulan hediyenizi alabilirsiniz.

Haftada 1 defa Vodafone yanımda bedava internet kazanmak için hediye çarkını çevirmek için yanımda uygulamasına giriş yaparak çarkı çevirmeniz yeterlidir. Hattını Vodafone taşıyan yada yeni hat alan Vodafone müşterileri yanımda uygulamasını telefonuna yükledikten sonra Yanımda uygulamasına giriş yaparak bana ne var sayfasından 5 GB hediye internetini hemen alabilir.

Vodafone Arkadaşını Davet Et 15 GB İnternet Kazan

Yakın arkadaşınızı Vodafone operatörüne davet ederek hem kendiniz hem de arkadaşınız 15 GB internet kazanma hakkını elde edebilirsiniz. Yalnızca faturalıların kullanacağı bu internet paketine sahip olmak için size özel sunulan bağlantı adresini arkadaşınıza göndermeniz yeterli olacaktır.

Eğer hattını Vodafone taşımayı düşünen bir arkadaşınız yada akrabanız varsa hemen yanımda uygulamasına giriş yapıp davet kodu göndererek ikinizde bedava internet kazanabilirsiniz.

Vodafone E-Fatura Bedava İnternet Kazanın

Tüm operatörler tarafından sunulan e-fatura sistemine siz de dahil olduğunuz zaman bedava internet kazanabilirsiniz. Abone olup internet kazanabilmeniz için telefonunuzun mesaj bölümüne gelerek EFATURA Boşluk mail adresinizi yazıp 7000’e mesaj atmanız yeterli olacaktır. Hem doğayı korumak hem de bedava interet kazanmak için hemen bu kampanyaya katılabilirsiniz.

Vodafone Bedava 500 MB İnternet

Hemen herkes internet sahibi olsun diye Vodafone tarafından tüm abonelere 500 MB internet sunulmaktadır. Telefonunuzun mesaj kısmına girerek NET 500MB yazıp 3636’a mesaj atıp 500 MB internet hakkını elde edebilirsiniz.

Vodafone Bedava 60 GB İnternet

Vodafone abonesi olup da faturasız hattını faturalı hatta çeviren her aboneye aylık 5 GB internet paketi verilmektedir. Bu servise abone olabilmek için müşteri hizmetlerini arayarak ya da size en yakın Vodafone bayisine giderek geçiş yapabilirsiniz.

Redli ya da Redli Genç tarifelerde 12 ay boyunca geçiş yapanlara her ay 5 GB internet verilecektir. Redli tarifelerden birine geçiş yaptıktan sonra her ay Yanımda uygulamasına giriş yaparak aylık 5 GB 12 ayda ise toplamda 60 GB hediye edilecektir.

Vodafone Freezone Bedava İnternet 2023

Vodafone bedava internet 2023 kampanyalarından bir diğeri ise gençlere yönelik yükle kazan paketidir. Vodafone Freezone kampanyası kapsamından hattına 30 TL ve üstü yükleme yapan 26 yaşından küçük gençlere 1 GB bedava internet verilecektir.

Sizde 26 yaşından küçükseniz ve Vodafone gençlik dünyası Freezone abonesi iseniz hemen 30 TL yükleme yaparak bedava internet kazanabilirsiniz.

Vodafone Bedava 2 GB İnternet 2023

İnternet kalitesini test edebilmeniz adına Vodafone tarafından tüm abonelere 1 hafta geçerli olmak üzere hediye 2 GB internet sunulmaktadır. Bu kampanyadan yararlanmak için SUPER2GB yazıp 3636’a mesaj atmanız yeterli olacaktır.

Bir diğer bedava 2 GB kazandıran kampanya ise hattınıza Pazartesi TL yüklemesi yaptıktan sonra 2 GB bedava internet kazanırsınız. Ayda bir defa katılabileceğiniz bu kampanya ile bedava internet kazanmak için tek şart hattınıza Pazartesi TL yüklemesi yapmaktır.

Vodafone Bedava İnternet Kazanma 2023

Vodafone bedava internet 2023 kampanyalarından yararlanmak için telefonunuza yanımda uygulamasını yüklemeniz gerekir. Yanımda uygulamasına giriş yaparak tüm kampanyaları kolay şekilde takip edebilirsiniz.

Vodafone mobil ödeme yöntemini açtığınız takdirde 1 hafta geçerli olmak üzere 1 GB internet kazanabilirsiniz. Telefonunuzun mesaj kısmına gelerek MOBILODEME AC yazıp 7878’e mesaj atmanız yeterli olacaktır. Aynı şekilde mobil ödeme yöntemini kapatmak için MOBILODEME KAPAT yazıp 7878’e mesaj atmanız yeterli olacaktır.

Vodafone 4.5G Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone 4.5G geçerek ve sim kartını 4.5G uyumlu sim kart ile değiştiren Vodafone müşterileri 10 GB kadar bedava internet kazanırlar. 4.5G uyumlu sim kart alan Vodafone müşterilerine 5 GB bedava internet hattını 4.5G kullanıma açanlar ise ek olarak 5 GB bedava internet tanımlanır.

vodafone bedava internet kazanma

Vodafone Bedava İnternet Kampanyası 2023

Vodafone harca kazan kampanyası hemen her ay yenilenerek devam ediyor. Telefonunuzun mesaj kısmına gelerek BANANEVAR yazıp 4555’e mesaj attığınız takdirde yükledikçe kazanacaksınız.

Vodafone Bedava İnternet Nasıl Yapılır

İster faturalı olun ister faturasız toplamda 1 ay geçerli olmak üzere 7 GB internet kazanabilirsiniz. Vodafone yanımda uygulaması üzerinden ya da vodafone bayilerinden yardım alarak paketten yararlanabilirsiniz.

Vodafone Bedava İnternet Veren Uygulamalar

Vodafone bedava internet 2023 kampanyalarından yararlanmak için telefonunuza Yanımda uygulamasını yüklemelisiniz. Yanımda uygulaması içerisinde bulunan bana ne var ve hediye çarkı ile hemen kazanma başlayabilirsiniz. Vodafone bedava internet veren uygulamalar bir diğeri ise internet avcıları uygulamasıdır.

Vodafone Bedava İnternet Hilesi 2023

Vodafone bedava internet hilesi bir çok kişinin merak ettiği konulardan biridir.  Vodafone bedava internet hilesi yapmak için bilmediğiniz uygulamaları kullanmak telefonunuza virüs bulaştırmasına ve telefona zarar vermesine neden olduğu için asla bunları kullanmayınız.

Vodafone Bedava İnternet 2023 Paketleri şimdilik bu kadar. İlerleyen günlerde yeni kampanyalar olduğu takdirde sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Vodafone Bedava 3 GB İnternet Nasıl Yapılır?

Siz de Vodafone operatörüne ait olan faturalı yada faturasız bir hatta sahipseniz ve hattınızdaki internet paketi yeterli gelmiyor ve siz de ek bir bedava kazanabileceğiniz internete ihtiyaç duyuyor iseniz; Vodafone Seviyorum testini çözdükten sonra Vodafone sizlere bedava 3 GB internet verecektir.

Vodafone Bedava Kazanılan İnterneti Hediye Etme Nasıl Yapılır?

Eğer ki Vodafone operatöründen bedava olarak bir internet kazandınız ve bu bedava olarak kazandığınız internete sizin ihtiyacınız yok ve başka bir arkadaşınıza bu interneti hediye etmek istediniz; maalesef böyle bir şey mümkün değildir, bedava olarak kazanılan internet hediye edilmez yalnızca hattınızdaki internet paketinizde bulunan interneti hediye edebilirsiniz.

Mehmet Faruk

Mobildiyari.com'da başyazar ve site sorumlusu olan Mehmet Faruk, platformun her köşesinde nitelikli içerik sunmayı hedefler. Mehmet Faruk, çeşitli kategorilerde ziyaretçilere tarafsız ve gerçek bilgi sağlamayı amaçlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu