Reklam
Vodafone Bedava İnternet

Vodafone Bedava İnternet Veren Uygulamalar

Vodafone Bedava İnternet Veren Uygulamalar 2023; Vodafone, abonelerine vodafone yanımda, internet avcıları, kazandırio ve güvenli depo gibi pek çok uygulama aracılığıyla bedava internet kazandırmaktadır.

Bu yazımızda vodafone operatör şirketinin abonelerine bedava internet verdiği uygulamalara hakkında bilgi vermeye çalışacağım.

Vodafone Yanımda Uygulaması Bedava İntenret

Bana ne var ile bedava internet kazanmak isteyen abonelerin cep telefonlarına AppStore ya da PlayStore üzerinden vodafone yanımda uygulamasını indirmiş olmaları gerekmektedir. Bana ne var ile bedava internet elde edebilmek için yükle kazan kampanyası başlığı altında yüklenmesi gereken yüklemelerin yapılmış olması gerekir. Yüklemeleri tamamlayan müşteriler yedi gün boyunca 5 GB bedava internet elde edebilirler. 5 GB internetin yanı sıra 1 GB ya da 2 GB Vodafone bedava internet hediyesi de kazanmak mümkündür.

Vodafone Yanımda Uygulaması Davet Et Kazan Bedava İnternet

Davet et kazan ile bedava internet kazanmak isteyen abonelerin cep telefonlarına AppStore ya da PlayStore üzerinden vodafone yanımda uygulamasını indirmiş olmaları gerekmektedir. Buna mukabil sevdiklerini vodafone operatör şirketine davet eden abonelerin davet ettikleri kişi adına vodafone tarafından davetiye linki oluşturulacaktır. Davet edilen kişinin vodafone hattına ilişkin işlemlerinin tamamlanması ile birlikte hem davet edilen kişi adına hem de davet eden kişi 15 GB bedava internet sahibi olabilirler.

Vodafone Yanımda Hediye Çarkı Bedava İnternet

Vodafone yanımda uygulamasını cep telefonlarına AppStore ya da PlayStore üzerinden yükleyen müşteriler GSM numaraları ile uygulamaya giriş yapmalıdırlar. Yedi günlük süreçte yalnızca bir defa çarkı çevirerek bedava internet ve pek çok hediye sahibi olabilirler. Bedava internet elde etmek isteyen abonelerin ise sıklıkla öğle saatleri öncesinde çarkı çevirmeleri gerekmektedir.

Vodafone Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Vodafone Yanımda Yılbaşına Özel Bedava İnternet

Vodafone yanımda uygulamasını cihazlarına yılbaşında AppStore ya da PlayStore üzerinden yükleyen müşteriler uygulamaya ilk girişlerinde bedava internet sahibi olabilirler. Şartları sağlayan müşteriler 100 GB ‘a varan internet hakkına sahip olabilirler.

Vodafone Yanımda Uygulaması Bana Özel Bedava İnternet

Vodafone yanımda uygulaması ile bedava internet sahibi olmak isteyen müşterilerin öncelikle AppStore ya da PlayStore üzerinden uygulamayı indirmeleri gerekmektedir. Uygulamayı indirip giriş yapan müşterilerin giriş yaparak bana özel sayfasını ziyaret etmesi gerekmektedir. Aboneler bana özel sayfasından her hafta 250 MB bedava internet elde edebilirler. Kampanya yalnızca bir gün süreyle geçerlidir.

Vodafone Güvenli Depo Uygulaması Bedava İnternet

Güvenli depo uygulaması vodafone abonelerinin önemli anılarına ilişkin saklama yapmak istemeleri halinde kullanılmak üzere tahsis olunmuş bir uygulamadır. Abonelerin fotoğraf, video, dosya vs. gibi önemli olarak saklamak istedikleri hususlar güvenli depo ile saklanabilmektedir.

İlgili uygulamanın avantajlarından yararlanmak isteyen güvenli depo abonelerine vodafone 1 GB bedava internet tanımlaması yapmaktadır. Bunun yanı sıra 1 GB güvenli depolama alanı da müşterilerin yararlanması için hediye olarak sunulmaktadır.

Vodafone İnternet Avcıları Oyunu Uygulaması Bedava İnternet

İnternet avcıları oyunu ile bedava internet elde etmek isteyen müşterilerin yapması gereken öncelikle cihazlarına AppStore ya da PlayStore üzerinden internet avcıları uygulamasını indirmektedir. Daha sonra uygulama içinde yere alan biletleri toplamaları gerekmektedir.

Müşteriler ne kadar çok bilet toplarlarsa o kadar çok bit elde etme şansına sahip olabilirler. Ne kadar çok sayıda bit elde edilirse de o kadar çok bedava internet elde edilmektedir. Oyun kapsamında ortalama 4 GB bedava internet kazanmak mümkündür.

Vodafone KazandıRio Uygulaması Bedava İnternet

KazandıRio uygulaması ile bedava internet elde etmek isteyen müşterilerin öncelikle cihazlarına AppStore ya da PlayStore üzerinden KazandıRio uygulamasını yüklemeleri gerekmektedir. Ardından marketlerden alınan cips paketleri , pepsi paketleri ve yedigün paketleri vs. gibi paketlerden çıkan kodları uygulama üzerinde belirlenen kutucuğa girmeleri gerekmektedir. Bu sayede 1GB bedava internetten 5 GB bedava internete kadar bedava internet sahibi olabilirler. Bahsi geçen içecek ve yiyecekleri kullanmayanlar ise KazandıRio şifrelerini güncelleyerek bedava internet sahibi olabilirler.

Vodafone Soruyu Bil Uygulaması Bedava İnternet

Soruyu Bil uygulaması ile bedava internet elde edebilmek için AppStore ya da PlayStore üzerinden soruyu bil uygulamasının yüklenmesi gerekmektedir. Hızla kazan kampanyası ile size yöneltilen soruları doğru olarak cevaplayarak bedava internet elde edebilirsiniz. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler herhangi bir başlık altında ücret ödememektedir. Oyun dahilinde ise üyeliğe ilişkin ücretlendirme söz konusudur. İptal talebinde bulunulmadığı sürece üyeliğe ilişkin işlemler devam etmektedir.

Vodafone Seviyorum Uygulaması Bedava İnternet

Vodafone seviyorum ile bedava internet elde edebilmek için öncelikle faturasız hat kullanıcısı olmak gerekmektedir. Bedava internet kazanmak için yapılması gereken ise uygulamanın belirlediği testi yapmaktır. Testi tamamlayan aboneler GSM numaralarını ilgili kutucuğa girerek internet karakterlerini öğrenmelidirler. Bu şekilde 3 GB bedava internet sahibi olabilirler.

Görüldüğü üzere vodafone müşterileri yalnızca vodafone yanımda uygulaması ile değil başka uygulamalar ile de bedava internet elde edebilmektedirler. Vodafone bedava internet veren uygulamalar hakkında aklınıza takılanları yorum kısmına yazabilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=pnLKkrtYrfo

Vodafone Bedava İnternet Kazanma Yolları Nelerdir?

Eğer ki Vodafone hat kullanıcısı iseniz ve faturalı ya da faturasız hat fark etmeksizin hattınız için bedava şekilde nasıl internet kazanırım diye araştırıyorsanız Vodafone Bedava İnternet Kazanma Yöntemleri yazımızı inceleyebilirsiniz.

Vodafone 1 GB Bedava İnternet Nasıl Kazanırım?

Eğer ki Vodafone hattını kullanıyorsanız ve bedava internet kazanmak istiyorsanız ve 1 GB bedava interneti kazanmak istiyorsanız ancak nasıl kazanırım diye merak ediyorsanız Vodafone Yanımda uygulamasına girerek hediye bölümüne giriniz oradan da hediyenizi aktifleyebilirsiniz.

Mehmet Faruk

Mobildiyari.com'da başyazar ve site sorumlusu olan Mehmet Faruk, platformun her köşesinde nitelikli içerik sunmayı hedefler. Mehmet Faruk, çeşitli kategorilerde ziyaretçilere tarafsız ve gerçek bilgi sağlamayı amaçlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu