Reklam
Vodafone Bedava İnternet

Vodafone FreeZone Bedava İnternet

Vodafone FreeZone Bedava İnternet 2023; Vodafone 26 yaş altındaki abonelerini FreeZone kampanyasından faydalandırmaktadır. FreeZone abonelerine özel olarak bol GB içeren paket tanımlamaları vodafone operatör şirketince yapılmaktadır. Zira vodafone operatör şirketi genç abonelerin sıklıkla bedava internet paketi kampanyalarından faydalandığına ilişkin tespitlerde bulunmuştur.

Bu bağlamda sıklıkla bedava internet paketi içeren kampanyalardan müşterileri yararlandırmak hasıl olmuştur. Bu yazımızda FreeZone bedava internet paketine ilişkin bilgilendirmeler ve belirlemeler yapılacaktır. Söz konusu paketler 26 yaş altı kullanıcılar bakımından geçerli olmak üzere tahsis olunmuştur.

Vodafone FreeZone Sınırsız Bedava İnternet

Vodafone freezone sınırsız internet kampanyası kapsamında her ay seçecekleri 1 gün bedava sınırsız internet kullanım hakkı elde edeceklerdir. Diledikleri bir gün 24 saat geçerli bedava internet hem faturalı hem de faturasız tün freezone abonelerin katılımına açıktır.

24 saat geçerli sınırsız bedava internet almak için Faturalı gençler Vodafone Yanımda Ek Paketler altındaki Freezone kategorisinden; faturasız gençler Vodafone Yanımda Sana Özel Kolay Paketler sekmesinden hemen alabilir. Vodafone FreeZone oldukları sürece her ay 1 gün ücretsiz internet kullanabilirler.

Vodafone Freezone Faturalı ve Faturasız Tarifeleri

Vodafone FreeZone Kulüp Bedava 4 GB İnternet

FreeZone kulüp ile bedava 4 GB internet sahibi olmak isteyen müşterilerin öncelikle 26 yaş altında olmaları gerekmektedir. 26 yaş altındaki vodafone abonelerin hat sahipleri 1. dereceden akrabaları olduğu takdirde hatları kendi üzerlerine tanımlayıp vodafone operatör şirketi abonesi olmaları söz konusu olmaktadır.

Yapılması gereken 26 yaş altındaki abonenin kendini kullanıcı olarak tanımlatmasıdır. Kendini kullanıcı olarak tanımlatan abone FreeZone’ a hoş geldin hediyesi kapsamında 4 GB bedava internet paketi sahibi olabilir. Tanımlatmaya ilişkin iş ve işlemler on beş gün içerisinde aboneye tahsis olunacaktır. Söz konusu bedava 4 GB internet 24 saat süreyle geçerlidir. 24 saat sonra kullanılmayan haklar silinecektir. Bir sonraki güne aktarım yapılması mümkün değildir.

Kampanyadan yararlanmak isteyen müşterilerin bireysel faturalı hat sahibi yahut bireysel faturasız hat sahibi abone olması önem arz etmez. İlgili kişinin 26 yaş altında olması ve hattının 1. dereceden akrabası üzerine tanımlanmış olması gerekli ve yeterlidir. Bedava internet paketinin kullanıcı adına tahsisi söz konusu olmuşsa bu duruma ilişkin bilgilendirme mesajı kullanıcıya iletilecektir.

Vodafone FreeZone Bedava 2 GB İnternet

26 yaşından küçük vodafone FreeZone aboneleri hatlarına belirli miktarda TL yüklemesi yaparak bedava internet paketine sahip olabilirler. Bunun için yapılması gereken kullanıcıların hatlarına 30 TL ve üzeri meblağda yükleme yapmaktır. Yükleme yapan müşteriler bedava 2 GB internet paketine ilişkin haklardan ayda bir defaya mahsus olarak yararlanabilirler.

Görüldüğü üzere FreeZone aboneleri çeşitli yöntemlerle bedava internet paketine ilişkin haklardan yararlanabilirler.

https://www.youtube.com/watch?v=pnLKkrtYrfo

Vodafone Freezone Tarifeleri Nelerdir?

Vodafone operatörünün avantajlı dünyasına girmişseniz ve bir vodafone operatörünün sunduğu çok daha avantajlı olan Freezone avantajlarından yararlanmak istiyorsanız ve Freezone tarifelerini araştırıyorsanız Vodafone FreeZone Tarifeleri ve Paketleri yazımızı inceleyebilirsiniz.

Vodafone Freezone Sınırsız İnternet Nasıl Yapılır?

Vodafone Freezone avantajlı dünyası müşterilerine yeni bir avanta daha sunarak daha önce yapmadığı bir kampanya yapmıştır. Sadece 169 TL ödeme yaparak sınırsız şekilde kullanabileceğiniz internete sahip olabilirsiniz. Bu kampanyadan faydalanmak için de Vodafone Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçmeniz gerekmktedir.

Mehmet Faruk

Mobildiyari.com'da başyazar ve site sorumlusu olan Mehmet Faruk, platformun her köşesinde nitelikli içerik sunmayı hedefler. Mehmet Faruk, çeşitli kategorilerde ziyaretçilere tarafsız ve gerçek bilgi sağlamayı amaçlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu