Reklam
Vodafone Bedava İnternet

Vodafone 10 GB Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone 10 GB Bedava İnternet Kampanyası 2023; Vodafone sosyal mecralarda gezinmeyi seven abonelerine sıklıkla bedava internet elde etme fırsatı sunmaktadır. Bedava internet elde etmek isteyen müşteriler kampanyalara ilişkin avantajlardan yararlanmak için gerekli koşulları yerine getirmelidirler. İlgili uygulamaları cihazlarına yükleyen yahut belirli sms kodlarını belirlenen mercilere gönderen müşteriler 10 GB ve üzerinde bedava internet sahibi olabileceklerdir.

Bu yazımızda vodafone 10 GB bedava internet kampanyalarına ilişkin belirlemelerde bulunulacaktır.

Vodafone 10 GB Bedava İnternet Kampanyası

Akıllı asistan robot olarak bilinen Tobi Vodafone yanımda uygulaması vodafone operatör şirketi abonelerine çeşitli hediyeler kazandırmaktadır. Bunların başında da 10 GB bedava internet gelmektedir. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler cihazlarına AppStore ya da PlayStore üzerinden vodafone yanımda uygulamasını yüklemelidirler. Cihazlarına vodafone yanımda uygulamasını yükleyen müşteriler uygulamaya GSM numaraları vasıtasıyla giriş yaparak alt tarafta bulunan robot simgesine tıklamalıdırlar.

Karşılarına çıkan pencereden mesaj göndermelidirler. Bu sekmeye yeni nesil kampanya yazarak kısa mesaj göndermeleri gerekir. Bir süre sonra gelen onay bildiriminin ardından konumunuzu aktif hale getirerek hediye al sekmesine gidebilirsiniz. Açılan pencereden hediyeyi alarak bir süre beklemeniz gerekmektedir. Koşulları eksiksiz olarak yerine getiren müşterilerin hatlarına 10 GB internet tanımlaması yapılacaktır.

Vodafone Hoş Geldin Kapsamında 10 GB Bedava İnternet Hediyesi

Vodafone.com.tr’ den ya da vodafone mağazaları aracılığıyla faturasız hattan faturalı hatta geçiş yapanlar ile numara taşıması yapan müşteriler otuz gün süreyle geçerli olmak üzere 10 GB bedava internet sahibi olabilirler. Bunun için vodafone yanımda uygulamasının cihazlarda aktif olarak kullanılabilir olması gerekmektedir. İlgili uygulamaya GSM numaraları ile  giriş yapan müşteriler ek paketler bölümünden hediyelerini tahsil edebilirler.

Vodafone 10 GB Hediye İnternet Kampanyası

Vodafone yanımda uygulaması ya da vodafone.com.tr üzerinden 40 TL ve üzerinde TL yüklemesi yapan müşteriler bir hafta boyunca geçerli olmak üzere 10 GB bedava internet sahibi olabilirler. İlgili kampanya bireysel faturalı hat sahibi kullanıcılar bakımından geçerlidir. Kampanyadan yalnızca bir defaya mahsus yararlanılabilmektedir. Kampanyanın aktive olması yükleme sonrasında gelecek bilgilendirme mesajına bağlı olarak değişkenlik arz etmektedir. Paket yalnızca yurt içi kullanımlarına açıktır.

Vodafone Doldur 3 GB İnternet Nasıl Yapılır?

Vodafone Ramazan Ayına Özel 10 GB Bedava İnternet Kampanyası

Ramazan ayı boyunca Vodafone yanımda uygulamasını cihazlarında aktif halde kullanmakta olan müşterilere özel olarak belirli meblağ karşılığı 10 GB internet tahsis edilebilecektir. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler 40 TL karşılığında bedava internet elde edebilirler.

Vodafone Süpermarket Yanımda 10 GB Bedava İnternet Kampanyası

Kampanyadan faydalanmak isteyen müşteriler cihazlarına AppStore yahut PlayStore üzerinden Vodafone yanımda uygulamasını indirerek süpermarket yanımda ile bedava internet elde etme şansı yakalamaktadırlar. Kampanya faturalı ve faturasız tüm kullanıcıların kullanımına açıktır. Kampanya kapsamında müşteriler ilk alışverişte 20 TL indirim kazanmaktadırlar. Ancak en az 60 TL’ lik alışveriş yapılması gerekmektedir.  Alışverişe ilişkin teslimat istegelsin tarafından yapılacaktır.

Koşullar yerine getirildiği takdirde 10 GB bedava internet kampanyasından faydalanmak söz konusu olacaktır. Sonraki alışverişlerde ise müşteriler yedi gün boyunca geçerli olmak üzere haftalık 2 GB internet sahibi olabileceklerdir. Kampanya Ankara, İstanbul, İzmit ve Bodrum illerinde geçerli olmak üzere kullanılabilir.

Yazımızda da belirtildiği üzere Vodafone abonelerine sıklıkla çeşitli kampanyalar dahilinde internet tahsis edilmektedir. Zira günümüzde aboneler tarafından genelde sms ya da dakika paketinden ziyade internet paketi tercih edilmektedir. Vodafone operatör şirketi de müşterilerin yoğun talepte bulunduğu alanları gözetmiş ve bu alanlara yönelik kampanyalarda tanımlamıştır.

Vodafone hediye internet kampanyalarını incelemek için Vodafone Bedava İnternet yazımızı okuyabilirsiniz.

Vodafone Yanımda İnternet Hediyesi

Vodafone operatörünün avantajlı dünyasına girmişseniz ve Vodafone Yanımda uygulamasını kullanarak bedava internet kazanmak isterseniz bu işlemi çark çevirme yoluyla haftada 1 kez bedava internet kazanabilirsiniz.

Vodafone Bedava İnternet Nasıl Kazanılır?

Aslında Vodafone operatörünü kullanarak çok fazla bedava internet kazanamazsınız ve bu sebepten dolayı da internet paketinizi arttırmayı düşünüyorsanız bu işlemi yapmadan önce Vodafone İnterneti Bol Tarifeler yazımızı inceleyebilirsiniz.

Mehmet Faruk

Mobildiyari.com'da başyazar ve site sorumlusu olan Mehmet Faruk, platformun her köşesinde nitelikli içerik sunmayı hedefler. Mehmet Faruk, çeşitli kategorilerde ziyaretçilere tarafsız ve gerçek bilgi sağlamayı amaçlar.

3 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu