Reklam
Vodafone Bedava İnternet

Vodafone Bedava İnternet Hilesi

Vodafone operatör şirketi abonelerinin kampanyalardan yararlanmanın yanı sıra bedava internet elde edebilmek için internet hilesine başvurduğu da gözlemlenmiştir.

Bu yazımızda faturalı yahut faturasız vodafone operatör şirketi abonelerinin nasıl bedava internet hilesi yapacağına ilişkin bilgilendirme yapılacaktır.

Vodafone Yanımda 5 GB Bedava İnternet Hilesi

Vodafone yanımda uygulamasını cep telefonlarına AppStore ya da PlayStore üzerinden yükleyen müşteriler uygulamayı ilk indirdiklerinde 5 GB internet sahibi olabileceklerdir. Yapılması gereken uygulama üzerinde belirlenen kutucuğa GSM numaranızı girerek giriş yapmak ve buna mukabil menü seçeneğinden ek paketler bölümünü seçmektir. Ek paketler bölümünden 5 GB interneti seçen müşteriler yedi gün süreyle geçerli bedava 5 GB internet sahibi olabileceklerdir.

Vodafone Bedava İnternet Hilesi Nasıl Yapılır

Bana ne var ile hediye kazanabilmeniz için öncelikli olarak yükle kazan kampanyası dahilinde belirlenen yükleme miktarını tamamlamış olmanız gerekir. Bana ne var sayfasından adınıza tahsis olunan 5 GB’ lık internet paketini görüntülemeniz mümkündür.

Vodafone Hediye Çarkı Bedava İnternet Hilesi

Hediye çarkı ile bedava internet elde etmek isteyen müşteriler öncelikli olarak vodafone yanımda uygulamasını cihazlarına AppStore ya da PlayStore üzerinden indirmelidirler. Bununla birlikte müşteriler GSM numaraları ile uygulamaya giriş yapmalıdırlar. Böylece aboneler bir hafta geçerli olacak şekilde bedava internet sahibi olabileceklerdir. Haftalık olarak çarkı çeviren müşteriler sms paketi ya da dakika da kazanabileceklerdir. Vodafone yanımda uygulaması kullanıcıları sıklıkla saat 12.00 ve öncesinde daha çok internet elde ettiklerini ifade ettiklerinden saat itibarıyla da farklı zaman dilimlerinin değerlendirilmesinde fayda olacaktır.

Vodafone İnterneti Bol Tarifeler 

Vodafone Bedava İnternet Hilesi

Vodafone operatöründen faturalı hat alanlar yahut başkaca operatör şirketlerinden vodafone operatör şirketine geçiş yapanlar bedava internet elde edebilmektedirler. Bir yıl boyunca toplam 60 GB internet kazanma şansı yakalayan müşteriler aylık 12 GB internet sahibi olacaklardır. Hattınıza ilişkin sayılan işlemleri yerine getirdiğiniz takdirde otomatik olarak internet paketinin adınıza tanımlanması söz konusu olacaktır.

Vodafone 20 GB Bedava İnternet Hilesi

Vodafone operatör şirketi uyumlu hatlarına yahut vodafone red’ e geçiş yapan on sekiz yaşından büyük müşteriler bir ay süreyle geçerli olacak 20 GB bedava internet paketine sahip olabilirler. Bunun için vodafone bayilerini ziyaret etmeniz gereklidir.

Vodafone Bedava İnternet Hilesi Yapma

Cep telefonlarında vodafone yanımda uygulamasını kullanan müşteriler sevdiklerini vodafone’ a davet ederek bedava internet elde edebilirler. Bununla birlikte vodafone müşteriyi bekletmeksizin davetiye linki oluşturacak linki dilediğiniz kişiye gönderecektir. Müşteriler arkadaşlarını davet ederek 15 GB internet kazanabilecektir. Kampanya davet edilen abonenin internet aktivasyonunun tamamlanması halinde gerçekleşecektir. Davet eden ve  davet edilen kişi 15 GB internet paketinden yararlanabilecektir.

Vodafone Yeni Abone Bedava İnternet Hilesi

Vodafone operatör şirketine abone olmak isteyen müşteriler abone merkezleri aracılığıyla yahut vodafone internet sayfasını ziyaret ederek form doldurmalıdırlar. Yararlanmak istediğiniz tarifeyi seçmeniz halinde adresinize hat gönderimi yapılacaktır. Aboneliğinizin aktif olmasına bağlı olarak otuz gün süreyle 2 GB bedava internet sahibi olabilirsiniz. Söz konusu durum üç ay geçerlidir. Bu bağlamda 6 GB’a kadar internet elde edebilirsiniz.

Vodafone E-Fatura Bedava İnternet Hilesi

Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler cep telefonlarında mesaj seçeneğine gelerek EFATURA yazıp  mail adreslerini de belirtip 7000’ e kısa mesaj gönderdikleri takdirde bedava internet sahibi olabilirler. Doğayı korumaya yönelik olarak geliştirilmiş kampanya kapsamında faturalarını mesaj aracılığıyla almak isteyen müşteriler SMSFATURA yazıp 7000’ e kısa mesaj göndermelidirler.

Vodafone İnternet Hilesi

Vodafone belirli şehirlerde ikamet eden müşterilerine bedava internet kampanyasına ilişkin avantajlar sağlamaktadır. Ankara, İstanbul, İzmir, Bursa, Mersin, Hatay, Denizli , Samsun, Diyarbakır, Kocaeli, Şanlıurfa, Sakarya , Konya’ da ikamet etmekte olan müşteriler bir yıl boyunca toplam 24 GB internetten yararlanabilirler. Kampanya kapsamında müşterilere her ay 2 GB internet tahsis edilecektir. Kampanya yalnızca bu illerde oturan müşterileri değil yeni hat alan müşteriler ile faturasızdan faturalı hatta geçiş yapan tüm müşterileri  kapsamaktadır.

Vodafone 4.5 G Bedava İnternet Hilesi

Daha önceden 4.5 G aboneliği bulunmayan vodafone operatör şirketi müşterileri 4.5 G abonesi olmaları halinde otuz gün süreyle geçerli olacak 2 GB bedava internet sahibi olabileceklerdir. İlgili işlemlerin vodafone yanımda uygulaması üzerinden yapılması mümkündür.

Vodafone Gençlere Bedava İnternet Hilesi

Vodafone FreeZone 25 yaş altı abonelerine bedava internet elde etme fırsatı sunmaktadır. Kampanyadan yararlanabilmek için öncelikle size en uygun paketi seçmeniz gerekir. Seçtiğiniz paketin içeriğine bağlı olarak hattınıza belirli miktarda GB tahsisi yapılacaktır. Kampanya otuz gün süreyle geçerli olup bir yıl boyunca kampanyaya ilişkin avantajlardan faydalanmanız söz konusu olacaktır.

Vodafone Seviyorum İnterneti ile Bedava İnternet Hilesi

Vodafone seviyorum ile bedava internet paketi kazanmak mümkündür. İnternet hilesi ile bedava internet elde etmek için yapılması gereken testi tamamlayıp GSM numaranız ile giriş yapmaktır. Bu sayede internet karakterinizi öğrenerek 3 GB internet kazanma şansına sahip olabilirsiniz. Kampanyaya ilişkin avantajlardan yararlanabilmek için faturasız hat sahibi vodafone abonesi olmak gerekmektedir.

Vodafone 500 MB Bedava İnternet Hilesi

Müşteriler kampanyadan daha önceden faydalanmamış olmak koşuluyla cep telefonlarında mesaj seçeneğine gelip NET500 MB yazarak 3636’ a kısa mesaj atmalıdırlar. Bununla beraber onay mesajının gelmesini beklemelidirler. Onay mesajının gelmesinin ardından kampanya aktif hale gelecektir.

Vodafone 8 GB Bedava İnternet Hilesi

8 GB bedava internet elde etmek isteyen vodafone operatör şirketi aboneleri cihazlarında mesaj seçeneğine SUPER2G yazıp 3636’ a kısa mesaj gönderdikleri takdirde bir ay süreyle geçerli olacak 8 GB bedava internet kazanabilirler. Paketin bitimine bir gün kala otomatik olarak iptali söz konusu olacağından herhangi bir iptal işlemine gerek yoktur.

Vodafone Paylaş Kazan Bedava İnternet Hilesi

Vodafone abonelerinin satın aldıkları tarifeye ilişkin olarak tüm hakları bitinceye kadar internet kullanımında bulunmadığı görülmektedir. Tarifeye ilişkin artan hakları bulunan aboneler GB haklarını sevdikleriyle paylaşabilirler. Bunun için yapılması gereken ise vodafone web sitesi yahut vodafone yanımda uygulamasına giriş yaptıktan sonra hediye paylaş bölümüne geçmektir. Göndermek istediğiniz internet miktarını ilgili kutucuğa yazdıktan sonra göndermek istediğiniz kişinin GSM numarasını 4555 üzerinden göndermektir.

Vodafone İnternet Avcıları Oyunları Bedava İnternet

Kampanyadan yararlanmak için öncelikle müşterilerin 26 yaş altındaki Freezone abonesi olmaları gerekir. Uygulamayı indiren aboneler beş dakika arayla bit avlayarak bedava internet elde edebilirler. Oyunla birlikte kullanıcılar günlük 2 GB’ dan 10 GB’ a kadar bedava internet hakkı elde edebilmektedirler.

Vodafone Soruyu Bil İnternet Kazan Bedava İnternet Hilesi

Hızla kazan kampanyası başlığı altında belirlenen sorulara doğru cevap vermeniz halinde bedava internet elde edebilirsiniz. Kampanya dahilinde ücretlendirme yoktur. Oyun kapsamında  yapılan girişler aylık olarak ücretlendirilmiştir. İptal talebinde bulunmadığınız sürece aynı meblağ üzerinden ücretlendirilmeniz söz konusu olacaktır.

Görüldüğü üzere vodafone aboneleri kolaylıkla bedava internet hilesi yapabilmektedirler.

Vodafone tarafından yapılan tüm Vodafone Bedava İnternet kampanyalarını okumak için Vodafone Bedava İnternet yazımızı okuyabilirsiniz.

Vodafone Kaçak İnternet Uygulaması

Eğer ki Vodafone hattınız için çokça internete ihtiyacınız var ise ancak paketinize ke internet alarak internete para vermek istemiyorsanız ve kaçak bir uygulama ile internet kazanmak istiyorsanız bu işlemi maalesef yapmazsınız. Vodafone kaçak yollar ile internet kazanmayı neredeyse imkansız hale getirmiştir. Bizlerin de tavsiyesi hiçbir şekilde hile ve kaçak yol ile internet kazanmamanız yönündedir.

Vodafone Yanımda Sınırsız Çark Çevirme Hilesi

Vodafone yanımda uygulamasını bedava hediyeler veren bir içeriği olan çark çevirme ile bedava olarak internet kazanmak istiyorsanız ancak haftada 1 kez yapmak yerine sınırsız şekilde yaparak daha çok hediye kazanmak istiyorsanız maalesef böyle bir şey mümkün değildir.

Mehmet Faruk

Mobildiyari.com'da başyazar ve site sorumlusu olan Mehmet Faruk, platformun her köşesinde nitelikli içerik sunmayı hedefler. Mehmet Faruk, çeşitli kategorilerde ziyaretçilere tarafsız ve gerçek bilgi sağlamayı amaçlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu