Reklam
Vodafone Bedava İnternet

Vodafone Bedava İnternet Paketi

Vodafone Bedava İnternet Paketi 2023; Vodafone operatör şirketi aboneleri bedava internet, bedava dakika ya da bedava sms elde etmek istedikleri takdirde genellikle vodafone yanımda uygulamasını kullanmaktadırlar. Ancak vodafone yanımda uygulaması tek başına yeterli olmadığından çeşitli sms kodları ile de internet paketi elde etme yöntemine başvurmaktadırlar.

Bu yazımızda vodafone bedava internet paketi ve Vodafone bedava internet paketi nasıl yapılır ilişkin bilgi vermeye çalışacağım.

Vodafone Bedava İnternet Paketi Nasıl Yapılır?

Vodafone seviyorum internet paketi ile internet kazanmak için yapmanız gereken öncelikle adınıza tahsis olunmuş testi tamamlamaktır. Testi tamamladıktan sonra GSM numaranız ile giriş yapmanız mümkündür. Bu sayede size özel internet karakterini öğrenme şansınız olacaktır.

Kampanya yalnızca faturasız hat sahibi kullanıcılar adına geçerli olmak üzere tanımlanmıştır. Koşulları sağlayan müşteriler seviyorum internet paketi kapsamında 3 GB bedava internet sahibi olabilirler.

Vodafone Bedava İnternet Paketi Kazanma

Vodafone bana ne var internet paketi ile bedava internet elde edebilmek için öncelikle yükle kazan dahilindeki tüm yüklemelerinizi tamamlamış olmanız gerekmektedir. Bu sayede haftalık geçerli olmak üzere 5 GB internet sahibi olabilirsiniz. Tüm bu durumların yanı sıra adınıza 1 GB veya 2 GB bedava internetin hediye edilmesi de söz konusu olabilmektedir.

Vodafone Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Vodafone Bedava İnternet Paketi Kazanma Yolları

Pandemi sürecinde internete sıklıkla ihtiyaç duyan öğrencilerin EBA uygulamasına yahut web sitesine girişlerinde kullanabilecekleri 6 GB bedava internet abonelere sunulmuştur. Bunun için yapılması gereken vopdafone yanımda uygulamasından ek paketler bölümü ile EBA 6 GB bedava internet sekmesine giriş yapmaktır. Koşulları sağlayan öğrenci aboneler ilgili sitelerde geçerli olacak şekilde bedava 6 GB internet kazanabilirler.

Vodafone E – Fatura Bedava İnternet Paketi

İnternet paketinden yararlanmak isteyen aboneler cihazlarında mesaj seçeneğine EFATURA yazıp boşluk bırakıp mail adreslerini de ekleyerek 7000’ e kısa mesaj gönderdikleri takdirde bedava internet sahibi olabilirler. Faturalarını sms vasıtasıyla almak isteyen müşterilerin yapması gereken ise SMSFATURA yazıp 7000’ e kısa mesaj göndermektir. Kampanya on beş gün süreyle geçerlidir. Kampanya kapsamında 1 GB bedava internet kazanmak mümkündür.

Vodafone Hediye Çarkı Bedava İnternet Paketi

İnternet paketinden yararlanmak isteyen aboneler cep telefonlarına AppStore veya PlayStore üzerinden vodafone yanımda uygulamasını yüklemelidirler. Yüklemeyi tamamlayan aboneler GSM numaraları ile uygulamaya giriş yapmalıdırlar. Haftada yalnızca bir defa çarkı çevirme şansına sahip olan aboneler bedava internet ve bunun yanı sıra pek çok hediye sahibi olabilirler.

Bedava internet sahibi olmak isteyen müşterilerin sıklıkla saat 12.00 ve öncesinde vodafone yanıma uygulamasına giriş yaptığı tespit edilmiştir. Bu bağlamda da bedava internet elde etmek isteyen müşterilerin öğle saatlerinden önce uygulamayı ziyaret etmesinde fayda vardır.

Vodafone Bedava İnternet Paketi Yapma

İnternet paketinden yararlanabilmek için altın kulüp vodafone abonesi olmak gerekmektedir. Vodafone altın kulüp aboneleri cep telefonlarında mesaj seçeneğine gelip ALTINKULUP yazıp 7000’ e kısa mesaj atarak kampanyadan yararlanma şansına sahip olabilirler. Kampanyaya dahil olabilmek için ise onay mesajının gelmesi beklenmelidir. Onay mesajının gelmesiyle birlikte müşteriler 4 GB bedava internet paketi sahibi olabilirler.

Vodafone 2 GB Bedava İnternet Paketi

Vodafone 2 GB bedava internet paketinden yararlanabilmek için faturalı ya da faturasız farketmeksizin abonelerin cep telefonlarında mesaj seçeneğine gelerek SUPER2GB yazıp 3636’ a kısa mesaj atmaları gerekir. Onay mesajının gelmesine bağlı olarak kampanyaya ilişkin haklardan yararlanabilmeniz mümkündür.

Vodafone 14 Şubat’ a Özel İnternet Paketi

Pakete ilişkin avantajlardan yararlanabilmek için 14 Şubat günü Bana Ne Var uygulamasını indirmek ve 14 Şubat günü uygulamaya giriş yapmak gerekmektedir. Buna mukabil karşınıza çıkan sayfalardan sizin için en avantajlı paketi seçerek bedava internet paketi kullanabilirsiniz.

vodafone bedava internet nasıl yapılır
Vodafone Bedava İnternet Paketi

Vodafone 8 GB Bedava İnternet Paketi

Vodafone 8 GB bedava internet paketinden yararlanmak isteyen aboneler cep telefonlarında mesaj seçeneğine gelip SUPER yazarak 3636’ a kısa mesaj gönderdikleri takdirde 8 GB bedava internet kazanma şansına sahip olmaktadırlar. Otuz gün süreyle paket kullanıma açık olup paketin bitimine birkaç gün kala paket kendiliğinden iptal olacaktır. Bu bağlamda herhangi bir iptal işlemine gerek yoktur.

Vodafone Self Servis Bedava İnternet Paketi

Self servis internet paketi ile bedava internet elde etmek isteyen müşteriler öncelikle cihazlarına AppStore ya da PlayStore üzerinden vodafone self servis uygulamasını indirmelidirler. Daha sonra GSM numaraları ile uygulamaya giriş yapmalıdırlar. Buna mukabil 2 GB bedava internet sahibi olabilirler.

Vodafone 4.5 G Bedava İnternet Paketi

4.5 G’ ye daha önceden aboneliği bulunmayan aboneler 4.5 G abonesi olmak kaydıyla ve cihazları da 4.5 G uyumlu olmaları şartıyla otuz gün süreyle geçerli bedava 2 GB internet sahibi olabilirler.  Vodafone yanımda uygulaması üzerinden pakete ilişkin işlemler yapılabilmektedir.

Vodafone FreeZone Bedava İnternet Paketi

Vodafone FreeZone genç kullanıcıları 24 saat süreyle geçerli olmak üzere bedava internet sahibi  olabilmek için FreeZone abonesi olmaları gerekmektedir. Aboneliğe ilişkin işlemlerin tamamlanmasının ardından hattınıza 4 GB bedava internet tanımlaması yapılacaktır.

Vodafone Ücretsiz İnternet Paketi

Akıl küpü paketinden yararlanabilmenin ön koşulu faturalı hat kullanıcısı olmaktır. Paket ile bedava internet elde etmek isteyen müşteriler cep telefonlarında mesaj seçeneğine gelerek 500 YEDEK MB yazıp 3636’ a kısa mesaj atarak kampanya dahilinde 500 MB bedava internet sahibi olabilirler. Kullanıcılar paketten üç defaya mahsus olmak üzere yararlanabilirler.

Vodafone Ücretsiz İnternet Paketi Kazanma

Vodafone operatör şirketi kullanıcıları cep telefonlarına AppStore ya da PlayStore üzerinden vodafone yanımda uygulamasını yükleyerek bedava internet paketi sahibi olabilirler. Uygulamayı indiren müşteriler sevdiklerini vodafone’ a davet ederler. Vodafone ilgili müşteri adına davetiye linki oluşturacak ve gönderecektir. Böylece aboneler 15 GB bedava internet kazanma şansına sahip olabileceklerdir. Ayrıca yalnızca davet eden kişi değil davet edilen kişi de pakete ilişkin ayrıcalıklardan yararlanabilirler.

Vodafone Bonus 5 GB Bedava İnternet Paketi

Bonus bedava internet paketinden yararlanmak isteyen müşteriler cep telefonlarında mesaj seçeneğine gelerek SURPRIZ yazıp 6666’ a kısa mesaj göndererek bedava internet sahibi olabilirler. Paket kapsamında 5 GB internet sahibi olabilirisiniz.

Vodafone İnternet Avcıları Oyunu Bedava İnternet Paketi

İnternet paketinden yararlanmak isteyen müşterilerin 26 yaş altında ve Freezone abonesi olması gerekmektedir. Aboneler beş dakika arayla bit avlayarak bedava internet paketi sahibi olabilirler. Aboneler avladıkları bit ölçüsünde günlük ortalama 4 GB bedava internet sahibi olabilirler.

Vodafone 500 MB Bedava İnternet Paketi

Pakete ilişkin ayrıcalıklardan yararlanmak isteyen müşteriler NET 500MB yazıp 3636’ a kısa mesaj atılması gerekmektedir. Böylece müşteriler bedava 500 MB internet paketi sahibi olabilirler.

Vodafone Kurban Bayramı Bedava İnternet Paketi

Paketten yararlanmak isteyen müşteriler kurban bayramında vodafone yanımda uygulamasını cihazlarına AppStore ya da PlayStore üzerinden indirmelidirler. Bu bağlamda kurban bayramı bedava internet paketi dahilinde 10 GB bedava internet paketi sahibi olabilirler.

Vodafone Perşembe Fırsatı Bedava İnternet Paketi

Paketten sadece faturasız hat sahibi müşteriler yararlanabilmektedir. Abonelerin tek seferde TL yüklemesi yapmaları haline yükledikleri TL miktarının 100 ile çarpılmış hali kadar MB internet tahsis edilecektir. Bir gün süreyle internet paketine ilişkin ayrıcalıklardan faydalanmak mümkündür.

Vodafone Yılbaşı Bedava İnternet Paketi

Paketten yararlanmak isteyen vodafone operatör şirketi aboneleri yılbaşına özel 100 GB bedava internet kampanyasından vodafone yanımda uygulaması ile yararlanabilmektedir. Bu bağlamda vodafone yanımda uygulamasının yılbaşında cep telefonlarına yüklenmesi gerekmektedir. Şartları sağlayan müşteriler yılbaşına özel 100 GB bedava internet paketi sahibi olabilirler.

Yazımızda Vodafone bedava internet paketlerinden faydalanmak için gerekli şartlara ilişkin bilgilendirme yapılmıştır. Görüldüğü üzere vodafone operatör şirketi aboneleri belirli uygulamalar vasıtasıyla, çeşitli sms kodlarıyla ve bazı özel günlere özgü kampanyalarla bedava internet paketi sahibi olabilirler.

Yazımızda  vodafone bedava internet paketi ve Vodafone bedava internet paketi nasıl yapılır hakkında bilgi vermeye çalıştım. Aklınıza takılan soruları yorum kısmına yazabilirsiniz.

YouTube video

Vodafone İnternet Paketi Tarifeleri

Vodafone hattınız için internet paketine ihtiyacınız var ise ve internet paketi tarifelerini araştırıyorsanız bu konu için Vodafone Faturasız İnternet Tarifeleri yazımızı inceleyebilirsiniz.

Vodafone Yanımda Bedava İnternet Kazanma Yöntemi

Vodafone Yanımda uygulamasından bedava bir şekilde internet kazanmak istiyorsanız ancak nasıl kazanırım diye merak ediyorsanız bu işlem için öncelikle Vodafone Yanımda uygulamasına giriş yapınız sonrasında da çarkı çevirerek bedava internet kazanma işlemini yapabilirsiniz.

Mehmet Faruk

Mobildiyari.com'da başyazar ve site sorumlusu olan Mehmet Faruk, platformun her köşesinde nitelikli içerik sunmayı hedefler. Mehmet Faruk, çeşitli kategorilerde ziyaretçilere tarafsız ve gerçek bilgi sağlamayı amaçlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu