Reklam
Vodafone Bedava İnternet

Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları

Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları 2023; Vodafone operatör şirketi faturalı ve faturasız hat sahibi müşterilerine çok sayıda bedava internet kampanyası sunmaktadır. Çeşitli uygulamalar ve çeşitli kısa mesajlar vodafone abonelerine bedava internet kazandırmaktadır.

Bu yazımızda vodafone bedava internet kampanyaları ele alınacaktır.

Vodafone Yükle Kazan Kampanyası

Vodafone bedava internet kazandıran kampanyalardan biride yükle kazan kampanyasıdır. Vodafone Yanımda uygulaması giriş yaparak size tanımlanan yükle hedefine göre hattınıza yükle yaptığınızda 5 GB kadar bedava internet kazanabilirsiniz.

Tek yapmanız gereken hattınıza TL yüklemeden önce  Vodafone Yanımda uygulamasındaki Bana Ne Var sayfasından size özel TL hedefine bakarak yükleme yapmaktır. Hattınıza her yükleme yaptığınızda bedava internet kazanırsınız.

Vodafone Bedava İnternet Kampanyası 2023

Vodafone bana ne var ile hediye internet elde edebilmek için öncelikle yükle kazan kampanyası dahilindeki yükleme hedeflerinizi yerine getirmeniz gerekir. Yükleme hedefini tamamlayan müşteriler bana ne var sayfasından 5 GB ve üzerinde miktarda bedava internet elde edebilirler. Paketiniz hakkındaki bilgiyi bana ne var sayfasını görüntüleyerek öğrenebilirsiniz.

Vodafone Bedava İnternet Paketi Kampanyaları 

Vodafone E- Fatura Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone’ un doğayı korumak kapsamında başlattığı kampanya dahilinde E-faturaya ya da sms faturaya geçiş yapan müşteriler on beş gün geçerli olmak üzere 1 GB internet paketine sahip olabilirler. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler EFATURA yazıp boşluk bırakıp mail adreslerini 7000’ e kısa mesaj olarak gönderdikleri takdirde kampanyadan yararlanabilirler. Faturaya ilişkin bilgilerini sms aracılığıyla almak isteyen müşteriler SMSFATURA yazıp 7000’ e kısa mesaj gönderdikleri takdirde kampanyadan faydalanabilirler.

Vodafone Hediye Çarkı Bedava İnternet Kampanyası

Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler öncelikli olarak vodafone yanımda uygulamasını AppStore ya da PlayStore üzerinden cihazlarına yüklemelidirler. Uygulamayı yükleyen müşteriler GSM numarası ile hesaplarına giriş yapmalıdırlar. Haftalık olarak hediye çarkını çeviren müşteriler bedava internetin yanı sıra pek çok hediyeyi de beraberinde kazanabilirler.

Vodafone Akbank 2 GB Bedava İnternet Kampanyası

Akbank kullanan vodafone operatör şirketi aboneleri faturalarına ilişkin ödemeleri Akbank aracılığıyla yaptıkları takdirde hemen bedava internet kazanma şansına sahip olmaktadırlar. Kampanyalar bölümünü seçerek bedava 2 GB internet kazanma hakkına sahip olabilirsiniz.

Vodafone Yükle Kazan Bedava İnternet Kampanyası

Hatlarına tek seferde TL yüklemesi yapan vodafone aboneleri bedava internet elde edebilirler. Kampanyadan yararlanabilmek için faturasız hat sahibi vodafone müşterisi olmak gerekmektedir. Ayrıca tek seferde belirli bir meblağda TL yüklemesi yapılması da gerekmektedir. Buna mukabil aboneler yükledikleri TL miktarının 100 ile çarpılmış hali kadar MB interneti 24 saat süreyle kullanabilirler.

Vodafone Seviyorum Bedava İnternet Kampanyası

Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler belirlenen testi tamamlayıp GSM numaralarını ilgili kutucuğa girerek internet karakterinizi öğrenmelidirler. Aboneler bu şekilde 3 GB internet kazanma şansına sahip olabilirler. Kampanya yalnızca faturasız hat kullanıcıları bakımından geçerlidir.

Vodafone Süpermarket Yanımda 10 GB Bedava İnternet Kampanyası

Kampanyadan yararlanmak isteyen vodafone aboneleri öncelikle cep telefonlarına AppStore ya da PlayStore üzerinden vodafone yanımda uygulamasını indirmelidirler. Daha sonra süpermarket yanımda ile alışveriş yapmaları gerekmektedir. Müşteriler yaptıkları ilk alışverişten 20 TL indirim kazanma şansına sahip olmanın yanı sıra  yedi gün boyunca geçerli olmak üzere 10 GB internet hakkı da kazanmaktadırlar. Sonraki alışverişlerinde ise yedi gün boyunca geçerli olacak şekilde 2 GB internet müşterilere tahsis olunacaktır.

Kampanya Ankara, İstanbul, İzmit ve Bodrum illerini kapsayacak şekilde düzenlenmiştir. Masterpass’e kayıtlı kredi kartı veya banka kartı ile evinizin ihtiyacı olan eksikleri tamamlayabilirsiniz. Bununla birlikte bedava internet de kazanabilmektesiniz.

Vodafone Bedava İnternet 2023

Vodafone soruyu bil internet kazan oyunu dahilinde belirlenen sorulara doğru cevap vererek bedava internet elde edebilirsiniz. Hızla kazan kampanyası dahilinde bir ücret talep edilmemektedir. Ancak soruyu bil internet kazan oyunu dahilinde yapılan girişler aylık olarak ücretlendirilmiştir. Üyeliğe ilişkin iptal talebinde bulunmazsanız kampanya devam etmektedir. Aylık aynı TL miktarı üzerinden ücretlendirilmeniz söz konusudur.

Vodafone İnternet Avcıları Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone operatör şirketi kullanıcıları 26 yaş altında oldukları ve Freezone abonesi oldukları takdirde  uygulamayı indirerek belirli noktalar üzerinden beş dakika arayla bit avlayabilirler. Bu sayede bedava internet elde edebilirler. Aboneler günlük 2 GB ile 10 GB arasında değişen miktarda bedava internet hakkı elde edebilmektedirler.

Vodafone Yılbaşı Bedava İnternet Kampanyası

Aboneler yılbaşına özel olarak 100 GB bedava internet kampanyasından vodafone yanımda uygulaması vasıtasıyla yararlanabilirler. Bu bağlamda öncelikli olarak yapılması gereken müşterilerin cep telefonlarına AppStore ya da PlayStore üzerinden vodafone yanımda uygulamasını yüklemektir.

Vodafone 4.5 G Bedava İnternet Kampanyası

4.5 G bedava internet kampanyasından faydalanmak isteyen müşterilerin faturasız ya da faturalı hatlarının bulunması bununla birlikte de cep telefonlarının 4.5 G uyumlu olması gerekir. Kampanya dahilinde otuz gün geçerli olmak üzere 10 GB internet paketi kazanma şansına sahip olabilirsiniz. Abone olmak için 4545 numaralı servise 4.5 G yazıp göndermeniz gerekmektedir. Tüm bu şartları taşıyan müşteriler kampanyaya ilişkin ayrıcalıklardan faydalanabilirler.

Vodafone 60 GB Bedava İnternet Kampanyası

Kampanyadan yararlanabilmenin ön koşulu faturalı hatta geçiş yapmaktır. Bu bağlamda ilgili müşterinin şüphesiz faturasız hat sahibi olması ve faturalı hatta bir vodafone bayisi aracılığıyla geçiş yapması gerekir. Koşulları taşıyan müşteriler bir yıl boyunca her ay 5 GB internet sahibi olabilirler. Bu bağlamda toplam 60 GB sahibi olmak söz konusu olacaktır.

Vodafone Self Servis 2 GB Bedava İnternet Kampanyası

İlgili uygulama ile bedava internet sahibi olmak isteyen müşteriler cep telefonlarına AppStore ya da PlayStore üzerinden vodafone self servis uygulamasını indirmelidirler. Uygulama üzerinde belirtilen kutucuğa GSM numaraları ile giriş yapan müşteriler 2 GB bedava internet sahibi olabilirler.

Vodafone 8 GB Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone operatör şirketi aboneleri cep telefonlarına mesaj seçeneğine SUPER2GB yazıp 3636’ a kısa mesaj gönderdikleri takdirde bedava internet sahibi olabilirler.

Vodafone Bonus 10 GB Bedava İnternet Kampanyası

Faturalı ve faturasız hat sahibi vodafone aboneleri belirli sosyal medya hesapları üzerinden web sitesi adresi paylaşımı yaparak 10 GB bedava internet sahibi olabilirler. Paylaşım yapılmasının ardından yorum olarak sosyal medya adresi ve hediye bonusa ilişkin kısa mesaj göndermeniz gereklidir.  Böylece kampanya dahilinde internet tahsisi sağlanacaktır.

Vodafone 500 MB Bedava İnternet Kampanyası

Aboneler vodafone 500 MB bedava internet kampanyasından daha önceden faydalanmamış olmak koşuluyla cep telefonlarında mesaj kısmına gelerek NET500 MB yazarak 3636’ a kısa mesaj atmalıdırlar. Buna mukabil müşteriye onay mesajı gelecektir. Onay mesajının gelmesine bağlı olarak kampanya aktif hale gelecektir.

Vodafone Mobil Ödeme 1 GB Bedava İnternet Kampanyası

Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler mobil ödeme yöntemini açmak için MOBILODEME AC 7878’ e kısa mesaj yazarak 1 GB bedava internet elde edebilirler. Mobil ödeme yöntemini kapatmak ise MOBILODEME KAPAT yazıp 7878’e kısa mesaj atmak ile mümkündür.

Vodafone Üniversite Öğrencilerine 6 GB Bedava İnternet Kampanyası

Faturalı ya da faturasız farketmeksizin vodafone aboneleri üniversite öğrencisi abonelerine yokdersleri.yok.gov.tr web uzantılı adres üzerinden kullanımlarında geçerli olacak 6 GB bedava internet tahsis etmektedir. Paketlerden yararlanmak için vodafone yanımda uygulaması üzerinden giriş yapmak ya da vodafone.com.tr üzerinden giriş yapılması gerekir.

Vodafone Grup Kur Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone operatör şirketinden yeni hat alanlar veya vodafone operatör şirketine numarasını taşıyanlar Toplan Gel kampanyası ile bedava internet elde edebilirler. Bu bağlamda bir yıl boyunca belirli sosyal mecralar üzerinden bedava internet elde edebilirler. Bedava internet paketlerini WhatsApp, Spotify, Twitter ve Facebook gibi pek çok uygulamalar üzerinden kullanabilirler.

Vodafone Davet Et ile 15 GB Bedava İnternet Kampanyası

Cihazlarında aktif olarak vodafone yanımda uygulamasını kullanan müşteriler sevdiklerini vodafone’ a davet ettikleri takdirde vodafone davetiye linki oluşturacak ve linki dilediğiniz kişiye gönderecektir. Böylece müşteriler sevdiklerini davet ederek 15 GB internet kazanabileceklerdir. Kampanya davet edilen abonenin internet aktivasyonunun tamamlanması halinde tanımlanacaktır. Davet eden ve davet edilen kişi 15 GB internet paketinden yararlanabilecektir.

Yazımızda belirtildiği üzere vodafone şirketi aboneleri sosyal mecralarda sıklıkla gezinmeyi seven abonelere sıklıkla internet tahsisi yapılmaktadır.

YouTube video

Vodafone Seviyorum Testi Nasıl Yapılır?

Vodafone Bedava İnternet kazanmanın bir yolu da Vodafone Seviyorumdur. Vodafone Seviyorum nasıl yapılır diye merak ediyorsanız da Vodafone yanımda uygulamasına girerek Seviyorum kısmına numaranızı yazarak öğrenebilirsiniz.

Vodafone Soruyu Bil GB Kazan Nasıl Yapılır?

Vodafone operatöründe GB kazanmak için bir yol da Soruyu Bil GB kazandır. Bu işlemi yapmak için de Vodafone Yanımda uygulamasına girmeniz gerekmektedir. Uygulamaya giriş yaptıktan sonra Bil Kazan kısmına giriş yapınız ve hediye internetinizi kazanın.

Mehmet Faruk

Mobildiyari.com'da başyazar ve site sorumlusu olan Mehmet Faruk, platformun her köşesinde nitelikli içerik sunmayı hedefler. Mehmet Faruk, çeşitli kategorilerde ziyaretçilere tarafsız ve gerçek bilgi sağlamayı amaçlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu