Reklam
Vodafone Bedava İnternet

Vodafone Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Vodafone Bedava İnternet Nasıl Yapılır? Vodafone operatör şirketi aboneleri belirli miktarda TL ödemesi yaparak çeşitli tarifelerden yararlanabilmektedir. Bununla birlikte TL ödemesi yapmaksızın bedava olarak internet elde etmek de mümkündür.

Bu yazımızda vodafone abonelerinin nasıl bedava internet elde edebileceğine dair bilgilendirme yapılacaktır.

Vodafone Bedava İnternet Nasıl Kazanılır

Vodafone bedava internet nasıl yapılıyor diyorsanız ilk katılacağınız kampanyalardan biride yükle kazan kampanyasına katılmaktır. Hattınıza TL yüklemesi yaptıkça 5 GB kadar Vodafone Bedava İnternet kazanmanız mümkün.

Hattınıza TL yüklemesi yapmadan önce Vodafone yanımda uygulamasında bana ne var sayfasında TL yükleme hedefinizi öğrendikten sonra hemen yükleme yaparak bedava internet kazanabilirsiniz.

Vodafone E-Fatura ile Bedava İnternet Nasıl Yapılır ?

Doğasever vodafone operatör şirketi aboneleri faturalarına ilişkin bilgilendirmeyi sms fatura ya da e – fatura ile aldıkları takdirde bedava internet elde edebilmektedirler. Bu bağlamda yapılması gereken abonelerin cep telefonlarında EFATURA yazıp boşluk bırakıp mail adreslerini yazarak 7000’ e ücretsiz olarak kısa mesaj gönderdikleri takdirde bedava internet sahibi olmaları söz konusu olacaktır.

Aynı şekilde sms aracılığıyla bilgilendirilmek isteyen müşterilerin yapması gereken ise SMSFATURA yazıp 7000’ e kısa mesaj göndermektir. Belirlenen hususları yerine getiren aboneler on beş gün geçerli olacak 1 GB bedava internet sahibi olacaklardır.

Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları 

Vodafone Bana Ne Var ile Bedava İnternet Nasıl Yapılır ?

Vodafone operatör şirketi aboneleri AppStore ya da PlayStore üzerinden vodafone yanımda uygulamasını indirdikleri takdirde ön koşulu sağlamış olurlar. Uygulama üzerinden menü seçeneğine girerek bana ne var bölümünü seçmeniz gerekmektedir. Böylece 5 GB internet elde edebilirsiniz. Paket bilgileri bana ne var sayfasında yer almaktadır.

Vodafone Hediye Çarkı Bedava İnternet Nasıl Yapılır ?

Kampanyadan yararlanmak isteyen aboneler vodafone yanımda uygulamasını AppStore ya da PlayStore üzerinden yüklenmelidirler. Ardından GSM numaraları ile hesaplarına giriş yapmalıdırlar. Hediye çarkını haftalık olarak çevirerek bedava internet elde edebilirler. Ayrıca hediye çarkı müşterilere yalnızca bedava internet değil bedava dakika ve bedava sms de kazandırmaktadır.

Vodafone 2 GB Bedava İnternet Nasıl Yapılır ?

Vodafone faturalı ya da faturasız hat sahibi aboneler kampanyadan yararlanabilirler. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşterilerin yapması gereken cihazlarında mesaj seçeneğine SUPER2GB yazıp 3636’ a kısa mesaj atmatır. Bu sayede 2 GB bedava internet hakkı kazanabilirler.

Vodafone 8 GB Bedava İnternet Nasıl Yapılır ?

Vodafone aboneleri cihazlarında mesaj seçeneğine SUPER yazıp 3636’ a kısa mesaj göndererek bedava 8 GB internet paketi elde edebilirler.

Vodafone Davet Et Kampanyası 15 GB Bedava İnternet Nasıl Yapılır ?

Kampanyadan yararlanabilmek için cep telefonunuza AppStore ya da PlayStore üzerinden vodafone yanımda uygulamasını yüklemiş olmanız gerekmektedir. Bunun ardından sevdiklerinizi vodafone operatör şirketine davet etmeniz gerekir. Vodafone müşterilerine davetiye linki oluşturup istediğiniz kişiye göndermektedir. Davet edilen abonenin internete ilişkin işlemlerinin aktive olması halinde 15 GB bedava internet kazanma şansı söz konusu olacaktır. Ayrıca yalnızca davet eden kişi değil davet edilen kişi de bedava internete ilişkin avantajlardan yararlanacaklardır.

Vodafone Geleneksel Yükle Kazan İnternet Nasıl Yapılır ?

Kampanyadan yararlanmak için abonelerin öncelikle cihazlarında mesaj seçeneğine gelerek BANANEVAR yazıp 4545’ e kısa mesaj atması gerekir. Bu sayede 1 GB bedava internet hakkı kazanabilirler.

Vodafone Bedava İnternet Nasıl Yapılır 2023

Vodafone operatör şirketi aboneleri tek seferde hatlarına TL yüklemesi yaparak bedava internet elde edebilirler. Kampanyadan yalnızca faturasız hat sahibi vodafone müşterileri yararlanabilirler. Belirli miktarda TL yüklemesi yapan aboneler yükledikleri kadar TL miktarının 100 ile çarpılmış hali kadar MB interneti 24 saat geçerli olarak kullanabilirler.

Vodafone Seviyorum Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Faturasız hat kullanıcıları vodafone seviyorum interneti ile bedava internet elde etmek isterlerse uygulama üzerinden test tamamlamaları gerekmektedir. Testin ardından GSM numaraları ile internet karakterinizi öğrenmeniz gerekmektedir. Bu şekilde 3 GB bedava internet elde edebilirsiniz.

Vodafone 15 GB Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Kampanyadan yararlanmak isteyen müşterilerin öncelikle faturasız hat sahibi olması gerekir. Hattınızın açılmasının ardından HEDIYE 5GB yazıp 7000’ e kısa mesaj göndererek 5 GB internet elde edebilirsiniz. Kampanyadan üç ay boyunca yararlanmanız mümkündür. Toplam 15 GB internet elde edebilmektesiniz.

Vodafone 4.5 G Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Kampanya kapsamına dahil olabilmek için faturalı ve faturasız hat sahibi abonelerin 4.5 G uyumlu cep telefonlarının bulunması gerekmektedir. Kampanyaya ilişkin ayrıcalıklardan yararlanabilmek için ise 4545 numaralı servise 4.5 G yazıp göndermek gerekmektedir. Bu hususları sağlayan müşteriler bir ay süreyle geçerli 10 GB bedava internet sahibi olabilirler.

Vodafone 500 MB Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Kampanyadan yararlanabilmek için vodafone akıl küpü tarifesi abonesi olmak gerekmektedir. İlgili kampanya kapsamında müşterilerin yılda üç defa 500 MB bedava internet elde edebilmesi söz konusu olmaktadır. Tarifeye ilişkin avantajlardan yararlanabilmek için ise 500 YEDEK MB yazıp 3636’ a kısa mesaj gönderilmesi gerekmektedir.

Vodafone Yanımda 1 GB Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Kampanyadan yararlanabilmek isteyen abonelerin vodafone yanımda uygulamasını cep telefonlarına AppStore ya da PlayStore üzerinden yüklemiş olması gerekir. Uygulamaya giriş yapan abonelerin S yazıp 7000’ e kısa mesaj göndererek gelen şifreyi belirlenen kutucuğa yazmaları gerekmektedir. Uygulamaya ilk defa girişinizde 1 GB bedava internet sahibi olabilirsiniz. Bu internet hakkını ise bir ay süreyle kullanmanız mümkündür.

Vodafone EBA 6 GB Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Faturalı ya da faturasız farketmeksizin bütün abonelerin yararlanabildiği kampanyadan faydalanmak için vodafone yanımda uygulamasının cihazlarda yüklü olması gerekir. Vodafone yanımda uygulaması üzerinde ek paketler bölümünden EBA 6 GB bedava internet bölümü seçilmelidir. EBA uygulamasına ya da web sitesine giriş yapan aboneler bu şekilde bedava 6 GB internet sahibi olabilirler.

Vodafone İnternet Avcıları Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

26 yaş altındaki freezone aboneleri uygulama üzerinden beş dakikada bir bit avlayabilirler. Böylece günlük 2 GB’ dan  10 GB’ a varan miktarda bedava internet hakkı elde edebilirler.

Vodafone Bonus 10 GB Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Belirli sosyal mecralar üzerinde web sitesi adresi geçecek şekilde konuya ilişkin paylaşım yapmanız halinde paylaşımda yer alan yorum kısmına bonus hediyeyi ve sosyal medya adresini yazmış olmanız kaydıyla 10 GB bedava internet elde etmeniz mümkündür. Bunun için faturalı ya da faturasız hat sahibi olmanızın bir önemi olmayıp kampanyaya ilişkin haklardan bir ay süreyle faydalanbilmektesiniz.

Yazımızda da belirtildiği üzere bedava internet yalnızca vodafone yanımda uygulaması ile yapılmayıp çeşitli kısa mesajlar vasıtasıyla da bedava internet elde etmek mümkündür.

YouTube video

Vodafone Bil Kazan Bedava GB Kazanma

Vodafone Bil Kazan kampanyası ile bedava GB kazanmak isterseniz bu işlem için Vodafone Yanımda uygulamasını kullanmanız gerekmektedir. Vodafone Yanımda uygulamsına giriş yaparak Bil Kazan kısmına gelin ve oradan soruyu bilip bedava GB sahibi olun.

Vodafone Bedava İnternet Kazanma Diyobi

Vodaofen faturalı ya da faturasız hattınız için internet kazanmanın diğer bir yolu da Diyobidir. Diyobi internet sitesine giderek Vodafone hattınız için birçok hediye internete sahip olabilirsiniz.

Mehmet Faruk

Mobildiyari.com'da başyazar ve site sorumlusu olan Mehmet Faruk, platformun her köşesinde nitelikli içerik sunmayı hedefler. Mehmet Faruk, çeşitli kategorilerde ziyaretçilere tarafsız ve gerçek bilgi sağlamayı amaçlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu