Reklam
Vodafone Bedava İnternet

Vodafone Faturasız İnternet Tarifeleri

Vodafone Faturasız İnternet Tarifeleri 2023; Günümüzde internet küçük büyük her yaştan herkesin kullandığı, teknolojik ihtiyaçların başında yer almaktadır. Vodafone 2023 yılında da faturasız tarifeleriyle çok avantajlı fırsatlar sunmaya devam ediyor. Vodafone, faturasız hat kullanmak isteyen müşterilerine her zaman farklı tarifeler, konuşma paketleri ve internet tarifeler ile avantajlar sağlamaktadır. Vodafone, faturasız hat kullanıcıları internet paketlerinden bol bol yararlanabilmeleri için müşterilerine özel kampanyalar hazırlamaya devam ediyor.

Sizde faturasız hat kullanıcısı iseniz, belirlediğiniz kadar internet alarak GB’larınızı hemen harcamaya başlayabilirsiniz. Dilerseniz sosyal medyada dolaşabilir, dilerseniz video izleyebilirsiniz üstelik kotanızdan düşmeden istediğiniz uygulamaları indirebilirsiniz.

Vodafone Faturasız Doldur İnternet Paketleri

Faturasız hatlarda internetin yetersiz olduğu görüşü pek çok kişi tarafından düşünülmektedir. Vodafone, 2023 yılında yaptığı tarife ve kampanyalarıyla bu düşünceyi tamamen ortadan kaldırmaya başarmıştır. Sizde Vodafone hat kullanıcısı iseniz istediğiniz kadar hattınıza TL yükleme yaparak istediğiniz miktarda GB alabilirsiniz. Vodafone faturasız doldur paketleri aylık tekrarlanmaz ve tarifenize ilave internet olarak verilmektedir.

Vodafone Faturasız Gani Tarifeleri

Vodafone tarafından hat kullanıcılarına sunulan Gani tarifeleri ile size verilen Gani’lerle telefon görüşmelerinizi yapabilir ve internete girmek için kullanabilirsiniz. Vodafone faturasız hat müşterileri gani haklarıyla bir ay içerisinde 30 GB’a kadar internet kullanabilmektedirler. Vodafone Gani nasıl kullanılır? 4 farklı çeşitte Gani Paketi bulunuyor.

  • Vodafone Gani 1000 paketinde 250 SMS, 1000 Gani ve sınırsız Whatsapp bulunuyor. 1000 Gani ile ister sevdikleriniz ile sohbet edin isterseniz de 1000 Gani ile internete girebilirsiniz.
  • Vodafone Gani M paketine 100 SMS, 1000 Gani ve sınırsız Whatsapp dahildir.
  • Vodafone Gani L paketinde 100 SMS, 1500 Gani ve sınırsız Whatsapp sizleri bekliyor.
  • Vodafone Gani XL paketinde ise 100 SMS, 3000 Gani ve sınırsız Whatsapp ile dilediğinizce sevdiklerinizle konuşabilir veya isterseniz internette gezinebilirsiniz.

Vodafone Faturasız Tarifeler ve Paketler 

Vodafone Faturasız İnternet Paketleri

Vodafone’a yeni gelen veya yeni faturasız hat alan abonelerin yararlanabileceği tarife ve paketlerde bulunmaktadır.  Süper kolay paket de bunlardan biridir. Peki, süper kolay paket nasıl yapılır? Paketi alımı Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden yapılıyor. Paket ücretinin ödemesi yalnızca kredi kartı ile olabilmektedir. Hat kullanıcının TL bakiyesinden herhangi bir azalma olmamaktadır. Paket geçerlilik süresi 28 gündür. 28 gün sonra paket otomatik olarak iptal olur.

Vodafone Süper Kolay Paket 2 GB

Süper Kolay Paket 2 GB Tarifesini seçen Vodafone kullanıcıları 32 TL karşılığında 750 dakika, 250 SMS ve 2 GB internet sahibi olurlar. Ayrıca 1 TL ücret ödeyerek ek 3 GB internete sahip olabilirler.

Vodafone Süper Kolay Paket 1500

Süper Kolay 1500 Tarifesine geçen Vodafone aboneleri 1500 dakika ve 250 SMS alabilirler. İlave 1 TL ödeyerek 3 GB interneti hatlarına tanımlatabilirler. Bu tarifenin süresi 28 gün olup fiyatı 27 TL’dir.

Vodafone Süper Kolay Paket 5 GB

Süper Kolay Paket 5 GB tarifesi 35 TL karşılığında hattınıza 750 dakika, 250 SMS ve 5 GB internet tanımlanır. Ek 3 GB internet alabilmek için 1 TL fark ödemeniz gerekiyor.

Vodafone Süper Kolay Paket 8 GB

Süper kolay Paket 8 GB tarifesinin içeriği 28 gün geçerlidir. Tarife 750 dakika, 250 SMS ve 8 GB internete sahiptir. Ek 3 GB internet için 1 TL ücret ödenmesi gerekiyor. Tarife fiyatı 42 TL’dir.

Vodafone Süper Kolay Paket 15 GB

Süper Kolay Paket 15 GB tarifesi 55 TL karşılığında 750 dakika, 250 SMS ve 15 GB internet vermektedir. Ek olarak 3 GB internet isteyenlere 1 TL ücret çıkıyor. Tarifenin geçerlilik süresi 28 gündür.

Vodafone 3 Ay Süper Kolay Paket 30 GB

3 Ay Süper Kolay Paket 30 tarifesine Vodafone’a hattını yeni taşıyan aboneler 90 TL karşılığında 3000 dakika, 1000 SMS ve 30 GB internet yararlanabilmektedirler. Tarife süresi 90 gün olup paket ay sonunda otomatik olarak sona erer.

Vodafone Genç Kolay Paket 5 GB

Vodafone yeni hat alımına özel olan bu tarife kapsamında 750 dakika, 250 SMS ve 5 GB internetin yanında sınırsız Whatsapp hediyesi bulunuyor.  Ayrıca tarifeye ek Discord, Twitch, PubG, Zula, Team Fight Tactics uygulamalarında geçerli 2 GB internet ilave veriliyor. Tarife fiyatı 35 TL olmakla beraber tarife süresi 28 gündür.

Vodafone Genç Kolay Paket 8

Vodafone yeni hat alan kullanıcılarına özel bu tarifede 750 dakika, 250 SMS ve 8 GB internetin yanında sınırsız Whatsapp hediye ediliyor. Paket süresi 28 gün olan tarife fiyatı 42 TL’dir. Discord, Twitch, PubG, Zula, Team Fight Tactics gibi uygulamalarda kullanılmak üzere ek 2 GB internet hediye!

Vodafone Genç Kolay Paket 15

Vodafone’a yeni gelen abonelere özel olan bu tarife içinde 6000 dakika, 250 SMS ve 15 GB internet bulunuyor. Sınırsız Whatsapp, Discord, Twitch, PubG, Zula, Team Fight Tactics gibi uygulamalar için sınırsız internet veren Vodafone, Genç Kolay Paket 15 tarife karşılığı 35 TL olup ay sonunda otomatik olarak sona erer.

Vodafone Simple Nedir?

Vodafone Simple, faturasız hat kullanıcıları için en avantajlı paketlerden bir tanesidir. Vodafone simple dijital sim ile bütün işlemlerinizi internetten online olarak yapabilme imkânı sunan bir hizmettir. Simple tarifesine geçiş yaptığınızda hattınıza herhangi bir taahhüt işlemi gerçekleştirilmez. Taahhüt olmadığı için dilediğiniz zaman tarife değişikliği yapabilir veya iptal işlemi istediğiniz zaman yapabilirsiniz.

Vodafone Simple Tarifeleri

Vodafone Simple tarifeleri uygun fiyat ve bol GB internet paketleri ile çok avantajlıdırlar. Whatsapp, Vodafone Simple tarifelerinde internetten harcamadan sınırsız bir şekilde kullanılabilmektedir. Vodafone Simple tarifeleri almak için Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden ya da web sitesi üzerinden yapılabilmektedir.

Vodafone Simple Small Tarifesi

Tarifeden Vodafone yeni hat alan veya hattını vodafone’a taşıyan faturasız hat aboneleri yararlanabilirler. Tarifeye geçen aboneler aylık taahhüt süz 45 TL karşılığında 1000 dakika, 100 SMS ve 10 GB internetin yanı sıra kotadan düşmeyen sınırsız Whatsapp kullanma haklarına sahip olabilirler. 30 gün sonunda müşterilerinin tarifesi sona erer ve kullanılmayan hakları silinir.

Vodafone Simple Medium Tarifesi

Tarifeden, Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden Vodafone yeni hat alan veya numarasını taşıyan faturasız hat kullanıcıları faydalanabilirler. Tarifeyi seçen müşteriler aylık taahhüt süz 55 TL karşılığında 1000 dakika, 100 SMS ve 15 GB internet hakkına sahip oluyorlar. Kotadan düşmeyen ve sınırsız Whatsapp hakkına sesli ve görüntülü arama hizmetleri dahil değildir. Tarife kapsamında hattınıza yüklenen dakika, SMS ve internet haklarınızın kullanım süresi 30 gündür. 30 Günün sonunda tarife sona erer ve kullanılmayan haklar silinir.

Vodafone Simple Large Tarifesi

Vodafone Simple Large tarifesinden, Vodafone Yanımda mobil uygulamasına girerek yeni hat alan veya numarasını taşıyan faturasız hat kullanıcıları yararlanabilmektedirler. Bol interneti olan tarifeyi tercih eden hat kullanıcıları aylık taahhüt süz 75 TL karşılığında her yöne 1000 dakika arama, vodafone müşterilerini sınırsız arama, 100 SMS ve 25 GB internetin yanında kotadan yemeyen Whatsapp kullanabilirler. Whatsapp sesli ve görüntülü arama hizmetleri bu kapsama dahil değildir.  Tarife içeriğinde yüklenen dakika, SMS ve internet kullanım hakları 30 gün sonunda sona ermektedir.

YouTube video

Vodafone Freezone Faturasız Tarifler Nedir?

Eğer ki normal bir Vodafone faturasız hat sahibi iseniz ve kampanyaları öğrenmek istiyorsanız ya da kampanyalı bir hatta geçmek istiyorsanız bu konuda en güzel yol Vodafone Freezone tarifesine geçmek olacaktır bu sayede Freezone avantajlarında faydalanabileceksiniz.

Vodafone Faturasız Hat Sınırsız İnternet Olur Mu?

Eğer ki artık Vodafone faturasız hattınızdaki internet yetersiz kalıyorsa ve kampanyalardaki internet de yetersiz kalıyorsa ve sınırsız bir internete sahip olmak istiyorsanız herhangi bir Vodafone bayisine gidip bu isteğinizi gerçekleştirebilirsiniz ve diğer birçok Vodafone Faturasız Kampanyalarını öğrenebilirsiniz.

Mehmet Faruk

Mobildiyari.com'da başyazar ve site sorumlusu olan Mehmet Faruk, platformun her köşesinde nitelikli içerik sunmayı hedefler. Mehmet Faruk, çeşitli kategorilerde ziyaretçilere tarafsız ve gerçek bilgi sağlamayı amaçlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu