Reklam
Turkcell Bedava İnternet

Turkcell Faturasız Bedava İnternet

Turkcell Faturasız Bedava İnternet 2023; Turkcell yalnızca faturalı hat sahibi müşterilerine değil faturasız hat sahibi müşterilerine de bedava internet kapsamında pek çok ayrıcalık tanımaktadır. İnternet paketi biten Turkcell aboneleri aşağıda bahsi geçecek koşulları yerine getirerek bedava internet sahibi olabilirler. Yapılması gereken yalnızca belirlenen koşulların sağlanmasıdır. Bu sayede müşteriler uzun bir süre internet kullanımından mahrum kalmayacak internet paketleri sayesinde diledikleri işlemleri yerine getirebileceklerdir.

Bu yazımızda Turkcell faturasız bedava internet paketine ilişkin açıklamalar yapmaya çalışacağız.

Turkcell Faturasız Bedava İnternet Nasıl Yapılır ?

Turkcell faturasız hat sahibi aboneleri çeşitli uygulamalar üzerinden yahut belirli sms kodları ile bedava internet sahibi olabilirler. Bunlara bakılacak olursa,

Turkcell Faturasız Bedava İnternet Paketleri

Sizlerebu yazımızda tamamen faturasız hat sahipleri için güncel Turkcell bedava internet paketi ve kampanyaları yazmaya çalışacağım. Faturasız hat sahipleri bedava internet kazanmak için;

  • Bip uygulaması kullanarak, mesaj atarak ve arayarak bedava internet kazanabilirsiniz.
  • Bip uygulamasına giriş yaparak keşfet kısmından yarışmalara katılabilirsiniz
  • Goller cepte yarışmasına her hafta katılarak seçtiğiniz takımın her gölüne bedava internet kazanabilirsiniz
  • GNÇ uygulamasına giriş yaparak hafatda 2 defa yumurta çatlatarak bedava internet hakkı kazanabilirsiniz.
  • Turkcell Yaani uygulaması, dergilik ve daha bir çok uygulamayı indirerek ücretsiz internet elde edebilirsiniz.

Turkcell Salla Kazan Faturasız Bedava İnternet

Salla kazan ile bedava internet elde edebilmek isteyen müşteriler öncelikle cihazlarına Dijital operatör uygulamasını yüklemelidirler. Uygulamayı yükleyen müşteriler hediye kutusundan salla kazan seçeneğini seçerek bedava internet sahibi olabilirler. Salla kazan ile haftada bir defaya mahsus olmak üzere hediye kazanmak mümkündür. Söz konusu hediyeler günlük, haftalık ya da aylık olarak kullanıma uygun olarak tahsis olunmuştur.

Turkcell Faturasız Üçlü Paketler 

Turkcell Goller Cepte Bedava İnternet

Turkcell goller cepte ile her hafta seçeceğiniz takımın maçında çıkan her gole 100 MB internet kazanabilirsiniz. Ne kadar çok gol çıkarsa buna bağlı olarak daha fazla bedava internet alabilirsiniz. Tamamen ücretsiz olan goller cepte uygulamasını telefonunuza indirerek hafta bir daha goller cepte yapabilirsiniz.

Tamamen ücretsiz olan goller cepte 100 mb kampanyası tüm Turkcell faturasız hat sahiplerinin katılımına açıktır. Hafta 1 defa takım seçme hakkınız olmasına karşın goller cepte ek hak elde etmek için goller cepte uygulamasında verilen görevleri yapabilirsiniz.

Turkcell GNÇ Bedava İnternet Faturasız

Turkcell GNÇ bedava internet kampanyası kapsamında GNÇ uygulamasını telefonunuza indirip haftada 2 defa çatlak kazan yapabilirsiniz. Yıl sonu geçerli olan gnç çatlak kazan kampanyası 26 yaşından küçük tüm Turkcell abonelerin katılımına açıktır.

Haftada 2 defa farklı günlerde çatlat kazan yaparak sizlerde hemen Turkcell bedava internet kazanabilirsiniz. Çatlak kazan uygulamasını telefonunuza indirdikten sonra uygulama içerisinde bulunan Çatlak bölümüne giriş yaparak hemen yumurta çatlatarak hediyenizi alabilirsiniz.

Turkcell Bip Kullan Kazan Kampanyası

Bip kullan kazan diğer adı ile Bip Yıldızları Bip uygulamasında sevdiklerine mesaj atarak bedava internet kazanmanızı sağlıyor. BiP Keşfet’te yer alan BiP Yıldızları kanalı takip ettikten sonra haftalık mesaj atma hedefini tamamladıktan sonra 1 GB bedava internet kazanırlar.

Bip tarafından her hafta size bildirilecek mesaj hedefinize göre Bip yıldızı olabilir ayrıca attığınız mesaj sayısına bağlı olarak 1 GB bedava internet alabilirsiniz. Size özel mesaj hedefi her hafta Bip yıldızları kanalında size bildirilecektir. Size özel tanımlanan mesaj hedefine ulaştıktan sonra BİP yıldızları kanalına giriş yaparak “Hediyemi Al” linkine tıklamanız yeterlidir.

Turkcell BİP Bedava İnternet

Turkcell Sen Yap Diye Faturasız Bedava İnternet

Sen yap diye yarışması ile bedava internet elde etmek isteyen müşterilerin cihazlarına BiP uygulamasını yüklemiş olmaları gerekmektedir. Görevden GB Şansı seçeneğine tıklayan müşteriler haftanın görevi seçeneğini seçmelidirler. Görevleri yerine getiren müşteriler bu sayede günlük 2 GB bedava internet hakkına sahip olabilirler.

Turkcell Faturasız Bedava 2 GB  İnternet

Faturasız hat kullanıcısı Turkcell aboneleri Dijital operatör uygulaması üzerinden TL yüklemesi yaparak bedava internet sahibi olabilirler. Müşterilerin yapmış oldukları TL yüklemesinin 30 TL ve üzerinde olması gerekmektedir. Ardından bir hafta süreyle geçerli bedava 2 GB internet hakkı sahibi olabilirler. Yükleme yaparak bedava internet kazanmak isteyen müşteriler kampanya dahilindeki ayrıcalıklardan ayda bir defaya mahsus olarak yararlanabilirler.

Turkcell Hediye Havuzu Faturasız Bedava İnternet

Hediye havuzu ile bedava internet sahibi olmak isteyen müşterilerin öncelikle cihazlarına Dijital operatör uygulamasını yüklemeleri gerekmektedir. Ardından hediye havuzu kapsamında yer alan ayrıcalıklardan yararlanarak bedava internet sahibi olabilirler.

Turkcell Biz ile Ekip Kur Faturasız Bedava İnternet

Turkcell Biz ile bedava internet sahibi olmak isteyen müşterilerin öncelikle en az iki en fazla beş kişiden oluşan ekipler kurması gerekmektedir. Grup kurduğunuz takdirde hem kurduğunuz grup hem de grubu kuran kişi olarak siz bedava internet sahibi olabilirsiniz. Ekibe dahil olarak 1 GB bedava internetin yanı sıra pek çok hediyenin sahibi olabilirsiniz. Ekibe dahil olan 25 yaş altındaki aboeneler ise 2 GB bedava internet hakkı sahibi olabilirler.

Turkcell Faturasız Bedava 10 GB İnternet

Turkcell aboneleri altı ay geçerli olmak üzere kullanılabilecek 10 GB bedava internet hakkı sahibi olmak istedikleri takdirde öncelikle 4.5 G uyumlu sim kartı satın almaları gerekmektedir. Ardından satın aldıkları sim kartında yer alan şifreyi ilgili birime kısa mesaj olarak göndermelidirler. Dolayısıyla müşterilerin yapması gereken cihazlarına mesaj seçeneğine ENHIZLI yazıp boşluk bırakarak sim kartı üzerinde yer alan şifreyi de ekleyerek 2222’ e kısa mesaj atmaktır. Bu sayede altı ay geçerli olacak 10 GB bedava internet sahibi olabilirler.

Turkcell Dergilik Faturasız Bedava 10 GB İnternet

Dergilik uygulamasını cihazlarına ilk defa yüklemesini yapan ve son bir yılda ilk defa söz konusu uygulmaya giren müşteriler 10 GB bedava internet hakkı sahibi olabilirler. Kampanyanın geçerli olduğu süre boyunca bu kapsamdaki ayrıcalıklardan yalnızca bir defaya mahsus olarak yararlanmak mümkündür. Kampanya yurt içinde geçerli olarak kullanıma açılmıştır.

Turkcell Faturasız 4.5 G Deneme Faturasız Bedava İnternet

4.5 G aboneliği bulunan ve 4.5 G uyumlu sim kartı kullanıcısı olan müşteriler söz konusu kampanya kapsamına dahil olabilirler. Cihazınızda 4.5 G uyumu olup olmadığını mesaj seçeneğine 4.5 G yazıp 2200’ a kısa mesaj atarak test edebilirsiniz. Hattınızın 4.5 G uyumlu olduğunun ve 4.5 G aboneliğinizin bulunduğunun tespit olunması halinde otomatik olarak kampanyaya ilişkin bedava internet ayrıcalığından yararlanmanız mümkün olacaktır.

Turkcell BiP Kullan Kazan ile Faturasız Bedava İnternet

BiP yıldızları olarak da bilinen BiP kullan kazan kampanyası dahilinde bedava internet elde etmek isteyen müşteriler sevdiklerine mesaj atarak ya da grup kurarak bedava internet sahibi olabilirler. Belirlenen kotayı doldurmanız halinde size bildirim gelecek olup ardından doyasıya kullanabileceğiniz bedava internet hakkı sahibi olabilirsiniz.

Turkcell BiP Kim 1 GB İster ile Faturasız Bedava İnternet

BiP Kim 1 GB İster yarışması dahilinde bedava internet hakkı elde edebilmek için yapılması gereken yarışma kapsamında sorulan soruları doğru olarak cevaplandırmaktır. Yarışma üç aşamalı olarak belirlenmiş olup her aşamada müşterilere beş adet soru sorulmaktadır. Bu bağlamda on beş adet soruyu doğru olarak cevaplandıran müşteriler yarışma kapsamında 1 GB bedava internet kullanım hakkı elde edeceklerdir.

Turkcell Faturasız Bedava İnternet Kazanma 2023

Turkcell abonelerinin yapması gereken öncelikle cihazlarına AppStore yahut PlayStore üzerinden Turkcell Hesabım uygulamasını yüklemektir. Ardından müşteriler sağ üst kısımdan arama motoruna gelerek yeni kampanyalar hakkında bilgi sahibi olabilirler. Bununla beraber BiP uygulaması üzerinden, GNC uygulaması üzerinden ve müşteri temsilcileri aracılığı ile de pek çok kampanyadan haberdar olmak mümkündür.

Yukarıda bahsolunduğu üzere söz konusu kampanyalar uzun vadede kullanıma uygun olarak belirlenmemiştir. Kampanyalar daha çok anlık ihtiyaçların giderilmesi için günlük yahut haftalık olarak kullanıma sunulmuştur. Bazı kampanyalardan bir defaya mahsus yararlanmak mümkündür. Müşteriler diledikleri kampanyaya dahil olarak bedava internet hakkı sahibi olabilirler.

YouTube video

Turkcell Sınırsız İnternet Nasıl Yapılır?

Turkcell operatörünü kullanıyorsanız ve hattınızdaki interneti paketi size artık pek de yetmemeye başmışsa ve siz de sınırsız internete geçiş yapmayı düşünüyorsanız bu işlemi en kolay ve etkili yoldan şu şekilde yapabilirsiniz; Turkcell mobil uygulaması aracılığı ile ya da Turkcell Müşteri Hizmetleri aracılığı ile bu işleminizi kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Turkcell Bedava İnternet Veren Uygulamalar Hangileri?

Turkcell operatörünü kullanıyorsanız ve bedava internet ihtiyacınız var ise ve çoğu kampanyayı kullanmışsanız ve artık başka yoldan bedava internet kazanmak istiyorsanız uygulama kullanarak bedava internet sahibi olabilirsiniz. Örneğin Turkcell Mobil uygulaması aracılığı ile bedava internet sahibi oalbilirsiniz.

Mehmet Faruk

Mobildiyari.com'da başyazar ve site sorumlusu olan Mehmet Faruk, platformun her köşesinde nitelikli içerik sunmayı hedefler. Mehmet Faruk, çeşitli kategorilerde ziyaretçilere tarafsız ve gerçek bilgi sağlamayı amaçlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu