Turkcell Faturasız Üçlü Paketler

Turkcell Faturasız Üçlü Paketler

Turkcell Faturasız Üçlü Paketler 2022; Turkcell şirketi hazırkart kullanıcısı abonelerine ve GNÇ abonelerine faturasız üçlü paketlerden yararlanma imkanı sunmaktadır. Söz konusu paketler dahilinde müşterilere GB,DK ve SMS kullanımları sunulmuş olup müşteriler pakete ilişkin gereken ücret ödemesini yaparak paketlerden yararlanabilirler. Bu yazımızda Turkcell faturasız üçlü paketler hakkında detaylı açıklamalar yapmaya çalışacağız.

Fatutasız üçlü paketleri GNÇ üçlü paketler ve üçlü paketler başlığı altında inceleyeceğiz. Zira üçlü paketler hazırkart abonelerinin kullanımına sunulmuş paketlerdir. Buna mukabil GNÇ üçlü paketler ise yalnızca 7 yaş üzeri 25 yaş altındaki bireysel faturasız ses hattı sahibi abonelerin  yararlanabileceği paketlerdir.

Turkcell Faturasız 3’lü Paketler

Abone sayısı bakımdan lider konumda olan Turkcell faturasız hat sahipleri için Turkcell faturasız 3’lü paketleri ile ihtiyacınızı doğrultusunda müşterilin hizmetine sunmuştur. Sizlere bu yazımızda en çok tercih edilen Turkcell faturasız 3’lü paketler hakkında bilgi vermek istiyorum.

Turkcell Faturasız Üçlü 12 GB Paketi

Üçlü 12 GB paketinden bireysel hazırkart abonesi Turkcell müşterileri yararlanabilmektedir. Paketten yararlanmak isteyen müşteriler cihazlarında mesaj seçeneğine Uclu 12 GB yazıp 2200’ a ücretsiz kısa mesaj göndermelidirler. Ayrıca paketi Turkcell bayilerini ziyaret ederek de satın alabilmeniz mümkündür.

Paket dahilinde her yöne 1000 sms, her yöne 1000 dakika ve 6 GB internet kullanım hakkı bulunmaktadır. Ayrıca BiP uygulamasında geçerli olarak kullanılabilecek 5 GB internet kullanımı, Twitter ve Facebook’ ta  geçerli 6 GB internet kullanım hakkı ile Dergilik Maksi üyeliği ve 1 GB internet kullanım hakkı da müşterilere sunulmaktadır.

Paket dahilinde yer alan kullanım haklarının üçüncü kişilere transferi söz konusu olamaz. Paket kapsamında yer alan kullanım hakları yalnızca yurt içinde geçerli olarak kullanılabilir.

Üçlü 12 GB paketinden müşteriler dört hafta süreyle yararlanabilecektir. Paketten bugün itibarıyla KDV ve ÖİV vergileri dahil 55 TL’ ye yararlanmak mümkündür.

Paket dahilinde yer alan kullanım haklarını iptal etmek isteyen müşteriler cihazlarında mesaj seçeneğine İptal Uclu 12 GB yazıp 2200’ a kısa mesaj göndererek paketlerini iptal edebilirler.

Turkcell Faturasız Üçlü 16 GB Paketi

Üçlü 16 GB paketinden bireysel hazırkart abonesi Turkcell müşterileri yararlanabilmektedir. Paketten yararlanmak isteyen müşteriler cihazlarında mesaj seçeneğine Uclu 16 GB yazıp 2200’ a ücretsiz kısa mesaj gönderebilirler. Paketi Turkcell bayilerini ziyaret ederek de satın alabilmeniz mümkündür.

Paket dahilinde 1000 sms, her yöne 1000 dakika ve 10 GB internet kullanım hakkı bulunmaktadır. Bununla beraber BiP uygulamasında geçerli olarak kullanılabilecek 5 GB internet kullanımı, Twitter ve Facebook’ ta  geçerli 6 GB internet kullanım hakkı ile Dergilik Maksi üyeliği ve 1 GB internet kullanım hakkı da müşterilere sunulmaktadır.

Paket dahilinde yer alan kullanım haklarının üçüncü kişilere transferi söz konusu olamaz ve paket kapsamında yer alan kullanım hakları yalnızca yurt içinde geçerli olarak kullanılabilir.

Üçlü 16 GB paketinden müşteriler dört hafta süreyle yararlanabilecek olup paketin bugün itibarıyla KDV ve ÖİV vergileri dahil fiyatı 65 TL’ dir.

Paket dahilinde yer alan kullanım haklarını iptal etmek isteyen müşteriler cihazlarında mesaj seçeneğine İptal Uclu 16 GB yazıp 2200’ a kısa mesaj göndererek paketlerini iptal edebilirler.

Turkcell Faturasız Üçlü 20 GB Paketi

Üçlü 20 GB paketinden bireysel hazırkart abonesi Turkcell müşterileri yararlanabilmektedir. Paketten yararlanmak isteyen müşteriler cep telefonlarında mesaj seçeneğine Uclu 20 GB yazıp 2200’ a ücretsiz kısa mesaj gönderebilirler. Ayrıca paketi Turkcell bayilerini ziyaret ederek de satın almanız mümkündür.

Paket dahilinde 1000 sms, her yöne 1000 dakika ve 14 GB internet kullanım hakkı bulunmaktadır. Ayrıca BiP uygulamasında geçerli olarak kullanılabilecek 5 GB internet kullanımı, Twitter ve Facebook’ ta  geçerli olmak üzere kullanılabilecek 6 GB internet kullanım hakkı ile Dergilik Maksi üyeliği ve 1 GB internet kullanım hakkı da müşterilere sunulmaktadır.

Paket dahilinde yer alan kullanım haklarının üçüncü kişilere transferi söz konusu olamaz ve paket kapsamında yer alan kullanım hakları yalnızca yurt içinde geçerli olarak kullanılabilir.

Üçlü 20 GB paketinden müşteriler dört hafta süreyle yararlanabilecek olup paketin bugün itibarıyla KDV ve ÖİV vergileri dahil fiyatı 75 TL’ dir.

Paket dahilinde yer alan kullanım haklarını iptal etmek isteyen müşteriler cihazlarında mesaj seçeneğine İptal Uclu 20 GB yazıp 2200’ a kısa mesaj göndererek paketlerini iptal edebilirler.

Turkcell Faturasız Üçlü 22 GB Paketi

Üçlü 22 GB paketinden bireysel hazırkart abonesi Turkcell müşterileri yararlanabilmektedir. Paketten yararlanmak isteyen müşteriler cihazlarında mesaj seçeneğine Uclu 22 GB yazıp 2200’ a ücretsiz kısa mesaj gönderebilirler. Ayrıca paketin Turkcell bayilerini ziyaret ederek de satın alabilmeniz mümkündür.

Paket dahilinde 1000 sms, her yöne 1000 dakika ve 16 GB internet kullanım hakkı bulunmaktadır. Ayrıca BiP uygulamasında geçerli olarak kullanılabilecek 5 GB internet kullanımı, Twitter ve Facebook’ ta  geçerli 6 GB internet kullanım hakkı ile Dergilik Maksi üyeliği ve 1 GB internet kullanım hakkı da müşterilere sunulmaktadır.

Paket dahilinde yer alan kullanım haklarının üçüncü kişilere transferi söz konusu olamaz ve paket kapsamında yer alan kullanım hakları yalnızca yurt içinde geçerli olarak kullanılabilir.

Üçlü 22 GB paketinden müşteriler dört hafta süreyle yararlanabilecek olup paketin bugün itibarıyla KDV ve ÖİV vergileri dahil fiyatı 80 TL’ dir.

Paket dahilinde yer alan kullanım haklarını iptal etmek isteyen müşteriler cihazlarında mesaj seçeneğine İptal Uclu 22 GB yazıp 2200’ a kısa mesaj göndererek paketlerini iptal edebilirler.

Turkcell Faturasız GNÇ Üçlü Paketler

Turkcell gençlik dünyası olan GNÇ faturasız üçlü paketleri ise;

Turkcell Faturasız GNÇ Üçlü 15 GB Paketi

GNÇ üçlü 15 GB paketinden 7 yaş üzerinde 25 yaş altında Turkcell bireysel faturasız ses hattı sahibi müşteriler yararlanabilirler.

Paketten yararlanmak isteyen müşteriler cihazlarında mesaj seçeneğine GNCUCLU15 yazıp 2200’a ücretsiz olarak kısa mesaj atması gerekmektedir. Bununla beraber Turkcell mağazalarından, Turkcell Dijital Operatör uygulaması üzerinden yahut 532 ya da 0532 532 0000 numarasını arayarak da paket dahilindeki ayrıcalıkların sahibi olabilirsiniz.

Paket dahilinde her yöne 1000 dakika, 1000 sms ve 9 GB internet kullanım hakkı bulunmaktadır. Bununla beraber BiP uygulamasında geçerli olarak kullanıma uygun 5 GB internet kullanımı, Twitter ve Facebook’ ta geçerli 6 GB internet kullanımı ile Dergilik Maksi Üyeliği ve 1 GB internet kullanımı da müşterilere ek olarak sunulmaktadır.

GNÇ Üçlü 15 GB paketinin KDV ve ÖİV vergileri dahil bugünkü fiyatı 50 TL’ dir.

Paket dahilinde yer alan kullanım haklarını iptal etmek isteyen müşteriler cihazlarında mesaj seçeneğine IPTAL GNCUCLU15 yazıp 2200’ a ücretsiz kısa mesaj gönderebilirler.

Turkcell Faturasız GNÇ Üçlü 20 GB Paketi

GNÇ üçlü 20 GB paketinden 7 yaş üzerinde 25 yaş altında Turkcell bireysel faturasız ses hattı sahibi müşteriler yararlanabilirler.

Paketten yararlanmak isteyen müşteriler cihazlarında mesaj seçeneğine GNCUCLU20 yazıp 2200’a ücretsiz olarak kısa mesaj atması gerekmektedir. Bununla beraber Turkcell mağazalarından, Turkcell Dijital Operatör uygulaması üzerinden yahut 532 ya da 0532 532 0000 numarasını arayarak da paket dahilindeki ayrıcalıkların sahibi olabilirsiniz.

Paket dahilinde her yöne 1000 dakika, 1000 sms ve 14 GB internet kullanım hakkı bulunmaktadır. Bununla beraber BiP uygulamasında geçerli olarak kullanıma uygun 5 GB internet kullanımı, Twitter ve Facebook’ ta geçerli 6 GB internet kullanımı ile Dergilik Maksi Üyeliği ve 1 GB internet kullanımı da müşterilere ek olarak sunulmaktadır.

GNÇ Üçlü 20 GB paketinden KDV ve ÖİV vergileri dahil bugünkü fiyatı 60 TL’ dir.

Paket dahilinde yer alan kullanım haklarını iptal etmek isteyen müşteriler cihazlarında mesaj seçeneğine IPTAL GNCUCLU20 yazıp 2200’ a ücretsiz kısa mesaj gönderebilirler.

Turkcell Faturasız GNÇ Üçlü 25 GB Paketi

GNÇ üçlü 25 GB paketinden 7 yaş üzerinde 25 yaş altında Turkcell bireysel faturasız ses hattı sahibi müşteriler yararlanabilirler.

Paketten yararlanmak isteyen müşteriler cihazlarında mesaj seçeneğine GNCUCLU25 yazıp 2200’a ücretsiz olarak kısa mesaj atması gerekmektedir. Bununla beraber Turkcell mağazalarından, Turkcell Dijital Operatör uygulaması üzerinden yahut 532 ya da 0532 532 0000 numarasını arayarak da paket dahilindeki ayrıcalıkların sahibi olabilirsiniz.

Paket dahilinde her yöne 1000 dakika, 1000 sms ve 19 GB internet kullanım hakkı bulunmaktadır. Bununla beraber BiP uygulamasında geçerli olarak kullanıma uygun 5 GB internet kullanımı, Twitter ve Facebook’ ta geçerli 6 GB internet kullanımı ile Dergilik Maksi Üyeliği ve 1 GB internet kullanımı da müşterilere ek olarak sunulmaktadır.

GNÇ Üçlü 25 GB paketinden KDV ve ÖİV vergileri dahil bugünkü fiyatı 70 TL’ dir.

Paket dahilinde yer alan kullanım haklarını iptal etmek isteyen müşteriler cihazlarında mesaj seçeneğine IPTAL GNCUCLU25 yazıp 2200’ a ücretsiz kısa mesaj gönderebilirler.

Turkcell Faturasız GNÇ Üçlü 30 GB Paketi

GNÇ üçlü 30 GB paketinden 7 yaş üzerinde 25 yaş altında Turkcell bireysel faturasız ses hattı sahibi müşteriler yararlanabilirler.

Paketten yararlanmak isteyen müşteriler cihazlarında mesaj seçeneğine GNCUCLU30 yazıp 2200’a ücretsiz olarak kısa mesaj atması gerekmektedir. Bununla beraber Turkcell mağazalarından, Turkcell Dijital Operatör uygulaması üzerinden yahut 532 ya da 0532 532 0000 numarasını arayarak da paket dahilindeki ayrıcalıkların sahibi olabilirsiniz.

Paket dahilinde her yöne 1000 dakika, 1000 sms ve 20 GB internet kullanım hakkı bulunmaktadır. Bununla beraber BiP uygulamasında geçerli olarak kullanıma uygun 5 GB internet kullanımı, Twitter ve Facebook’ ta geçerli 6 GB internet kullanımı ile Dergilik Maksi Üyeliği ve 1 GB internet kullanımı da müşterilere ek olarak sunulmaktadır.

GNÇ Üçlü 30 GB paketinden KDV ve ÖİV vergileri dahil bugünkü fiyatı 80 TL’ dir.

Paket dahilinde yer alan kullanım haklarını iptal etmek isteyen müşteriler cihazlarında mesaj seçeneğine IPTAL GNCUCLU30 yazıp 2200’ a ücretsiz kısa mesaj gönderebilirler.

Yazımızda da belirtildiği üzere GNÇ kullanıcısı Turkcell aboneleri ve hazırkart kullanıcısı Turkcell aboneleri üçlü paket dahilinde SMS, GB ve DK sahibi olabilirler. Söz konusu paketlerden yararlanmak isteyen müşteriler yukarıda bahsi geçen koşulları yerine getirerek üçlü paketler kapsamında yer alan kullanım haklarından yararlanabilirler.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.