Reklam
Turkcell Bedava İnternet

Turkcell Bedava İnternet Kazanma Yolları

Turkcell Bedava İnternet Kazanma Yolları 2023; Turkcell müşterileri faturalı ya da faturasız hatlarına tanımlı olmak üzere belirli miktarda TL ödemesi yaparak çeşitli paketlerden yararlanabilirler. Bunun yanı sıra abonelerin bedava internet kazanma yollarına başvurarak da internet kazanımı elde ettikleri sıklıkla görülmektedir.

Bu yazımızda Turkcell abonelerin ne gibi yöntemler kullanarak Turkcell bedava internet kazanabileceklerine ilişkin açıklamalar yapmaya çalışacağız.

Turkcell Bedava İnternet Kazanma 2023

Günümüz yaşantısının bir gereği olarak internet kullanımı sıklıkla hasıl olmaktadır. Bu bağlamda müşteriler çeşitli mecralarda gezmek istedikleri takdirde internet kullanımına nasıl erişeceklerine dair araştırmalarda bulunmaktadır. WhatsApp, Instagram, Twitter ve YouTube gibi sosyal mecralarda aktif olarak kullanıma sahip olan müşterilerin  sıklıkla bu yola başvurdukları görülmektedir. Dolayısıyla internet kullanımına ihtiyaç duyulmaktadır.

Turkcell Salla Kazan Bedava İnternet

Turkcell müşterileri salla kazan dahilinde bedava internet kazanmak istedikleri takdirde yapmaları gereken cihazlarına Dijital Operatör uygulamasını indirmek ve ardından hediye kutusuna tıklamaktır. Bununla beraber cihazlarını sallayan müşteriler bir hafta süreyle geçerli hediye internet hakkı kazanma şansına sahip olacaklardır. Haftalık olarak birden fazla defa salla kazan imkanına sahip olmak istiyorsanız cihazına TL yüklemesi yapmış olmanız yeterli olacaktır. Bununla beraber çeşitli özel günlerde de müşterilere ek salla kazan hakkı tanındığı görülmektedir.

Turkcell Biz Grup Kur Bedava İnternet Kazan

Turkcell faturalı ve faturasız hat sahiplerinin sevdikleri ve arkadaşları ile grup kurarak bedava internet kazanabileceği kapmayanlarından biride Biz Biz Ekip kur kampanyasıdır. Sevdikleriniz ve arkadaşlarınız ile en az 2 en fazla 5 kişilik grup kurarak bedava internet kazanabilirsiniz.

Bedava internet kazandıran Turkcell Biz ayrıca grup için ücretsiz konuşma ve bir çok indirim bulunmaktadır. Turkcell hesabım uygulamasına girerek sizde sevdiklerinizi gruba dahil ederek hem siz hem de onlar kazanabilir.

Turkcell GNÇ Çatlat Kazan Bedava İnternet Kampanyası 

Turkcell Goller Cepte Bedava İnternet

Gollercepte ile bedava internet kullanım hakkına sahip olmak isteyen müşterilerin yapması gereken ilgili uygulamayı cihazlarına yüklemek, GOL sms kodunu 9100’ e sms atmak yahut ilgili siteye giriş yapmaktır. Bu koşulu sağlayan müşteriler uygulama dahilinde yer alan maçlardan herhangi birini seçerek yarışmaya katılmalarının ardından atılan her gol için 100 MB internet kullanım hakkına sahip olabilmektedirler.

Kampanyadan haftada bir defa yararlanmanız mümkündür. Hiç gol atılmasa dahi kampanya dahilinde 100 MB internet kullanım hakkına sahip olabilirsiniz. Kampanya dahilinde yer alan kullanım haklarınızın azalması halinde sms bildirimi size iletilecek olup iptale ilişkin işlem yapmanıza gerek bulunmamaktadır. Kampanya kapsamındaki haklarınız pazartesi günü saat 00.00 itibarıyla yenilenecektir.

Turkcell Paycell Bedava İnternet

Paycell online yahut yüz yüze yapılan alışverişlerde ödeme kolaylığı sağlayan kapsamlı olarak geliştirilmiş bir platformdur. İlgili sistem sayesinde GSM numaranız ile kart bilgileriniz eşleştirilmekte olup kart yahut banka bilgilerinizi paylaşmanıza gerek olmaksızın ödeme işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Bu kapsamda ödeyecek olduğunuz ilk faturaya özel 1 GB internet kullanım hakkı ikinci faturaya özel ise 2 GB internet kullanım hakkına sahip olmanız mümkündür. Bu bağlamda ödemeye ilişkin işlemlerinizi tamamlamadan önce cihazınızda mesaj seçeneğine PAYCELL FATURA yazıp 5955’ e ücretsiz kısa mesaj atmanız yeterli olacaktır.

Turkcell Paycell Bedava İnternet

Turkcell Faturalı Hatta Geç Bedava İnternet Kazan

Turkcell operatör şirketi faturalı hatta geçen abonelerine çeşitli başlıklar altında bedava internet hakkı kazandırmaktadır. Aboneler faturalı hatlarını kullanıma açmalarının ardından üç ay boyunca geçerli olmak üzere 15 GB internet kullanım hakkına sahip olmaktadırlar. Bununla beraber aboneler yeni hat alımı yapmalarının ardından cihazlarında mesaj seçeneğine HOŞGELDİN5GB yazıp 2200’ a ücretsiz kısa mesaj atarak da bedava 5 GB internet kullanım hakkı sahibi olabilirler.

Turkcell Otomatik Ödeme Talimatı Ver Bedava İnternet Kazanma

Bireysel faturalı hat sahibi müşteriler faturalarını otomatik ödeme talimatı vererek ödeyebilir bununla beraber bedava internet sahibi olabilirler. Kampanyaya katılım bakımından sms kodunun geçerliliği bulunmamaktadır. Bu bağlamda müşterilerin bizahiti otomatik ödeme talimatı vermesi ve bununla birlikte bir gün süreyle 5 GB internet kullanım hakkı sahibi olması söz konusu olmaktadır. Hediyenizi Dijital operatör uygulaması üzerinden aktive etmeniz mümkündür. Söz konusu hediyeyi bir ay içerisinde aktive etme hakkınız bulunmakta olup kampanyadan bir gün süreyle yararlanabilirsiniz.

Turkcell Hediye Havuzu Bedava İnternet Kazanma

Turkcell hediye havuzu ile bedava kazanmak isteyen müşterilerin öncelikli olarak yapması gereken Turkcell Hesabım uygulamasını cihazlarına yüklemektir. Hediye havuzu ile müşteriler günlük, haftalık yahut aylık olarak hediye internet kazanabilirler. Bununla birlikte müşterilerin çeşitli özel günlerde de bedava internet kazanması söz konusu olmaktadır.

Turkcell GNC Bedava İnternet Kazanma

Müşteriler GNÇ uygulamasını cihazlarının işletim sistemine göre AppStore yahut PlayStore üzerinden bedava internet hakkı elde edebilirler. GNC uygulamsı ile müşterilere belirli saat aralıklarında internet tanımlaması yapılmaktadır. Bununla beraber müşteriler cihazlarına TL yüklemesi yaparak da 1 GB internet kullanım hakkına sahip olabilirler.

Turkcell GNÇ Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell BIP Bedava İnternet Kazanma

Turkcell müşterileri BiP uygulaması üzerinde yer alan BİL KAZAN yarışması dahilinde yer alan yarışmaya katılarak on adet soruyu doğru cevaplandırmalarının ardından 10 GB internet kullanım hakkına sahip olabilirler. Bununla beraber müşteriler Sen Yap Diye kanalı dahilinde yer alan belirlenen görevleri yerine getirerek bedava internet kullanım hakkı sahibi olabilirler. Kazanılan hediyeler 24 saat süreyle geçerli olarak kullanılabilmektedirler.

Turkcell Bip Bedava İnternet

Turkcell 4.5G Bedava İnternet Kazan Kampanyası

Turkcell müşterileri 4.5 G aboneliğine ve 4.5 G uyumlu sim kartına geçiş yaparak altı ay boyunca geçerli 10 GB internet kullanımına sahip olabilirler.

Turkcell Yaani Bedava İnternet Kazanma

Turkcell müşterileri yaani arama motorunu cihazlarına indirip söz konusu arama motorunu aktif bir şekilde kullanarak 1 GB internet kullanım hakkına sahip olabilirsiniz. Kazandığınız hediyeyi bir ay süreyle kullanmanız mümkündür. İlgili uygulamayı AppStore yahut PlayStore üzerinden indirebilirsiniz.

Turkcell Dergilik 1 GB Bedava İnternet

Dergilik uygulamasını cihazlarına AppStore yahut PlayStore üzerinden yükleyen müşteriler aylık 1 GB bedava internet sahibi olabilirler. Kampanyadan bireysel Turkcell kullanıcısı müşterilerin kampanya süreci içerisinde bir defaya mahsus olarak yararlanması mümkündür.

Görüldüğü üzere aboneler pek çok uygulama üzerinden çeşitli hediyelerin sahibi olabilir ve Turkcell bedava internet kullanımı elde edebilirler.

https://www.youtube.com/watch?v=V72odAYElMk

Turkcell Bedava İnternet Kazanma Hilesi Nedir?

Siz de Turkcell bedava internet kazanmak istiyorsanız ancak yukarıda anlattıklarımızı yaptınız ve daha da fazla internete ihtiyacınız var ise bu konuda da en basit yol olarak internet hilesi yapmayı istiyorsanız maalesef böyle bir şey mümkün değildir. Turkcell hile konusunda çok güçlü ve geniş önlemler almıştır ve bizlerin de tavsiyesi kesinlikle hile yapmamanız yönündedir.

Turkcell Bedava 2 GB Kazanma Yolu Nedir?

Siz de Turkcell hattınızdaki paketinizde bulunan interneti yetersiz buluyor ve bolca hediye internet alarak daha fazla internete sahip olmak istiyorsanız ve 2 GB internet kampanyası hakkında bilgi almak istiyorsanız; 2 GB bedava internet hediyesi sürekli başka kampanyalarda da karşınıza çıkabilir ancak genellikle otomatik ödeme talimatı verdiğiniz zaman bedava 2 GB internet kazanabilirsiniz.

Mehmet Faruk

Mobildiyari.com'da başyazar ve site sorumlusu olan Mehmet Faruk, platformun her köşesinde nitelikli içerik sunmayı hedefler. Mehmet Faruk, çeşitli kategorilerde ziyaretçilere tarafsız ve gerçek bilgi sağlamayı amaçlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu