Reklam
Turkcell Bedava İnternet

Turkcell GNÇ Çatlat Kazan Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell GNÇ Çatlat Kazan Bedava İnternet Kampanyası 2023; Turkcell şirketi 26 yaş altındaki abonelerine GNÇ Çatlat Kazanla birlikte bedava internet kazandırmaktadır. Söz konusu hediyeyi kazanmak için  haftada iki defa GNÇ uygulaması üzerinde yer alan yarışmaya katılarak çeşitli hediyelerin sahibi olabilirsiniz.

Bu yazımızda GNÇ Çatlat Kazanın ne olduğuna ve bu kapsamda nasıl bedava internet kazanılabileceğine ilişkin olarak açıklamalar yapmaya çalışacağız.

Turkcell GNÇ Çatlat Kazan Nedir ?

GNÇ Çatlat Kazan bireysel faturalı, hazır kart yahut aktif ses hattı sahibi fark etmeksizin tüm abonelerin yararlanımına sunulmuş platformdur. Söz konusu platform dahilinde internet kazanmak isteyen müşterilerin cihazlarının işletim sistemine göre GNÇ uygulamasını cihazlarına yüklemiş olmaları gerekmektedir. Bu bağlamda iOS işletim sahibi müşterilerin cihazlarına AppStore Android işletim sistemine sahip müşterilerin ise PlayStore üzerinden cihazlarına GNÇ uygulamasını yüklemiş olmaları gerekmektedir.

Turkcell GNÇ Çatlat Kampanyasından Nasıl Yararlanılır ?

Turkcell GNÇ Çatlat kapsamındaki avantajlardan bir hafta içerisinde iki defaya mahsus olarak yararlanmak mümkündür. Müşteriler bir hafta içerisinde iki defa  yumurta çatlatarak hediye kazanabilmektedirler. Bunun için müşterilerin yapması gereken GNÇ uygulamasına GSM numaraları ve şifreleri ile giriş yaparak haftanın iki gününü hediye kazanmak için belirlemeleri gereklidir. Ardından haftanın iki günü “Çatlat” adlı bölüme gidererek çeşitli hediyelerin sahibi olabilirler.

Müşteriler söz konusu hediyelerin sahibi olmak istiyorlarsa sağlamaları gereken diğer bir koşul da cihazlarında ayarlar bölümünden konumlarını aktive etmektir.

Tüm bu koşulları sağlayan müşterilerin kazandıkları hediyeler de kazanılan gün, saat yahut aya göre değişkenlik arz etmektedir. Bu bağlamda günlük olarak kazandığınız hediyeler 24 saat geçerli olurken saatlik olarak kazandığınız hediyeler ise o saat ile bağlı olarak geçerli bir şekilde kullanıma uygundur. Bununla beraber haftalık olarak kullanıma hak kazandığınız hediyelerin yedi gün süreyle geçerli olması söz konusu olurken aylık olarak kazandığınız hediyelerin ise  otuz gün süreyle kullanımı mümkündür.

Paket tanımlaması yapıldığı takdirde abonelere sms ile bildirim iletilecektir.

Genç Turkcell Çatlat Kazan Nasıl Yapılır

Genç Turkcell’li aboneler çatlat kazan yapmak için GNÇ uygulamasını telefonuna indirdikten sonra telefon numaraları ve şifreleri ile kullanıcı girişi yapmaları gerekmektedir. Kullanıcı girişi yapan Turkcell aboneleri uygulama içerisinde bulunan Çatlat linkine tıklayarak haftanın 2 günü çatlat kazan yapabilirler.

GNÇ Çatlat Kazan Gün Değiştirme

Turkcell genç çatlat kazan gün değiştirme nasıl yapılır? ve Çatlat kazan gün değiştirme yolu en çook araştırılan konuların başında gelmektedir. İlk defa çatlat kazan yaparken belirlediğiniz günleri ilerleyen dönemde değiştirme imkanınız bulunmamaktadır. Gün belirlerken dikkatli olmalısınız ilerleyen dönemde asla bu günleri değiştirmeniz mümkün değildir.

Turkcell GNÇ Bedava İnternet 

GNÇ Çatlat Kazan Mesaj Gelmedi

Turkcell GNÇ çatlat kazan hediye kazandınız mesajı gelmedi sıklıkla yaşanan sorunlardan biridir. Turkcell çatlat kazan hediye mesajı gelmedi sorunu yaşıyorsanız hediyenizin hattınıza tanımlanması 24 saat kadar sürebilir. Ayırca yumurta çatlatırken konumun açık olmaması ve hat sahibinin 26 yaşından küçük olmaması kazandınız mesajının gelmemesine neden olabilir. Özellikle çatlat kazan yaparken konumun mutlaka açık olması gereklidir.

GNÇ Çatlat Kazan Konum Hatası

En sık yaşanan sorunlardan biride GNÇ çatlat kazan konum hatasıdır. GNÇ Konum Tespit Edilememiştir Hatası alan kişilerin telefonun konumun açık olup olmadığını kontrol etmelidirler. Eğer konum açık ise kapatıp tekrar açarak deneyebilirsiniz. Eğer halen GNÇ çatlat kazan konum hatası alıyorsanız telefonunuzu komple kapatıp açabilirisniz.

Telefonda sahte konum uygulaması yada sahte fake kullanalar genelde bu tür hata alabilirler. Sahte konum uygulamasını kapatıp tekrar deneyebilirsiniz.

GNÇ Çatlat Kazan İnternet Saatleri

GNÇ çatlat kazan internet saatleri özellikle bedava internet kazanmak isteyenlerin sıklıkla araştırdığı konuların başında gelmektedir. Her hafta değişen internet kazandıran saatler otomatik olarak değiştiğinde kesinlikle internet saatlerini bilmek mümkün değildir.

Turkcell GNÇ çatlat kazan bedava internet kampanyası ile günlük, haftalık internetin yanında 1 saat, 3 saat, 6 saat ve 12 saat bedava internet kazanabilirsiniz. GNÇ çatlat kazan 1 GB, 5GB internet vermektedir.

Turkcell GNÇ Çatlat Kazan Hilesi

Turkcell GNÇ çatlat kazan hilesi nasıl yapılır sorusu en çok araştırılan konuların başında gelmektedir. En sık yapıaln gnç öatlak kazan internet hilelerinden biride yumurta çatlatılırken uygulamadan çıkmak ve VPN ile tekrar giriş yapmaktır. VPN ile giriş yaparak tekrar yumurta çatlatabilirsiniz.

Turkcell GNÇ çatlat kazan hilesi yapmak için sahte konum uygulamaları kullanmak yada VPN kullanmak sistem tarafından fark edilirse ban yeme riskini yaşayabilirsiniz.

Turkcell GNÇ Çatlat Kampanyası Ücretli Mi ?

Turkcell GNÇ Çatlat kampanyasından yararlanmak için herhangi bir ücret ödemesi yapmanıza gerek yoktur.

Sizlere bu yazımızda Turkcell GNÇ Çatlat Kazan Bedava İnternet Kampanyası hakkında bilgi vermeye çalıştım aklınıza takılan soruları yorum kısmına yazabilirsiniz.

YouTube video

GNÇ Üyeliği Ücretli Mi?

Turkcell operatörünün 25 yaş ve altında bulunan genç üyelerine özel olarak sunduğu bir kampanya çeşidi olan GNÇ tamamıyla ücretsiz bir uygulamadır. Uygulamaya üyelikte yada uygulama kullanımı sırasında hiçbir şekilde ücret talep edilmez. Sadece bazı çatlat hediyeleri eğer ki ücret ödeyerek şu hediyeyi alabilirsiniz tarı bir teklif sunmaktadır eğer ki onu da kabul etmezseniz ücret kesilmez.

GNÇ Hesabı Nasıl Kapatılır?

Eğer ki siz de Turkcell GNÇ kullanıyorsanız ve artık GNÇ tarifesinden çıkmışsanız ve GNÇ uygulamasındaki hesabınızı silmek istiyorsanız; uygulamanın içerisinden profilinize gelin ve hesabımı sile tıklayın sonrasında, telefonun ayarlar kısmından uygulamalara gelin ve GNÇ uygulamasının verilerini temizleyin.

Mehmet Faruk

Mobildiyari.com'da başyazar ve site sorumlusu olan Mehmet Faruk, platformun her köşesinde nitelikli içerik sunmayı hedefler. Mehmet Faruk, çeşitli kategorilerde ziyaretçilere tarafsız ve gerçek bilgi sağlamayı amaçlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu