Reklam
Turkcell Bedava İnternet

Turkcell Bedava Dakika Kazanma

Turkcell Bedava Dakika Kazanma 2023; Bu yazımızda Turkcell operatör şirketi abonelerinin bedava dakika kazanma yolları anlatılmaya çalışılmıştır. Ayrıca yazımızda Turkcell’ in müşterilerine bedava internet paketlerini nasıl kazandırdığı da izah edilmiştir.

Turkcell bedava dakika kazanabilmek için faturalı ya da faturasız hat sahibi olmanız önem arz etmemektedir.  Hediyeler kapsamında pek çok avantajdan kampanya süresince yararlanmanız mümkündür. Bazı dakika paketleri 24 saat geçerli olmak üzere tahsis edilmişken bazıları ise otuz gün süreyle geçerli olmak üzere tahsis edilmiştir. Müşteriler de kendi ihtiyaçları doğrultusunda kendilerine en uygun paketi seçip paket kapsamındaki ayrıcalıkların sahibi olabilirler.

Turkcell Bedava Dakika Kazanma Yolları 2023

Turkcell hesabım uygulaması çoğu abone tarafından sıklıkla kullanılmaktadır. Hesabım uygulaması ile bedava dakika elde edebilmek için ön koşul müşterilerin cihazlarına Turkcell hesabım uygulamasını yüklemeleridir. Yükleme AppStore yahut PlayStore üzerinden yapılabilir. Yükleme ardından müşteriler salla kazan ya da hediye havuzu ile bedava dakika kazanabilirler. Bunlara bakılacak olursa,

Turkcell Salla Kazan Bedava Dakika Kazan 

Salla kazan ile bedava dakika kazanmak için müşterilerin Turkcell hesabım uygulaması üzerinden salla kazan seçeneğini seçmeleri gerekmektedir. Koşulu sağlayan müşteriler 100 dakikadan 2000 dakikaya varan bedava internet paketi sahibi olabilirler. Ayrıca salla kazan bedava dakikanın yanında pek çok hediyeyi de beraberinde getirmektedir.

Turkcell Bedava Dakika Veren Uygulamalar

Turkcell Hediye Havuzu Bedava Dakika

Hediye havuzu ile bedava dakika kazanmak isteyen müşteriler de tıpkı salla kazanda olduğu gibi hesabım uygulamasına giriş yapmalıdırlar. Ardından uygulamaca belirlenen görevleri yerine getirmeleri gerekmektedir. Müşterilerin böylece bedava dakika sahibi olmaları mümkündür.

Turkcell Bedava Dakika Kazan

Hazırkart aboneleri hatlarına TL yüklemesi yaparak bedava dakika kazanabilirler. Bunun için ise yüklemesi yapılan TL miktarının 35 TL ve üzeri bir meblağda olması gerekmektedir. 35 TL ve üzerinde yükleme yapılmasının ardından Turkcell ilgili müşteriye bilgilendirme mesajı atacaktır. Bilgilendirme mesajından sonra otuz gün itibarıyla geçerli olacak şekilde kampanyaya ilişkin ayrıcalıklarından yararlanmak mümkündür. Kampanyadan cumartesi ve pazar günleri yararlanmak mümkündür.

Turkcell BİP Bedava Dakika Kazanma Yolları

Turkcell aboneleri BİP uygulamasını kullanarak Bip bedava dakika kazanabilmektedirler.  Bununla beraber belirli sms kodları aracılığı ile de BİP üzerinden bedava dakika kazanmak mümkündür.

BİP Bedava 100 Dakika

BİP ile 100 dakika kazanmak isteyen müşteriler cihazlarında mesaj seçeneğine gelerek BİP 100DK yazıp 2200’ e kısa mesaj atmalıdırlar. Mesajın ardından 1 TL gibi cüzi bir meblağ karşılığında bedava 100 dakika sahibi olabilirler. Kampanya dahilindeki konuşma hakları yurt içi kullanımları ile sınırlı olmak üzere tahsis olunmuştur.

Turkcell BİP Bedava 500 Dakika

Bip uygulaması cep telefonlarında yüklenmiş olan müşterilerin öncelikli olarak yapması gereken sarı kutu puanlarını 500’ e tamamlamaktır. Bu koşulu sağlayan müşteriler daha sonra cihazlarında mesaj seçeneğine gelerek SK137 yazıp 2200’ e kısa mesaj atmalıdırlar. Tüm bu sayılanları yerine getiren müşterilerin hatlarına otomatik olarak bedava 500 dakika tanımlanması söz konusu olacaktır.

Turkcell Sen Yap Diye Bedava Dakika

Turkcell hesabım uygulamasında yer alan hediye havuzunda olduğu gibi sen yap diye yarışması ile de bedava dakika kazanabilmek için müşterilere belirli görevler verilmektedir. Bu görevleri yerine getiren müşteriler bedava dakika ve bunun yanı sıra pek çok hediye kazanabileceklerdir.

Turkcell GNC Uygulaması ile Bedava Dakika Kazanma Yolları

26 yaş altındaki Turkcell aboneleri GNC uygulaması ile bedava dakika ve bunun yanı sıra pek çok avantajın sahibi olabilirler. Uygulamayı cihazlarına yükleyen müşteriler yumurta çatlatarak bedava dakika kazanabilmektedirler. Yumurta çatlatan müşteriler haftada iki defa bedava dakika elde etme fırsatına sahip olabilmektedirler. Yumurta çatlatmak istediğiniz günleri ise seçme serbestiniz bulunmaktadır. Hattınıza TL yüklemesi yapmış olmanız halinde size ek olarak bir tane daha yumurta çatlatma hakkı sunulmaktadır. Böyelce haftada üç defaya varacak şekilde bedava dakika elde etmeniz mümkün olacaktır.

Tüm bu uygulamaların yanı sıra belirli sms kodları ile de bedava dakika elde etmek mümkündür. Bunlara bakılacak olursa,

  • Cihazlarında mesaj seçeneğine SURPRIZ yazıp 222’e kısa mesaj atan müşteriler
  • Cihazlarında mesaj seçeneğine FIRSAT yazıp 222’e kısa mesaj atan müşteriler
  • Cihazlarında mesaj seçeneğine GEL DK yazıp 222’e kısa mesaj atan müşteriler

bedava dakika elde edebileceklerdir.

YouTube video

Turkcell Bedava Dakika Hilesi Nasıl Yapılır?

Eğer ki Turkcell hattına sahipseniz ve faturalı ya da faturasız hattınızda dakikalar yetersiz kalıyor ve bedava dakika kazanma yolalrını da denemiş iseniz ancak daha fazla dakika ihtiyacınız var ise ve hile yaparak bedava dakika kazanmak istiyorsanız Turkcell Bedava Dakika Hilesi yazımızı inceleyebilirsiniz.

Turkcell Bedava Dakika Hediye Etme Nasıl Olur?

Siz de Turkcell operatörü kullanıcısı iseniz ve faturalı yada faturasız hattınızdaki dakikalar size fazla geliyor ve dakikalarınızı başka bir Turkcell kullanıcısına hediye etmek isterseniz Turkcell Müşteri Hizmetlerini arayarak bu işlemi yapabilirsiniz. Dikakt etmeniz gereken bir husus vardır o da hediye dakika edeceğiniz numaranın da Turkcell kullanıcısı olması lazım.

Mehmet Faruk

Mobildiyari.com'da başyazar ve site sorumlusu olan Mehmet Faruk, platformun her köşesinde nitelikli içerik sunmayı hedefler. Mehmet Faruk, çeşitli kategorilerde ziyaretçilere tarafsız ve gerçek bilgi sağlamayı amaçlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu