Reklam
Turkcell Bedava İnternet

Turkcell Bedava Dakika Hilesi

Turkcell Bedava Dakika Hilesi 2023; Turkcell aboneleri belirli ücret karşılığında dakika elde edebildikleri gibi bazı hilelere başvurarak da dakika elde edebilmektedirler. Bedava dakika hilesinden yararlanmak isteyen müşteriler çeşitli uygulamaları indirerek kampanyalardan yararlanabileceği gibi ilgili numaralara sms attıkları takdirde de kampanyalara dahil olmaları mümkündür.

Her Yöne Ücretsiz Dakika Servisi ile Turkcell Sınırsız Dakika Hilesi

Her yöne ücretsiz dakika servisine daha önceden aboneliği bulunmayan Turkcell aboneleri cihazlarında mesaj seçeneğini açarak SURPRIZ yazıp 2222’ e gönderdikleri takdirde sınırsız dakika hilesi yapmış olacaklardır. Buna mukabil sevdikleriyle diledikleri kadar konuşma şansına sahip olacaklardır.

Turkcell Acil Durumlarda 30 Dakika Kazanma Hilesi

Turkcell aboneleri acele hallerde sıklıkla 30 dakika kazanma hilesine başvurmaktadır. Müşteriler telefonlarında mesaj seçeneğini açarak GEL DK yazıp 2222’ e göndererek 30 dakika elde edebilmektedirler. Hata vermesi halinde ise yazım şeklini GELDK olarak değiştirebilirler.

Turkcell Bedava Dakika Nasıl Yapılır? 

Turkcell Salla Kazan ile Bedava Dakika Kazanma Hilesi

Müşterilerin cihazlarının özelliğine göre AppStore ya da PlayStore üzerinden Turkcell Dijital Operatör Servisi uygulamasını indirmesi Salla Kazan dakika hilesinden faydalanabilmenin ön koşuludur. İlgili koşulu sağlayan aboneler uygulamayı açarak giriş yapmalıdırlar. Giriş yapabilmek için ise ilgili kutucuğa gsm numarasını giren müşterinin telefonuna gelen şifreyi belirtilen kısma yazarak onay vermesi gereklidir.

Ana sayfada yer alan salla kazan butonunu seçen müşteriler dakika kısmına gelerek telefonu sallamalıdır. Tüm bu işlemleri gerçekleştiren müşteriler salla kazan dakika hilesi ile bedava dakika elde edebilmektedirler. İşlem her hafta tekrarlanabilir. Hediyeye ilişkin haklar cuma günü saat 09.00 itibarıyla yenilenmektedir. Hediye kapsamındaki dakikalar ise perşembe günleri saat 23.59‘ da sona erecektir.

Turkcell Bedava 60 Dakika Hilesi

Müşteriler cihazlarının özelliğine göre AppStore ya da PlayStore üzerinden Bip uygulamasını cihazlarına indirdikten sonra gsm numaralarını ve gelen sms bildirim kodu ile giriş yaparak kayıt yapmalıdırlar. Koşulları sağlayan müşteriler uygulamaya ilk girişlerinde 60 dakika hilesi ile dakika kazanmış olurlar.

Turkcell Bedava 100 Dakika Hilesi

Turkcell Bip bedava 100 dakika hilesinden yararlanabilmek için BiP kullanıcısı olmak gereklidir. BiP kullanıcıları cihazlarında mesaj seçeneğini açarak BIP 100 dakika yazıp 2200’ a sms göndermelidirler. Koşullar tamamlandığı takdirde kullanıcı hattına 100 dakika bedava dakika tanımlanmaktadır.

Turkcell Hediye Havuzu ile Bedava Dakika Hilesi

Müşteriler cihazlarının özelliğine göre AppStore ya da PlayStore üzerinden Turkcell Dijital Operatör Servisi uygulamasını indirdikten sonra bedava dakika hilesi yapabilirler. Hediye Havuzunda belirtilen görevleri yerine getiren müşteriler çeşitli hediyelerden yararlanma şansı yakalıyor. Bu hediyeler yalnızca konuşma paketlerinden ibaret olmayıp sms ya da internet gibi başka hediyeler de sunulmaktadır.

Turkcell Bedava Dakika Hilesi Yapma

Sen Yap Diye yarışması ile müşterilere tıpkı hediye havuzunda olduğu gibi belirli görevler uygulama tarafından tahsis edilir. Belirlenen görevleri başarılı bir şekilde yerine getiren müşteriler bedava dakika hilesi ile bedava dakika ya da başka hediyelerden faydalanabilmektedir. Kazanılan hediyeler 24 saat içinde hattınıza tanımlanmaktadır.

Hediyeli oyun servisi ile Turkcell aboneleri hafta içi oynadıkları oyunlardan hafta sonu puan kazanmaktadırlar. Toplanan puanlar müşterilere dakika ya da başka bir hediye olarak geri dönmektedir. Müşterilerin sıklıkla başvurdukları hilelerden biri şüphesiz hediyeli oyun servisidir.

Oyun Klüp Servisi ile Bedava Dakika Hilesi

Oyun klüp servisi müşterilerine uygulama üzerinde oyun oynanmasını sağlamaktadır. Müşteriler bu servis ile günlük dört saat kadar konuşma hakkı elde edebilirler.

Çeşitli sms kodları ile bedava dakika hilesinin nasıl yapılacağına bakılacak olursa ,

FIRSAT YAZ 2222’ E GÖNDER HİLESİ

Müşteriler cihazlarında mesaj seçeneğine gelerek FIRSAT yazarak 2222’ e kısa mesaj gönderdikleri takdirde hatlarına konuşma paketi tanımlanacaktır.

HEDİYE DK  YAZ 2222’ E GÖNDER HİLESİ

Faturalı hat sahibi müşteriler cihazlarında mesaj seçeneğine gelerek 2222’ e kısa mesaj gönderdikleri takdirde hatlarına dakika tanımlanması yapılacaktır.

BOL DK YAZ 2222’ E GÖNDER HİLESİ

Hafta sonu dakika kazanmak isteyen faturalı hat sahibi müşteriler BOL DK yazarak 2222’e gönderdikleri takdirde Cuma günü saat 20.00’ dan Pazar günü saat 23.59’ a kadar 100 dakikadan 250 dakikaya kadar konuşma hakkı elde edeceklerdir.

Bu yazımızda Turkcell abonelerinin nasıl bedava dakika hilesi yapacağına ilişkin bilgilendirme yapılmıştır. Görüldüğü üzere Turkcell müşterileri rahatlıkla bedava dakika hilesi yapabilmektedir.

YouTube video

GNÇ Bedava Dakika Kazanma Nasıl Olur?

Eğer ki siz de Turkcellin GNÇ tarifesine geçmişseniz ve GNÇ’nin o ayrıcalıklı dünyasına katılmışsanız ve ek bedava dakikalara ihtiyaç duyuyorsanız GNÇ uygulamasına girip dakika hediyelerine göz atabilirsiniz.

BİP Bedava Dakika Kazanma Hilesi Nasıl Yapılır?

Siz de Turkcell hattına sahipseniz ve Turkcellin kendi iletişim uygulaması olan BİP uygulaması üzerinden bedava dakikalara sahip olmak isterseniz ve bu işlem için de en kolay yol olarak hile ile bedava dakika kazanmak istiyorsanız maalesef bu mümkün değildir çünkü Turkcell hile konusunda ciddi önlemler almıştır ve bizlerin de tavsiyesi hile yapmamanız yönündedir.

Mehmet Faruk

Mobildiyari.com'da başyazar ve site sorumlusu olan Mehmet Faruk, platformun her köşesinde nitelikli içerik sunmayı hedefler. Mehmet Faruk, çeşitli kategorilerde ziyaretçilere tarafsız ve gerçek bilgi sağlamayı amaçlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu