Turkcell Bedava Dakika (Güncel Kampanyalar)

Turkcell Bedava Dakika (Güncel Kampanyalar)

Turkcell Bedava Dakika 2022; Özellikle telefonda çok vakit geçiren kişiler, dakikanın hemen bitmesinden şikayetçi olmaktadır. Hal böyle olunca Turkcell hat kullanıcıları tarafından Turkcell Bedava Dakika nasıl kazanılır? Diye araştırmaktadır. Biz de bugün sizlere hem bedava dakika veren uygulamalardan bahsedecek hem de kampanyalardan faydalanmanız için sizlere ipuçları vereceğiz. Sizlere verdiğimiz ipuçlarından faydalanarak siz de bedava internet kazanabilirsiniz.

Turkcell bedava dakika vermeye dur durak bilmeden devam ediyor. Bedava dakika kazanarak siz de iletişiminizin hiç kesilmesini sağlayacak ve Turkcell bedava dakika kazanma fırsatını yakalamış olacaksınız. Artık dakikam bitti diye üzülmeyeceksiniz. Bedava dakika sayesinde sevdiklerinizle hasret giderebilecek ve doyasıya konuşabileceksiniz. Biz bugün sizlere Turkcell Bedava Dakika 2022 konusunda bilgi vermeye çalışacağız. Vereceğimiz bilgilerden faydalanabilecek ve bedava dakika veren uygulamalar sayesinde bedava dakikalar kazanabileceksiniz.

Turkcell Bedava Dakika Kazanma 2022

Turkcell siz değerli müşterilerine çeşitli uygulamalar ve tarifelerle bedava dakika vermeye devam ediyor. 2022 yılı içerisinde de çeşitli kampanyaları ve hediyeleri aboneleriyle paylaşmaya başladı. Turkcell bedava dakika kazanma yolları oldukça kolaydır. İşte, Turkcell Bedava Dakika Kazanma Yolları…

Turkcell Bedava Dakika Kazanma Yolları

Turkcell aboneleri, online işlemlerini kolaylaştırmaları için Turkcell hesabım uygulaması üzerine giriş yaparak bedava dakika kazanabilirler. Uygulama üzerinden bedava dakika kazanabilmek için salla kazan uygulamasını kullanabilirsiniz.

Turkcell Bedava Dakika Kampanyası 2022

Turkcell sınırsız konuşma paketi kazanmak için sizlere güncek kampanyadan bahsetmek istiyorum. Turkcell Biz kampanyası ile sevdikleriniz ile grup kurarak sınırsız olarak bedava konuşabilirsiniz. Turkcell biz üyeleri ekip içerisinde yaptıkları konuşmalar için hiç bir ücret ödemezler.

Sevdiklerinizi, Arkadaş yada ailenizi Turkcell BİZ ekibine dahil ederek hem siz hemde sevdikleriniz ücretsiz olarak konuşmanın yanında her ay Turkcell Bedava İnternet kazanıyorlar. Dijital Operatör uygulamasına giriş yaparak en çok konuştuğunuz 5 kişi ile ekip olmanız yeterlidir.

En çok bedava internet ve Turkcell bedava dakika kazandıran Turkcell Biz hakkında bilgi veren yazımızı okumak için Turkcell Biz Ekip Nasıl Kurulur yazımızı okuyabilirsiniz.

Turkcell Bedava Dakika 2022

Bol bol konuşmayı sevenler konuşma paketleri bittiğinde ek paket almak yerine Turkcell hediye havuzu uygulamasına giriş yaparak tüm kampanyaları bir yerden kontrol edebilirler.

Turkcell hediye havuzu üzerinden katılabileceğiniz yarışma ve kampanyalar sayesinde bedava dakika paketi kazanabilirsiniz. Hemen sizde Dijital Operatör uygulamasına giriş yaparak güncel kampanyaları, yarışma ve çekilişleri inceleyerek kesintisiz konuşmaya devam edebilirsiniz.

Turkcell Bedava Konuşma Paketi Nasıl Yapılır?

Turkcell, bedava dakika veren operatörler arasında yer almaktadır. Turkcell tarafından sunulan uygulamalarda çok fazla dakika verilmektedir. Turkcell her yöne verdiği bedava dakikalar ile aboneleri tarafından çok sevilmektedir.

Turkcell operatörü kullanıcısıysanız siz de bedava dakika kazanmak için yapmanız gereken tek şey mesaj kısmına gelerek SURPRIZ yazıp 2222’ye kısa mesaj atmanız yeterli olacaktır. Mesajı attıktan sonra hattınıza yeni dakika tanımlanacaktır. Ayrıca FIRSAT yazıp 2222’ye mesaj gönderirseniz de Turkcell bedava dakika kazanabilirsiniz.

Turkcell Bedava Dakika Yapma

Turkcell bedava dakika kazanmak için BİP uygulamasını kullanıyor olmanız yeterlidir. Sadece 1 TL ücret ile her yöne geçerli 100 dakika kazanmak için BiP 100 DK yazıp 2200 SMS göndermeniz gereklidir. Bilgilendirme mesajı sonrası 1 TL karşılığında aldığınız 100 dakikayı hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Turkcell 1000 Dakika Kazanma

Gurbet tarifesini kullanan kişiler 20 TL ve üzerinde bakiye yüklemesi yaptığında aylık 1000 dakika dakika kazanabilirken aynı zamanda 1 GB bedava internet kazanma hakkını da elde edebilirsiniz. Ama şunu unutmayın ki kazandığınız 1 GB internet yalnızca BİP uygulaması üzerinde geçerli olmakla beraber dakikalar yurt içinde her yöne geçerlidir.

Turkcell Bedava Dakika Nasıl Yapılır

Turkcell bedava dakika kazanmak için salla kazan uygulamasına giriş yaparak salla kazan yaparak bedava dakika kazanabilirsiniz. Haftada 1 defa katılarak salla kazan yaparak her yöne bedava dakika kazanabilirsiniz. Turkcell salla kazan ile konuşma paketiniz bittiğinde hemen salla kazan yaparak anında bedava dakika kazanırsınız.

Konuşma paketiniz bittiğinde ek konuşma paketi almak yerine Hediye Havuzu giriş yaparak kazanma ihtimaliniz bulunan kampanya ve paketleri görebilirsiniz. Hediye havuzu ile ücretsiz konuşma paketleri kaznamak için size verilen görevleri yapabilir ayrıca yarışma ve çekilişlere katılabilirsiniz.

Turkcell Her Yöne Bedava Dakika Kazanma

Turkcell Faturasız hat kullanıcılarına hafta sonu sunulan bedava dakika fırsatı sunmaktadır. Bu fırsat sayesinde Cumartesi ve Pazar günleri yalnızca Turkcell hat kullanan kişilerle sınırsız konuşabilirsiniz. Bu fırsattan yararlanmak için yapacağınız tek şey 35 TL ve üzeri bakiye yüklemesi yapmanız. Bakiye yüklemesi yaptığınızda hafta sonu Turkcellilerle doya doya konuşabilirsiniz.

Sizlere bu yazımızda Turkcell Bedava Dakika 2022 paketleri, Turkcell Bedava Dakika kazanma yolları ve Turkcell Bedava Dakika kampanyaları hakkında bilgi vermeye çalıştım. Aklınıza takılan soruları yorum kısmına yazabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bedava İnternet