Reklam
Turkcell Bedava İnternet

Bip Bedava Dakika

Bip Bedava Dakika 2023; Turkcell, BiP kullanıcılarına her yöne bedava dakika kazanma avantajı sağlamaktadır. Bu avantajlar bazı oyunların oynanması suretiyle kazanılabileceği gibi çok cüzi bir miktar karşılığında Turkcell tarafından da tahsis edilebilmektedir.

Çoğu müşteri günümüz itibarıyla bedava interneti daha makul görse de sevdikleriyle dakikalarca konuşmak isteyen birçok Turkcell müşterisi de şüphesiz bulunmaktadır. Turkcell buna mukabil müşterilerine çeşitli avantajlar tanımaktadır.

BiP Bedava Dakika Paketi 2023

Turkcell, Bip kullanıcılarına 11.06.2020 – 31.12.2022 tarihlerinde aktif olacak şekilde BiP kesintisiz iletişim bedava dakika paketini kullanıma açmıştır. Paketin içinde haftalık olmak üzere 500 dakika ve 1 GB internet bulunmaktadır. Kurumsal yahut biryesel aktif ses hattı sahipleri ilgili kampanyadan faydalanabilirler. Paketin tekrarlanması söz konusu olmayıp haftalık olarak kullanıma açılmıştır.

Paketi kullanırken dikkat etmeniz gereken husus ise BiP uygulaması üzerinden yapılan grup görüntülü aramaları ile oyun platformundaki kullanımlardır. Zira bahsi geçen bu kullanımlar paket dahilinde değildir. Paketin kapsamı yalnızca yurt içinde geçerli olmak üzere belirlenmiştir. Kampanyaya ilişkin haktan yalnızca kampanya tahsis edilmiş olan kişi faydalanmakta olup üçüncü bir kişinin pakete ilişkin haklardan faydalanması söz konusu değildir. BiP uygulaması dahilinde kişiden kişiye yapılan sesli, görüntülü ve her yöne aramalarda kullanılanlar paket kapsamındadır. Üstelik paket ücretsizdir.

BİP Bedava İnternet

Turkcell BİP Her Yöne 100 Dakika

Her ne kadar tamamen ücretsiz olarak BiP uygulaması vasıtasıyla dakika elde etmek zor olsa da Turkcell BiP kullanıcılarını oldukça cüzi bir miktar olan 1 TL karşılığında 100 dakika kampanyasından faydalandırmaktadır. Kampanyadan yararlanmanız için yapmanız gereken  yalnızca “BiP 100 DK” yazarak 2200’ e mesaj göndermektir. Bu durumda 1 TL karşılığındaki ücret hesabınızdan tahsil edildikten sonra 24 saat ile sınırlı olmak kaydıyla 100 BiP dakikası kazanma şansını elde etmiş olacaksınız.

Söz konusu paketten dilediğiniz kadar yararlanabilmeniz mümkündür. Bir aylık süreç içerisinde dilediğiniz gün kadar dakika satın alabilirsiniz. Bir günlük süreç dahilinde aldığınız dakikalardan kalanları öğrenmek için ise KALAN yazarak 2222’ e mesaj atmanız yeterli olacaktır. Dolayısıyla paket aşımı gibi aksaklıklar da minimize edilecektir.

BiP Her Yöne 500 Dakika Kampanyası

BiP HER YÖNE 500 dakika kampanyasından yararlanabilmenin ön koşulu kullandığınız cihazda BiP uygulamasının yüklü olmasıdır. Cihazlarına BiP uygulamasını yükleyen kişiler Dijital Operatör uygulamasına giriş yapmalıdır. İlgili uygulamaya giriş yapan müşteriler hediye havuzu linkine tıklamalıdır. Kişiye özel olarak uygulamaca belirlenen görevlerin yerine getirilmesinin ardından kampanyadan yararlanılabilecektir.

BiP her yöne 500 dakika kapmanyası Turkcell tarafından haftalık olarak tahsis edilmiş bir kampanyadır. Turkcell bu kampanya ile müşterilerine yalnızca dakika kazandırmamaktadır. Müşterilerin başkaca hediyelerden faydalanabilmesi imkanı da sunulmaktadır.

BiP Her Yöne 1000 Dakika Kampanyası

Faturalı hat – servisler ile hazır kart – servislerde BiP her yöne 1000 dakika kampanyasından yararlanmak mümkündür. İlgili kampanya bakımından süre kıstası getirilmiştir. Bu kıstas 07.12.2017-31.12.2022 tarihlerini kapsamaktadır. Kampanya yalnızca yurt içinde geçerlidir. Yurt içinde  iş ve cep farketmeksizin arama yapılabilmesi mümkün kılınmıştır. Paket bir aylık süre dahilinde kullanılabilmekte olduğundan ayda yalnızca bir defa bu paketten yararlanılabildiği aşikardır. Yenilemelerin yapılması iptal isteminin olup olmamasına bağlıdır. İptal istemi olduğu takdirde kampanyaya ilişkin yenileme yapılmayacaktır.

Müşterilerin kampanyadan yaralanabileceklerine ilişkin olarak sms bildirimi olması halinde kampanyadan faydalanmak söz konusu olabilecektir. Kampanyanın KDV dahil paket fiyatı yalnızca 10 TL ‘dir. Kurumsal ya da bireysel ses hattı sahipleri kampanyaya dahil olabilirler.

Turkcell Bip Bedava Dakika Kazanma 2023

Turkcell BiP uygulamasının yüklü olmasını gerektiren bu yarışma ile kullanıcılarına belirlenen görevlerin yerine getirilmesi karşılığında belirli hediyeler kazandırmaktadır. Bunların başında şüphesiz hediye dakikalar gelmektedir. 24 saat içinde kazandığınız dakikalar hesabınıza tanımlanacaktır. Kullanıcılara sağlanan mobil yatırımlar yalnızca yut içinde geçerli olmaktadır. Tahmin ettiğiniz üzere ilgili yarışma yalnızca dakika değil birçok hediyeyi de beraberinde getirmektedir. Kişiye özel olarak getirilen hedeflerin aşılması halinde kampanya aktif hale gelecektir.

BiP Her Yöne Arama Kampanyası

İnternetinizin olması halinde BiP’ten yapılan her yöne aramalar müşterilerin paketlerindeki BiP dakikalarından eğer yoksa her yöne dakika kapsamında ücretlendirilir. Bu durumda BiP kullanıcıları her yöne ücretsiz olarak arama yapabilir. Aradığınız kişinin başkaca bir operatöre tabi olması halinde BiP dakika paketinden düşülür. Arama yapabilmek için ise aramak istenilen kişinin sohbet duvarına gelinerek sağ üstteki arama simgesini seçmeniz yeterli olacaktır.

BİP Bedava 500 Dakika Kazanma

BiP uygulamasında yer alan puanlarınız 500’ ü aştığı takdirde yapmanız gereken SK137 yazarak 2200’ e mesaj göndermektir. İlgili mesajı gönderdiğiniz takdirde 500 dakika hesabınıza tanımlanacaktır.

YouTube video

Turkcell Bedava Dakika Veren Uygulamalar

Turkcell hattına sahipseniz ve dakikalarınız size yetmiyor ve ek dakikalara ihtiyaç duyuyorsanız en güvenilir uygulama ve Turkcellin de kendi uygulaması olan BİP uygulaması aracılığı ile dakika sahibi olabilirsiniz.

BİP Paketleri Nelerdir?

Turkcellin kendine ait haberleşme uygulaması olan ve yüzlerce çeşit kampanyalara ve hediyelere sahip olan BİP uygulaması kendi telefon paketinize ek olarak hediyeler vermektedir ve bu hediyeler tamamıyla ücretsizdir. BİP uygulamasının kendine ait bir paketi bulunmamaktadır yani telefon hattı paketi gibi bir paket yoktur.

Mehmet Faruk

Mobildiyari.com'da başyazar ve site sorumlusu olan Mehmet Faruk, platformun her köşesinde nitelikli içerik sunmayı hedefler. Mehmet Faruk, çeşitli kategorilerde ziyaretçilere tarafsız ve gerçek bilgi sağlamayı amaçlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu