Reklam
Turkcell Bedava İnternet

Turkcell Bedava Dakika Veren Uygulamalar

Turkcell Bedava Dakika Veren Uygulamalar 2023; Turkcell, abonelerine sıklıkla dakika ya da sms hediye etmektedir. Bunları ise BiP, Turkcell hesabım, Turkcell GNÇ uygulaması ya da hediye havuzu gibi birçok uygulama vasıtasıyla tahsis etmektedir. Bu yazımızda Turkcell’in bedava dakika veren uygulamalar ele alınacaktır.

Turkcell Bedava Dakika Veren Uygulamalar Nelerdir?

Bedava dakika paketiniz bittiğinde sevdikleriniz ile kesintisiz olarak konuşmaya devam etmek için sizlere ücretsiz bedava dakika veren uygulamalar hakkında bilgi vermeye çalışacağım.

  • Turkcell Hesabım Uygulaması
  • Turkcell Yaani Uygulaması
  • Turkcell GNC Uygulaması
  • Turkcell BİP Uygulaması
  • Turkcell Hediye Havuzu
  • Turkcell Topalantıdayım
  • Sürpriz Nokta

Turkcell BiP Uygulaması ile Bedava Dakika Kazanma

Turkcell BiP uygulaması abonelerine yalnızca hediye dakika değil internet ve sms de kazandırmaktadır. BiP uygulaması kullanıcısı olan müşteriler uygulama üzerinde yer alan çeşitli yarışmalara ve oyunlara katılarak belirli hediyeler kazanma şansı yakalamaktadırlar.

Son zamanlarda müşterilerin sıklıkla başvurduğu bir yöntem cihazlarının özelliğine göre AppStore yahut PlayStore üzerinden BiP uygulamasını indirerek rehberlerindeki arkadaşlarını BiP uygulamasına davet etmeleridir. Bu sayede ilgili müşteri konuşma paketi elde edebileceği gibi 1 GB internet kazanma fırsatı da yakalamaktadır. Bahsi geçen kampanyadan yararlanabilmenin yolu şüphesiz telefonunuzda BiP uygulamasının yüklü olmasıdır.

BiP uygulamasını aktif olarak kullanan müşterilerin sıklıkla başvurduğu diğer bir yöntem ise sürpriz nokta servisidir. Sürpriz nokta servisinin kampanyalarından yararlanabilmek için cihazınızda GPS uygulamasının aktif bir şekilde kullanılabilir vaziyette olması ve belirlenen noktalara konulan ödülleri alabilmek için eşleştirme yapabilecek kapasitede mobil hattınıza tanımlı bir internet paketinizin olması gerekli ve yeterlidir. Tüm bu koşulları sağlayan müşteriler haftalık ya da aylık olarak hediye kazanma şansı yakalayabilmektedir. Bununla birlikte uygulamaca tahsis edilen görevlerin karşılığında ne gibi hediyelerin verileceğine ilişkin olarak bildirim gelecektir.

BiP uygulaması üzerinde yer alan Sen Yap Diye yarışması ile kişiye özel olarak tahsis edilen görevlerin yerine getirilmesi suretiyle  hediye dakika, sms ve internet kazandırılmaktadır. Buna mukabil 24 saat içinde yurt içinde geçerli olmak üzere hediye dakika kazanma fırsatı yakalamış olacaksınız.

Turkcell Bedava Dakika Yapma 

Turkcell Hediye Havuzu ile Bedava Dakika Kazanma

Turkcell Dijital Operatör uygulamasını cihazlarına indiren faturalı ya da faturasız hat sahibi aboneler uygulama üzerinden yalnızca aboneliğe ilişkin işlemler tesis etmemektedir. İlgili müşteriler yalnızca bu işlemler ile bağlı kalmayıp başkaca kanallara abone olabilir ve çeşitli hediyeler kazanabilirler. Kampanya kapsamındaki sms, dakika ve internet kişinin kullanımına göre belirlenmektedir. Sıklıkla telefon görüşmesi yapanlara dakika tahsis edilirken sosyal medyada aktif olarak kullanımda bulunan müşterilere internet tahsisi yapılabilmektedir. Müşterilerin kazanmak istedikleri hediyeye bağlı olarak da hediyelerin karşısında yer alan görevleri yerine getirmesi gerekir.

Turkcell Toplantıdayım Uygulaması ile Bedava Dakika Kazanma

Turkcell abonelerinin bedava dakika elde edebileceği yöntemlerden biri olan toplantıdayım uygulaması ile hediye dakika elde edebilmek için yapmanız gereken öncelikli olarak uygulamayı indirerek 5 TL gibi cüzi bir miktar yükleme yapmanızdır. Yükleme yapmanız halinde hesabınıza hediye dakika, sms ya da internet tanımlaması yapılacaktır. Toplantıdayım uygulaması ile bedava dakika elde etmek mümkün olmasa da cüzi miktarda bir ödeme ile bedava dakika tanımlaması yapılabilmektedir. Ancak Turkcell toplantıdayım uygulaması genelde dakika değil internet tanımlaması yapılmaktadır.

Turkcell Hesabım Uygulaması ile Bedava Dakika Kazanma

Turkcell Hesabım uygulaması ile bedava dakika kazanmak isteyen müşterilerin öncelikli olarak cihazlarına Turkcell hesabım uygulamasını AppStore ya da PlayStore üzerinden indirmeleri gereklidir. Uygulamayı indiren müşteriler 100 dakikadan başlamak üzere çok sayıda dakika elde etme şansına sahip olacaklardır.

Turkcell hesabım uygulmasında yer alan salla kazan seçeneğini seçerek de bedava dakika elde etmek mümkündür. Her 35 TL’lik yükleme yapılması halinde bir defaya daha mahsus olmak üzere salla kazan seçenğini seçerek dakika elde etme şansınız bulunmaktadır. Söz konusu kampanya ile yalnızca dakika kazanılmayıp daha birçok hediye elde edebilirsiniz.

Yaani Arama Motoru Uygulaması ile Bedava Dakika Kazanma

Turkcell aboneleri yaani arama motoru ile dakika elde edebilmek için öncelikli olarak söz konusu uygulamayı telefonlarının işletim sistemine göre cihazlarına yüklemelidirler. Kampanyadan faydalanabilmek için ise en az on gün uygulamayı kullanmalıdırlar. On gün içerinde yirmi ve üzerinde sorgulama yapılması halinde çeşitli hediyelerin kazanılması söz konusu olacaktır. Bu uygulamanın dezavantajı genelde müşerilere GB tahsis etmesidir.

Turkcell GNÇ Çatlat Uygulaması ile Bedava Dakika Kazanma

Turkcell aboneleri bedava dakika elde etmek istedikleri takdirde öncelikli  olarak GNÇ uygulamasını cihazlarına yüklemelidirler. Çatlat uygulamasına giriş yapan müşteriler kendilerinin belirledikleri iki gün boyunca Çatlat kampanyasından faydalanma imkanına sahiplerdir. Uygulama kullanırken GPS’ in akitf olması gereklidir. Uygulamaya ilişkin ayrıcalıklardan yararlanabilmek için şüphesiz internet bağlantınızın bulunması gereklidir.

Paycell Üzerinden Bedava Dakika Kazanma

Turkcell faturasız hat kullanıcılarının yani hazırkart kullanıcıları paycell üzerinden 35 TL ve üzerinde yükleme yapmaları halinde yükledikleri kadar hediye TL kazanmaktadırlar. Kampanya otuz günlük süreç boyunca yalnızca bir kez kullanılabileceği gibi hediye TL’ ler sms, dakika ya da internet olarak kullanılabilir.

Her Yöne Ücretsiz Dakika Konuşma Servisi ile Bedava Dakika Kazanma

Turkcell her yöne ücretsiz dakika servisine daha önceden üye olmayan Turkcell aboneleri cihazlarında mesaj seçeneğine gelerek SURPRIZ yazarak 2222’ e göndererek hediye dakika kazanma şansına sahip olabilrler.

Turkcell 30 Dakika Hediye Kampanyası

Tukcell aboneleri GEL DK yahut GELDK yazarak 2222’ e göndererek 30 dakika kazanma şansına sahip olabililer.

Bu yazımızda Turkcell’in abonelerine sunmuş olduğu bedava dakika paketlerine ilişkin bilgilendirme yapılmıştır. Görüldüğü üzere Turkcell abonelerine çok sayıda uygulama ile bedava dakika kazandırmaktadır.

YouTube video

Turkcell Bedava Dakika Gönderme Nasıl Olur?

Eğer ki bir Turkcell operatör kullanıcısına bedava dakika hediye etmek isterseniz bu işlemi 2200’a dakika göndereceğiniz numarayı sonrasında bir boşluk bırakıp göndereceğiniz miktarı seçin sonrasında mesajı gönderin. Mesaj gittikten sonra bir onay mesajı gelecektir gelen mesaja da “evet” yazın ve işleminiz başarıyla gerçekleşmiş olacaktır.

Başka Operatöre Dakika Hediye Edebilir Miyim?

Eğer ki siz Turkcell operatörü müşterisi iseniz ve dakika hediye etmek istediğiniz kişi de başka bir operatör kullanıcısı ise ve dakika göndermek istiyorsanız maalesef bu işlem mümkün değildir. Turkcell operatörü kullanıcısı iseniz sadece Turkcell operatörü kullanıcılarına dakika hediye gönderebilirsiniz.

Mehmet Faruk

Mobildiyari.com'da başyazar ve site sorumlusu olan Mehmet Faruk, platformun her köşesinde nitelikli içerik sunmayı hedefler. Mehmet Faruk, çeşitli kategorilerde ziyaretçilere tarafsız ve gerçek bilgi sağlamayı amaçlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu