Vodafone Süpermarket Yanımda 10 GB İnternet Kampanyası

Vodafone Süpermarket Yanımda 10 GB İnternet Kampanyası

Vodafone Süpermarket Yanımda 10 GB İnternet Kampanyası 2022; Vodafone operatör şirketi aboneleri süpermarket yanımda uygulaması ile alışveriş yaparak bedava internet kazanabilirler. Bunun yanı sıra abonelerin belirli TL miktarını aşan düzeyde alışveriş yapmaları halinde pek çok indirim kuponu kazanmaları mümkündür.

Bu yazımızda süpermarket yanımda bedava 10 GB kampanyası hakkında bilgi verilecektir.

Vodafone Süpermarket Yanımda 10 GB Kampanyası Nedir?

Süpermarket yanımda uygulaması ile bedava internet kazanmanın ön koşulu müşterilerin cep telefonlarına AppStore veya PlayStore üzerinden vodafone yanımda uygulamasını indirmeleridir. Daha sonra süpermarket yanımda uygulaması üzerinden alışveriş yapmaları gerekir. Süpermarket yanımda uygulaması üzerinde yaklaşık 7.000 civarında ürün bulunmaktadır.

Müşteriler yaptıkları 100 TL’ lik ilk alışverişten 20 TL indirim kazanmaktadırlar. Yaptıkları alışveriş neticesinde yalnızca indirim kuponu kazanmamaktadırlar. Ayrıca bir hafta süreyle geçerli olmak üzere kullanılabilecek 10 GB bedava internet hakkı kazanmaktadırlar. Müşterilerin sonraki alışverişlerinde ise bir hafta geçerli olacak 2 GB bedava internet paketi hakkı sahibi olmaları söz konusu olacaktır. Kampanya dahilinde hediye edilen internet hakları otomatik olarak müşterilerin hatlarına tanımlanacaktır. Kampanya Ankara, İstanbul, İzmit ve Bodrum illerini kapsamaktadır.

Vodafone Süpermarket Yanımda 10 GB Bedava İnternet

Süpermarket yanımda ile hem alış veriş yapabilir hem de yaptığınız alışverişten 10 GB bedava internet kazanabilirsiniz. Vodafone faturalı ve faturasız tüm müşteriler Yanımda uygulamasına giriş yaptıktan sonra Süpermarket yanımda linkine giriş yaparak hemen alış veriş yapmaya başlayabilirler.

Vodafone müşterileri ilk alışveriş yaptıklarında hem 20 TL indirim hem de 10 GB bedava internet sahibi olabilirsiniz. Ayrıca daha sonra yapacağınız her alış verişte 2 GB bedava internet hattınıza tanımlanacaktır.

İnternet paketiniz bittiğinde yada ek paket alacağınız zaman bu paketlere yüksek ücret ödemek yerine hemen Vodafone yanımda üzerinden süpermarket yanımda ‘ya girerek Vodafone bedava internet kazandıran kampanyaya katılabilirsiniz.

Süpermarket yanımda uygulaması üzerinden alışveriş yaptığınız takdirde alışverişinizin adresine getirilebilmesi için alt limit 60 TL’ dir. Süpermarket yanımda uygulaması istegelsin uygulaması üzerinden işlemlerini yürütmektedir. Kampanyadan faturalı ve faturasız hat sahibi müşteriler yararlanabilmektedir. Süpermarket yanımda müşteri hizmetleri numarası 0850 255 15 15’ dir.

Görüldüğü üzere vodafone aboneleri süpermarket yanımda uygulaması üzerinden alışveriş yaparak hem indirim kuponu hem de bedava GB hakkı kazanabilmektedirler. Koşulları eksiksiz olarak yerine getiren müşteriler vodafone süpermarket uygulamasıyla bedava internet hakkı kazanabileceklerdir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bedava İnternet