Reklam
Vodafone Bedava İnternet

Vodafone Bedava İnternet Kazanma Yöntemleri

Vodafone Bedava İnternet Kazanma Yöntemleri 2023; Vodafone operatör şirketi aboneleri vodafone tarafından özel günlerde bedava internet tahsis olunması ile yahut belirli uygulamaları araç konumunda kullanarak bedava internet sahibi olabilirler. Bunun için yapılması gereken kampanya dahilinde belirlenmiş olan şartları eksiksiz olarak yerine getirmektir. Müşteriler belirlenen sms kodunu ilgili numaralara kısa mesaj atarak da bedava internet kazanabilirler.

İçindekiler göster

Bu yazımızda vodafone şirketi müşterilerinin bedava internet kazanabilmeleri için ne gibi yöntemler izlemeleri gerektiği konusunda bilgi vermeye çalışacağım.

Vodafone Bedava  İnternet Kazanma Yöntemi

Vodafone’ a hoş geldin hediyesi kapsamında bedava internet kazanabilmek için müşterilerin öncelikle son bir ay içerisinde vodafone web sitesi üzerinden yahut vodafone mağazalarından yeni hat alma, faturasız abonelikten faturalı aboneliğe geçiş yapma ya da numara taşıma işlemlerini yapmış olmaları gerekmektedir. Sayılan üç husustan biri aracılığı ile vodafone operatör şirketi kapsamına dahil olan müşteriler vodafone yanımda uygulaması üzerinden ek paketler bölümünden bedava internet hakkı kazanabilirler.

Vodafone’ dan yeni hat alan müşteriler ile vodafone operatör şirketine numara taşıyan müşteriler 10 GB bedava internet hakkı  sahibi olabilirler. Buna mukabil faturasız hattan faturalı hatta geçiş yapan müşteriler 20 GB bedava internet sahibi olabilirler.

İlgili kampanyalar Red 20, Red 25, Red 30, Red 35, Redli Genç 20, Uyumlu 10, Uyumlu Genç Oyun ve Redli Genç Oyun tarifelerine özel olarak kullanıma sunulmuştur.

Vodafone Bedava İnternet Kazanma 

Vodafone Yükle Kazan Kampanyası Bedava İnternet

Vodafone bedava internet kazanmak için katılabileceğiniz kampanyalardan biride Yükle kazan kampanyasıdır. Hattınıza TL yüklemesi yapmadan önce Vodafone yanımda uygulamasına giriş yaparak TL yükleme hedefinize bakmak ve sonrasında ise TL yüklemek yeterli olacaktır. 5 gb kadar internet kazanmak için faturasız hat sahiplerinin TL yüklemesi yeterlidir.

5 GB kadar bedava internet kazanmak için TL bakiyesi yüklemeden önce Vodafone Yanımda uygulamasındaki Bana Ne Var sayfasından size özel TL yükleme hedefinize göre bakiye yüklemeniz yeterli olacaktır.

Vodafone Süpermarket Yanımda Bedava İnternet Kazanma Yöntemi

Süpermarket yanımda yöntemi ile bedava internet kazanmak isteyen kullanıcıların öncelikle cep telefonlarına AppStore ya da PlayStore üzerinden vodafone yanımda uygulamasını indirmeleri gerekmektedir. Ardından süpermarket yanımda ile alışveriş yapmaları gerekir. Böylece yaptıkları ilk alışverişten 20 TL indirim kazanmaktadırlar.

Bununla beraber bir hafta süreyle geçerli 10 GB bedava internet hakkı kazanmaktadırlar. Sonraki alışverişlerinde  ise bir hafta geçerli olacak 2 GB bedava internet paketi müşterilere tahsis olunacaktır. Kampanya Ankara, İstanbul, İzmit ve Bodrum illerini kapsamaktadır.

Vodafone Bedava İnternet Kazanma Yolları

Konuştuğunca internet kazan kampanyası kapsamında hatlarına tarife tanımlaması yapan müşteriler hafta içleri konuştukları dakikaların karşılığında hafta sonu bedava internet hakkı kazanmaktadırlar. Bunun için yapılması gereken hafta içi sevdiklerinizle konuşmaktır.

Kampanyadan Konuştuğunca İnternet S Yeni, Konuştuğunca İnternet Süper, Konuştuğunca İnternet Fırsat, Konuştuğunca İnternet L Yeni ya da Konuştuğunca İnternet XXL tarifelerine yeni hat satın alım ile alım yapan müşteriler ile vodafone’ a numara taşıması yapan aboneler yararlanabilmektedir.

Vodafone FreeZone Bedava İnternet Kazanma Yöntemi

FreeZone bilindiği üzere 26 yaş altındaki vodafone aboneleri bakımından geçerli olan bir tarifedir. Bireysel faturasız hat sahibi vodafone aboneleri pazartesi günleri 30 TL ve bunun üzerinde yükleme yapmaları halinde yahut 29 TL ve üzerinde paket satın alımı işlemi yaptıklarında iki gün süreyle geçerli bedava 2 GB internet sahibi olabilirler. Söz konusu paketler yurt içi mobil internet kullanımlarında geçerlidir.

Vodafone Bedava İnternet Kazanma Yöntemi 2023

Altın kulüp yöntemi ile bedava internet kazanabilmek için altın kulüp vodafone abonesi olmak gerekmektedir. Aboneler cep telefonlarında mesaj seçeneğine ALTINKULUP yazıp 7000’ e kısa mesaj atarak bedava 4 GB internet hakkı kazanabilirler. Onay mesajının gelmesinin ardından aboneler 4 GB bedava internet hakkı kazanabileceklerdir.

FreeZone Gaming Bedava İnternet Kazanma Yöntemi

FreeZone gaming kapsamında internet kazanmak için müşterilerin öncelikle PUB6 mobile, Twitch ya da Zula oyunlarını satın alma işlemlerini tamamlamış olmaları gerekir. Oyunlara ilişkin satın alma işlemlerini tamamlayan müşteriler ilk ay 20 GB bedava internet hakkı kazanabileceklerdir. Bunun yanı sıra WhatsApp uygulamasında geçerli bir ay süreyle sınırsız bedava internet hakkı kazanabileceklerdir.

Vodafone 4.5 G Bedava İnternet Kazanma Yöntemi

4.5 G yöntemi ile bedava internet kazanmak isteyen müşterilerin öncelikli olarak 4.5 G abonesi olmaları gerekmektedir. Bununla birlikte aboneliği olan müşterilerin cihazlarının 4.5 G uyumlu olması gerekmektedir. Ardından vodafone yanımda uygulaması üzerinden kampanyaya katılmalıdırlar. Şartları sağlayan müşteriler bir ay geçerli bedava 2 GB internet sahibi olabilirler.

Vodafone E-Fatura Bedava İnternet Kazanma Yöntemi

E – fatura yöntemi ile bedava internet kazanmak isteyen müşteriler cep telefonlarında mesaj seçeneğine EFATURA yazıp boşluk bırakarak mail adreslerini eklemelidirler. Daha sonra kısa mesajı 7000’ e göndermelidirler. Böylece bedava 1 GB internet hakkı kazanabilirler. Faturalarını sms ile almak isteyen aboneler SMSFATURA yazarak 7000’ e kısa mesaj göndererek 1 GB bedava internet kazanabilirler. Kampanyadan on beş gün süreyle yararlanılabilir.

Vodafone Hediye Çarkı Bedava İnternet Kazanma Yöntemi

Hediye çarkı yöntemi ile bedava internet kazanmak isteyen abonelerin öncelikle cihazlarına AppStore ya da PlayStore üzerinden vodafone yanımda uygulamasını yüklemeleri gerekmektedir. Yüklemenin ardından GSM numaraları ile uygulamaya giriş yapmalıdırlar. Haftada bir defaya mahsus olarak bedava internet, bedava dakika ya da bedava sms kazanmak mümkündür. Bu bağlamda kampanyadan yalnızca bedava internet kazanılmadığı aşikardır. Bedava internet sahibi olmak isteyen aboneler çeşitli yöntemler uygulamaktadırlar . Bunlara bakılacak olursa,

  • Saat 12.00 ve öncesinde vodafone yanıma uygulamasına giriş yapan aboneler
  • Uygulamayı cihazlarına yükleyip silen müşteriler
  • Uygulamaya giren müşterilerin çarkı çevirdikten sonra çark diledikleri hediyenin üzerine gelince internet bağlantılarını kesen müşteriler
  • VPN uygulamasını arka planda çalıştıran müşteriler

sıklıkla bedava internet paketine ilişkin avantajlardan yararlanabilmektedirler.

Vodafone Bana Ne Var Bedava İnternet Kazanma Yöntemi

Bana ne var yöntemi ile bedava internet kazanmak için öncelikle yükle kazan dahilindeki tüm yüklemelerinizi tamamlamış olmanız gerekmektedir. Yüklemelerini tamamlayan müşteriler yedi gün boyunca geçerli olacak 5 GB bedava internet hakkı kazanabileceklerdir. Ayrıca 1 GB yahut 2 GB bedava internet hakkını da hediye olarak kazanmaları mümkündür.

Vodafone Yılbaşı Bedava İnternet Kazanma Yöntemi

Abonelerin yılbaşına özel bedava internet kampanyası yönteminden yararlanmak için öncelikle vodafone yanımda uygulamasını cep telefonlarına yılbaşında yüklemeleri gerekmektedir. Yükleyemeyi tamamlayan  müşteriler yılbaşına özel olarak 100 GB bedava internet hakkı sahibi olabilirler.

Vodafone Seviyorum Bedava İnternet Kazanma Yöntemi

Vodafone seviyorum yöntemi ile bedava internet kazanmak için hattınıza tahsis olunan testi tamamlamanız gerekmektedir. Size yöneltilen soruları cevapladıktan bir süre sonra teste devam etmeyi isteyip istemediğiniz sorulacaktır. Teste devam et butonunu seçtiğiniz takdirde karşınıza gsm numaranızı girmeniz gereken bir kutucuk çıkacaktır. Kutucuğa GSM numaranız ile giriş yapmanız gerekmektedir. Müşteriler böylece internet karakterlerini öğrenme şansına sahip olabileceklerdir.

Testi eksiksiz tamamlayan müşteriler seviyorum interneti kapsamında 3 GB bedava internet hakkı kazanabileceklerdir. Müşteriler seviyorum interneti ile alnızca 3 GB bedava internet hakkı kazanmayacaklardır. Ayrıca beş yıl süreyle geçerli 1 TB internet paketi çekilişine katılma hakkı da kazanacaklardır.

Vodafone 14 Şubat İnternet Kazanma Yöntemi

14 Şubat’ a özel kampanyaya ilişkin yöntemden yararlanabilmek için 14 şubat günü bana ne var uygulamasını indirmek gerekmektedir. Bununla beraber 14 Şubat günü uygulamaya giriş yapmak gerekmektedir. Uygulamaya giriş yapan aboneler ilgili sayfadan kendilerine en uygun paketi seçerek bedava internet hakkı kazanabilirler.

Vodafone 2 GB Bedava İnternet Kazanma Yöntemi

Vodafone 2 GB bedava internet kazanma yöntemi ile bedava internet kazanmak isteyen faturalı ya da faturasız vodafone aboneleri cihazlarında mesaj seçeneğine SUPER2GB yazıp 3636’ a kısa mesaj atmalıdırlar. Buna mukabil kendilerine kampanyadan yararlanabileceklerine dair onay mesajının gelmesinin ardından kampanyaya ilişkin ayrıcalıklardan yararlanabilirler. Onay mesajının ardından 2 GB bedava internet abonelere tahsis edilecektir.

Vodafone Akıl Küpü Bedava İnternet Kazanma Yöntemi

Akıl küpü yöntemi ile bedava internet hakkı kazanabilmek için öncelikle abonenin faturalı hat kullanıcısı olması gerekmektedir. Ardından faturalı hat kullanıcısı müşterilerin cep telefonlarında mesaj seçeneğine 500 YEDEK MB yazıp 3636’ a kısa mesaj atmaları gerekir. Koşulları yerine getiren müşteriler akıl küpü ile bedava 500 MB internet hakkı sahibi olabilirler. Kullanıcılar kampanya dahilindeki internet hakkından üç defaya mahsus yararlanabilirler.

Vodafone 8 GB Bedava İnternet Kazanma Yöntemi

Vodafone 8 GB bedava internet kazanma yöntemi ile bedava internet kazanmak isteyen müşteriler cep telefonalrında mesaj seçeneğine SUPER yazarak 3636’ a kısa mesaj göndermelidirler. Ardından 8 GB bedava internet hakkı kazanabilirler. Sö konusu internet hakkı bir ay süreyle geçerlidir. İnternet kullanımının bitimine birkaç gün kala paket kendiliğinden iptal olacaktır. Kampanyanın iptal edilebilmesi için başkaca bir işleme gerek yoktur.

Vodafone Self Servis Bedava İnternet Kazanma

Vodafone self servis ile bedava internet hakkı kazanmak isteyen müşteriler öncelikle cep telefonlarında AppStore ya da PlayStore üzerinden vodafone self servis uygulamasını indirmelidirler. Giriş yapan müşteriler GSM numaralarını belirlenen kutucuğa yazmalıdırlar. Böylece 2 GB bedava internet hakkı sahibi olabilirler.

Vodafone Davet Et Bedava İnternet Kazanma Yöntemi

Vodafone davet et yöntemi ile bedava internet kazanmak isteyen müşteriler  öncelikle AppStore veya PlayStore üzerinden vodafone yanımda uygulamasını cep telefonlarına yüklemelidirler. Uygulamayı indirmelerinin ardından sevdiklerini vodafone’ a davet etmelidirler. Davet edilen müşteriler adına vodafone tarafından davetiye linki oluşturulur ve ilgili link davet edilen kişiye gönderilir. Böylece hem davet eden kişi hem de davet edilen kişi bedava 15 GB internet hakkı sahibi olabileceklerdir.

Vodafone FreeZone Bedava İnternet Kazanma Yöntemi

Vodafone FreeZone yöntemi ile bedava internet kazanabilmek için  öncelikle kullanıcının FreeZone abonesi olması gerekmektedir. FreeZone aboneliği bulunan kullanıcılar işlemlerinin tamamlanmasının ardından 4 GB bedava internet hakkı sahibi olabilirler. Bedava internet hakkı 24 saat süreyle geçerlidir.

Vodafone İnternet Avcıları Oyunu Bedava İnternet Kazanma Yöntemi

İnternet avcıları oyunu yöntemi ile bedava internet kazanmak isteyen kullanıcıların 26 yaş altında Freezone abonesi olması gerekmektedir. Kullanıcılar beş dakika arayla bit avlayarak bedava internet hakkı elde edebilirler. Böylece günlük ortalama 4 GB bedava internet hakkı kazanabilirler.

Vodafone Bonus 5 GB Bedava İnternet Kazanma Yöntemi

Vodafone bonus yöntemi ile bedava internet kazanmak isteyen abonelerin öncelikle cep telefonlarında mesaj seçeneğine SURPRIZ yazıp 6666’ a kısa mesaj göndermeleri gerekir. Kısa mesaj gönderen müşteriler ardından 5 GB bedava internet hakkına sahip olabilirler.

Vodafone 500 MB Bedava İnternet Kazanma Yöntemi

Vodafone 500 MB yöntemi ile  bedava internet hakkı kazanmak isteyen aboneler cep telefonlarında mesaj seçeneğine NET 500MB yazıp 3636’ a kısa mesaj atmalıdırlar. Ardından abonelerin hatlarına 500 MB internet tanımlanacaktır.

Vodafone Akbank Kampanyası Bedava İnternet Kazanma Yöntemi

Akbank kampanyası yöntemi ile bedava internet kazanmak isteyen müşteriler faturalarını akbank üzerinden ödeyerek bedava internet kazanabilirler. Bunun için faturalarının akbank üzerinden ödenmesine ilişkin talimat vermeleri gerekmektedir. Kampanyaya akbank mobil şube üzerinden katılım sağlamak mümkündür.

Vodafone Perşembe Fırsatı Bedava İnternet Kazanma Yöntemi

Perşembe fırsatı yöntemi ile bedava internet elde etmek için müşterilerin faturasız hat kullanıcısı olması gerekmektedir. Ardından faturasız hat kullanıcısı müşteriler perşembe fırsatı ile tek seferde TL yüklemesi yaparak yükledikleri TL miktarının 100 ile çarpılmış hali kadar MB internet hakkına sahip olabilirler.  Paket dahilindeki avantajlardan 24 saat süreyle yararlanmak mümkündür.

Vodafone Kurban Bayramı Bedava İnternet Kazanma Yöntemi

Kurban bayramı özel yöntemi ile bedava internet hakkı kazanmak isteyen müşterilerin cihazlarına vodafone yanımda uygulamasını AppStore veya PlayStore üzerinden indirmeleri gerekmektedir. Yükleme yapan müşteriler kurban bayramına özel olarak bedava 10 GB internet hakkı sahibi olabilirler.

Vodafone Soruyu Bil Bedava İnternet Kazanma Yöntemi

Vodafone soruyu bil internet kazan yöntemi dahilinde belirlenen sorulara doğru cevap vererek bedava internet elde etmek mümkündür. Hızla kazan kampanyası dahilinde herhangi bir ücret talep edilmemektedir. Soruyu bil internet kazan oyununa yapılan girişler ise aylık olarak ücrete tabidir. Üyelik işlemlerinizle ilgili olarak iptal talebinde bulunmadığınız müddetçe kampanyadan yararlanmanız mümkün olmaktadır. Kampanyanın aylık aynı TL miktarı üzerinden ücretlendirilmesi  söz konusudur.

Vodafone Güvenli Depo Bedava İnternet Kazanma Yöntemi

Vodafone  aboneleri cihazlarında yer alan fotoğraf, video ya da belirli dosyaların kaybolması rizikosunu gözeterek sıklıkla güvenli depo uygulamasını satın almaktadırlar. Güvenli depo uygulaması ile müşteriler anında bedava 1 GB internet hakkı kazanma şansına sahip olabilmektedirler.

Vodafone TV Abonelerine Özel Bedava İnternet Kazanma Yöntemi

Vodafone operatör şirketi vodafone abonelerine özel olarak çeşitli konularda kaanallar geliştirmişlerdir. Bu kanallar çocuklar yahut yetişkinler farketmeksizin pek çok kullanıcının hizmetine sunulmuştur. Aboneler özel olarak geliştirilen bu paketlerden satın alım işlemi yapan her müşteri buna karşılık 1 GB bedava internet hakkı sahibi olabilmektedir.

Vodafone EBA Bedava İnternet Kazanma Yöntemi

EBA uygulaması yöntemiyle bedava internet kazanmak için öğrenci abonelerin vodafone yanımda uygulamasını cihazlarına yüklemeleri gerekmektedir. Ardından vodafone yanımda uygulamasında ek paketler bölümünden EBA 6 GB bedava internet sekmesine giriş yaparak 6 GB bedava internet hakkı kazanabileceklerdir.

Yukarıda anlatıldığı üzere aboneler çeşitli başlıklar altında çok sayıda bedava internet paketi yönteminden yararlanabilmektedirler.

https://www.youtube.com/watch?v=pnLKkrtYrfo

Vodafone Kalan İnternet Sorgulama Nasıl Yapılır?

Eğer ki Vodafone operatörünü kullanıyorsanız ve bu aralar çok fazla bedava internet kazanmışsanız ve kalan internetim ne kadar diye merak ediyorsanız en kolay yönden bu işlemi yapmak için Vodafone Yanımda uygulamasına girin ve “kalan kullanımlarım” seçeneğini seçin ve kalan bütün kullanımlarınızı görün.

Vodafone Seviyorum Bedava İnternet Nasıl Kazanılır?

Vodafone hattınız için bolca bedava internet ihtiyacınız var ise ve çoğu yöntemi kullanıp bedava interneti kazandıysanız ancak bir de Vodafone Seviyorum internet kazanma diye bir şey görmüşseniz ve nasıl olur diye merak ediyorsanız Vodafone Seviyorum İnterneti Testi yazımızı inceleyebilirsiniz.

Mehmet Faruk

Mobildiyari.com'da başyazar ve site sorumlusu olan Mehmet Faruk, platformun her köşesinde nitelikli içerik sunmayı hedefler. Mehmet Faruk, çeşitli kategorilerde ziyaretçilere tarafsız ve gerçek bilgi sağlamayı amaçlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu