Reklam
Vodafone Bedava İnternet

Vodafone Bedava İnternet Kazanma

Vodafone Bedava İnternet Kazanma 2023; Vodafone aboneleri bedava internet kazanmak istedikleri takdirde belirli uygulamalar üzerinden uygulamaca tahsis olunmuş şartları yerine getirebilecekleri gibi bazı durumlarda da özel günler için tahsis edilen internet paketlerini beklemektedirler. Bu sayede kolaylıkla bedava internet paketlerinden yararlanabilirler.

Bunların yanı sıra pek çok sms kodu da müşterilere bedava internet kazandırmaktadır. Bu yazımızda vodafone operatör şirketi abonelerinin nasıl bedava internet kazanacağına ilişkin olarak bilgilendirme yapılacaktır.

Vodafone Bedava İnternet Kazanma Yolları

Vodafone internet paketiniz bittiğinde ek paket satın almak yerine güncel bedava internet kampanyalarına katılabilirsiniz. Sizlere bu yazımızda güncel Vodafone bedava internet kampanyaları hakkında detaylı bilgi vermeye çalışacağım.

Vodafone Yükle Kazan Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone Yükle kazan kampanyası kapsamında hattınıza her TL yüklemesi yaptığınızda 5 GB kadar bedava internet kazınabilirsiniz. Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden yükleme hedefinizi göre yükleme yaptığınızda hattınıza bedava internet tanımlanır.

Hattınıza TL yüklemesi yapmadan önce Vodafone Yanımda uygulamasındaki Bana Ne Var sayfasından size özel TL hedefinize bakıp yükleme yapmanız yeterlidir. Faturasız hat sahiplerine özel bu kampanyadan her yüklemeye bedava internetin yanında Vodafone bedava dakika ve SMS paketi kazanabilirsiniz.

Vodafone Süpermarket Yanımda Bedava İnternet Kazanma

Süpermarket yanımda ile bedava internet kazanmak isteyen aboneler öncelikle cep telefonlarına AppStore ya da PlayStore üzerinden vodafone yanımda uygulamasını indirmelidirler. Daha sonra süpermarket yanımda ile alışveriş yapmalıdırlar. Yaptıkları ilk alışverişten 20 TL indirim kazanmaktadırlar.

Ayrıca yedi gün boyunca geçerli olacak 10 GB bedava internet hakkı kazanacaklardır. Sonraki alışverişlerinde  bir hafta geçerli olacak 2 GB bedava internet müşterilere tahsis olunacaktır. Kampanya Ankara, İstanbul, İzmit ve Bodrum illerini kapsamaktadır.

Vodafone İnternet Ayarları Android ve İOS APN Ayarları

Vodafone E-Fatura Bedava İnternet Kazanma

E – fatura ile bedava internet kazanmak isteyen müşteriler cep telefonlarında mesaj seçeneğine EFATURA yazıp boşluk bırakıp mail adreslerini eklemelidirler. Daha sonra ilgili mesajı 7000’ e kısa mesaj göndermelidirler. Bu sayede bedava 1 GB internet hakkı kazanabilirler. Faturalarını sms aracılığı ile almak isteyen aboneler ise SMSFATURA yazarak 7000’ e kısa mesaj göndermelidirler. Bu sayede de bedava 1 GB internet kazanmak mümkündür. Kampanyadan on beş gün süreyle yararlanılabilir.

Vodafone Altın Kulüp ile Bedava İnternet Kazanma

Altın kulüp ile bedava internet kazanabilmek için öncelikle altın kulüp vodafone abonesi olmak gerekmektedir. İlgili aboneler cihazlarında mesaj seçeneğine ALTINKULUP yazıp 7000’ e kısa mesaj atarak bedava 4 GB internet hakkı kazanabilirler. Ancak bunun için öncelikle  onay mesajının gelmesi beklenmelidir. Onay mesajının gelmesiyle birlikte abonelerin 4 GB bedava internet hakkına sahip olması söz konusu olacaktır.

Vodafone Bedava İnternet Kazanma Yolları

Vodafone seviyorum ile bedava internet kazanmak için yapmanız gereken hattınıza özel olarak tanımlanmış testi tamamlamaktır. Test dahilinde sorulan soruları cevapladıktan bir süre sonra teste devam etmeyi isteyip istemediğiniz size sorulacaktır. Teste devam et butonunu seçmenizin ardından karşınıza gsm numaranızı girmeniz gereken bir kutucuk çıkacaktır. Karşınıza çıkan kutucuğa GSM numaranız ile giriş yapmanız gerekmektedir. Giriş yapan müşteriler bunun ardından internet karakterlerini öğrenme şansına sahip olabileceklerdir.

Koşulları sağlayan aboneler seviyorum interneti kapsamında 3 GB bedava internet hakkı kazanabileceklerdir. Bununla beraber beş yıl süreyle geçerli olmak üzere tahsis olunmuş 1 TB internet paketi çekilişine de hak kazanacaklardır.

Vodafone Hediye Çarkı Bedava İnternet Kazanma

Hediye çarkı ile bedava internet kazanmak isteyen aboneler öncelikle cihazlarına AppStore yahut PlayStore üzerinden vodafone yanımda uygulamasını yüklemelidirler. Yüklemenin ardından abonelerin GSM numaraları ile uygulamaya giriş yapmaları gerekmektedir. Aboneler haftada yalnızca bir defaya mahsus olarak bedava internet ya da başkaca hediye kazanabilmektedirler.

Bedava internet sahibi olmak isteyen abonelerin ise saat 12.00 ve öncesinde vodafone yanıma uygulamasına giriş yapmaları önerilmektedir. Uygulamayı cihazlarına yükleyip silen müşterilerin de sıklıkla bedava internet hakkı kazandığı tespit edilmiştir.

Uygulamaya giren müşterilerin çarkı çevirdikten sonra çark diledikleri hediyenin üzerine gelince internet bağlantılarını kesip bedava internet kazandığı da gözlemlenmiştir. Son olarak ise VPN uygulamasını arka planda çalıştıran müşterilerin de bedava internet hakkı kazandığı tespit olunmuştur. Bu hususlara dikkat eden müşteriler bedava internet hakkı kazanabileceklerdir.

Vodafone Bana Ne Var Bedava İnternet Kazanma

Vodafone bana ne var ile bedava internet kazanmak için öncelikle yükle kazan dahilindeki tüm yüklemelerinizi tamamlamış olmanız gerekmektedir. Yükle kazan dahilindeki yüklemeleri tamamlayan müşteriler bir hafta süreyle geçerli olmak üzere 5 GB bedava internet hakkı kazanabileceklerdir. Bunlarla beraber 1 GB veya 2 GB bedava internet hakkını da hediye olarak kazanmanız mümkündür.

Vodafone Bedava İnternet Kazanma 2023

Akıl küpü ile bedava internet hakkı kazanabilmenin ön koşulu faturalı hat kullanıcısı olmaktır. Akıl küpü ile bedava internet kazanmak isteyen müşterilerin cep telefonlarında mesaj seçeneğine 500 YEDEK MB yazıp 3636’ a kısa mesaj atmaları gerekmektedir. Bunun ardından müşteriler akıl küpü ile bedava 500 MB internet hakkı sahibi olabilirler. Söz konusu internet hakkından üç defaya mahsus olmak üzere yararlanmak mümkündür.

Vodafone EBA Bedava İnternet Kazanma

Pandemi sürecinde öğrenciler online eğitim kapsamında sıklıkla internet hakkına ihtiyaç duymaktadırlar. Dolayısıyla öğrencilere EBA uygulamasında yahut web sitesine girişlerinde kullanmaları için 6 GB bedava internet hakkı tanımlanmıştır.

Öğrenci abonelerin yapması gereken vodafone yanımda uygulamasını cihazlarına yüklemektir. Daha sonra vodafone yanımda uygulaması üzerinde yer alan ek paketler bölümünden EBA 6 GB bedava internet sekmesine giriş yapmaları gerekmektedir. Bunun ardından müşteriler 6 GB bedava internet hakkı kazanabileceklerdir.

Vodafone 14 Şubat’a Özel İnternet Kazanma

14 Şubat kampanyasından yararlanabilmek için 14 şubat günü bana ne var uygulamasını indirmek gerekmektedir. Daha sonra 14 Şubat günü uygulamaya giriş yapmak gerekmektedir.  Giriş yapan aboneler karşılarına çıkan sayfadan kendilerine en uygun paketi seçerek bedava internet hakkı kazanabilirler.

Vodafone Yılbaşı Bedava İnternet Kazanma

Vodafone operatör şirketi kullanıcıları yılbaşına özel bedava 100 GB internet kampanyasından yararlanmak istedikleri takdirde vodafone yanımda uygulamasını cihazlarına yılbaşında yüklemeleri gerekmektedir. Uygulamayı yükleyen müşteriler yılbaşına özel olarak 100 GB bedava internet hakkı sahibi olabilirler.

Vodafone 2 GB Bedava İnternet Kazanma

Faturalı ya da faturasız vodafone aboneleri 2 GB bedava internet kazanmak istedikleri takdirde cep telefonlarında mesaj seçeneğine gelerek SUPER2GB yazıp 3636’ a kısa mesaj atmalıdırlar. Ardından müşterilere kampanyadan yararlanabileceklerine dair onay mesajı gelecektir. Aboneler onay mesajının ardından 2 GB bedava internet hakkına sahip olabileceklerdir.

Vodafone 8 GB Bedava İnternet Kazanma

Vodafone operatör şirketi aboneleri 8 GB bedava internet kazanmak istedikleri takdirde cihazlarında mesaj seçeneğine gelip SUPER yazarak 3636’ a kısa mesaj göndererek 8 GB bedava internet kazanabilirler. İnternet hakkı bir ay süreyle geçerlidir. İnternet hakkının bitimine birkaç gün kala paket kendiliğinden iptal olacaktır. İptale ilişkin herhangi bir işleme gerek yoktur.

Vodafone Self Servis Bedava İnternet Kazanma

Vodafone self servis ile bedava internet hakkı kazanmak isteyen müşteriler öncelikle cep telefonlarında AppStore ya da PlayStore üzerinden vodafone self servis uygulamasını indirmelidirler. Giriş yapan müşteriler GSM numaralarını belirlenen kutucuğa yazmalıdırlar. Böylece 2 GB bedava internet hakkı sahibi olabilirler.

Vodafone Arkadaşını Davet Et Bedava İnternet Kazan

Vodafone kullanıcıları davet et ile bedava internet kazanmak istedikleri takdirde öncelikle AppStore ya da PlayStore üzerinden vodafone yanımda uygulamasını cihazlarına yüklemelidirler. Müşteriler uygulamayı indirmelerinin ardından sevdiklerini vodafone’ a davet ederler. Davet edilen müşteriler adına vodafone tarafından davetiye linki oluşturulur. Bu link de davet edilen kişiye gönderilir. Bu sayede hem davet eden kişi hem de davet edilen kişi bedava 15 GB internet hakkı sahibi olabileceklerdir.

vodafone bedava internet kazanma yolları
Vodafone Bedava İnternet Kazanma

Vodafone FreeZone Bedava İnternet Kazanma

Vodafone operatör şirketi kullanıcılarının FreeZone ile bedava internet kazanabilmeleri için  öncelikle FreeZone abonesi olması gerekmektedir. FreeZone abonesi olan müşteriler işlemlerin tamamlanmasının ardından 4 GB bedava internet hakkı sahibi olabilirler. 4 GB bedava internet hakkı 24 saat süreyle geçerlidir.

Vodafone 4.5 G Bedava İnternet Kazanma

Vodafone 4.5 G ile bedava internet kazanmak isteyen müşterilerin öncelikle 4.5 G abonesi olmaları gerekmektedir. 4.5 G abonesi olan müşterilerin cihazlarının da 4.5 G uyumlu olması gerekmektedir. Bu şartları taşıyan müşteriler bir ay süreyle geçerli bedava 2 GB internet sahibi olabilirler.  Kampanya dahilindeki işlemler vodafone yanımda uygulaması üzerinden yapılabilmektedir.

Vodafone Bonus 5 GB Bedava İnternet Kazanma

Vodafone bonus ile 5 GB bedava internet kazanmak isteyen müşteriler cihazlarında mesaj seçeneğine gelerek SURPRIZ yazıp 6666’ a kısa mesaj göndermelidirler. Koşulları sağlayan müşteriler bedava 5 GB internet hakkı sahibi olabilirler.

Vodafone 500 MB Bedava İnternet Kazanma

Vodafone aboneleri kampanya dahilinde internet hakkı kazanmak istedikleri takdirde NET 500MB yazıp 3636’ a kısa mesaj atmalıdırlar. Kısa mesajın ardından abonelerin hatlarına 500 MB internet tanımlaması yapılacaktır.

Vodafone İnternet Avcıları Oyunu ile Bedava İnternet Kazanma

İnternet avcıları oyunu ile bedava internet kazanmak isteyen müşterilerin öncelikle 26 yaş altında ve Freezone abonesi olması gerekmektedir. Aboneler beş dakika arayla bit avlayarak bedava internet hakkı elde edebilirler. Bu sayede günlük ortalama 4 GB bedava internet kazanabilirler.

Vodafone Akbank Kampanyası ile Bedava İnternet Kazanma

Akbank kampanyası dahilinde bedava internet hakkı kazanmak isteyen kullanıcılar faturalını akbank üzerinden ödeyerek bedava internet kazanabilirler. Faturalarının akbank üzerinden ödenmesi talimatını veren müşterilerin direkt olarak bedava internet hakkı kazandığı görülmektedir. Kampanyaya katılım akbank mobil şube üzerinden gerçekleşebilmektedir.

Vodafone Perşembe Fırsatı ile Bedava İnternet Kazanma

Perşembe fırsatı ile bedava internet elde etmek isteyen müşterilerin öncelikle faturasız hat kullanıcısı olması gerekmektedir. Vodafone aboneleri perşembe fırsatı ile tek seferde TL yüklemesi yaparak yükledikleri TL miktarının 100 ile çarpılmış hali kadar MB internet hakkına sahip olabilirler.  Pakete ilişkin ayrıcalıklardan 24 saat süreyle yararlanmak mümkündür.

Vodafone Kurban Bayramı ile Bedava İnternet Kazanma

Kurban bayramı ile bedava internet hakkı kazanmak isteyen müşterilerin öncelikle vodafone yanımda uygulamasını cep telefonlarına AppStore ya da PlayStore üzerinden indirmeleri gerekmektedir. Uygulamayı yükleyen müşteriler kurban bayramına özel olarak bedava 10 GB internet hakkı sahibi olabilirler.

Vodafone Soruyu Bil Bedava İnternet Kazanma

Vodafone soruyu bil internet kazan oyunu kapsamında belirlenen sorulara doğru cevap vererek bedava internet elde edebilirsiniz. Hızla kazan kampanyası başlığı altında herhangi bir ücret talep edilmemektedir. Soruyu bil internet kazan oyununa yapılan girişler aylık olarak ücretlendirilmiştir. Üyelik hakkınızla ilgili olarak iptal talebinde bulunmadığınız sürece kampanya devam etmektedir. Kampanya aylık aynı TL miktarı üzerinden ücretlendirilmektedir.

Vodafone Tobi Bedava İnternet Kazanma

Akıllı asistan robot Tobi vodafone yanımda uygulaması üzerinden müşterilerine bedava internet kazandırmaktadır. Kullanıcılar cihazlarına AppStore ya da PlayStore üzerinden vodafone yanımda uygulamasını yüklemelidirler. GSM numaraları ile giriş yapan müşteriler robot ikonuna tıklamalıdırlar. Çıkan sekmeye yeni nesil kampanya yazıp kısa mesaj göndermeledirler. Onay bildiriminin ardından konumunuzu aktif hale getirip hediye alabilirsiniz. Konumunu aktive eden müşterilerin hatlarına 10 GB bedava internet hakkı tanımlaması yapılacaktır.

Yazımızda belirtildiği üzere vodafone aboneleri kampanyalar ve uygulamalar dahilinde belirlenen koşulları yerine getirerek Vodafone bedava internet hakkı sahibi olabilmektedirler.

YouTube video

Vodafone Hediye Bedava İnternet Gönderme Nasıl Yapılır?

Eğer ki bedava olarak internet kazanmışsanız ya da hattınızda bulunan internet size fazla geliyor ve birakç Gb interneti başka bir vodafone operatörü müşterisine göndermek istiyorsanız bu işlemi en kolay yönden şu şekilde yapabilirsiniz: Vodafone Müşteri Hizmetlerini arayınız ve yapmak istediğiniz işlemi belirterek bedava internet gönderin.

Vodafone Hediye Nasıl Kazanılır?

Vodafone müşterisi olarak bedava internet kazanmak istiyorsanız ancak nasıl bedava internet kazanırım ya da nasıl hediye interet sahibi olabilirim diye düşünüyorsanız Vodafone Bedava İnternet Kazanma Yöntemleri  yazımızı ziyaret edebilirsiniz.

Mehmet Faruk

Mobildiyari.com'da başyazar ve site sorumlusu olan Mehmet Faruk, platformun her köşesinde nitelikli içerik sunmayı hedefler. Mehmet Faruk, çeşitli kategorilerde ziyaretçilere tarafsız ve gerçek bilgi sağlamayı amaçlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu