Reklam
Vodafone Bedava İnternet

Vodafone Seviyorum İnterneti Testi Yapma

Vodafone operatör şirketi kullanıcıları pek çok uygulama ile internet elde edebilmektedirler. Kullanıcıların bununla beraber çeşitli anketleri doldurmak suretiyle de internet elde etmeleri mümkündür. Vodafone seviyorum internet testi de kullanıcılara internet kazandırmakta olan bir ankettir.

Bu yazımızda vodafone seviyorum internet testi ile nasıl internet kazanılacağına ilişkin bilgi vermeye çalışacağım.

Vodafone Seviyorum İnterneti Testi Nasıl Yapılır

Vodafone Seviyorum İnterneti
Vodafone Seviyorum İnterneti testi

Vodafone, abonelerine internet avantajları sunmak amacıyla “Seviyorum Internet Testi” adında bir anket başlatmıştır. Bu testi tamamlayan müşteriler, internet karakterlerini keşfetme fırsatı elde ederler ve 3 GB bedava internet kazanma şansını yakalarlar. Testi tamamlayan müşterilerin, ilgili kutucuğa GSM numaraları ile giriş yapmaları gerekmektedir. Aşamalar şu şekildedir:

  • Faturalı ve faturasız Vodafone operatör şirketi müşterileri, öncelikle Vodafone Seviyorum Internet Testi kapsamında hazırlanmış internet sitesine giriş yapmalıdır.
  • Giriş yapan müşteriler, “Teste Başla” seçeneğini seçerek devam etmelidir. Teste başlayan müşteriler, ilgili site tarafından kendilerine tahsis edilen soruları cevaplamalı ve devam seçeneğini seçmelidir. Her soruya birden fazla seçenek seçilebilir.
  • Testi bir süre bu şekilde tamamlayan müşterilere, belirli bir süre sonra, ilgili test kapsamında sorulan soruları cevaplayıp cevaplamayacaklarına ilişkin sorular yöneltilmektedir. Soruları cevaplamak isteyen müşteriler, “Teste Devam Et” seçeneğini seçmelidir.
  • Teste devam et seçeneğini seçen müşteriler, karşılarına gelen ekrana GSM numaralarını yazarak teste devam ederler.

Tüm bu koşulları sağlayan müşteriler, Seviyorum Internet Testi ile 3 GB internet kazanabilirler. Ayrıca, 3 GB internet hakkı kazanan müşteriler, beş yıl süresince geçerli olacak şekilde 1 TB internet çekilişine katılma hakkına da sahiptirler. Çekilişte bir asil ve bir yedek kazanan kullanıcı belirlenmektedir. Kazananlarla ilgili bilgiler, sayfanın sağ alt kısmında paylaşılmaktadır.

Yukarıdaki şartları sağlayan müşteriler, ilgili siteyi ziyaret ederek bu ayrıcalıklardan yararlanabilirler. Vodafone Seviyorum Internet Testi, diğer kampanyaların aksine, Vodafone operatörü kullanıcı olmayan müşterilere de açıktır. Vodafone operatörü olmayan müşteriler, kampanyadan yararlanırken, Vodafone abonesi olduklarında kampanyadan bir ay süresince faydalanabilirler. Bu bağlamda, başka operatör şirketi kullanıcıları da kampanya avantajlarından faydalanabilirler.

Vodafone Seviyorum Internet Testi dahilinde kazanılan internet hakları yalnızca yurt içi kullanım için geçerlidir. Test kapsamında cevaplanan soruların üçüncü kişilere aktarımı söz konusu değildir.

Vodafone Seviyorum Internet Testi dahilinde kazanılan 3 GB internet hakkı, sadece bir gün süresince kullanılabilmektedir.

Vodafone Bedava İnternet Veren Uygulamalar

Vodafone Seviyorum İnterneti Kaç Kere Yapılır

Her Vodafone hat müşterisi sadece 1 defa yararlanma hakkı bulunmaktadır. Seviyorum interneti testine dilediğiniz kadar katılma hakkınız bulunmasına karşın bu kampanyadan sadece 1 defa yararlanabilirsiniz. Vodafone seviyorum interneti bedava internet kazanma hakkı hat başına 1 defadır.

Vodafone Seviyorum İnterneti Gelmedi

Vodafone seviyorum interneti gelmedi ve Vodafone seviyorum interneti hediye internet gelmedi diyorsanız bunun başlıca sebeplerinden biri ankete daha önce katılmış olmanız yada testi sonuna kadar doldurmamış olmanız sebep olabilir. Vodafone bedava internet kazanmak için testi tam doldurmalı ve test sonucunda telefon numaranızı eksisksiz olarak girmeniz gereklidir.

Vodafone Seviyorum İnterneti Ücretli Mi

Vodafone seviyorum interneti testi tüm Vodafone faturalı ve faturasız hat sahipleri için tamamen ücretsizidir ve asla faturanızdan para kesilmez.

Vodafone Seviyorum İnterneti Hilesi

Vodafone seviyorum interneti hilesi nasıl yapılır sorusu bir çok kişinin bedava internet kazanmak için araştırdığı konuların başında gelmektedir. Seviyorum interneti testine katılıp sizlerde bedava internet kazanabilirsiniz. Her hangi bir hile yapmanıza gerek yoktur.

Yazımızda belirtildiği üzere vodafone seviyorum internet testi kampanyası diğer pek çok kampanyaya nazaran çok geniş bir kitleye hitap etmekte olup vodafone abonesi olmayan müşterilere de söz konusu teste katılım imkanı tanımaktadır. Dileyen kullanıcılar kampanyaya ilişkin ayrıcalıklardan yararlanabilirler.

Vodafone Beleş İnternet Nasıl Olur?

Vodafone hattınız için bedava olarak internet istiyorsanız ve yüksel GB internet kazanmak istiyorsanız bu yazımızda bahsettiğimiz Vodafoene Seviyorum beleş internet kazanmanın en güzel yollarından birisidir.

Vodafone Yanımda Bedava İnternet Nasıl Kazanırım?

Vodafone müşterilerine bedava internet kazandırma yönünde oldukça bonkördür ve bu bedava internet kazanmanın en en çok tercih edilen yöntemi Vodafone Yanımda uygulaması aracılığı ile kazanılan internettir. Vodafone Yanımda uygulamasına giriş yapın sonrasında “çark çevir” seçeneğini seçin ve bedava internet kazanma şansına sahip olun.

Mehmet Faruk

Mobildiyari.com'da başyazar ve site sorumlusu olan Mehmet Faruk, platformun her köşesinde nitelikli içerik sunmayı hedefler. Mehmet Faruk, çeşitli kategorilerde ziyaretçilere tarafsız ve gerçek bilgi sağlamayı amaçlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu