Reklam
Teknoloji Haberleri

Turkcell Eskiyi Getir Yeniyi Al 2024 (Telefonu Hemen Sat)

Türkiye’nin önde gelen operatörlerinden Turkcell Eskiyi Getir Yeniyi Al 2024 yılı kampanyası ile dikkat çekiyor. Turkcell müşterilerine bunun gibi daha birçok kampanya ve fırsatlar sunuyor. Bunlar arasında en çok ilgi gören kampanyalardan biri de akıllı telefon modelleri için geçerli olan eskiyi getir yeniyi al kampanyası. EGYG adı verilen bu kampanya, müşterilere eski cihazlarını indirimli olarak yeni cihazlara yükseltme fırsatı sunmayı amaçlıyor. Bu kampanya ile eski telefonu hemen sat yenisi anında elinizde olsun.

Eskiyi Getir Yeniyi Al Kampanyası Katılım Koşulları

Turkcell Eskiyi Getir Yeniyi Al 2023 (Telefonu Hemen Sat)
Turkcell Eskiyi Getir Yeniyi Al

Eskiyi getir yeniyi al kampanyası için katılım koşulları oldukça kapsamlı. Bu kampanyadan yararlanmak için müşterilerin eski cihazlarını bir Turkcell bayisine getirmeleri gerekiyor. Çünkü burada cihazlarının değerinin belirlenmesi gerekiyor. Eski cihazın durumuna göre müşterilere yeni bir cihaz alımında indirim sunulacak. Yani eski cihaz oldukça iyi durumduysa yeni cihazını çok daha düşük bir fiyata alabileceksiniz. Bu eski telefonu getir yenisi al kampanyası eskiyen cihazlarını yenilemek için gerçekten iyi bir fırsat.

Eskiyi Getir Yeniyi Al Kampanyası Fiyatları

EGYG kampanyası, en çok tercih edilen cihazlar için çeşitli fiyatlandırma seçenekleri sunuyor. Kampanya kapsamında eski cihaz bedelinin cihazın durumuna göre belirlendiğini belirtmekte fayda var. Örneğin şu faktörler cihazın durumunun belirlenmesinde rol oynuyor:

30
Eskiyi Getir Yeniyi Al Kampanyası Fiyatları
  • Ekrandaki hasar durumu
  • Telefonda çizik ya da kırık olması
  • Pil durumu
  • Renkte solma
  • Kulaklık ya da şarj yerinin çalışıp çalışmaması

Dolayısıyla müşterilerin eski cihazları için alabilecekleri indirim değeri cihazın durumuna göre değişiklik gösterebiliyor. Aynı zamanda bu sene Turkcell eskiyi getir yeniyi al 2023 fiyatları aynı kalmadığı söylenebilir. Bu sene cihaz fiyatlarında da artış yaşanmıştır. Ayrıca 5.000 TL altındaki kontratlı cihaz alımlarında müşteriler 6, 9 veya 12 ay taksit seçeneklerinden birini tercih edebilirler. Tüm 5.000 TL üzeri akıllı telefon cihaz alımlarında ise en fazla 3 aylık taksit seçeneği sunuluyor.

Turkcell Superbox Tarife Paketleri ve Fiyatları için diğer makalemizi ziyaret edebilirsiniz.

Turkcell Eskiyi Getir Yeniyi Al İphone

31

Turkcell, müşterilerine geniş bir ürün ve hizmet yelpazesi sunan Türkiye’nin önde gelen mobil operatörlerinden biridir. Sunulan hizmetler arasında en popüler olanlardan biri, akıllı telefon modelleri için geçerli olan “Eskisini Getir, Yenisini Al” kampanyasıdır. Bu kampanya ile kullanıcılar eski akıllı telefonlarını Turkcell mağazalarına götürerek yeni bir telefon alımında indirim kazanabiliyor. Kullanıcılar arasında en popüler akıllı telefonlardan biri Apple iPhone’dur. Bu sebeple en çok rağbet gören kampanyalardan biri Turkcell eskiyi getir yeniyi al İphone kampanyasıdır. Apple, yüksek kaliteli cihazları ve yenilikçi teknolojisiyle tanınan bir marka. Eskiyi Getir Yeniyi Al kampanyası ile Apple kullanıcıları Turkcell’in sunduğu indirimlerden yararlanarak iPhone’un en yeni modellerine geçiş yapabiliyor. Örneğin;

• İphone 13 128 GB 3 ay taksitle 8.126,21 TL

• İphone 11 64 GB ise aynı taksitle 5.441,10 TL

• İphone SE 3 64 GB ise 3 aylık taksit planı için 4.904,20 TL

Eskiyi Getir Yeniyi Götür kampanyasından yararlanmak için tek yapmanız gereken eski Apple cihazınızla birlikte size en yakın Turkcell mağazasını ziyaret etmek. Eski cihazınızın değerini belirledikten sonra istediğiniz yeni iPhone modelini seçebilirsiniz.


Turkcell Eskiyi Getir Yeniyi Al iPhone 11

Turkcell, eskiyi getir yeniyi al merak edilen konulardan bir tanesi de iphone 11 alıyor mu ? Telefonunuzun kullanım kalitesi ve fiyat değerlendirmesi yaparak eski Iphone 11 cihazınızı alabilir. Siz de eski iphone 11 telefonunuzu yenilemek istiyorsanız bunu Turkcell ‘in verdiği form üzerinden değerlendirme talep edebilirsiniz.

Unutmayın, eski telefonunuzdan verilerinizi yedekleyin ve telefonunuzu sıfırlamadan kesinlikle göndermeyin. Turkcell sıfırlanmamış telefonları almıyor.

Turkcell Eski Telefonunu Nakite Dönüştür

Turkcell telefonu değerlendikten sonra size bir teklif sunacaktır. Teklifi kabul ettiğinizde ise telefonu kargoya vermenizi ve iban bilgilerinizi vermenizi isteyecektir.

Turkcell, müşterilerine eski telefonlarını nakite dönüştürmek için bir kampanya başlattı. Bu kampanya kapsamında, eski telefonunuzu Turkcell’e satmak için web sitelerindeki formu doldurarak gerekli bilgileri aktarmanız gerekmektedir.

Ayrıca Bakınız:

Turkcell Taahhüt Cayma Bedeli Sorgulama ve Hesaplama

Turkcell Puan Sorgulama, Cihaz Puanı Öğrenme ve Yükseltme

Turkcell eski telefonları alıyor mu?

Turkcell eskiyi getir yeniyi al kampanyası kapsamında, eski telefonunuzu alarak yeni telefona sahip olmanızı sağlar.

Mehmet Faruk

Mobildiyari.com'da başyazar ve site sorumlusu olan Mehmet Faruk, platformun her köşesinde nitelikli içerik sunmayı hedefler. Mehmet Faruk, çeşitli kategorilerde ziyaretçilere tarafsız ve gerçek bilgi sağlamayı amaçlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu