Reklam
Turkcell Bedava İnternet

Turkcell Superbox Tarife Paketleri ve Fiyatları 2024

Turkcell superbox tarife paketleri, Turkcell süperboz tarife fiyatları, Superbox taahhütsüz ne kadar? Superbox müşteri hizmetleri gibi yapacağınız aramaların sorularını yazımızda görebilirsiniz. Yıllardır Türkiye’nin en önemli telekomünikasyon şirketlerinden bir tanesi olan Turkcell milyonlarca kullanıcısı ile birlikte Türkiye’nin her yerinde hizmet vermektedir. Son zamanlarda ise ismini evde internet kampanyaları ile duyurmaktadır. İşte bunlardan bir tanesi olan Turkcell Superbox hakkında merak ettiklerinizi burada sizlerle paylaşacağız.

Superbox; şık tasarım ve fiber hızı ile birlikte sizi dünyaya bağlayan bir teknolojidir. İnterneti çok daha hızlı, kaliteli bir şekilde kullanmak için günümüzün teknolojisine en uygun olan bu ürünü kullanmalısınız. Turkcell gibi köklü ve kaliteli bir firma tarafından böyle bir hizmetin veriliyor olması da ayrıca güzel. İşte paketler hakkında bilmeniz gereken tüm detaylar yazımızda.

Turkcell Superbox Tarife Paketleri 2024

Turkcell Superbox Tarife Paketleri ve Fiyatları 2024
Turkcell Superbox Tarife Paketleri ve Fiyatları 2024

Turkcell, 1994 yılından beri Türkiye telekomünikasyon alanında hizmet vermektedir. Kaliteli ve başarılı bir yapıya sahip olan firma evde ve işte internet üzerinde pek çok farklı pakete sahiptir. Ancak günümüzün ihtiyaçlarını karşılayan paketi ise Superbox olarak karşımıza çıkar. Buna göre ilgili paketler ve fiyatları şu şekildedir:

Superbox Çalıştır 150 GB 12 Ay Paketi

 • Superbox Kota: 150 GB
 • Superbox Hız: 4.5 G
 • Superbox Aylık Fiyatı: 144 TL
 • Superbox Modem 12 Ay Taksitli Fiyatı: 155 TL
 • Toplam Aylık Superbox Fiyatı: 299 TL

Superbox Çalıştır 250 GB 12 Ay Paketi

 • Superbox Kota: 250 GB
 • Superbox Hız: 4.5 G
 • Superbox Aylık Fiyatı: 535 TL

Superbox Çalıştır 400 GB 12 Ay Paketi

 • Superbox Kota: 400 GB
 • Superbox Hız: 4.5 G
 • Superbox Aylık Fiyatı: 785 TL
 • Superbox Modem 12 Ay Taksitli Fiyatı: 355 TL
 • Toplam Aylık Superbox Fiyatı: 785 TL

Turkcell Superbox Müşteri Hizmetleri

Turkcell superbox tarife paketleri ile birlikte pek çok konuda başarı elde edebilir ve aradığınız çözümleri tek tek bulabilirsiniz. Ancak bunlara genel olarak baktığımızda sizler de Turkcell ile herhangi bir sorun yaşadığınızda hemen müşteri hizmetlerine ulaşmak istersiniz. Bu yeni bir paket, internet ile ilgili nadir karşınıza çıkan durumlar ile alakalı olabilir. Turkcell superbox müşteri hizmetleri telefon numarası 0532 532 00 00’dır. Bu numaradan müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz.

Eğer ki cep telefonu üzerinden bağlanıyorsanız o zaman sadece “532” aramanız yeterlidir. Kısa süre içerisinde çok fazla hatta beklemeden müşteri hizmetlerine ulaşacak ve akabinde aradığınız çözümleri daha rahat bulacaksınız. Karşınıza profesyonel, yetkin, güler yüzlü ve samimi konuşmaları ile dikkat çeken bir temsilci çıkacaktır. Turkcell Superbox Tarife Paketleri ve Fiyatları 2023 hakkındaki tüm detayları yukarıdan görebilirsiniz.

İpucu: Turkcell Bedava SMS Hilesi

Mehmet Faruk

Mobildiyari.com'da başyazar ve site sorumlusu olan Mehmet Faruk, platformun her köşesinde nitelikli içerik sunmayı hedefler. Mehmet Faruk, çeşitli kategorilerde ziyaretçilere tarafsız ve gerçek bilgi sağlamayı amaçlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu