Reklam
Teknoloji Haberleri

En İyi Borsa Uygulamaları – 2024

Gelişen teknolojinin insanlara getirdiği kolaylıklar arasında borsaya, cihazlarına indirecekleri uygulama ile kolayca ulaşma imkanı bulunuyor. Borsa uygulamalarına gösterilen ilginin artmasıyla birlikte sayıları da artıyor. Bundan dolayı da doğal olarak cihazına uygulama indirecek kişiler en iyi borsa uygulamaları hangileridir öğrenmek istiyorlar.

Bu yazımızda en iyi borsa uygulamalarının isimlerini ve özelliklerini sunuyoruz. Siz de bu uygulamalardan birini cihazınıza indirerek yatırımlarınızı en iyi şekilde değerlendirebilirsiniz.

En İyi Borsa Uygulamaları Listesi

En iyi borsa uygulamaları listesi içinde kullanıcı dostu ara yüze sahip, en fazla kazanç elde etmenizi sağlayacak olanlara yer verdik, işte en iyi borsa uygulamaları listesi.

 • Piapiri
 • Matrix Mobil IQ
 • Investing
 • Foreks
 • Canlı Döviz – Altın, Borsa
 • FinansCepte
 • DövizFX
 • Canlı Borsa: Hisse Fiyatları
 • CepFinans
 • Yahoo Finance
 • TradingView
 • Bloomberg

Listemizde yer alan uygulamaların özellikleri hakkında bilgilerde şu şekildedir:

Piapiri

piapiri 1 514

Piapiri deneyimli yatırımcılar gibi yeni başlayan yatırımcılar için de uygun olan uygulamalar arasında yer alıyor. Profesyonel ekibi ile teknik eğitimleri kullanıcılarına veriyor. Borsayı ve ilginizi çekebilecek diğer yatırım araçlarının fiyat değişikliklerini uygulamadan anlık olarak takip edebiliyorsunuz. Ayrıca günlük alım satım imkanı da bulunuyor.

Matriks Mobil IQ

GelismisAnaliz3

Yerli ve yabancı borsaları farklı yatırım araçlarını tek bir adresten takip etme imkanını Matriks Mobil IQ sunuyor. Güçlü alt yapıya sahip olan uygulamada pek çok borsayı ve endexi aynı anda takip etme olanağı bulunabiliyor. Halka arz edilecek olan şirketleri takip etmek de uygulamada mümkün oluyor.

Investing

inventis

Investing kişiselleştirilebilen liste oluşturma imkanı sunan borsa uygulaması olarak dikkatleri çeker. Yatırım yaparken aynı zamanda finans piyasasıyla ilgili haber ve değerlendirmeleri de uygulama üzerinden takip etme olanağı bulabilirsiniz. Uygulamayı kolayca mobil cihazınıza indirebilirsiniz.

Foreks

Hisse senetlerinin yanında altın, döviz ve diğer yatırım araçlarını tek bir adreste bulmanız Foreks ile mümkün olur. Alarm özelliği ile takip ettiğiniz ya da sahip olduğunuz yatırım araçlarında oluşan fiyat değişimlerini anında haber verir.

Canlı Döviz – Altın, Borsa

Para piyasalarını, İstanbul Borsasını yakından takip etmek için kullanabileceğiniz bir uygulamadır. Canlı Döviz – Altın, Borsa ile yatırımlarınıza güvenle yön verebilirsiniz.

FinansCepte

FinansCepte kısa ya da uzun vadeli yatırımların yapılmasında kullanılabilecek ideal borsa uygulamaları arasında yer alır. Ayrıca ekonomi ve finans haberlerini, yorumlarını takip etme size de kendi yorumlarınızı paylaşma imkanı sunar.

DövizFX

Borsada yatırım yapmayı düşünen kişiler için ideal uygulamalar arasındaDövizFX bulunur. Çok sayıda para birimini de yine uygulamadan takip edebilirsiniz.

Canlı Borsa: Hisse Fiyatları

Hisse senetlerinin gelişimlerini takip ederken aynı zamanda karşılaştırma da yapabileceğiniz bir uygulamadır. Canlı Borsa: Hisse Fiyatları ile yerli ve yabancı borsaları takip edebilir, yatırımlarınıza yön verebilirsiniz.

CepFinans

Hisse senetleri, döviz ve kripto paraları tek bir adresten takip etme isteğinizi CepFinans mümkün kılıyor. Borsalarda oluşan gelişmeleri anlık, haftalık ve aylık olarak da uygulamadan takip edebilirsiniz

Yahoo Finance

NASDAQ, BTC ve daha pek çok yatırım fırsatı sunan aracı uygulamada takip edebilirsiniz. En çok indirilen borsa uygulamaları arasında Yahoo Finance bulunur. Takip ettiğiniz yatırım araçlarının bildirimlerini de uygulama gönderir.

TradingView

En eski ve en çok indirilen uygulamalar arasında TrandingView de bulunur. Çok sayıda borsayı ve yatırım aracını grafiklerle takip edebilirsiniz.

Bloomberg

Finans ve ekonomi haberlerini anlık olarak Bloomberg üzerinden takip edebilirsiniz. Kullanıcı dostu ara yüzü ile deneyim gerekmeden kullanılabilir.

En İyi Borsa Uygulamaları Özellikleri

En iyi borsa uygulamaları özellikleri arasında alt yapısının sağlam ve kullanıcı dostu ara yüze sahip olması bulunur. Yatırım araçlarını geniş bir yelpazede sunar.

Piyasalarda olan anlık gelişmeleri takip etmek mümkün olur. Yatırımcının gelişimi için eğitimlere yer verir. Bu gibi özellikleri olan uygulamalar güvenle kullanılabilir.

En İyi Borsa Uygulamaları Genel Değerlendirme

Mobil cihazınıza indireceğiniz en iyi borsa uygulamaları ile küçük birikimlerinizi doğru şekilde değerlendirmeniz mümkün olur. Sadece Türkiye’de değil dünyada bulunan borsaları ve yatırım araçlarını doğru analiz ederek kazanç elde edebilirsiniz.

Ayrıca ilginizi çekebilir:

Mehmet Faruk

Mobildiyari.com'da başyazar ve site sorumlusu olan Mehmet Faruk, platformun her köşesinde nitelikli içerik sunmayı hedefler. Mehmet Faruk, çeşitli kategorilerde ziyaretçilere tarafsız ve gerçek bilgi sağlamayı amaçlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu