Reklam
Bedava Hesaplar

YouTube Bedava Premium Hesaplar

YouTube, online platformlar arasında adını en sık duyduğumuz ve hemen hepimizin günde belki de saatler harcadığımız sosyal medya platformlardan birisi oluyor. Durum böyle olunca da premium özelliğini kullanmak isteyenler bedava YouTube premium hesaplar araştırıyor.

YouTube Bedava Premium Hesaplar

Her geçen gün yeni yeni kullanıcılar kazanan ve büyüyen kullanıcı sayısıyla birlikte de bizlerin ihtiyaçlarına ve isteklerine en doğru cevabı vermek için kendisini sürekli yenileyen ve geliştiren Youtube, en sevilen sosyal medya platformlarının başında geliyor diyebiliriz. Durum böyle olunca da bu platformun farklı özellikleri ve kullanışlılığı da her geçen gün artarak devam ediyor.

YouTube, kısa süre önce, bambaşka bir hale bürünerek YouTube premium hesaplarının da duyurusunu yaparak ekstra yeni özellikler getirdi. Ancak bu ekstra özellikleri kullanmak için ücretli bir şekilde üye olmamız ve düzenli ödeme yapmamız isteniyor. Pek çok kişi tarafından hoş karşılanmasa da kendi içerisinde reklamsız bir şekilde video izlemenin keyfini çıkarmak isteyenler, YouTube premium hesaplara para ödemeye başladı.

YouTube Premium Bedava Hesaplar

Ancak ücretli üyelik sistemi bir çok kişiyi maalesef hayal kırıklığına uğrattı. Ancak bu durumun da bir çaresi bulunarak, pek çok kişi kendi premium hesaplarını paylaşmak için bedava YouTube premium hesaplar olan kullanıcı adı ve şifrelerini verdi, Vodafone Sınırsız Youtube Paketi gibi pek çok kampanya başlatıldı ve artık premium hesaplarını kullanmayan kişiler, forum siteleri üzerinden bu hesapları paylaşarak, YouTube premium’a ücret ödemek istemeyenlere destek oldu.

Bizler de senin gibi bu platforma ücret ödemek istemeyenlerin en çok merak ettiği ve araştırdığı konu olan bedava YouTube premium hesapları araştırarak paylaşıyoruz. Sen de aşağıdaki hesaplara giriş yaparak sınırsız YouTube’un tadını çıkarabilir ve premium özelliklerini kullanmaya başlayabilirsin.

YouTube Premium Hesaplar Ne İşe Yarıyor?

Belli bir süre önce, aylık üyelik sistemine geçen YouTube platformu, premium üyelere özel olarak sunduğu özellikler ile adından fazlaca söz ettirdi. Ücretli olarak satışı gerçekleştirilen YouTube premium hesapları kullandığımız zaman, video izleme sırasında hiçbir şekilde reklam çıkmayarak kesintisiz bir video deneyimi sunuyor. Bununla birlikte YouTube Music adı verilen platforma da erişim sağlayarak istediğin gibi müzik dinlemenin de tadını çıkarabilirsin.

YouTube Music sayesinde, Bedava Spotify Premium Hesaplar kullandığın zaman olduğu gibi çevrimdışı bir şekilde müzik dinleyebilir ve telefon markanız ne olursa olsun istediğin müziği telefonuna indirme şansına sahip olabilirsin. Bu durumda da pek çok kişi tarafından ilgi gören ve sevilen YouTube premium hesaplara erişim sağlamak isteyenlerin sayısı da artıyor. Sadece bu özelliklerle de sınırlı kalmayan bedava YouTube premium hesaplar sayesinde, izlemek istediğiniz ancak vakit bulamadığınız videoları cep telefonunuza indirdikten sonra istediğiniz zaman izleyebiliyorsun.

Ücretsiz YouTube Premium Hesap Nasıl Alınır?

Aşağıda seninle paylaştığımız bedava YouTube premium hesapları ve giriş şifrelerini kullanarak bu hesaplara erişim sağlayabilir ve sınırsız YouTube’un keyfini çıkarmaya başlayabilirsin. Burada yer alan ücretsiz YouTube premium hesapları şifreleri ile hesaplara giriş yaptıktan sonra ise hesabı aktifleştirmek için ekstra bir işlem yapmana gerek kalmadan premium özellikleri kullanabilirsin.

Şunu da hatırlatmak istiyoruz ki burada paylaşılan hesaplar, internet veya diğer platformlar üzerinden herkesin kullanımına açık olduğu için hesapların güvenliği ve erişimi konusunda diğer kullanıcılara bir kısıtlama getirmemiz mümkün olmuyor. Bu nedenle hesaplar içerisinde yaptığınız işlemler, paylaşımlar ve yazılar sizin sorumluluğunuzda olup bu hesapları kişisel bir hesap gibi değil, sadece sınırsız ve reklamsız video izleme işlemleri için kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

Bedava YouTube Premium Hesap Nasıl Bulurum?

İçerisinde birçok farklı özelliği taşıyan ve herkes tarafından da en çok tercih edilen özelliği reklamsız YouTube izleme şansı bulduğumuz bedava YouTube premium hesapları aşağıda şifreleri ile birlikte paylaşıyoruz. Burada paylaştığımız hesaplar, çeşitli forum sitelerine yazılan, Discord kanallarında paylaşılan ya da firmaların promosyon olarak dağıttığı hesapların bir derlemesinden meydana geliyor. Bu sebeple de dilediğiniz hesabı alarak gönül rahatlığı ile kullanmaya başlayabilirsin.

Bu hesaplar arasında, elimizden geldiği kadar en güncel hesapları eklemeye ve mümkün olduğu kadar fazla sayıda hesap bulmak için çaba gösteriyoruz. Eğer aşağıdaki hesaplara erişim sağlayamazsan, senden önce gelen birileri bu hesabı kullanmaya başlamış demektir. Böyle bir durumda da, yazımın en aşağı kısmında bulunana Yorumlar bölümünde bu durumu bizimle paylaşabilirsin. Sen de bedava hesapları kaçırmamak için elini çabuk tut!

Bedava Tinder Plus hesapları promosyon kodları

Youtube Premium İnternetten Yer mi?

YouTube Premiım hesaplar ile giriş yaptıktan sonra, kullanıcılar tarafından en çok merak edilen ve araştırılan özellikler arasında, YouTube premium izlerken internet paketinden yer mi yoksa bedava YouTube premium izleme şansının olup olmadığı merak ediliyor. Ancak ister premium izleyin, isterseniz de normal bir şekilde YouTube üzerinden video izleyin, bu veriler internet paketinizden ya da wifi ağının internet kotasından düşecek.

Youtube Bedava Premium Hesaplar 2024

Dünya çapına en çok kullanılan hem mobil hem de web sitesi olma özelliğini taşıyan YouTube, bilgisayarlardan giriş yapılan sayıdan daha çok, mobil cihazlardan ya da mobil uygulama üzerinden erişilerek kullanılıyor. Ancak video izleme sırasında oldukça fazla sayıda reklam çıktığı için maalesef bazen sinirlerimizi bozuyor ve en heyecanlı sahneler ve şarkılar yarıda kesilebiliyor. Reklamsız YouTube izlemek isteyenler ise hemen bedava Youtube premium hesapları araştırarak çok daha keyifli ve çok daha eğlenceli vakit geçirmek istiyor. Senin de araştırdığın ve merak ettiğin Youtube bedava premium hesapları ve şifleri aşağıda bulabilirsin:

 • gameking99@gmail.com – 99999999a
 • alia1battle21@gmail.com – 12345678
 • allisonangel34@gmail.com – 134angel
 • amberjack67@gmail.com – 123456789
 • kratos241@gmail.com – kra24152
 • annastefen9@gmail.com – anna99999
 • badbunny911@gmail.com – 6843546816
 • bazookaman2@gmail.com – jack952145
 • bestblade4@gmail.com – blade123
 • aptainp3roxide@gmail.com – 123456789
 • chasmface65@gmail.com – johnnyking5,
 • commando2021@gmail.com – 123456789
 • crazyeights4@gmail.com – 5641324165
 • amet34g3@hotmail.com – 45578623
 • zahidenolack564@gmail.com – zhfr324t54
 • nazltr3445@gmail.com – de3464fg3
 • ahmet54342@outlook.com – zat34f3yt*-

YouTube Music Bedava Premium Hesap Nasıl Yapılır?

Siz de yukarıda anlattığımız yöntemeler ile bedava olarak YouTube premium hesabı almışsanız ancak bir de YouTube Music uygulaması için de bedava premium hesap almak istiyorsanız; ayrı olarak YouTube Music premium hesap diye bir şey yoktur. Siz YouTube premium aldığınız zaman otomatik olarak YouTube Music uygulaması da premium olur.

Reklamsız YouTube Hesabı Nasıl Yapılır?

Siz de artık YouTube uygulamasının sizlere dayattığı reklamlardan sıkıldınız ve artık siz de reklam olmadan YouTube uygulamasını kullanmak istiyorsanız; yukarıda anlattığımız yöntemler ile bedava olarak YouTube premium hesaba sahip olarak reklamsız olarak videolar izleyebilirsiniz.

Mehmet Faruk

Mobildiyari.com'da başyazar ve site sorumlusu olan Mehmet Faruk, platformun her köşesinde nitelikli içerik sunmayı hedefler. Mehmet Faruk, çeşitli kategorilerde ziyaretçilere tarafsız ve gerçek bilgi sağlamayı amaçlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu