Reklam
Vodafone Bedava İnternet

Vodafone Sınırsız Youtube Paketi

Vodafone Sınırsız Youtube Paketi 2023; Vodafone aboneleri aylık vodafone passler ile sınırsız sosyal medya yahut sınırsız video izleme uygulamalarından yararlanabilmektedir. Sınırsız video pass da bunların başında gelmektedir.

Bu yazımızda sınırsız video pass başlığı altında youtube paketinden nasıl yararlanılacağına ilişkin bilgilendirme yapmaya çalışacağım.

Vodafone Youtube Sınırsız Paketi Nasıl Yapılır

Vodafone red tarifesi kullanıcıları red paketleri başlığı altında sınırsız olarak youtube uygulamasından yararlanabilmektedirler. Bahsi geçen paketlere bakılacak olursa,

Vodafone Youtube Genç Red Sınırsız Video 30

Genç red sınırsız video paketi 26 yaş altı vodafone operatör şirketi abonesi müşteriler için tahsis olunmuştur. Paket kapsamında 26 yaş altı vodafone müşterileri youtube uygulamasında geçerli olmak üzere sınırsız internet sahibi olabileceklerdir. Paket bugün itibarıyla vergiler dahil ilk üç ay 92 TL sonraki dokuz ay ise  129 TL olarak kullanıma sunulmuştur.

En İyi Youtube Video İndirme Programları

Vodafone Youtube Red Sınırsız Video 30

Red sınırsız video 30 paketi kapsamında müşteriler youtube uygulamasında geçerli olmak üzere sınırsız internet kullanabilmektedirler. Paket vergiler dahil ilk üç ay 109 TL sonraki dokuz ay ise 129 TL olarak kullanılabilmektedir.

Vodafone operatör şirketi kullanıcılarına günlük ve haftalık olarak tahsis edilen youtube paketleri de bulunmaktadır. Söz konusu paketler ilgili gün yahut ilgili hafta kullanıldıktan sonra devre dışı kalacaktır. Bahsi geçen paketlere bakılacak olursa,

Vodafone Youtube Günlük Video Pass Paketi

Günlük video pass paketi bir gün süreyle geçerli olmak üzere kullanılmakta olup tekrarı söz konusu değildir. Paket kapsamında bir gün süreyle geçerli olmak üzere youtube uygulamasında sınırsız internet paketi kazanmanız söz konusu olacaktır. Paket bugün itibarıyla 6 TL olarak kullanılmaktadır.

Vodafone Youtube Haftalık Video Pass Paketi

Haftalık video pass paketi yedi gün süreyle geçerli olmak üzere kullanılmakta olup tekrarı söz konusu değildir. Paket kapsamında yedi gün süreyle geçerli olmak üzere youtube uygulamasında geçerli olmak üzere sınırsız internet paketi kazanmanız söz konusu olacaktır. Paket bugün itibarıyla 15 TL olarak kullanılmaktadır.

Vodafone Youtube Paketi Sınırsız Paketi Ne Kadar

Vodafone Youtube Paketi Sınırsız paketi günlük, haftalık yada aylık olarak satın paketleridir. İnternetten yemeyen Vodafone youtube paketleri fiyatı ise alacağınız pakete göre değişiklik göstermektedir. Vodafone sınırsız youtube paketi 10 TL ile 100 TL arasında değişmektedir.

Vodafone Youtube Paketi Sınırsız İptal Etme

Vodafone youtube paketini iptal etmek için  Vodafone Yanımda Uygulaması’ndan, Online Self Servis’ten, 7000 Sesli Yanıt Servisi’ni ya da *7000#’i arayarak, Vodafone Müşteri Hizmetleri ve Vodafone Cep Merkezleri’nden iptal işlemi yapabilirsiniz.

Vodafone Youtube Paketi Sınırsız Var Mı

Vodafone günlük sınırsız video paketi ve Vodafone sınırsız video paketi alarak sizlerde internet kotasına takılmadan dilediğiniz gibi video izleyebilir yada müzik dinleyebilirsiniz

Yukarıda bahsedildiği üzere vodafone operatör şirketi aboneleri günlük ya da haftalık pass paketleri dahilinde yahut red sınırsız video pass paketleri dahilinde belirli ücretler ödeyerek sınırsız youtube paketlerinden yararlanabilmektedirler.

YouTube video

Vodafone Paket Yükleme Nasıl Yapılır?

Vodafone sınırsız YouTube yaptınız ancak paketinizdeki internet başka sosyal medyalardan dolayı bitti ve paket yüklemeniz gerekli ancak nasıl olur bilmiyorsanız; İnternetiniz olmadığından dolayı en basit yöntem Müşteri Hizmetlerini arayarak paket yüklemek istediğinizi belirtin ve otomatik olarak paketiniz hattınıza tanımlansın.

Vodafone Paket Fiyatları Nedir?

Eğer ki Vodafone hattınıza paket yüklemesi yapacaksanız ancak hangi paket kaç TL onu bilmiyor ve öğrenmek istiyorsanız Vodafone Faturasız Tarifeler ve Paketler ya da Vodafone Faturalı Tarifeler ve Paketler yazılarımızı inceleyebilirsiniz.

Mehmet Faruk

Mobildiyari.com'da başyazar ve site sorumlusu olan Mehmet Faruk, platformun her köşesinde nitelikli içerik sunmayı hedefler. Mehmet Faruk, çeşitli kategorilerde ziyaretçilere tarafsız ve gerçek bilgi sağlamayı amaçlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu