Reklam
Vodafone Bedava İnternet

Vodafone Faturasız Tarifeler ve Paketler

Vodafone Faturasız Tarifeler ve Paketler 2023; Türkiye’de ve dünyanın birçok yerinde çekim gücü ve kaliteli iletişimi ile başarılı bir hizmet veren Vodafone, 2023 yılında da müşterilerinin yüzlerini güldürmeye devam ediyor. Yılın her döneminde çıkarmış olduğu tarife ve paketleriyle abonelerine birçok kazanç sağlayan alternatif paketler de sunuyor. Vodafone ister faturalı ister faturasız olsun aboneleri için farklı seçenekler sunarak, kendi bütçelerine uygun fırsat ve paketleri değerlendirme imkânı sunuyor.

Vodafone, müşterilerini memnun etmek için 2023 yılında da Vodafone faturasız tarifeler ve paketleriyle sizlere yeni avantajlar sunmaktadır. Özellikle yeni hat alan Vodafone aboneleri veya faturalı hattınızı faturasız hatta çevirdiğinizde bu özel kampanyadan sizler de faydalanabilirsiniz. Vodafone, abonelerine özel faturasız paketlerin de yer aldığı seçenekler sunarak, müşterilerinin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak hizmet vermektedir. Vodafone faturasız tarifeler ve paketlerin dahiline internetim daha çok olsun diyenlere bol GB’lı paketler, sevdikleriyle sohbet etmenin keyfini çıkarmak isteyenlere bol dakika paketleri veya ben mesajlaşmak istiyorum diyenlere istedikleri kadar SMS paketleri bütçenize uygun fiyatlarla sizlere sunuyor.

Vodafone Faturasız Yenilenen Paket Tarifeleri 2023

Vodafone hat kullanıcılarını her daim düşünmeye onların yanında olmaya devam ediyor.  Kullanmış olduğunuz tarife az gelmeye başladığında Vodafone yenilenen paket ile telefonunuza yapacağınız aylık yüklemeler ile yararlanabilirsiniz.

Vodafone Faturalı Tarifeler ve Paketler

Vodafone Yenilenen 2 GB Tarifesi Nasıl Yapılır?

Vodafone’a yeni gelen ve mevcut bütün abonelerine farklı fırsatlar sunan Vodafone, Vodafone faturasız tarife ve paketlerinden yararlanabilmektedir. Faturasız hat kullanıcısı iseniz ve kullandığınız tarife size az geliyorsa, Vodafone yenilenen tarifelerden birini seçerek, sizlerde sevdikleriniz ile iletişiminize devam edebilirsiniz. Sizlerde yenilenen 2 GB paket avantajından yararlanabilmek için hemen telefonunuzun kısa mesaj bölümünden “YENİLENEN2” yazarak, 7000’e SMS gönderin bir aylık 2 GB internet, 750 dakika ve 250 SMS hattınıza yüklensin. Vodafone’a yeni gelen aboneler ise aynı mesajı atarak, hatlarına 3 GB internet, 750 dakika ve 250 SMS haklarında yararlanabilmektedirler.

Vodafone Yenilenen 4 GB Tarifesi

Vodafone yenilenen 4 GB tarifesinden faydalanmak isteyen Vodafone hat kullanıcılarının yapmaları gereken tek şey kısa mesaj ile “YENİLENEN4GB” yazıp 7000’e SMS göndermektir. Bu kısa mesajı gönderen Vodafone abonelerinin hatlarına aylık 4 GB internet + 1 GB internet, sevdikleriyle sohbet edebilecekleri 750 dakika ve 250 SMS hakkı bulunuyor.

Vodafone Yenilenen 6 GB Tarifesi

Vodafone faturasız 6 GB tarifesi paketi sevdiklerinizle konuşabileceğiniz 750 dakika, 250 SMS ve 6 GB internet içeriyor. Bu paketten bir ay boyunca yararlanabilmek için telefonunuzun kısa mesaj bölümünden “YENİLENEN6GB” yazarak, 7000’e SMS göndermeniz yeterli olacaktır.

Vodafone Kolay Paket Nasıl Yapılır?

Vodafone faturasız hat kullanıcıları bu kolay paketlerden faydalanabilmektedirler. Vodafone, faturasız hat abonelerine birçok paket seçeneği sunmaktadır. Haftalık veya aylık olarak hattınıza yapacağınız TL yüklemesi ile bu paketleri satın alabilir ve rahatça kullanabilirsiniz. Sizlerde her ay, herhangi bir taahhüt vermeden kolay paketlere kolayca yararlanabilirsiniz.  Vodafone faturasız tarifeleri içinde en çok tercih edilen paketlerden bir tanesidir. Sizde size uygun olan internet, dakika ve SMS içeren faturasız tarifelerden birini seçerek istediğiniz paketi hemen alabilir ve kolayca kullanabilirsiniz.

Vodafone’a Yeni Gelenlere Hoş Geldin Kolay Paketi

Vodafone’a yeni gelen müşterilerine özel pakettir. Yeni faturasız hat alan Vodafone aboneleri ilk ay bu paketten faydalanabiliyorlar. Hoş geldin kolay paketi için ayrıca herhangi ücret ödenmesine gerek bulunmamaktadır.

 • Aylık olan bu paketin geçerlilik süresi 28 gündür.
 • 25 GB internet
 • Her yöne 750 dakika
 • Her yöne 250 SMS bulunmaktadır.

Vodafone Faturasız Süper Kolay 8 Paketi

Vodafone hat kullanıcılarının en çok tercih edilen tarifelerinden biri olan süper kolay paket 8 kredi kartınızla kolayca satın alabilirsiniz. Abonenin TL bakiyesinden bir eksilme olmamaktadır.

 • Bu paketin geçerlilik süresi 28 gündür
 • 8 GB internet
 • Operatör ayrımı olmaksızın 750 dakika ve
 • 250 SMS içermektedir. Ay sonunda otomatik olarak sona eren bu paketin fiyatı 30 TL’dir.

Vodafone Faturasız Süper Kolay 10 GB Paketi

Vodafone’nun yeni müşterilerine özel olarak hazırladığı bu kampanyada

 • 10 GB internet
 • Sevdiklerinizle konuşmanın keyfini çıkartabilmeniz için 750 dakika
 • 250 SMS bulunuyor.
 • Bu paket 28 gün sonra kendiliğinden sona ermektedir.
 • 40 TL’ye sevdiklerinizle doya doya görüşebilmenin keyfini çıkarabilirsiniz.

Vodafone Faturasız Süper Kolay 15 GB Paketi

Süper kolay paket 15 tarifesi ile bir ay boyunca

 • 750 dakika sevdiklerinizle konuşabilirsiniz
 • 250 her yöne SMS ve
 • 15 GB internet sahip olabilirsiniz.

Vodafone Faturasız Süper Kolay 20 GB Paketi

Vodafone faturasız süper kolay 20 tarifesine 28 gün boyunca

 • 20 GB internet
 • Her yöne 750 dakika ve
 • Her yöne 250 SMS’e sahip olabilirsiniz.

Vodafone Faturasız Süper Kolay Paket 2500 Nasıl Yapılır?

 Vodafone, müşterilerini ihtiyaçlarını ön planda tutarak tarife paketlerini ona göre hazırlamaktadır. Vodafone, siz sevdiklerinizle doya doya konuşabilmenin keyfini çıkartmak isteyenlerin tercih ettiği yeni abonelere özel olan bu paketin içeriğinde

 • Her yöne 2500 dakika
 • 250 SMS ve
 • 500 MB internet bulunmaktadır.

Vodafone 3 Aylık Süper Kolay 30 GB Paketi

Vodafone internet kullanmayı çok sevenler için de çok güzel paketler hazırlamaktan geri kalmıyor. 90 gün süreyle yararlanabileceğiniz 3 ay süper kolay paketi ile

 • Sevdikleriniz ile 3000 dakika rahatça konuşabilirsiniz
 • 1000 SMS dostlarınız ile mesajlaşabilirsiniz.
 • 90 gün boyunca internete sahip olabilirsiniz.

Vodafone 3 Aylık Süper Kolay 6000 Dakika

Telefonları ellerinden düşürmeyenler sevdiklerinin seslerini duymadan rahat edemeyenler için vazgeçilmez olan bu pakette 3 ay süreyle geçerli olan

 • 6000 dakika bulunuyor.
 • Vodafone 3 ay süper kolay paketi alarak sizlerde sevdiklerinizle doya doya konuşmanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Vodafone Faturasız Gani Paketleri

Vodafone, abonelerine yeni bir hizmet sunarak, yepyeni bir tarife ile müşterilerinin yüzünü güldürmeye devam ediyor. Gani dakikalar dahilinde yapılan yurt içi telefon görüşmeleri ve yurt içi mobil internet harcamaları aynı kotadan kullanılıyor. Gani dakika paketiniz ile isterseniz sevdikleriniz ile görüşebilir isterseniz de internete girebilirsiniz. Vodafone faturasız hat kullanıcıları gani dakika haklarıyla bir ay süresince 30 GB’a kadar internet harcayabiliyorlar. Gelin sizlerle birlikte Gani Paketlerine bir göz atalım;

Gani 1000 Paketinde 250 SMS, 1000 Gani dakika ve sınırsız Whatsapp;

Gani M Paketinde 100 SMS, 1000 Gani dakika ve sınırsız Whatsapp;

Gani L Paketinde 100 SMS, 1500 Gani dakika ve sınırsız Whatsapp;

Gani XL Paketinde 100 SMS, 3000 Gani dakika ve sınırsız Whatsapp bulunmaktadır.

Vodafone Faturasız Freezone’lulara Özel Tarifeler

Vodafone tarafından 26 yaş altı gençler için sunulan kazançlı tarifelerden biri olan faturasız Freezone tarifeleri bulunuyor. Vodafone’nun gençlere özel olarak sunduğu bu tarifelerde, Instagram Paketi, Gamer Video Paketi ve Müzik Paketi ücretsiz seçile bilmenin yanında sınırsız Whatsapp kullanımı hediye veriliyor.

Vodafone Saçma Güzel 4 GB Tarifesi Nasıl Yapılır?

Vodafone Saçma Güzel Tarifeleri, Vodafone’a yeni geçen müşterilerine özel bir tarifedir. Vodafone faturasız freezone tarifelerinden biri olan Saçma Güzel 4+ tarifesi Vodafone’un en uygun tarifelerinden birisidir. Bu paketin içinde sevdiklerinizle konuşabilmeniz için 750 dakika ve toplam 4 GB internet hakkınız bulunmaktadır. 4 GB internetin 2 GB’ını seçmiş olduğunuz Youtube, Instagram veya Müzik uygulamalarından birinde kullanabilmektesiniz. Ayrıca tarife içinde 250 SMS de bulunmaktadır. Saçma Güzel 4+ tarifesinin ücreti 22 TL’dir.

Vodafone Saçma Güzel 10 GB Tarifesi

Vodafone Freezone faturasız tarifelerinden biri olan Saçma Güzel 10 paketinde sevdiklerinizin sesini duyabilmeniz için 750 dakika ve 250 SMS bulunuyor. Paketin aylık ücreti 35 TL olmakla beraber 10 GB internetin 5 GB’ı Instagram, Youtube veya Müzik uygulamalarında geçerli oluyor.

Vodafone Saçma Güzel 14 GB Tarifesi

Vodafone Freezone faturasız tarifesinin sonuncusu olan bu pakette toplamda 14 GB internet yer almaktadır. Diğer Saçma Güzel tarifelerinde olduğu gibi 7 GB’ı tüm uygulamalarda geçerliyken, 7 GB’ı ise Müzik, Youtube ve Instagram uygulamalarında kullanılabilmektedir. 14 GB internetin yanında 750 dakika sevdikleriniz ile konuşma ve 250 SMS de paketin içinde yer almaktadır. Sizler de bu tarifeyi 43 TL karşılığında telefonunuza yükleyebilirsiniz.

YouTube video

Vodafone Paket Yükleme Nasıl Yapılır?

Eğer ki siz de Vodafone faturasız hat kullanıcısı iseniz ve hattınıza paket yüklemek istiyorsanız bu işlem için en basit yol Vodafone Yanımda uygulamasına Tl yükleyip sonrasında paket satın almanızdır ancak dilerseniz de Vodafone bayiine gidip oradan da hattınıza paket yükletebilirsiniz.

Vodafone Faturasızdan Faturalıya Geçerken Ücret Öder Miyim?

Eğer ki daha önceden Vodafone operatöründe faturasız hat kullanıyor ve artık faturalı hatta geçiş yapmak istiyorsanız ek bir ücret ödemenize gerek yoktur sadece başka bir operatörden Vodafone operatörüne geçiş yaparsanız ek bir ücret çıkabilir diğer durumlarda hiçbir şekilde ek ücret ödemenize gerek yoktur.

Mehmet Faruk

Mobildiyari.com'da başyazar ve site sorumlusu olan Mehmet Faruk, platformun her köşesinde nitelikli içerik sunmayı hedefler. Mehmet Faruk, çeşitli kategorilerde ziyaretçilere tarafsız ve gerçek bilgi sağlamayı amaçlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu