Reklam
Vodafone Bedava İnternet

Vodafone Konuştuğunca İnternet Kazan Kampanyası

Vodafone Konuştuğunca İnternet Kazan Kampanyası 2023; Bu yazımızda faturasız hat sahiplerine özel olarak tahsis olunmuş konuştukça internet kazan kampanyasına ilişkin bilgilendirme yapılacaktır.

Konuştukça internet kazan kampanyası kapsamında internet elde edebilmek için hafta içi telefon görüşmesi yapmış olmak gerekmektedir. Hafta içi yapılan konuşmalar müşterilere hafta sonu internet kazandırmaktadır. Hafta içi konuşulan her bir dakika hafta sonu 1 dakika internete takabül etmektedir. Tüm konuşmalarınızdan maksimum 10 GB bedava internet kazanabilirsiniz.

Kazanılan bedava dakikalar hafta sonu geçerli olmak üzere kullanılabilmektedir. Bu bağlamda müşteriler konuştukları dakikalar karşılığında cumartesi ve pazar günleri bedava internet sahibi olabileceklerdir. Konuştukça internet kazan tarifesi müşterilerin tercih ettiği paket içeriğine bağlı değişkenlik arz etmekte olup bugün itibarıyla asgari sınır 40 TL’ den başlamaktadır.

Paket kapsamında kullanılmayan dakikalar, kullanılmayan smsler ve kullanılmayan internet hakları  sonraki aya devretmez. Paketten otuz gün süreyle yararlanmak mümkündür. Otuz günlük sürenin dolmasının ardından pakete ilişkin haklar sona ermektedir. Tarifenin bitmesinden üç gün önce müşteriler sms vasıtasıyla bilgilendirilecektir. Konuştukça internet kazan kampanyası dahilindeki tarifelere bakılacak olursa,

Vodafone Konuştuğunca İnternet S Tarifesi

Konuştuğunca internet s tarifesi kapsamında 1 GB internet hakkı, her yöne 500 dakika yurt içi konuşma hakkı ve her yöne 1000 sms bulunmaktadır. Paket bugün itibarıyla 45 TL’ dir. Paketten yararlanan müşteriler hafta içi konuştukları dakika kadar hafta sonu bedava internet elde edecektir.

Vodafone Konuştukça İnternet S Yeni Tarifesi

Konuştuğunca internet s tarifesi kapsamında  her yöne 500 dakika yurt içi konuşma hakkı ve 500 MB internet hakkı bulunmaktadır. Paket bugün itibarıyla 55 TL’ dir. Paketten yararlanan müşteriler hafta içi konuştukları dakika kadar hafta sonu bedava internet elde edecektir.

Vodafone Bedava İnternet Kazanma Yöntemleri 

Vodafone Konuştuğunca İnternet M Tarifesi

Konuştuğunca internet m tarifesi kapsamında 2 GB internet hakkı, her yöne 500 dakika yurt içi konuşma hakkı ve her yöne 1000 sms bulunmaktadır. Paket bugün itibarıyla 45 TL’ dir. Paketten yararlanan müşteriler hafta içi konuştukları dakika kadar hafta sonu bedava internet elde edeceklerdir.

Vodafone Konuştuğunca İnternet L Tarifesi

Konuştuğunca internet l tarifesi kapsamında 3 GB internet hakkı, her yöne 750 dakika yurt içi konuşma hakkı ve her yöne 1000 sms bulunmaktadır. Paket bugün itibarıyla 55 TL’ dir. Paketten yararlanan müşteriler hafta içi konuştukları dakika kadar hafta sonu bedava internet elde edeceklerdir.

Vodafone Konuştuğunca İnternet L Yeni Tarifesi

Konuştuğunca internet l yeni tarifesi kapsamında 4 GB internet hakkı, her yöne 750 dakika yurt içi konuşma hakkı ve her yöne 1000 sms bulunmaktadır. Paket bugün itibarıyla 60 TL’ dir. Paketten yararlanan müşteriler hafta içi konuştukları dakika kadar hafta sonu bedava internet elde edeceklerdir.

Vodafone Konuştuğunca İnternet XL Tarifesi

Konuştuğunca internet xl tarifesi kapsamında 5 GB internet hakkı, her yöne 750 dakika yurt içi konuşma hakkı ve her yöne 1000 sms bulunmaktadır. Paket bugün itibarıyla 46 TL’ dir. Paketten yararlanan müşteriler hafta içi konuştukları dakika kadar hafta sonu bedava internet elde edeceklerdir.

Vodafone Konuştuğunca İnternet XXL Tarifesi

Konuştuğunca internet xxl tarifesi kapsamında 6 GB internet hakkı, her yöne 1000 dakika yurt içi konuşma hakkı ve her yöne 1000 sms bulunmaktadır. Paket bugün itibarıyla 45 TL’ dir. Paketten yararlanan müşteriler hafta içi konuştukları dakika kadar hafta sonu bedava internet elde edeceklerdir.

Vodafone Konuştuğunca İnternet Süper Tarifesi

Konuştuğunca internet süper tarifesi kapsamında 3 GB internet hakkı, her yöne 750 dakika yurt içi konuşma hakkı ve her yöne 1000 sms bulunmaktadır. Paket bugün itibarıyla 45 TL’ dir. Paketten yararlanan müşteriler hafta içi konuştukları dakika kadar hafta sonu bedava internet elde edeceklerdir.

Vodafone Konuştuğunca İnternet Fırsat Tarifesi

Konuştuğunca internet süper tarifesi kapsamında 2 GB internet hakkı, her yöne 750 dakika yurt içi konuşma hakkı ve her yöne 1000 sms bulunmaktadır. Paket bugün itibarıyla 40 TL’ dir.

Yukarıda bahsi geçen tarifelerden faydalanmak isteyen müşterilerin vodafone bireysel faturasız hat sahibi olması gerekmektedir. Tarifeye ilişkin haklarınızı iptal etmek istediğiniz takdirde yeni bir tarifeye geçmeniz gerekmektedir. Başkaca bir tarifeye geçmeniz halinde otomatik olarak tarifeye ilişkin haklarınız iptal edilecektir. Kazanılan internet kullanımlarını öğrenmek isteyen müşteriler cep telefonlarında mesaj seçeneğine gelerek NE KAZANDIM yazıp 7000’ e kısa mesaj göndererek kalan kullanımlarını öğrenebilirler. Ayrıca vodafone abonelerinin sıklıkla kullandığı vodafone yanımda uygulaması üzerinden kalan kullanımların öğrenilmesi de söz konusu olabilmektedir. Kazanılan internet kullanımları cumartesi günü yaklaşık bir saat geçtikten sonra yüklenmektedir. Bu bağlamda cumartesi günü saat 00.59 itibarıyla başlayan kullanım hakları pazar günleri saat 23.59 itibarıyla sona erecektir.

Yazımızda belirtildiği üzere vodafone operatör şirketi faturasız hat sahibi müşteriler oldukça cüzi meblağlar karşılığında belirli paketlerden yararlanma hakkına sahiptirler. Bununla beraber paketleri dahilinde konuştukları dakikalar müşterilere bedava internet olarak tanımlanmaktadır.

YouTube video

Vodafone Faturasız Tarifeler

Başka bir operatörden ya da Vodafone faturalı hattan Vodafone faturasız hat avantajlı dünyasına katılacaksanız ve faturasız hattaki paketleri merak ediyorsanız Vodafone Faturasız Kolay Paketler yazımızı okuyabilirsiniz.

Vodafone Red Tarifeleri Nelerdir?

Eğer ki Vodafone Red avantajlı dünyasına katılmak isterseniz ancak Red tarifesine geçince ne gibi avantajlara sahip olurum ya da Red tarifesinin nasıl paketleri var hangisi bana uygun diye merak ediyorsanız Vodafone Redli 20 Paketi ve Tarifesi yazımızı inceleyebilirsiniz.

Mehmet Faruk

Mobildiyari.com'da başyazar ve site sorumlusu olan Mehmet Faruk, platformun her köşesinde nitelikli içerik sunmayı hedefler. Mehmet Faruk, çeşitli kategorilerde ziyaretçilere tarafsız ve gerçek bilgi sağlamayı amaçlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu