Vodafone Redli 20 Paketi ve Tarifesi

Vodafone Redli 20 Paketi ve Tarifesi
A+
A-

Vodafone Redli 20 Paketi ve Tarifesi 2021; Son yıllarda mobil kullanıcılar arasında tercih edilen operatörlerinden biri olan Vodafone, müşterilerine sunmuş olduğu dopdolu tarife ve avantajlı paketleri ile abonelerinin gönüllerini fethetmeyi başarmıştır.

Özellikle Vodafone faturalı hat kullanıcıları için hazırladığı birçok avantajlı paketler arasında Vodafone Red paketleri ön plana çıkıyor. Vodafone faturalı hat kullanıcılarından çok ilgi gören Red paketlerinden biri olan Vodafone Redli 20 Paketi içeriği ile dakikası ve interneti bol olan bir pakettir. Peki, Vodafone Redli 20 paketinin içeriğinde neler bulunuyor?

Vodafone Red 20 Paketi

Vodafone faturalı hat kullanıcılarına birçok tarife ve avantajlı paket sunuyor. 2021 yılında Vodafone’un faturalı hat kullanıcıları için hazırladığı tarife ve avantajlı paketlerin yanında kampanyalar düzenleyerek, abonelerinin bütçelerine destek olmaya çalışıyor. Vodafone’un 2021 yılında sunduğu paketlerden biri de Vodafone Red paketleridir.

Vodafone Red 20 paketini alarak Vodafone’lularla ve sabit hatlarla sınırsız olarak konuşmanın keyfini çıkarabilirsiniz. Vodafone Red 20 paketinin avantajları dakikalar ile sınırlı kalmıyor. İnterneti bol olan Vodafone Red 20 paketinin yanında Vodafone Pass paketlerine ücretsiz kullanma imkânına sahip olabiliyor. Vodafone Red 20 paketinin yanında alabildiğiniz Vodafone Pass paketinden yararlanırken, internet kotanızdan düşmüyor.

Vodafone Redli 20 Tarifesi Özellikleri

Vodafone faturalı hat kullanıcılarının en çok tercih ettiği tarifelerden biri olan Vodafone Red 20 paketi dakikası ve interneti bol olan Red paketlerden biridir. Sizde sevdiklerinizle konuşmayı seviyor ve internetten çıkamıyorsanız Vodafone Red 20 paketine uygun fiyata sahip olabilirsiniz. Vodafone Red 20 paketine online özel indirimli fiyatı ile ilk 3 ay 55 TL sonraki 9 ay 64 TL karşılığında paketi satın alabilirsiniz.

Vodafone Red 20 paket dahilinde 1000 dakika, 250 SMS ve 20 GB internet bulunuyor. Vodafone Red 20 paketi ile Vodafone’lularla ve sabit hatlar ile sınırsız ve doyasıya sohbet etmenin keyfine varabilirsiniz. Vodafone Red 20 paketinin taahhüt süz fiyatı 94 TL’dir. Vodafone Red’e yeni gelen abonelere, sınırsız TikTok paketine özel indirimli fiyatı ile 15 TL’ye sahip olabilirsiniz.

Vodafone Red 20 paketinde kullanabileceğiniz internetinizi Whatsapp ve Facebook Messenger uygulamalarında sınırsız olarak harcayabilirsiniz. Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden ilk ay alabileceğiniz 20 GB hediye internet sizleri bekliyor.

Vodafone Red 20 Tarifesi Avantajları

Vodafone faturalı hat kullanıcıları Red Tarife ve Paketlerini oldukça memnun ediyor. Müşteriler Vodafone Red Tarifelerinin içeriklerinin dopdolu ve avantajlı olduğundan dolayı tercih ediyorlar. Vodafone Red Tarifelerinden biri olan Vodafone Red 20 paketinin dopdolu içeriğiyle kullanıcıları kendine çekiyor. Vodafone’lularla ve sabit hatlarla sınırsız konuşmanın keyfini çıkaran kullanıcılar, ayrıca her ay hatlarına tanımlana 20 GB internet ile internete girebilmenin özgürlüğünü çıkarabiliyorlar.

Vodafone Red 20 Tarifesinin avantajları bunlarla sınırlı kalmıyor elbette. Sınırsız Whatsapp ve Facebook Messenger uygulamaları da internetinizden düşmüyor. Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden ilk ay alabileceğiniz 20 GB internet hediyeniz de sizleri bekliyor.

Vodafone Red 20 Tarifesi Nasıl İptal Edilir

Vodafone tarife ve paketlerinden çeşitli sebeplerden dolayı memnun kalmadıysanız, tarife ve paketinizi iptal edebiliyorsunuz. Vodafone Red 20 Tarifesini de iptal etmeniz de mümkün olabilmektedir. Vodafone Red 20 Tarifesini iptal etmek istiyorsanız Vodafone Müşteri Hizmetlerini 542’yi ya da 0542 542 00 00 arayabilir müşteri temsilcisine bağlanarak,

Vodafone Red 20 Tarifesini iptal etmek istediğinizi müşteri temsilcisine belirtebilirsiniz. Vodafone Red 20 Tarifesini satın alırken bir taahhüt verdiyseniz, paketinizi iptal ederken cayma bedeli ile karşı karşıya kalabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.