Reklam
Vodafone Bedava İnternet

Vodafone Günlük 1 GB İnternet 1 TL Paketi Nasıl Yapılır?

Vodafone Günlük 1 GB İnternet 1 TL Paketi Nasıl Yapılır? Vodafone aboneleri belirli miktarda TL ödemesi yaparak kendilerine en uygun tarifeyi seçip çok sayıda tarifeden yararlanabilirler. Tarifelerin yetersiz olduğu hallerde ek paket alma ihtiyacı hasıl olmaktadır. Bu yazımızda 1 GB internet paketinden 1 TL’ ye nasıl faydalanılacağına ilişkin belirlemeler yapılacaktır.

Vodafone 1 GB İnternet 1 TL İnternet Nasıl Yapılır ?

1 GB internet kullanımına 1 TL ücretle sahip olmak isteyen müşteriler öncelikle cihazlarında mesaj seçeneğine gelip ilgili sms kodunu yazıp kısa mesaj olarak 7000’ e göndermelidirler. Sms kodu faturalı ve faturasız vodafone aboneleri bakımından farklılık arz etmektedir.

  • Faturalı hat sahibi kullanıcıları cep telefonlarında mesaj seçneğine gelip 2GB1TL yazıp 7000’ e kısa mesaj göndermelidirler.
  • Faturasız hat kullanıcıları ise 1GB1TL yahut bunun tam tersi şeklinde 1TL1GB yazıp 7000’ e kısa mesaj göndermelidirler.

Gönderdiğiniz mesajın ardından telefonunuza bilgilendirme mesajı gelecektir. Onay mesajının gelmesinin ardından hattınıza internet hakkı tanımlanacaktır. Paketten bir hafta süreyle yararlanmanız mümkündür. Bir haftalık süre sonunda paket dahilinde kullanım hakkınızın kalmışsa bu kullanımların devri söz konusu olmayacaktır. Paket kapsamında kalan kullanımlarınız silinecektir. Kampanyadan ayda dört defaya mahsus olarak yararlanabilmeniz mümkündür.

Vodafone İnterneti Bol Tarifeler

Vodafone 1 TL 1 GB Kampanyası

İnternet paketiniz bittiğinde düşük ücret ödeyerek sizlere günlük 1 tl ödeyerek 1 GB internet sahibi olabilirsiniz. Faturalı ve faturasız hat sahiplerinin katılabileceği bu kampanyadan yararlanmak için faturalı hat sahipleri 2GB1TL yazıp 7000 sms gönderebilirler. Faturasız hat sahipleri ise 1 tl 1 gb kampanyasından yararlanmak için 1tl1gb veya 1gb1tl yazıp aynı şekilde 7000 mesaj gönderebilirler.

Mesaj gönderdikten sonra Vodafone Günlük 1 GB İnternet 1 TL Paketi aktif olmuştur mesajı geldiğinde 1 günlük 1 GB internet paketi hattınıza tanımlanacaktır.

Görüldüğü üzere faturalı ve faturasız hat sahibi vodafone aboneleri 1 TL’ ye 1 GB internet hakkından yararlanabilirler. Paket pek çok müşterinin yoğun ilgisini toplamıştır.

İnternet paketiniz bitti ve bedava internet paketi lazımsa Vodafone Bedava İnternet yazımızı okuyabilirsiniz. 

YouTube video

Vodafone SMS Göndererek İnternet Paketi Yapma Nasıl Olur?

Eğer ki Vodafone operatörünü kullanıyor iseniz ve hattınızdaki paket bitmiş ise ya da paketinizi değiştirmek istiyorsanız ancak internetiniz olmadığı için Vodafone yanımda uygulamasına giriş yapamıyorsanız ve müşteri hizmetlerini de arayamıyorsanız “7000” numarasına SMS atarak paketinizi güncelleyebilirsiniz.

Vodafone Mobil İnternet Paketleri Nelerdir?

Vodafone operatörünü kullanıyorsanız ve hattınızda bulunan internet artık size yetersiz geliyor ise ya da internet fazla geliyor ve artık daha düşük internetli bir pakete geçecek iseniz Vodafone Bedava İnternet Paketi yazımızı inceleyebilirsiniz.

Mehmet Faruk

Mobildiyari.com'da başyazar ve site sorumlusu olan Mehmet Faruk, platformun her köşesinde nitelikli içerik sunmayı hedefler. Mehmet Faruk, çeşitli kategorilerde ziyaretçilere tarafsız ve gerçek bilgi sağlamayı amaçlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu