Reklam
Vodafone Bedava İnternet

Vodafone Faturasız Hat Kampanyaları

Vodafone Faturasız Hat Kampanyaları 2023; Vodafone 2023 yılında da müşterilerine hazırlamış olduğu yeni fırsat ve kampanyaları ile yüzlerini güldürmeye devam ediyor. Vodafone, müşterilerini sevindirmek için 2023 yılında da çeşitli fırsatlar ve kampanyalar sunmaktadır.

Yılın her döneminde çıkarmış olduğu tarife ve paketler abonelerine kazanç sağlayacak çeşitli paketler sunmaktadır. İster faturalı ister faturasız olsun müşterileri için farklı alternatifler sunarak, bütçelerine uygun fırsat ve kampanyaları değerlendirme imkânı sunuyor.

Vodafone Kolay Paket Nedir?

Kolay Paketler, nakit, banka veya kredi kartıyla direkt olarak satın alınabilen, bol internetli, çok avantajlı paketlerdir.

  • Tüm bireysel faturasız aboneler yararlanabilir.
  • Kolay paketler, TL bakiyenizle satın alınamaz; seçtiğiniz Kolay Paket nakit, banka ya da kredi kartınızla satın alabilirsiniz.
  • Kolay Paketler ile satın aldığınız tüm iletişim hakları anında yüklenir!
  • Kolay Paketler kullanım hakları 28 gün boyunca geçerlidir. 28 gün dolduktan sonra kullanımlar devretmez; paket tekrarlanmaz.
  • Hattınıza bir ay içinde üst üste 10 kereye kadar Kolay Paket yükleyebilirsiniz.
  • Kolay Paketleri Vodafone mağazalarından, vodafone.com.tr’den, Vodafone Yanımda uygulamasından ve bankalardan satın alabilirsiniz.

Vodafone Faturasız Hat Fiyatları 

Vodafone Süper Kolay Paket 3 GB

Vodafone Süper Kolay Paket 3 GB paketine numarasını taşıyan ya da Vodafone faturasıza yeni gelen kullanıcılar için geçerlidir. Vodafone Süper Kolay Paket 3 GB paketine aylık 35 TL karşılığında satın alabilirsiniz. Paket kapsamında 750 dakika, 250 SMS ve 3 GB internet bulunmaktadır.

Vodafone Süper Kolay Fırsat 4 GB

Vodafone Kolay Fırsat 4 GB numarasını taşıyan ve yeni hat alan aboneler için yürürlükte olan bir pakettir. Paket dahilinde 750 dakika, 250 SMS ve 4 GB internet bulunan pakete aylık 28 TL’ye sahip olabilirsiniz.

Vodafone Süper Kolay Paket 6 GB

Vodafone’a yeni hat alımında veya numarasını Vodafone’a taşıyan yeni müşterilere özel olan Süper Kolay Paket 6 GB paketine aylık 39 TL’ ye satın alabilirsiniz. Paket kapsamında 750 dakika, 250 SMS ve 6 GB internet bulunmaktadır. Üstelik ek 1 TL ödemeye 3 GB internet hediye!

Vodafone Süper Kolay Paket 1500

Vodafone’a hattını taşıyan veya ya da yeni Vodafone hattı alan abonelere özel olan bu pakette 1500 dakika, 250 SMS bulunmaktadır. Süper Kolay Paket 1500 paketine aylık 29 TL karşılığında satın alabilir, ek 1 TL ödemeyle 3 GB hediye internet sahibi olabilirsiniz.

Vodafone Süper Kolay Paket 10 GB

Vodafone Süper Kolay Paket 10 GB paketine hattını Vodafone’a taşıyan ya da yeni Vodafone hattı alan müşteriler için geçerlidir. Bu pakete aylık 49 TL karşılığında satın alabilirsiniz. Paket dahilinde 750 dakika, 250 SMS ve 10 GB internet bulunmaktadır. 3 GB hediye internet sadece 1 TL!

Vodafone Süper Kolay Paket Yeni 15 GB

Vodafone Süper Kolay Paket Yeni 15 GB paketine sadece Vodafone yeni faturasız hat alan kullanıcılar yararlanabilmektedirler. Paket dahilinde 750 dakika, 250 SMS ve 15 GB internete aylık 35 TL’ye sahip olabilirsiniz.

Vodafone Süper Kolay Paket 15 GB

Vodafone’a hattını taşıyan veya yeni hat alan abonelere özel olan Süper Kolay Paket 15 GB paketine aylık 59 TL karşılığında satın alabilirsiniz. Paket dahilinde 750 dakika, 250 SMS ve 15 GB internetin yanında ek 1 TL ödemeye 3 GB internet hediye sizin olabilir.

Vodafone 3 Ay Süper Kolay Paket 6000 Dakika

Vodafone’a hattını taşıyan müşteriler faydalanabilirler. Pakete 90 TL karşılığında 3 aylık 6000 dakika, 1000 SMS ve 5 GB internet hakkı bulunmaktadır.

Vodafone 3 Ay Süper Kolay Paket 30 GB

Vodafone numara taşımaya özel olan pakete 3 aylık 90 TL’ye satın alabilirsiniz. Paket kapsamında 90 günlük 3000 dakika, 1000 SMS ve 30 GB internetiniz bulunuyor.

Vodafone Genç Kolay Fırsat 4 GB

Vodafone gençlere özel olan pakete numarasını taşıyan ya da yeni hat alan aboneler yararlanabilirler. Paket fiyatı aylık 28 TL olan içeriğinde 750 dakika, 250 SMS 4 GB internet bulunuyor. Freezone hediyesi olan sınırsız Whatsapp ve oyun uygulamalarında geçerli 2 GB Süper Gamer Kolay Paketi Vodafone Yanımda üzerinden alabilir.

Vodafone Genç Kolay Paket 6 GB

Vodafone Genç Kolay Paket 6 GB paketine aylım 39 TL karşılığında satın alabilirsiniz. Paket kapsamında 750 dakika, 250 SMS ve 6 GB internet bulunmaktadır. Freezone hediyesi olan sınırsız Whatsapp ve oyun uygulamalarında geçerli 2 GB Süper Gamer Kolay Paketi Vodafone Yanımda üzerinden alabilir.

Vodafone Genç Kolay Paket 10 GB

Vodafone Genç Kolay Paket paketin içeriğinde 750 dakika, 250 SMS ve 10 GB interneti aylık 49 TL’ ye sahip olabilirsiniz. Vodafone gençlere özel sunulan pakette Freezone hediyesi olan sınırsız Whatsapp ve oyun uygulamalarında geçerli 2 GB Süper Gamer Kolay Paketi Vodafone Yanımda üzerinden alabilirsiniz.

Vodafone Genç Kolay Paket 15 GB

Vodafone Genç Kolay Paket’i aylık 59 TL’den sahip olabilirsiniz. Paket dahilinde 750 dakika, 250 SMS ve toplamda 15 GB internet hakkınız bulunmaktadır. Vodafone Freezone’un hediyesi olan sınırsız Whatsapp ve oyun uygulamalarında geçerli olan sınırsız Gamer Kolay Paketi Vodafone Yanımda üzerinden alabilirsiniz.

YouTube video

Vodafone Yeni Gelen Faturasız Hat Kampanyaları Nedir?

Vodafone operatörü dışında başka bir operatör kullanıyor ve artık Voadafone operatörüne geçip binlerce farklı avantajlı dünyasından faydalanmak istiyorsanız ve de faturasız hat kullanmak istiyorsanız Vodafone sizlere yani hattını ilk defa Vodafone faturasız hat kullanıcılarına birçok avantaj sağlamaktadır bu avantajları öğrenmen için de herhangi bir Vodafone bayiine gitmeniz yeterlidir.

Vodafone Freezone Faturasız Tarifler Nelerdir?

İlk defa Vodafone faturasız hat kullanacaksanız sizlere Vodafone birçok avantaj ve hediye sağlamaktadır ancak siz bir de Vodafone Freezone avantajlarından faydalanmak için Freezone faturasız hatta geçecekseniz ve ne gibi bir avantaja sahip olacağım diye düşünüyorsanız Vodafone Freezone Faturalı ve Faturasız Tarifeleri yazımızdan bütün bilgilere sahip olabilirsiniz.

Mehmet Faruk

Mobildiyari.com'da başyazar ve site sorumlusu olan Mehmet Faruk, platformun her köşesinde nitelikli içerik sunmayı hedefler. Mehmet Faruk, çeşitli kategorilerde ziyaretçilere tarafsız ve gerçek bilgi sağlamayı amaçlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu