Reklam
Vodafone Bedava İnternet

Vodafone Freezone Faturalı ve Faturasız Tarifeleri

Vodafone Freezone Faturalı ve Faturasız Tarifeleri; Vodafone avantajlı tarife ve paketleri ile, hazırlamış olduğu kampanyaları ve uygulamaları ile geniş bir kullanıcı kitlesi olan bir operatördür. Vodafone Freezone, 26 yaş altı gençlerin katılabileceği, gençlere özel olarak hazırlanan bol dakika ve internet içeren tarife ve paketlerden oluşan Vodafone’nun gençlere yönelik sunmuş olduğu bir hizmettir.

Uygun tarife ve paketleri tercih edilen Vodafone Freezone, ayrıca birbirinden avantajlı kampanyaları ve hediyeleri ile kullanıcılarının ilgisini çekmeye devam ediyor.

26 yaş altı gençlerin tercih ettiği operatör olan Vodafone, Freezone bol internet, konuşma, SMS paketleri ve bütçe dostu fiyatlarıyla birlikte sinema biletleri, konser biletleri, yarışmaları ile birçok kişinin ilgisini çekmeyi başarmıştır.

Vodafone Freezone Faturalı Tarifeler

Size en yakın Vodafone mağazasına kimliğinizle beraber giderek veya Vodafone web sitesinden başvuru yaparak faturalı hat için başvuru yapabilirsiniz. 26 yaş altı ve Vodafone abonesi iseniz, dilediğiniz faturalı tarife veya paketlerden birini seçerek faturalı hat kullanıcısı olabilirsiniz.

Vodafone müşterisi değilseniz, kimliğinle birlikte size en yakın Vodafone mağazasına gidebilir, dilerseniz Vodafone web sitesi üzerinden dijital ortamda başvurunuzu yaparak Vodafone müşterisi olabilirsiniz.

Vodafone Faturalı Tarifeler ve Paketler

Vodafone Genç Yeni Uyumlu 3 + 2GB

Vodafone Genç Yeni Uyumlu 3 + 2 GB paketine online’a özel ilk 3 ay 23 TL sonraki 9 ay 34 TL karşılığında sahip olabilirsiniz. Taahhüt süz aylık tarife ücret 54 TL olan paketin içeriğinde 1000 dakika, 250 SMS ve 5 GB internet bulunuyor. Sınırsız Whatsapp’ın yanında ilk ay geçerli 10 GB internet hediyen seni bekliyor. Twitch, PubG Mobile, Discord, Zula Mobile, Teamfight Tactics uygulamalarında geçerli 2 GB internet hattınıza otomatik olarak yükleniyor. Akıllı devretme özelliği ile kullanılmayan dakika, SMS ve internet bir sonraki aya devrediyor.

Vodafone Mesaj ve SMS Engelleme

Vodafone Genç Süper 13 GB paketinde kendi içeriğinizi kendiniz hazırlayabiliyorsunuz. 7 GB ile 10 GB internet arası seçim yapabilirsiniz. 100 dakika ile 1500 dakika arasında sevdiklerinizle konuşma dakika seçebilirsiniz. Online’a özel ilk 3 ay 28 TL sonraki 9 ay 39 TL karşılığında paketi satın alabilirsiniz.

Vodafone Genç Yeni Uyumlu 12 + 2 GB

Vodafone 26 yaş altı gençlerin yararlanabileceği pakete ilk 3 ay 38 TL sonraki 9 ay 54 TL’ye alabilirsiniz. Taahhüt süz aylık tarife ücreti 74 TL olan paketi dahilinde 1000 dakika, 250 SMS ve 14 GB internet bulunuyor. Ay içinde kullanmadığınız haklarınız bir sonraki aya devretmektedir. Whatsapp, Twitch, PubG Mobile, Discord, Zula Mobile, Teamfight Tactics uygulamalarında geçerli sınırsız internet otomatik hattınıza yüklenmektedir. İlk ay geçerli 20 GB hediye internet Vodafone Yanımda’da seni bekliyor!

Vodafone Genç Red 20 GB + 5 GB

Vodafone Genç Red paketine ilk 3 ay 45 TL sonraki 9 ay 64 TL karşılığında satın alabilirsiniz. Paket içeriğinde 1000 dakika, 250 SMS ve 25 GB internet bulunmaktadır. Whatsapp, Twitch, PubG Mobile, Discord, Teamfight Tactics uygulamalarında geçerli sınırsız internet otomatik olarak hattınıza yükleniyor. İlk ay geçerli 20 GB internet hediye seni bekliyor.

Vodafone Genç Red 25 Gb + 5 GB

Vodafone gençlere online’a özel olan ilk 3 ay 62 TL diğer 9 ay 89 TL karşılığında satın alabilirler. Paket içeriğinde 1500 dakika, 250 SMS ve 30 GB internet bulunmaktadır. Whatsapp, Twitch, PubG Mobile, Discord, Teamfight Tactics uygulamalarında geçerli sınırsız internet otomatik olarak hattınıza tanımlanır. Üstelik ilk ay geçerli 20 GB internet hediye!

Vodafone Genç Red 30 GB + 5 GB

Vodafone 26 yaş altı gençlerin yararlanabileceği paketlerden biri olan Genç Red 30 GB + 5 GB paketine ilk 3 ay 72 TL sonraki 9 ay 109 TL’ye sahip olabilirsiniz. Paket dahilinde 2000 dakika, 250 SMS ve 35 GB internet bulunmaktadır. Whatsapp, Twitch, PubG Mobile, Discord, Teamfight Tactics uygulamalarında geçerli sınırsız internet otomatik olarak hattınıza tanımlanır. Taahhüt süz aylık tarife ücreti 139 TL’dir. İlk ay geçerli 20 GB hediye internet Vodafone Yanımda’da seni bekliyor.

Vodafone Genç Red 40 GB + 5 GB

Vodafone Genç Red paketlerinden bol internet ve bol dakikası olan pakete online’a özel ilk 3 ay 102 TL sonraki 9 ay 139 TL’ ye alabilirsiniz. Taahhüt süz aylık tarife ücreti 169 TL olan paket dahilinde 3000 dakika, 250 SMS ve 45 GB internet bulunuyor. Whatsapp, Twitch, PubG Mobile, Discord, Teamfight Tactics uygulamalarında geçerli sınırsız internet otomatik olarak hattınıza yüklenmektedir. Vodafone Yanımda’da ilk ay geçerli ilk ay geçerli 20 GB internet hediye!

Vodafone Freezone Faturasız Tarifeler

Vodafone Freezone yalnızca faturalı hat kullanıcılarına değil, faturasız hat kullanıcılarına yönelik birçok tarife ve paketleri bulunmaktadır. 26 yaş altı Vodafone hat kullanıcısı iseniz öncelikle Vodafone Freezone’a başvuruda bulunmalısınız. Sonra istediğiniz faturasız bir paketi seçebilir ve Vodafone Freezone’nun avantajlı kampanyalarından sizde yararlanabilirsiniz.

Vodafone Genç Kolay Fırsat 3 GB

Genç Kolay Fırsat 3 GB paketine aylık 23 TL karşılığında sahip olabilirsiniz. Paket dahilinde 750 dakika, 250 SMS ve 3 GB internet bulunmaktadır. Freezone hediyesi olan sınırsız Whatsapp ve oyun uygulamalarında geçerli 2 GB Super Gamer Kolay Paketi Vodafone Yanımda üzerinden alabilir, paket bitiş tarihine kadar kullanabilirsiniz. Paket içeriği 28 gün boyunca geçerlidir.

Vodafone Süper Kolay 6 GB Paketi

Paket kapsamında 750 dakika, 250 SMS ve 6 GB internet bulunuyor. Paket içeriği 28 gün geçerlidir ve tekrar etmez. Freezone hediyesi olan sınırsız Whatsapp ve oyun uygulamalarında geçerli 2 GB Super Gamer Kolay Paketi Vodafone Yanımda üzerinden alabilir, paketin bitiş tarihine kadar kullanabilirsiniz.

Vodafone Genç Uyumlu Paket 10 GB

Vodafone Freezone’luların yararlanabileceği bir paket olan Genç Kolay Paket 10 GB’a 49 TL karşılığında sahip olabilirsiniz. Paket dahilinde 750 dakika, 250 SMS ve 12 GB internet bulunuyor. Paket 28 günlük olup tekrar etmemektedir. Freezone hediyesi olan sınırsız Whatsapp ve oyun uygulamalarında geçerli 2 GB Super Gamer Kolay Paketi Vodafone Yanımda üzerinden alabilir, paketin bitiş tarihine kadar kullanabilirsiniz.

Vodafone Genç Kolay 15 GB Paketi

Vodafone’nun faturasız bol internetli paketlerinden biri olan Genç Kolay Paket 15 GB paketine aylık 35 TL karşılığında sahip olabilirsiniz. Paket içinde 750 dakika, 250 SMS ve 15 GB internet bulunuyor. Paketin geçerlilik süresi 28 günlüktür ve tekrar etmemektedir. Freezone hediyesi olan sınırsız Whatsapp ve oyun uygulamalarında geçerli 2 GB Super Gamer Kolay Paketi Vodafone Yanımda üzerinden alabilir, paketin bitiş tarihine kadar kullanabilirsiniz.

YouTube video

Vodafone Freezone Faturalı ve Faturasız Tarifeleri Yeni Gelenlere Özel Tarifeler

Vodafone Freezone Faturalı ve Faturasız Tarifeleri ek olarak bir de yeni gelen müşterilerine özel olarak bir indirim sağlayarak özel bir tarife uygularlar. Örneğin eskiden beri Vodafone kullanıcısı olan biri FreeZoneye geçtiği zaman 3GB olan paketi 40 TL ödüyorsa yeni Vodafone kullanıcı olan 5 GB olan pakete 35 TL öder.

Vodafone Freezone Daha Mı Uygun?

Normal bir Vodafone kullanıcısı iseniz Freezone kullanıcısı olduğunuz zaman elbette ki daha daha iyi bir pakete daha ucuz ücretler ödeyeceklerdir ayrıyeten de diğer birçok Freezone avantajına da sahip olacaklardır.

Mehmet Faruk

Mobildiyari.com'da başyazar ve site sorumlusu olan Mehmet Faruk, platformun her köşesinde nitelikli içerik sunmayı hedefler. Mehmet Faruk, çeşitli kategorilerde ziyaretçilere tarafsız ve gerçek bilgi sağlamayı amaçlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu