Reklam
Vodafone Bedava İnternet

Vodafone Faturasız Hat Fiyatları

Vodafone Faturasız Hat Fiyatları 2023; Vodafone aboneleriyle geniş bir aile olma yolunda ilerlerken, aynı zamanda da farklı tarife ve kampanyaları bir arada müşterilerine sunmaktadır. Abonelerin kendi istediği kampanyaları ve tarifeleri seçebilir. Ancak öncelikli olarak Vodafone operatöründen bir hat almaları gerekmektedir. Vodafone faturasız hat fiyatlarından sizlere bu yazımızda detaylıca bahsediyor olacağız.

Vodafone Faturasız Hat Ücreti 2023

Vodafone faturasız hat fiyatları şubeden şubeye değişkenlik gösterse de, sizler kendiniz için en uygun hattı seçebilirsiniz. Vodafone şubelerinde genellikle 110-200 TL arasında değişkenlik gösteren faturasız hatlar bulunmakta ve müşterilerine faturasız hatlar sayesinde önemli ayrıcalıklar sunulmaktadır. Ayrıca Vodafone operatöründen faturasız hat aldığınızda, ilk ay hattınıza 3 GB internet ve 500 dakika ücretsiz olarak tanımlanmaktadır.

Vodafone Yeni Hat Fiyatları 2023

Vodafone faturasız hat fiyatları 2023 yılında bayiden bayiye değişiklik göstermektedir. Sabit fiyatla satılmayan Vodafone hat fiyatları genelde bazı bayilerde 110 TL satılırken bazı bayilerde 200 TL kadar çıkmaktadır. Eğer sizde Vodafone faturasız hat alacaksınız mutlaka bir kaç bayiyi gezerek en uygun ücretle alabilirsiniz.

Vodafone Faturasız İnternet Tarifeleri 

Vodafone Hat Fiyatları

Vodafone hat fiyatları serbest piyasa koşulları göre her bayide değişiklik göstermektedir. Hat taşıma yada faturalı hat alımlarından her hangi bir ücret alınmazken vodafone faturasız yeni hat alımlarında bazı bayiler oldukça yüksek fiyat isterken bazı bayiler fiyatları daha uygun tutmaktadır. Vodafone bayilerinden ortalama olarak 110 TL satın yeni sim kart bazı bayilerde 200 TL kadar çıkabilmektedir.

Vodafone Faturalı Hat Fiyatları

Vodafone faturasız hat satın aldığınızda sizden ücret talep edilirken faturalı hat alımlarında her hangi bir ücret talep edilmez. Vodafone bayilerine giderek faturalı hattınızı kimliğinizi vererek hemen ücretsiz olarak satın alabilirsiniz.

Vodafone Faturasız Hat Paketleri

Vodafone’nin müşterilerine özel olarak sunduğu hizmetlerden bir tanesi de, hazır hat paketleridir. Yeni hat aldığınızda yararlanabileceğiniz bu hat paketleri sayesinde, hattınızı ücretsiz şekilde alabilir ve sadece taahhütlü olarak paketinizi her ay ödersiniz. Bu hat paketlerine Vodafone mağazalarından veya Vodafone Yanımda uygulaması aracılığıyla ulaşabilir ve size en uygun olan hat paketlerini seçebilirsiniz.

 • Süper Kolay Paket 5
 • Süper Kolay Paket 8
 • Süper Kolay Paket 12
 • Süper Kolay Paket 15
 • Süper Kolay Paket 25
 • Süper Kolay Paket 1500
 • Genç Kolay Paket 4
 • Genç Kolay Paket 6
 • Genç Kolay Paket 10
 • Genç Kolay Paket 30
 • Kaçmaz kırmızı fırsatları
 • Eğitim Bilişim Ağı
 • Benzersiz teklif gibi…

Vodafone Yeni Faturasız Hat Paketleri

Vodafone’nin yeni faturasız hat aboneleri için süper kolay paketleri bulunmaktadır. Bu pakette telsiz kullanım vergisi de dahil edilmektedir. Ay da 1’den fazla kullanabilme hakkınız bulunan Süper Kolay Paketlerde, TL yükleme yapmadan nakit, kredi veya banka kartı ile bu paketleri satın alabilirsiniz. Vodafone ister hattınızı taşımış olun isterseniz de yeni hat almış olun fark etmez! Süper kolay paketler yararlanabilmek için Vodafone’nin yeni abonesi olmanız yeterli olacaktır. Dakikası ve internet paketi değişiklik gösteren bu paketlerden dilediğinizi seçebilir ve sevdikleriniz için doya doya kullanabilirsiniz. Sizlerle süper kolay paketlerinin içeriğin ne olduğuna bir göz atalım.

 • Süper Kolay Paket 5; İçeriğinde Her yöne kullanabileceğiniz 750 dakika ve 250 SMS bulunurken, 5 GB internette hattınıza tanımlanmaktadır.
 • Süper Kolay Paket 8; Her yöne 750 dakika, 250 SMS ve 8 GB internet bu paketin içeriğinde bulunmaktadır.
 • Süper Kolay Paket 12; Her yöne 750 dakika, 250 SMS ve 12 GB internet süper kolay paketin içeriğinde bulunur.
 • Süper Kolay Paket 15; Her yöne 750 dakika, 250 SMS ve 15 GB internet bu paketin içeriğinde yer almaktadır.
 • Süper Kolay Paket 25; İsminden de anlaşılacağı üzere içeriğinde, Her yöne aylık 750 dakika, 250 SMS ve 25 GB internet bulunmaktadır.
 • Süper Kolay Paket 1500; İçeriğinde her yöne aylık 1500 dakika, 250 SMS ve 500 MB internet bulunmaktadır.

Vodafone Yeni Faturasız Hat Kampanyaları

Vodafone 26 yaş altı gençlere faturasız hat aldıklarında Genç Kolay Paketlerinden yararlanma imkânı sunmaktadır. Paketin otomatik olarak tekrar edilmediğini, her ay için mutlaka kayıt yaptırmanız gerektiğini unutmamalısınız. İstediğiniz Genç Kolay Paketi’ni seçebilirsiniz. Bu paketlerde gençlere özel olarak hazırlanan önemli bir ayrıntı bulunmaktadır. Whatsapp’ta yaptığınız sesli ve görüntülü konuşmalar, Genç Kolay Paketler için sınırsız kullanım sağlayabilirsiniz. Adına özel olarak hazırlanan bu paketlerde, internetin sınırına göre paket isimlendirilmesi yapılmıştır.

 • Genç Kolay Paket 4; Her yöne 750 dakika, 250 SMS ve 4 GB internet paketin içeriğinde bulunmaktadır.
 • Genç kolay Paket 6; Her yöne 750 dakika, 250 SMS ve 6 GB internet paketin içeriğinde bulunan detaylardır.
 • Genç Kolay Paket 10; Her yöne 750 dakika, 250 SMS ve 10 GB internet Genç Kolay Paketin içeriğinde bulunmaktadır.
 • Genç Kolay Paket 30; Adında anlaşılacağı üzere Genç Kolay Paket 30 içeriğinde Her yöne 750 dakika, 250 SMS ve 30 GB internet bulunmaktadır.

Sizlere bu yazımızda Vodafone Faturasız Hat Fiyatları 2023, Vodafone hat fiyatları ve Vodafone hat ücretleri hakkında bilgi vermeye çalıştım. Aklınıza takılan soruları yorum kısmına yazabilirsiniz.

YouTube video

Vodafone Faturasız Hat Başvurusu Nasıl Yapılır?

Vodafone faturalı hat kullanıcısı ya da başka bir operatör kullanıcısı iseniz ve artık Vodafone faturasız hattı kullanmak istiyorsanız herhangi bir Vodafone bayiine giderek bu faturasız hat başvurusu yapmak istediğinizi belirterek Vodafone faturasız hat sahibi olabilirsiniz.

Vodafone Faturasız Hat Paket Yükleme Nasıl Yapılır?

Eğer ki Vodafone faturasız hat kullanıcı olmuşsanız ve hattınıza paket yükleyip konuşmak, mesajlaşmak ve doyasıya bol bol internetin keyfini çıkarmak istiyorsanız bu işlemi ya Vodafone Yanımda uygulaması aracılığı ile yapabilirsiniz ya da Vodafone bayiine gidip de yapabilirsiniz.

Mehmet Faruk

Mobildiyari.com'da başyazar ve site sorumlusu olan Mehmet Faruk, platformun her köşesinde nitelikli içerik sunmayı hedefler. Mehmet Faruk, çeşitli kategorilerde ziyaretçilere tarafsız ve gerçek bilgi sağlamayı amaçlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu