Reklam
Vodafone Bedava İnternet

Vodafone Faturasız Bedava İnternet

Vodafone Faturasız Bedava İnternet 2023; Vodafone yalnızca faturalı hat sahibi müşterilerine değil faturasız hat sahibi müşterilerine de bedava internet tahsis etmektedir. Bunu ise çeşitli uygulamalar üzerinden ya da çeşitli sms kodları ile sağlamaktadır.

Bu  yazımızda vodafone operatör şirketinin faturasız bedava internet paketlerine ilişkin belirlemeler yapılacaktır.

Vodafone Yanımda Uygulaması Faturasız Bedava İnternet

Vodafone operatör şirketi, müşterilerine vodafone yanımda uygulaması ile bedava internet kullanımı yanı sıra bedava sms ve bedava dakika tahsisi sağlamaktadır. Uygulama ile bedava dakika elde etmek isteyen müşteriler cihazlarına AppStore yahut PlayStore üzerinden yükleme yaparak kampanyaya ilişkin avantajlardan yararlanabilirler. Şifre ile giriş yapabilmek için S yazarak 7000’ e kısa mesaj gönderilmesi gerekir. Uygulama içinde yer alan avantajlar bölümünden haftalık hediye çarkı seçilerek bedava internetin yanı sıra çeşitli hediyeler kazanılabilir.

Vodafone Faturasız Bedava İnternet Kazanma

Vodafone operatör şirketi kullanıcıları hatlarına tek seferde TL yüklemesi yaparak bedava internet elde edebilirler. Bunun için faturasız hat sahibi vodafone müşterisi olmak gerektiği gibi tek seferde belirli bir meblağda TL yüklemesi yapmak da gerekir. Koşulları sağlayan aboneler yükledikleri TL miktarının 100 ile çarpılmış hali kadar MB interneti bir gün süreyle kullanabileceklerdir.

Vodafone Faturasız 10 GB Bedava İnternet

Vodafone operatör şirketi kullanıcısı müşterileri cihazlarına AppStore ya da PlayStore üzerinden Vodafone yanımda uygulamasını indirdikleri takdirde süpermarket yanımda ile bedava internet elde etme şansına sahip olabilmektedirler.

Bunun için süpermarket yanımda ile alışveriş yapmaları gerekmektedir. İlgili müşteriler yaptıkları ilk alışverişten 20 TL indirim kazanma şansına sahip olmanın yanı sıra  bir hafta boyunca geçerli olmak üzere  10 GB internet de elde edebilmektedirler. Sonraki alışverişlerde ise bir hafta boyunca geçerli olmak üzere haftalık 2 GB internet müşterilere tahsis olunacaktır.

İlgili kampanya Ankara, İstanbul, İzmit ve Bodrum illerinde geçerli olmak üzere tahsis olunmuştur. Masterpass’e kayıtlı kredi kartı veya banka kartı ile evinizin ihtiyacı olan eksikleri tamamlayabileceğiniz gibi bedava internet de elde etme şansına sahip olmaktasınız.

Vodafone Faturasız İnternet Tarifeleri

Vodafone Bedava İnternet Faturasız 2023

Vodafone soruyu bil internet kazan oyunu kapsamında hızla kazan kampanyası başlığı altında belirlenen sorulara doğru cevap vermeniz karşılığında bedava internet elde etmeniz mümkündür. Kampanya kapsamında bir ücret talep edilmemektedir ancak oyun kapsamında  yapılan girişler aylık olarak ücretlendirilmiştir. Üyeliğe ilişkin iptal talebinde bulunmadığınız sürece aynı meblağ üzerinden ücretlendirilmeniz söz konusu olacaktır.

Vodafone Bana Ne Var Bedava İnternet

Vodafone Bana Ne Var ile bedava internet elde edebilmek için öncelikle yükle kazan kampanyasındaki yükleme hedefinizi tamamlamanız gerekir. Yükleme hedefinizi tamamladığınız takdirde 5 GB‘ a kadar bedava internet kazanabilirsiniz. Adınıza tahsis olunan GB paketini bana ne var sayfasından görüntüleyebilirsiniz.

Vodafone Hediye Çarkı Bedava İnternet

Vodafone yanımda uygulamasını cihazlarına AppStore ya da PlayStore üzerinden yükleyen müşteriler hediye çarkı ile haftalık olarak bedava internet elde edebilmektedirler. Müşteriler kendilerine özel GSM numaraları ile uygulamaya giriş yaparak bedava internet ayrıcalıklarından yararlanabilirler. Hediye kazanmak isteyen müşteriler her hafta çarkı çevirmelidirler. Bununla beraber bedava internetin yanı sıra pek çok dakika ve sms paketi de elde edebilmektedirler.

Vodafone Yanımda Faturasız Hatlara Özel Ek Bedava 5 GB İnternet

Vodafone faturasız hat sahibi kullanıcıları cihazlarına AppStore ya da PlayStore üzerinden Vodafone yanımda uygulamasını indirdikleri takdirde ek paketler bölümüne gelerek 5 GB bedava internet sahibi olabilirler.

Vodafone İnternet Avcıları Oyunları Bedava İnternet

26 yaş altındaki vodafone operatör şirketi kullanıcıları Freezone abonesi olmak kaydıyla uygulamayı indirerek belirli noktalar üzerinden bit avlayarak bedava internet elde edebilirler. Bu oyun sayesinde kullanıcılar günlük 2 GB bedava internetten 10 GB bedava internete kadar internet hakkı elde edebilmektedirler. Müşteriler ilgili oyun sayesinde beş dakika arayla bit avlayabilmektedirler.

Vodafone Seviyorum İnterneti Bedava İnternet

Vodafone seviyorum ile internet paketi kazanabilmek için yapılması gereken testi tamamlayıp GSM numaranızı girerek internet karakterinizi öğrenmektir. Buna mukabil müşteriler 3 GB internet kazanma şansına sahip olabilirler. Kampanyaya ilişkin avantajlardan yararlanabilmenin ön koşulu faturasız hat sahibi vodafone abonesi olmaktır.

Vodafone Tik Tok Yılbaşı Bedava İnternet

Vodafone Tik Tok yılbaşı ile bedava internet kazanabilmek için ön koşul faturasız hat sahibi vodafone kullanıcısı olmaktır. Kampanya dahilinde bir gün süreyle 100.000 kişiye 5 GB internet tahsis olunacaktır.

Vodafone Yılbaşı Bedava İnternet

Vodafone operatör şirketi abonelerini yılbaşına özel olarak 100 GB bedava internet kampanyasından vodafone yanımda uygulaması vasıtasıyla yararlandırmaktadır. Kampanya kapsamına dahil olmak isteyen müşteriler cihazlarına AppStore ya da PlayStore üzerinden vodafone yanımda uygulamasını yükleyerek 100 GB bedava internet paketi sahibi olabilirler.

Vodafone Davet Et Kampanyası ile Bedava 15 GB İnternet

Vodafone yanımda uygulamasını cihazlarında aktif olarak kullanan müşteriler sevdiklerini vodafone’ a davet ettikleri takdirde vodafone ilgili müşteriye bekletmeksizin davetiye linki oluşturacaktır. Bu linki de dilediğiniz kişiye gönderecektir. Bu bağlamda müşteriler sevdiklerini davet ederek 15 GB internet kazanma şansına sahip olacaklardır. İlgili kampanyanın tahsisi davet edilen abonenin internet aktivasyonunun tamamlanması halinde gerçekleşecek oluşup hem davet eden hem davet edilen kişi 15 GB internet paketinden yararlanabilecektir.

Vodafone Üniversite Öğrencilerine 6 GB Bedava İnternet

Vodafone faturalı ya da faturasız farketmeksizin üniversite öğrencisi abonelerine yokdersleri.yok.gov.tr web uzantılı adres üzerinden yapacakları kullanımlarda geçerli olmak üzere 6 GB bedava internet fırsatı sunmaktadır. İlgili paketlerden yalnız Vodafone yanımda uygulması ile yahut vodafone.com.tr üzerinden yararlanmak söz konusudur.

Vodafone 4.5 G Bedava İnternet

Kampanyadan yararlanmak isteyen müşterilerin faturasız ya da faturalı hat tanımlı cihazlarının 4.5 G uyumlu olması gerekir. İlgili kampanya kapsamında bir ay geçerli olmak üzere  10 GB internet paketi kazanmanız mümkündür. Servise abone olmak için 4545 numaralı servise 4.5 G yazıp göndermeniz gerekmektedir. İlgili şartları sağlayan müşteriler kampanyaya ilişkin ayrıcalıklardan faydalanabilirler.

Vodafone 500 MB Bedava İnternet

Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler ilgili kampanyadan daha önceden faydalanmamış olmamak koşuluyla cihazlarında mesaj kısmına gelerek NET500 MB yazıp 3636’ a kısa mesaj atarak onay mesajının gelmesini beklemelidirler. Onay mesajının gelmesinin ardından kampanya aktif hale gelecektir.

Vodafone Faturasız Hat Sahiplerine Özel 60 GB İnternet

Faturasız hat sahiplerine özel olan kampanyadan yararlanabilmenin ön koşulu faturalı hatta geçiş yapmaktır. Koşulu sağlayan müşterilere bir yıl süreyle  her ay 5 GB internet sahibi olabilirler. Vodafone bayisi aracılığıyla ilgili kampanyadan yararlanmak mümkündür.

Vodafone bedava internet kazandıran tüm kampanyalar için Vodafone Bedava İnternet 2023 yazımızı okuyabilirsiniz.

Vodafone 8 GB Bedava İnternet

Vodafone aboneleri cihazlarında mesaj seçeneğine SUPER yazarak 3636’ a kısa mesaj gönderdikleri takdirde bedava internet sahibi olabilirler.

Vodafone Bonus 10 GB Bedava İnternet

Faturalı veya faturasız hat sahibi vodafone aboneleri belirli sosyal medya hesapları üzerinden site adresi paylaşımı yaparak 10 GB bedava internet sahibi olma şansı yakalayabilirler. Yapılan paylaşımdan sonra yorum olarak sosyal medya adresi ve hediye bonusa ilişkin kısa mesaj göndermeniz gerekir. Aynı gün kampanya kapsamında internet tahsisi sağlanacaktır.

Vodafone Self Servis Uygulaması 2 GB Bedava İnternet

Self Servis Uygulaması ile bedava internet sahibi olmak isteyen müşteriler cihazlarına PlayStore ya da AppStore üzerinden Vodafone self servis uygulamasını indirdikleri takdirde GSM numaraları ile uygulamaya giriş yaparak 2 GB bedava internet sahibi olabilirler.

Vodafone Kurban Bayramı 10 GB Bedava İnternet

Kurban bayramı geldiğinde Vodafone yanımda uygulamasını cihazlarına AppStore ya da PlayStore üzerinden indiren müşteriler kampanya dahilinde 10 GB internet paketi sahibi olabilirler.

Görüldüğü üzere Vodafone operatör şirketi faturasız abonelerine belirli uygulamalar ve sms kodları ile çok sayıda bedava internet kazandırmaktadır.

Vodafone İnternet Hediye Etme Nasıl Yapılır?

Vodafone operatörü kullanıcı iseniz ve faturasız hatta sahipseniz ve bu yazımızda sizlere anlattığımız bedava internet kazanma yollarından herhangi birisi ile bedava internetinizi kazandıysanız ancak kazandığınız interneti başak birine hediye etmek istiyorsanız maalesef böyle bir şey mümkün değil.

Vodafone Kontör Sorgulama Nasıl Yapılır?

Vodafone faturasız hattınız için kalan kullanım sorgulaması yapmak isterseniz “OZET” yazarak 7000’e mesaj atmanız yeterli olacaktır. Bu işlemi yaptıktan sonra bütün kalan kullanımlarınızı anında öğrenebilirsiniz.

Mehmet Faruk

Mobildiyari.com'da başyazar ve site sorumlusu olan Mehmet Faruk, platformun her köşesinde nitelikli içerik sunmayı hedefler. Mehmet Faruk, çeşitli kategorilerde ziyaretçilere tarafsız ve gerçek bilgi sağlamayı amaçlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu