Vodafone Bedava Whatsapp Kullanma Ayarları ve Hilesi

Vodafone Bedava Whatsapp Kullanma Ayarları ve Hilesi
A+
A-

Vodafone Bedava Whatsapp Paketi 2021 Vodafone operatör şirketi aboneleri bedava internet paketi kampanyalarının yanı sıra bedava whatsapp paketi, bedava tiktok paketi ya da bedava sosyal medya paketi gibi pek çok kampanyadan faydalanabilmektedir. Bunun için belirlenen sürelerde kampanya dahilinde tahsis olunmuş koşulların eksiksiz yerine getirilmesi gerekmektedir.

Bol bol sohbet etmeyi sevenler için hazırlanmış Vodafone bedava Whatsapp paketi ile sizlerde internet paketinizden yemeden dilediğiniz gibi whatsapp kullanabilirsiniz.

Bu yazımızda 2021 yılı itibarıyla vodafone abonelerine özel olarak tahsis edilmiş bedava whatsapp paketine ilişkin bilgi vermeye çalışacağım.

Vodafone Bedava WhatsApp Paketi

Vodafone bedava whatsapp kampanyası dahilinde iki ay boyunca bireysel faturalı ve bireysel faturasız hat sahibi müşterilerine bedava whatsapp paketi sunmaktadır.

Hediye whatsapp paketinden yararlanan müşteriler halihazırda başkaca bir paketten faydalanmakta ise whatsapp uygulamasına ilişkin kullanımları öncelikli olarak bedava whatsapp kampanyasından temin edilcektir. Buna mukabil paketlerinin yeterli gelmemesi halinde müşterilerin kullandıkları paketten ya da cep telefonlarında hatlarına yüklemiş oldukları TL üzerinden tahsil edilecektir.

Vodafone bedava whatsapp paketi kapsamında yurt içinde kullanım hakkı bulunmakta olup yurt dışı kullanımları paket kapsamına dahil edilemez.

Paket bireysel faturalı hat sahibi müşteriler için otuz gün süreyle geçerli iken bireysel faturasız hat sahibi müşteriler paketten yedi gün süreyle faydalanabilmektedir.

Bedava whatsapp paketi içeriğinde whatsapp üzerinden yapılan görüntülü ya da sesli aramalar ile sohbet mesajları ve bu mesajların içeriğinde yer alan fotoğraf, video, dosya vs barındırmaktadır.

Vodafone Bedava WhatsApp Kullanımı

Vodafone faturalı ve faturasız hat sahipleri bedava whatsapp paketi ücretsiz olarak almaları için Vodafone Yanımda uygulamasına girerek Hikayeler bölümünde ücretsiz whatsapp konuşma seçeneğini tıklayarak karşısına çıkan Whatsapp kampanyasını tıklayarak ücret al seçeneğine tıklamaları yeterlidir.

Paketten yararlanmak isteyen müşterilerin yapması gereken cep telefonlarına AppStore ya da PlayStore üzerinden vodafone yanımda uygulamasını yüklemektir. Uygulamayı yükleyen müşteriler ek paketler sayfası üzerinden satın alma işlemini gerçekleştirebilirler.

Satın alma işleminin ardından herhangi bir ücret tahsilatı söz konusu değildir. Satın alma işlemini gerçekleştiren müşterilerin kendilerine gelen sms bildiriminin ardından kampanyaya ilişkin ayrıcalıklardan faydalanması söz konusu olacaktır. Paket ilgili müşteriye tanımlandıktan sonra da bilgilendirme mesajı müşteriye iletilecektir.

Paket otomatik olarak yenilenmemektedir. Anlık olarak katılım yapılamaz. Üyeliğe ilişkin işlemlerin iptali mümkün değildir. Kampanya belirlenen süreç sonunda otomatik olarak iptal olacak olup tekrarı söz konusu değildir.

Vodafone Bedava WhatsApp Hilesi

Vodafone bedava whatsapp hilesi yapmak isteyen bir çok kişi bunun için araştırma içerisine girmektedir. Tüm abonelerine bedava whatsapp paketi veren Vodafone bedava whatsapp hilesi yoktur. Hile yapmak yerine sizlerde hemen bu kampanyaya ücretsiz olarak katılabilirsiniz.

Vodafone Ücretsiz WhatsApp Ayarları

Vodafone ücretsiz whatsapp ayarları yaparak sizlerde internet paketinizden yemeden bedava whatsapp kullanabilirsiniz. Hiç bir ücret ödemek istemeyen Vodafone aboneleri bedava whatsapp kullanmak için aşağıdaki ayarları sırası ile yapmaları yeterli olacaktır.

  • Telefonunuzdan Ayarlar>Bağlantılar>Mobil Ağlar bölümüne girin.
  • Mobil ağlar bölümüne giriş yaparak Erişim Noktası Adları seçeneğine tıklayınız
  • Erişim Noktası Adları kısmında sağ köşede bulunan Ekle seçeneğine tıklayınız
  • Açılan sayfaya aşağı verdiğim bilgileri giriniz
  • İsim: WhatsApp APN: internet Proxy: 127.0.0.01 Bağlantı noktası: 8080
  • İşlem sonunda kaydede basınız
  • Erişim Noktası Adları bölümünden WhatsApp seçeneğini seçin

Yukarıdaki ayarları yaptıktan sonra Telefon internete bağlı kalıyor ancak whatsapp kullanımınız yansıtılmıyor.

Görüldüğü üzere vodafone 2021 yılı itibarıyla abonelerine özel bedava whatsapp paketi kampanyası sunmuştur.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.